Zakochaj się - pogaduszki

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3282
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zakochaj się - pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 02 lip 2024, 18:35

Data premiery: 25 lipca.
Zwiastun:


youtu.be/JT_Xl19t1YM
Stwórz randkę! Wybierz rodzaj randki, wybierz miejsce, zaproś więcej Simów, jeśli chcesz, i wybierz aktywności. Randki będą miały cele zależne od wybranych aktywności. Inni Simowie nie będą przerywać randki, chyba że zaprosisz ich do rozmowy, a Ty możesz zmienić miejsce trwającej randki, jeśli chcesz zmienić scenerię WINK. Podobnie jak w prawdziwym życiu, jeśli randka nie idzie dobrze, drugi Sim może ją wcześniej zakończyć.

Młodzi dorośli Simowie i starsi mogą uzyskać dostęp do Kącika Amora z telefonów i komputerów, aby dobierać się w pary z innymi Simami ze świata lub Galerii. Zgadza się, Twoja pula randkowa obejmuje całą Galerię! Aplikacja składa się z 3 sekcji. W sekcji O mnie możesz zrobić selfie do biografii Sima i wybrać, które z jego cech mają być wyświetlane. Aplikacja dobiera dopasowania na podstawie preferencji wiekowych i orientacji seksualnej Sima. Znajdź ulubionych Simów w zakładce Zapisane. Dodaj swoich ulubionych do kontaktów lub stwórz dla nich randkę!

Simowie mają nowe sposoby na nawiązywanie kontaktów dzięki nowym grom i pudełku z kostiumami dla dorosłych. Mogą również karmić się nawzajem z pudełek ze smakołykami, przytulać się w łóżku lub dzielić się wyjątkowymi chwilami na romantycznym kocu. Ten przenośny koc jest zawsze dostępny, niezależnie od tego, czy chcesz się przytulić, pocałować, czy WooHoo. Pamiętaj tylko: miłość może być niebezpieczna. Simowie, którzy doświadczą zbyt wielu miłosnych uniesień, mogą umrzeć z powodu złamanego serca.

Dynamika romansu istnieje między Simami w związkach. Mogą one zostać wybrane przez Ciebie w Stwórz Sima lub rozwinięte w trakcie rozgrywki i mogą się zmieniać lub znikać w trakcie rozgrywki. Istnieją 4 rodzaje dynamiki romansu: Zdrowy (Simowie, którzy są głęboko zakochani i okazują to), Pikantny (związki z fizycznym naciskiem), Napięty (nieszczęśliwe związki) i Nieprzewidywalny (szybkie zmiany między kłótnią a uczuciem).

Wzajemne przyciąganie Simów wpływa na ich zachowanie. Simowie mogą się do siebie bardziej lub mniej przyciągać w miarę poznawania wzajemnych cech. Kategorie te obejmują działania, cechy charakteru, modę i styl romansowy. W związku każdy Sim może mieć inny poziom romantycznej satysfakcji i atrakcyjności, więc upewnij się, że co jakiś czas sprawdzasz swojego partnera.

Określ, kim są Twoi Simowie w romantycznych sytuacjach, korzystając z 2 nowych cech. Zakochaniec to ktoś, kto jest szczególnie entuzjastycznie nastawiony do szukania miłości, podczas gdy Sim, który jest romantycznie zarezerwowany, potrzebuje więcej czasu na budowanie relacji. Każda nowa cecha wiąże się z nowymi interakcjami dla Simów.

Naucz się być doskonałym partnerem dzięki tej 10-poziomowej umiejętności. Simowie, którzy dobrze opanowali tę umiejętność, będą lepiej radzić sobie z zabieganiem o randki, a także z utrzymywaniem satysfakcji ze związku. Na każdym poziomie odblokowywane są nowe profity, a na poziomie 10 Twój Sim zyska Aurę Flirtu, która zapewni Simom wokół niego zalotne nastroje. Nawet nastoletni Simowie mogą ćwiczyć tę umiejętność (tylko z innymi nastolatkami), aby przygotować się na miłość na całe życie.

Simowie z aspiracją Romantyczny Odkrywca mają szerokie spojrzenie na romanse i chcą doświadczyć wszystkiego. Interesują ich randki, ale także codzienne przejawy miłości. Simowie z aspiracją Partner Wzorowy mają bardziej ukierunkowany cel: budowanie szczęśliwych relacji z więcej niż jednym partnerem.

Konsultant ds. romansów to nowa 10-poziomowa kariera, która obejmuje swatanie i terapię par. Postępy w tej karierze poza ekranem przynoszą nagrody, w tym wystrój biura w kształcie serca i następujące nowe interakcje: Udzielanie niezamówionych porad miłosnych, Zachwycanie się miłością, Dzielenie się poradami dotyczącymi satysfakcji ze związku i Proponowanie potencjalnego dopasowania.

Singielskie spotkania to nowa cecha parceli, która przyciąga samotnych Simów – idealna, jeśli szukasz miłości (ta cecha parceli przyciąga samotnych Simów na twoje podwórko~). Ciudad Enamorada ma 13 nowych parceli w 3 nowych dzielnicach: Vista Hermosa, Plaza Mariposa i Nuevo Corazón. Dostępne są 2 penthouse’y, dom wakacyjny, park, siłownia, zmysłowy klub nocny i uroczy salon.

Simowie, którzy wychodzą na miasto, będą mieli nowe sposoby na przyciągnięcie lub nawiązanie kontaktu z potencjalnymi partnerami w zależności od tego, gdzie się znajdują. Simowie na siłowni mogą popisywać się sprawnością fizyczną, Simowie w muzeum mogą wspólnie oglądać dzieła sztuki, Simowie na łonie natury w parku lub na plaży mogą wspólnie oglądać niebo lub gwiazdy, a w barze, klubie nocnym lub salonie dostępny jest nawet nowy uwodzicielski taniec.
Źródło:DOTSim
Jak dla mnie - super, zwłaszcza, że powrócą (chyba) niektóre opcje znane z Sims 2, w tym karmienie się nawzajem na randce, przytulasy w łóżku i jeszcze kilka innych. Tego mi w tej grze brakowało. Nowe miasto jak na razie wygląda dobrze, mam tylko nadzieję, że nie będzie w nim dwóch parcel na krzyż... Rozbawił mnie ten nowy koc do bara-bara i te kostiumy :haha:
Nie bardzo mi się podoba w aplikacji randkowej opcja poznawania Simów z całej Galerii, przecież nieraz to są jakieś pokraki, albo można, co gorsza, natknąć się na swojego przodka czy potomka... no i jeśli ta aplikacja będzie tak niekonsekwentna i up... liwa, z przeproszeniem, jak Towarzyski Króliczek z Licealnych Lat, to klękajcie, narody...
Kupię, i to pewnie jak zwykle, w przedsprzedaży, żeby mieć te dodatkowe obiekty.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
książę
Posty: 259
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Zakochaj się - pogaduszki

Postautor: książę » 08 lip 2024, 15:42

Nie jestem przekonany, czy simowy Tinder to materiał na pełny dodatek. Mało tych nowości.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3154
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zakochaj się - pogaduszki

Postautor: Shattered » 12 lip 2024, 0:32

Oni to chyba sobie totalnie jaja juz robia :grumpy: :grumpy: :grumpy:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3282
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zakochaj się - pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 16 lip 2024, 0:23

LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość