Wiejska sielanka - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Wiejska sielanka - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 10 cze 2021, 18:29


youtu.be/7rSNOU_T7mg

Premiera: 22 lipca 2021

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


GŁÓWNE CECHY:
  • Hoduj zwierzęta i przyjaźnij się z nimi: Krowy dają świeże (smakowe!) mleko, a kury znoszą jajka w kurniku. Szukaj w lesie dzikich królików, lisów oraz ptaków. Zdobądź ich zaufanie, a obdarują Cię prezentami oraz pomogą w ogrodzie.
  • Żyj z tego, daje natura: Wyzwania parceli wymagają użycia świeżych składników do przygotowania każdego posiłku. Zbieraj własne plony, odwiedzaj wiejski targ lub szukaj składników w lesie. Zgłoś swoje olbrzymie rośliny do konkursu na jarmarku w Finchwick!
  • Ciesz się w pełni życiem na wsi: Henford-on-Bagley to przytulne miejsce, w którym wszyscy się znają. Udaj się do pubu ze swoimi przyborami do haftu krzyżykowego i koszem piknikowym, by poznać mieszkańców i dowiedzieć się czegoś o miasteczku.
___

Nie ma wróżek :hej:
Znowu ta sama mechanika festiwali co zwykle xD NIECH EA PRZESTANIE WCISKAĆ TE DURNE FESTIWALE.
Nie czuję farmy w tej farmie, nie ma nawet koni, ani traktorów, uprawy roli, wrzucili tylko kilka zwierząt i macie, cieszcie się. Wszystko jest tak kolorowe i bajkowe, że aż mnie mdli.
Boże, tęczowa krowa.
Jedyne co w tym dobrego, to Pani Zadecka XD
Ostatnio zmieniony 10 cze 2021, 21:53 przez Lenna, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 10 cze 2021, 18:38

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to że znów dostaniemy parcele na środku pola, nie przy drodze.
Wszytko super tylko mam nadzieję że będzie jak z miodem.. Jak nie będziemy mieć składników to nie przygotowujemy potraw.
Dojenie krowy w Simsach? No tego myślałam że nie doczekam :doge:

Widać chyba chleb wypiekają, może powrót pieca do chleba?

No z tym tkaniem to trochę tylko bez sensu skoro już doszło w akcesoriach.

Edit: Na szczęście jak z miodem, bez świeżych składników nie zrobimy nowych potraw. Można będzie je samemu wyhodować albo kupić na rynku :aww:
Wraca kosz piknikowy
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 cze 2021, 19:16

Shattered, tylko że tu masz tkanie, a w akcesoriach było szydełkowanie ^^ Tutaj sądząc po zapowiedzi, będziemy robić jakieś ozdoby raczej niż ubrania. To co robiła ta dziewczynka na trailerze to taka charakterystyczna, wiejska ozdoba, utkane płótno pomiędzy ramkami, nie wiem jak to się fachowo nazywa ale kojarzy się właśnie stricte z wsią.

Mam nadzieję, że zawartość z tego dodatku sparują jakoś z psami i kotami i np. je też będzie można wystawiać w pokazie piękności (ale nie robię sobie wiele nadziei).
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Wiejska sielanka - pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 10 cze 2021, 19:26

Wiadomo już również, że jeśli kupimy go przed 2 września, dostaniemy trzy dodatkowe obiekty.
Cena: 139,90 zł.

Mnie się podoba. Będzie nowe miasto. Krowy, lamy, kury, kaczki, króliki, prawdziwe ptaszki zamiast atrap - gdyby tylko ten królik nie był ubrany, mam nadzieję, że można będzie mieć wersję bez sweterka... Golenie lam wygląda super. Haftowanie? Konkurs na największy okaz warzywa? Dzieci będą mogły pomagać w pieczeniu? Świetnie! I do tego wróci coś na kształt złego kurczaka Karola - jak ten kogucik rzucił się na Simkę...
No i wróci Pani Zadecka, widać już, jak kogoś zasunęła swoją słynną torebką :)
Szkoda, że nie będzie koni, co za dużo, to nie z EA :P
Mam nadzieję na nowe potrawy, rośliny i obiekty kolekcjonerskie, na jakąś nową stację radiową... i może z tej wełny lam można by coś nowego wydziergać, jeśli się ma Włóczkowe historie? (Rozmarzyłam się)...
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Wiejska sielanka - pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 cze 2021, 20:34

Na DotSim pojawiły się nowe informacje. Z ciekawszych rzeczy:
- pojawi się sklep spożywczy (nie wiadomo, jak dokładnie będzie funkcjonował, czy będzie dało się do niego wejść etc.);
- można będzie zamawiać produkty rolne, które dostarczy nam dostawca, a nie jakaś magiczna siła;
- będą dwie siostry Zadeckie, miła i niemiła i będą prowadziły sklep ogrodniczy o_O
- nowa cecha: miłośnik zwierząt;
- będzie można zbierać jagody i grzyby w lesie;

Z SimsCommunity natomiast:
- będzie można prowadzić własny stragan z płodami rolnymi (pewnie na zasadzie tych stoisk, które doszły w MŻ czy Eko);

Na Dotce wspomniano również o nowej cesze parceli, która sprawi, że gotowanie będzie uzależnione od produktów, ale chyba autor źle zrozumiał ideę. Z tego co napisano na blogu oficjalnym oraz z tekstu na SC wynika, że nie chodzi o cechę parceli tylko jak to nazwali Lot Challenges, czyli jakaś nowość, bo nawet SC nie umiało wyjaśnić, co to.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 10 cze 2021, 20:44

Tkanie i dzierganie to nie to samo :P To w ogóle chyba haftowanie. Nie wiem jak po polsku to się nazywa w sumie, taki ze mnie tłumacz że polskiego nie znam...
Przypomniało mi się aż jak głównie Polacy marudzili że w trójce przyszły "lody" w jakimś dodatku i że to niby nie fair dla tych co kupili zestaw ze Store z maszynką do lodów, a to nie były lody tylko kruszony lód, jest jednak różnica.
Mi się wydaje że ta wełna lamy będzie do tego używana.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Wiejska sielanka - pogaduszki

Postautor: Guuki » 10 cze 2021, 20:49

Pierwsze sekundy zwiastuna wywołały u mnie niemałe zdziwienie: jakiś magiczny króliczek rodem z Alicji w Krainie Czarów i Simka śpiewająca ptaszkom niczym księżniczka Disneya... Myślę sobie "O niee, jakiś bajkowy dodatek, a nie farma". :D
Ale potem już się wyjaśniło, że doczekaliśmy się dodatku o farmie. Krowy super, kury też, nie do końca jestem przekonany do lam (liczyłem na owce), ale w sumie fajnie to wymyślili, bo przecież lama to maskotka serii The Sims. Brakuje mi też świń. Ale za to mamy wszędzie hasające sobie króliczki. Ciekawa opcja, że tak jak koty i psy te nowe zwierzęta też będzie można ubierać w różne sweterki i takie tam.
Bardzo się cieszę na powrót Zadeckiej - i to w dwóch wersjach. Miły ukłon w stronę starych fanów.
Sklepy spożywcze wychwyciłem już podczas pierwszego oglądania filmiku. Ale wydają się raczej być 'króliczymi norami' - propo królików. ;)
No i co jeszcze... Konkursy na najładniejsze warzywa i tak dalej, świetna sprawa. O, no i kurczak Karol, zadziorny tak samo jak ten z 'trójkowego' Store. B) Dużo jeszcze bajerów dojdzie w tym dodatku, każdy mnie cieszy i nie mogę się doczekać premiery. Nareszcie to na co mnóstwo graczy czekało. :brawo2:
I kupię przed wrześniem dla tych bonusowych obiektów. Za czasów TS2 i TS3 takie bonusy za przedpremierowe nabycie dodatku to była norma. Aż dziwne, że przy TS4 dopiero teraz to wprowadzają.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Wiejska sielanka - pogaduszki

Postautor: Shattered » 10 cze 2021, 21:36

Sklepy spożywcze? A nie będą to po prostu stragany gdzie będzie można kupić produkty potrzebne do gotowania nowych potraw?
Innego sensu w tym nie widzę skoro sklep jest w lodówce, a raczej tego nie zmienią bo pojawią się stękania że gracze mają dość zakupów spożywczych w realnym życiu 😆

Zbieranie jagód i grzybów? :aww:

Tylko czemu nie ma sokowirówki albo robienia dzemikow..

Swoją drogą to ciekawe jak będą te konkursy wyglądać. Pojedziesz sobie kiedy będziesz chciał na parcele i klikniesz weź udział, magicznie pojawi się sądzia.
Czy będzie to niezależne od gracza i jakiś komunikat kiedy
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Wiejska sielanka - pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 cze 2021, 21:43

Jak dla mnie to pierwszy dodatek do TS4, którym autentycznie się jaram. Zazwyczaj byłem po prostu ciekawy i interesowały mnie poszczególne elementy, ale tutaj wszystko wygląda fajnie i w końcu mam poczucie, że to pełnoprawny dodatek.

Króliki wedle opisów będą dzikimi zwierzętami, które będą pomagały simom w różnych sprawach w gospodarstwie i będzie można wchodzić z nimi w interakcje. Ale czy hodować to nie wiem, szczerze wątpię bo nigdzie nie widać na trailerze i screenach żadnego siedliska dla nich.

W ogóle z takich ciekawych rzeczy, to na trailerze widać, że dzieci będą mogły gotować z rodzicami, pojawi się nowa umiejętność tkania oraz jakieś zmiany w ogrodnictwie, bo te dynie, arbuzy i inne rośliny rosną na jakimś innym podłożu niż ta kupka ziemi pod nimi. Możliwe, że będzie to element do kupienia w trybie budowania, tak jak te duże donice na 4 rośliny. Widać ogólnie znacznie większą różnorodność w wyglądzie tych roślin hodowlanych, ciekawe czy tylko nowe dostaną to czy również stare rośliny zostaną zaktualizowane. Oprócz tego co było na trailerze to wiemy już również, że: pojawią się konkursy nie tylko na największe warzywo, ale też na najładniejszą krowę, kurę lub lamę. Na jednym ze screenów widać też sadzawkę na parceli, w której kąpie się sim, więc pewnie w aktualizacji dostaniemy w końcu oczka wodne.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Wiejska sielanka - pogaduszki

Postautor: Shattered » 10 cze 2021, 21:47

Będzie grupowe gotowanie, aczkolwiek będzie śmiesznid pewnie to wyglądać 😆

Nowy świat będzie miał 3 dzielnice i 12 parceli w sumie.

Ponoć dojdzie opcja wekowania.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Wiejska sielanka - pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 cze 2021, 23:36

Guuki pisze:
10 cze 2021, 20:49
Brakuje mi też świń.
Kurde, w sumie trudno byłoby wprowadzić świnie, bo tak naprawdę hoduje się je tylko dla mięsa. A w Simsach nigdy nie było i pewnie nie będzie świadomego zabijania zwierząt poprzez ich zażynanie :D Ale owieczki mogli dać, dodatkowo, bo lamy są przeurocze i nie chciałbym wybierać owca vs lamy :wub:
Shattered pisze:
10 cze 2021, 21:36
Sklepy spożywcze? A nie będą to po prostu stragany gdzie będzie można kupić produkty potrzebne do gotowania nowych potraw?

Na blogu napisali "local grocery shop" czyli na 100% sklep. Ale jestem prawie pewien, że to raczej jakaś królicza nora, albo coś... Nie chce mi się wierzyć, że aż tyle by chcieli dodać. Ale jeśli królicza nora to szkoda, bo wiedzą, że fani nie lubili tego w TS3.
Shattered pisze:
10 cze 2021, 21:36
Swoją drogą to ciekawe jak będą te konkursy wyglądać. Pojedziesz sobie kiedy będziesz chciał na parcele i klikniesz weź udział, magicznie pojawi się sądzia.Czy będzie to niezależne od gracza i jakiś komunikat kiedy
A to nie będzie tak, że jak co tydzień jest ten festiwal, to wtedy możesz zgłosić się do udziału? Tak wnioskuję po tych wszystkich opisach i informacjach.

EDIT: Meh, dobra, jednak guru napisali, że ten "local grocery shop" będzie takim stoiskiem targowym :/ JAK ONI MOGLI NAZWAĆ TO LOCAL GROCERY SHOPEM!? Przecież w angielskim tak się nie mówi na stoiska z owocami czy warzywami na targach.

EDIT2: Kilka nowych ciekawostek prosto z Twittera:
- kosz piknikowy na zwiastunie jest funkcjonalny, można spakować tam żarcie i rozstawić na stole w dowolnym miejscu;
- powraca wekowanie, ale nie jako osobna umiejętność, a część umiejętności gotowania;
- gotowanie zyska nową opcję gotowania grupowego, dzieci wtedy będą mogły pomagać przyrządzać posiłek;
- nowa umiejętność tego tkania czy co to było na zwiastunie;
- zwierzęta będziemy kupować po postawieniu odpowiedniej zagrody (np. krowy i lamy po kliknięciu na obórkę, a kurczaki w kurniku);
- króliki i ptak będą dzikimi zwierzętami, ale po zaprzyjaźnieniu się z nimi zyskamy możliwość zakupienia odpowiedniego schronienia dla nich co spowoduje, że będą odwiedzać naszą działkę częściej;
- nowe zwierzęta będą umierały;
- lisy z tego dodatku nie będą takie same jak te z Psów i Kotów. Będą bardziej dzikie i będą polowały na kurczaki i króliki;
- króliki nie będą same z siebie zakładać tych ubrań widzianych na zwiastunie;
- te Lot Challenges chyba będą polegać na tym, że co jakiś czas odpali się specjalny scenariusz na parceli, który można będzie wypełnić. Np. każda parcela na początku będzie miała "nalot lisów" i trzeba będzie sobie z nimi poradzić;
- coś dla Indry: pozyskiwanie wełny z lam będzie powiązane z szydełkowaniem z akcesoriów, używając tej wełny można będzie obniżyć koszty produkcji;
- będzie można rozmnażać tylko kurczaki;
- nie będzie nowej kariery, ale simowie będą mogli wyżyć z upraw i hodowli zwierząt;
- nowy system Village Errands pozwoli simom na dodatkowe zajęcia i zarobek;
- nowy rodzaj śmierci i nowe miejsce na bara-bara;
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Wiejska sielanka - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 11 cze 2021, 1:10

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miasteczko chyba faktycznie wzorowane na angielskiej wiosce. Super, że jest też coś dla małych dzieci. Pełno dżemików, butelka z mlekiem, dzieciak jajko wbija. No w końcu coś dla mnie :aww: Aczkolwiek myuszę się z Tobą zgodzić Lenna, wygląda to trochę bajkowo, może przez to że oświetlenie EA ma tą niebieską poświatę. :grumpy:
Wygląda na to, że wrócą grządki jak w dwójce i jedynce. Mam tylko nadzieję, że będzie to współgrać z porami roku :D
Szkoda, że w ogródku nie będą rosły chwasty jak w dwójce.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Wiejska sielanka - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 11 cze 2021, 13:27

Oj brakuje mi takich rzeczy jak właśnie chwasty albo podlewanie innych roślin niż te hodowlane. W sumie dzięki temu można te rośliny stawiać znacznie swobodniej, ale z drugiej strony dałoby się to rozwiązać; wystarczyłoby, żeby podlewanie jednej rośliny dawało efekt obszarowy i podlewało też inne :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Wiejska sielanka - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 11 cze 2021, 17:38

Levkoni pisze:- coś dla Indry: pozyskiwanie wełny z lam będzie powiązane z szydełkowaniem z akcesoriów, używając tej wełny można będzie obniżyć koszty produkcji;
No, to już mi się podoba :)
Te wielkie dynie pewnie będą nowymi roślinami do zbierania? :conf: Bo prawdziwych dyń poza głową stracha na wróble z Czterech pór roku oraz tych do rzeźbienia z Upiorności nie ma...
- lisy z tego dodatku nie będą takie same jak te z Psów i Kotów. Będą bardziej dzikie i będą polowały na kurczaki i króliki;
Dobrze, bo lisy z Psów i kotów są raczej rasą psa... niby lis należy do rodziny psowatych, nawet jego dzieci nazywa się szczeniętami, ale kto uczy lisa sztuczek? :wall: I jeszcze lama będzie mogła opluć takiego polującego rudzielca :D
Kosze piknikowe wrócą? Fajnie, ciekawe, czy będą takie akcje z mrówkami, jak w TS3 ^^
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Wiejska sielanka - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 11 cze 2021, 20:40

No, z zachowania lisy są bardziej podobne do kotowatych niż psowatych, więc fajnie że je trochę podrasowali. Mam nadzieję że będzie można mieć zamienniki umaszczenia tego lisa tylko, bo ten EAowski mi się nie podoba i sam mam ściągniętą bardziej realistyczną wersję tej "rasy" robioną przez kogoś.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Lama
Posty: 67
Rejestracja: 26 maja 2018, 17:28

Wiejska sielanka - Pogaduszki

Postautor: Lama » 11 cze 2021, 23:10

Na SimsVip przeczytałem, że twórcy potwierdzili narzędzia do robienia oczek wodnych, jednak nie będzie można się w nich kąpać :/ jedynie na brzegach. To co jest na trailerze to po prostu rzeka. Podobno ma być kilka miejsc do kąpieli w nowym mieście. Dodatkowo- nie dali koni, ponieważ uznali, że nie nadaje się to do samowystarczalnego życia z naszej farmy. Tu się zgadzam. Napisali, że chcą się na nich skupić oddzielnie, więc pewnie będzie pakiet- mi wszystko jedno :)

Ogólnie bardzo cieszę się z dodatku, aż chce mi się grać! Niektóre pakiety jak włóczkowe historie czy dodatek życie eko fajnie będzie współgrało z farmą. Zobaczymy co tam jeszcze ciekawego pokażą przed premierą.


PS. Czy widzicie na trailerz, jak rodzina wspólnie gotuje to mama przygotowuje chleb do wypieku??? :O
Lamas are everything!!!

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Wiejska sielanka - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 12 cze 2021, 9:01

Ogólnie nie przeszkadza mi brak pływania w oczkach wodnych z 3 powodów: 1) od czasów TS2 w mojej grze miałem może 2-3 razy oczko wodne w ogrodzie simów, 2) chyba w poprzednich częściach też nie można było pływać, 3) w sumie to oczka wodne nie służą do pływania xD. Ale z drugiej strony jednak trochę szkoda bo wiem, że jest masa budowniczych i na pewno chcieliby pobudować trochę dzikich stawów, do których można by wysłać sima.

Co do koni to jestem za pakietem jak najbardziej, bo pakiety przeważnie wychodzą im ciekawie. Tylko niech mi dadzą możliwość stworzenia wybiegu i uczestnictwa w zawodach o kasę i puchary!

Lama tak, to już zostało potwierdzone, że gotowanie zyska nową opcję gotowania w grupie ;)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Lama
Posty: 67
Rejestracja: 26 maja 2018, 17:28

Wiejska sielanka - Pogaduszki

Postautor: Lama » 12 cze 2021, 9:29

Levkoni tak, wiem, bardziej chodzi mi o to czy będzie można wypiekać chleb np. w specjalnym piecu :)
Lamas are everything!!!

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Wiejska sielanka - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 12 cze 2021, 19:04

Kur będzie można mieć maksymalnie osiem. Spoko, to i tak duże stadko. I tylko kury można będzie rozmnażać. A wszystkie zwierzaki będą starzeć się i umierać, ale zaistnieje możliwość temu zapobiec, pewnie tak jak przy gryzoniach, jakimś jedzonkiem przeciwstarzeniowym czy coś. :mysli:
Pojawi się specjalna szopa dla lam i krów, po jednej na jedno zwierzę, ale będzie ono mogło nieco bardziej oddalać się od szopy niż krowa z TS3 Store. Dodatkowo da się ogrodzić taką grupę obór własnym płotem, niby pastwisko.
Odetchnęłam z ulgą, że zwierzęta nie będą same ubierać się w te stroje dla nich.
Króliki, ptaki oraz lisy to zwierzęta dzikie. Ale te pierwsze i drugie będą pomagać w ogrodzie, jeśli się nasi Simowie z nimi zaprzyjaźnią. Lisy natomiast będą mogły zakraść się do kurnika, to pewnie ta scenka z opluciem przez lamę na zwiastunie. Lisa nie da dodać się do rodziny, i dostanie nowe animacje.
Będą nowe przepisy, nowa śmierć i nowe miejsce do bara-bara, ale nie dostaniemy nowej kariery. Za to dodadzą coś nowego dla dzieci.
Podobno też w sklepie spożywczym można będzie kupić wołowinę i kurczaka (obędzie się bez krwawych scen), to czemu w tym dodatku nie dodadzą świń? Dlatego, że wieprzowina w niektórych krajach jest mięsem zakazanym? :conf:
Trochę też szkoda, że nie będzie (jeszcze) koni...
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Wiejska sielanka - Pogaduszki

Postautor: książę » 13 cze 2021, 17:18

Lama pisze:
12 cze 2021, 9:29
Levkoni tak, wiem, bardziej chodzi mi o to czy będzie można wypiekać chleb np. w specjalnym piecu :)
Wątpię, chleby można przecież piec już od dawna.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość