Pierwsza Aleja 69

Awatar użytkownika
El Bastardo
Posty: 61
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:23

Pierwsza Aleja 69

Postautor: El Bastardo » 16 paź 2016, 1:28

Długo nic nie wstawiałam, cóż... bywa. Ale teraz wreszcie się zmobilizowałam, żeby porobić zdjęcia w pewnym domu na Starówce i oto jest...

Obrazek
Prawdopodobnie mało osób pamięta Klarę i jej pieska, Lunę. Tak wyglądał ich dom w jedynce:

Obrazek
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/319685273519278049/

A jak to wygląda w dwójce? Oto mieszkańcy:
Obrazek
Jestem pewna, że pozwolą nam obejrzeć dom, więc jedziem :)

Obrazek

Od razu po wejściu, po prawej stronie widzimy otwarty salon, w którym śpi Luna...
Obrazek

Obrazek

... a po lewej kuchnię z jadalnią.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Z kuchni można wyjść na taras...
Obrazek

... ale najpierw obejrzyjmy łazienkę.
Obrazek

Obrazek

No i sypialnię.
Obrazek

Obrazek

No, to teraz możemy wyjść na taras.
Obrazek

Chociaż na razie nie ma tu nic specjalnego, może poza oczkiem wodnym.
Obrazek

Obrazek

Cały dom od frontu:
Obrazek

A oto urocze mieszkanki.
Obrazek
Klara jest znana ze swego bystrego umysłu i smykałki do biotechnologii. W wolnym czasie pracuje jako wolontariuszka i chodzi na koncerty.
Obrazek
Luna uwielbia słoneczne popołudnia i zabawy w parku.

Jak widać to popołudnie nie jest zbyt słoneczne. Prawdę mówiąc, pod koniec robienia zdjęć pogoda się popsuła i zaczęło lać, więc Luna położyła się na swym legowisku i czeka na lepszą pogodę.

:)

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Pierwsza Aleja 69

Postautor: Lion » 23 paź 2016, 15:35

Każdy kto wiernie grał w The Sims 1, z pewnością pamięta tę rodzinę ;)
Odwzorowanie jak zwykle genialne! Bardzo czuć klimat jedynki i ogólnie ma się wrażenie, że wnętrza mają przenieść nas dobre kilkanaście lat wstecz ^^ Jedynie to oczko wodne mnie się nie podoba - jakby było stworzone przypadkowo bez jakiegokolwiek zamysłu :P W oryginale jakoś lepiej się wkomponowywało w krajobraz - tu chyba bardziej by pasował ten stawik, który jest nagrodą za wykonywanie jednej z prac w The Sims 2 ;)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość