Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 02 lip 2018, 16:10

Czy ja dobrze rozumiem? Simowie nie moga robic razem piruetow?
Obrazek

Obrazek


Ciag dalszy kiepskich tekstur
Obrazek

Tego chyba nie trzeba komentowac

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 02 lip 2018, 16:30

Tekstury kry na rzece to porażka, wyglądają ładnie tylko z daleka. Ale w bliska to już podchodzi wręcz pod glicz graficzny. Nie widziałem czegoś takiego w żadnej grze, kiepskie elementy upycha się na tło, a nie do lokacji, do których bez problemu można się zbliżyć i przybliżyć kamerę...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Rai » 02 lip 2018, 17:47

O, wow, nie zauważyłam tej kry w grze... Masakra jakaś rzeczywiście. Szok.

Co do pioruna, to tak. Mi się pojawił jakiś czarny kryształ - nie pamiętam nazwy. ;)

Nie rozumiem, czemu Simowie nie przebierają się np. w ubrania na zimę na dwór, jak wracają z pracy, tylko całą drogę z pracy do domu zamarzają i mi wyskakuje, że zaraz zamarzną... To czemu się nie przebiorą?

Za to, jeśli jest bardzo zimno na zewnątrz, a w domu pali się kominek, to nie trzeba włączać ogrzewania. Kominek też ociepla dom. I jak zmarzniętemu Simowi każemy się ogrzać przy kominku, znika mu nastrójnik negatywny i jest zadowolony z ciepełka. :)

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 02 lip 2018, 17:54

Taki niedorobiony ten dodatek, ze az brak słów. Przebierają się non stop, śnieg to szkoda gadać...

Obrazek

Obrazek

Jak na taki ograniczony świat, spodziewałam się lepszych efektów. Wygląda to gorzej niż The Sims 2..
A co tu się wyrabia to ja nie wiem, :facepalm:

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: simunia » 14 paź 2018, 22:33

No cóż śnieg może nie wygląda najlepiej, ale dzięki temu gra nie ma zbyt wysokich wymagań. Myślę, że akurat wygląd śniegu da się przeżyć to nie jest coś strasznego. Ja na pewno w końcu kupię ten dodatek jak już będę miała lepszy sprzęt to przetestuje go i zobaczymy czy mi przypadnie do gustu. Są osoby, które się zachwycają dodatkiem z porami roku do 4. Bo w końcu nie ma wiecznego lata w grze .

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Ururu » 15 paź 2018, 16:31

No nie ukrywajmy, że zmiana pór roku jest istotna, szczególnie że mieszkamy w kraju, w którym są wyraźne pory roku, ale no te niedorobienia są po prostu komiczne XD Już mogliby zrezygnować np. z tych kompozycji kwiatowych czy czegoś, co na początku mi się całkiem spodobało, ale potem stwierdziłam, że to jest bez sensu tak naprawdę.

Ogólnie dodatek jednak zaskakuje miłymi elementami - bardzo mi się podoba, że dzieci mogą robić na stolikach do rysowania ozdoby i obrazki okazjonalne, które są naprawdę urocze.
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 20 lis 2018, 19:34

Dlaczego do grupowych interakcji nie dodali Odliczania do nowego roku? Strasznie się zawiodłam, urządziłam Sylwestra a tylko moi Simowie odliczali.
Widział ktoś może moda który dostawałby Odliczanie razem?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Ururu » 20 lis 2018, 20:43

Jesteś pewna, że nie ma tego grupowo? Mi się wydaje, że jak zrobiłam przyjęcie to wszyscy simowie, w tym goście, to robili. Ale może po prostu tam stali obok czy coś...
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 20 lis 2018, 22:10

U mnie też jak zapraszam gości to wszyscy wtedy odliczają. Może kolejny bug po ostatniej aktu?
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 14 cze 2019, 21:13

Jestem pewna, a Simka którą zaprosiłam poszła bałwana lepić zamiast odliczać.
Zaprosiłam przyjaciół do baru, duży telewizor i niestety wciąż nie ma tej opcji. Moja simka jedynie odlicza a reszta robi co chce.. Szkoda, że taka wydaje się ważna interakcja grupowa została olana
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
cue
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2013, 8:18

Cztery Pory Roku - Pogaduszki

Postautor: cue » 10 gru 2023, 9:48

Widzę, że twórcy naprawili bardzo dużo błędów. Ponieważ aktualnie (4 lata później 😂) nie ma problemów z odliczaniem do północy. Kolejny dodatek, który traktuję jak totalny must-have. Uwielbiam wszystko co jest w tym dodatku, pogoda ma ogromny wpływ na grę, efekty są świetne 💙
Obrazek
last.fmksiążkowa przystań

I can't help it, I don't know how,
I guess I'll always be hanging round with the wrong crowd

ObrazekObrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości