Witaj w Pracy - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Levkoni » 02 mar 2015, 11:45

Guuki to raczej zwykła czapka z CAS, przynajmniej tak wynika z ostatniego trailera kariery detektywa (pokazali tam kilku simów z CAS i jeden miał właśnie tą czapkę). Ale kto wie, może będzie miała jakieś specjalne właściwości ;p A roboty też bym chciał, najlepiej tak zaawansowane jak w ostatnim dodatku do trójki :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Pappy » 02 mar 2015, 12:12

Ja w sumie najbardziej ciekawy jestem kosmitów - jak będą wyglądać? Gdzie i kiedy je znaleźć? Ja czekam na jakieś info. ;_;

W sumie trochę dziwne że dodają wynalazki w dodatku ale nie ma robota jako postać nadnaturalna... D:
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Shattered » 02 mar 2015, 12:17

Znając EA kosmici pewnie będą jak wróżki w trójce.. Sobie łazić, żyć i w ogóle :D

Masakra, mogliby przywrócić te ustawienie wyłączające postacie nadnaturalne
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Lunon » 02 mar 2015, 16:13

Wyobrażam sobie takich zapalonych świrów naukowców.
Mogliby dodać umiejętność alchemii, a z jej 10 poziomem dałoby się stworzyć kamień filozoficzny.
Wtedy sim rządziłby całym światem xD
Mam nadzieję, że dojdą jakieś efekty wybuchów, pożary itp.- tak jak było w 3.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Levkoni » 02 mar 2015, 17:49

No właśnie, a propos nowych umiejętności. Zapowiedziano tylko pieczenie oraz fotografię. W takim razie zastanawiam się, jaka umiejętność będzie odpowiedzialna za wynajdywanie i tworzenie wynalazków? No bo logika nijak się do tego ma, logika to logika. Majsterkowanie bardziej kojarzy się z z jakimiś naprawami czy ulepszaniem, ale nie z wynajdywaniem nowych rzeczy ;p Poza tym majsterkowanie i tak już jest odpowiedzialne również za rzeźbienie - co jest moim zdaniem idiotyczne, bo co ma piernik do wiatraka? :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: ollie » 02 mar 2015, 20:58


Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: bluekuba » 02 mar 2015, 21:01

O jaaaa! Magnoliowa Promenada <3 Ogólnie to pachnie troche dwójką XD Ten dodatek bedzie super. A właśnie dziś była kolejna aktualizacja Origina, a zawsze po nich były te aktualizacje dodające nową zawartość więc kto wie może jutro coś dostaniemy.. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Shattered » 02 mar 2015, 21:05

Czy dobrze przeczytałam? Jeśli nie jesteśmy lekarzami, nie możemy pójść do szpitala? :unsure:
Jedynie jak rodzimy dzieci..
A jak jesteśmy chorzy, to zamawiamy wizytę domową

Nie można otworzyć domowego biznesu, jedynie na parceli publicznej

I co, dobrze rozumiem? Nie będzie można prowadzić restauracji, jedynie coś sprzedawać możemy

Szaleństwo nocy letniej :doge: Trzy parcele w tej nowej okolicy na otwarcie sklepu

Będzie studio fotograficzne gdzie będziemy mogli robić zdjęcia??


Napisali, że możemy kupować ubrania. Tzn. sprzedawać, nie wiadomo czy naszymi granymi simami możemy je kupować i czy zniknie sklep z komody soft2

Nowe zdjęcie
Obrazek

Nie ma w języku polskim słowa "bachy", chyba że jako zdrobnienie od Barbara/ Indra
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 02 mar 2015, 21:19

Kilka opcji mi nie odpowiada, jak tylko 3 parcele w tej Magnoliowej Promenadzie ale tak to spoko :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Pappy » 02 mar 2015, 21:31

Co do restauracji - w dwójce mogliśmy je prowadzić z innym dodatkiem (Nocne Życie) więc tutaj też lepiej poczekać na nowy dodatek w którym będą restauracje, nie będą potraktowane po macoszemu. XD
Magnoliowa Promenada? W Wierzbowej Zatoczce jest Park Magnoliowy czy coś takiego. Poza tym magnolia to mój ulubiony kwiat, więc nazwa mi się podoba. ^^
Właściwie to było zapowiedziane robienie wynalazków? :o Była mowa o naukowcu, to mi się nie kojarzy z wynalazcą, stąd brak umiejętności wynalazczości zapewne. :c
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Shattered » 02 mar 2015, 21:33

Co Ty mówisz? :unsure: W dwójce we własnym biznesie można było ją prowadzić. W Lazurowej Promenadzie była
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Pappy » 02 mar 2015, 21:38

Shattered pisze:Co Ty mówisz? :unsure: W dwójce we własnym biznesie można było ją prowadzić. W Lazurowej Promenadzie była
Bardziej mi chodzi o to, że restauracja pojawiła się w dodatku przed Własnym Biznesem, więc wszystko było już wtedy gotowe i zostało im "przekopiować". :P

Może w jakimś innym dodatku do czwórki przyjdzie nam prowadzić własną restaurację. :unsure:
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Levkoni » 02 mar 2015, 23:38

Eee, nie bardzo mi się podobają te nowe informacje. Mała ilość parcel, brak możliwości odwiedzania chorych w szpitalu (znowu sprowadzanie kupna leków do kliknięcia na komputer! Co oni mają z tym komputerem!?). I jeszcze z tego wywiadu wynika, że wcale nie zostanie ulepszony postęp historii, a simki w ciąży będą po prostu losowo generowane. Ale najbardziej rozczarowuje sprowadzenie własnego biznesu do sprzedawania tylko przedmiotów. To oznacza brak restauracji czy otworzenia własnego muzeum.

Hmm, no nie wiem, nie chcę oceniać gry przed premierą, ale mój zapał trochę opadł :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 03 mar 2015, 9:04

A ja nie spodziewam się cudów po tym dodatku. Sama podstawa pod każdym względem prowadzi gracza za rączkę, nie dając mu swobody w kreowaniu czegokolwiek poza wyglądem Sima, więc nie wiem czemu w dodatku miałoby się to zmienić. Mam wrażenie, że sprowadzają tę grę do zbioru minigierek w stylu kliknij, aby przepisać lekarstwo, kliknij aby odebrać poród, kliknij aby zebrać poszlakę. soft9

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Lunon » 03 mar 2015, 10:09

Wyobraziłem sobie sklep z samym papierem toaletowym XD
Rozczarował mnie trochę ten wywiad.
Jedyna radość z Magnoliowej Promenady- uwielbiam magnolie i mam nadzieję, że będzie tam ich pełno ._.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Guuki » 03 mar 2015, 10:50

Coś na wzór bistro będzie można prowadzić. Możnasprzedawać przyrządzone przez siebie jedzenie:

Także nie jest źle. Mnie trochę rozczarowuje ta nowa dzielnica z 4 parcelami tylko. Serio? To się wysilili. W TS3 niemal każdy dodatek zawierał nową okolicę z mnóstwem parcel i Simów, a teraz wielka podnieta z jednej czteroparcelowej dzielnicy...
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Levkoni » 03 mar 2015, 11:58

Bo to ewentualnie będzie można prowadzić coś w rodzaju cukierni, gdzie wybierasz sobie z gabloty np. pączka, płacisz przy kasie i siadasz go zjadasz. Mnie to dręczy w sumie to, że od czasów trójki gracze czekają na prawdziwe restauracje z kelnerami, kucharzami etc. i znowu ich nie dostaną ;p Ale świat się nie kończy, liczę że restauracje dojdą w innym dodatku, w końcu w TS2 też nie było ich we Własnym Biznesie. Pytanie tylko, czy na prawdę trzeba powielać schematy i czy usprawiedliwienie "tego nie było też w dwójce to nic się nie stało" jest dobrym usprawiedliwieniem...

Trochę też mam obawy jeśli chodzi o animacje i smaczki. Czy simowie będą się ustawiać w kolejce do kasy z torbami zakupowymi tak jak w dwójce? W TS4 wiele animacji zostało uproszczonych lub skróconych.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 03 mar 2015, 15:35

Zapomniałem o tych torbach z Własnego biznesu <3
I właśnie to jest w tej generacji najgorsze. Gdy zapowiadają coś nowego, gracze zastanawiają się, czy w grze pojawią się takie podstawowe rzeczy z tym związane, na które wcześniej nie zwróciłoby się uwagi, bo twórcy po prostu uznaliby je za nieodzowną część tworzonego przez nich świata. A teraz możemy spodziewać się promenady z czterema parcelami, biznesu zawężonego do sprzedaży przedmiotów... A gdzie miejsce na kreatywność graczy w rozwijaniu tego świata? Mam wrażenie, że ta generacja jest bardziej liniowa i ograniczona niż niektóre gry fabularne :p

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Lunon » 03 mar 2015, 19:10


Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Pappy » 03 mar 2015, 19:20

Tęsknię za czasami kiedy zwiastuny pokazywały prawdziwą rozgrywkę... :unsure:

O co chodzi z tym selfie pod koniec xD

Kariera naukowca nie jest zła :3
Ale miałem nadzieję że chociaż tym razem pokażą kosmitów ehh... : /
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości