Wystrój marzeń

Pakiet rozgrywki

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Wystrój marzeń

Postautor: Shattered » 20 maja 2021, 17:49


youtu.be/8CvGI0HoFP8

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
____

No cóż, meble wyglądają podobnie do tych co mamy..

OCZYWIŚCIE MUSIELIŚMY DOSTAĆ OGROMNY NAMIOCIK DLA MAŁYCH DZIECI bo oni nie potrafią stworzyć jakiegoś małego obiektu..
Kanapy narożne, ale oczywiście wszystkie nowoczesne..

WOW, płyta grzewcza w szafce, ale oczywiście nie jako obiekt który można nałożyć na każdą szafkę, a jako płytka i szafka w jednym więc jedynie można tego użyć z nowoczesną kuchnią, która dochodzi w pakiecie. :grumpy:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

The Sims 4 Wystrój marzeń

Postautor: Jhud » 20 maja 2021, 18:03

Meble fajne, czasami lubię dekorować, ale tak jakoś praca dekoratora mnie nie kręci - chcąc nie chcąc to podstawowa mechanika gry, tylko do niej pracę dodają. Ale wiem że wielu graczy chcieli coś takiego mieć, więc się cieszę dla nich. Pewnie kupię dla samych mebli i zobaczę sobie jak to działa.
Trailer mi się podobał, taki wyjątkowy.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

The Sims 4 Wystrój marzeń

Postautor: Lenna » 20 maja 2021, 21:56

Kurde! Miałam nadzieję, że czwórka już mnie niczym nie zainteresuje, ale tu mnie mają. Czemu EA mi to robi xD
Na karierę projektanta wnętrz jarałam się już w trójce, ale okazała się trochę rozczarowująca i nudna po dłuższym czasie. Dlatego mega się cieszę, że dostaniemy ją ponownie, mam nadzieję że tym razem w lepszym wydaniu. Kocham urządzanie wnętrz ;-;
Boże, te nowe meble są tak przepiękne!!!!!!! Kupię na pewno, choćby dla nich xD
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... tor-reveal
Wiecie, że każdy ma swoje preferencje? W kwestii wystroju bardzo ważne są znaczniki Lubię i Nie lubię. Zadawajcie więc pytania! Dowiedzcie się, jaki jest ulubiony kolor, gatunek muzyki oraz styl wystroju Waszych klientów
Czy to oznacza, że do gry wracają ulubione rzeczy? :aww:
Tylko... czy ten pakiet rozgrywki będzie skupiał się wyłącznie na tej jednej karierze? Nie powinni zrobić z tego akcesoriów czy coś, skoro już poszli w robienie z nich mini pakietów? Obawiam się, że jedna kariera to trochę za mało na pełny pakiet rozgrywki.
No i oczywiście, jak zawsze jest to coś, co nic nie wnosi do normalnego gameplayu, ale już dawno porzuciłam nadzieje że ta gra będzie grywalna i nie przeszkadza mi to xD Czwórka jest dla mnie już tylko programem do budowania, więc ta kariera jest idealna dla mnie.
Ale też nie chcę się cieszyć zbyt bardzo, jestem gotowa na falę rozczarowania, jak zawsze w czwórce (y)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

The Sims 4 Wystrój marzeń

Postautor: Kapitan Indra » 20 maja 2021, 23:13

Nowości, nowości...
Powtórka kariery projektanta z TS3? :wat: Spoko... Poza tym mebelki super, szczególnie ta łazienka :sweet:
Ale ten namiot dla maluchów - co to ma być? :conf:
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 Wystrój marzeń

Postautor: Levkoni » 21 maja 2021, 2:29

Dla mnie to jeden wielki pakiet mebli bez większego, nowego gameplayu, więc nie jara mnie to w ogóle. Pewnie budowniczy będą szczęśliwsi, choć myślę, że bardziej ucieszyliby się z nowych elementów architektonicznych czy okien.

Meble owszem, ładne. Zwróćcie uwagę na to, jak pokręcone są kanapy na zwiastunie. Czyżby nowa opcja modułowych sof, którą było widać już na live wiele tygodni temu? Ciekawe, czy będzie to opcja dla wszystkich sof w grze, czy tylko dla jakiś konkretnych.

Lenna, co do ulubionych rzeczy simów, to nie sądzę, że coś takiego teraz dojdzie. W zwiastunie jest to element panelu kariery architekta, więc raczej sprowadzi się tylko do celów dotyczących wyglądu remontowanego pomieszczenia stawianych przez klientów.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

The Sims 4 Wystrój marzeń

Postautor: Guuki » 21 maja 2021, 10:23

Meble są świetne, te wnętrza prezentowane na zdjęciach i zwiastunie zachwycają, ale sam pomysł na pakiet dla mnie nietrafiony. Przecież urządzać wnętrza można już w podstawce. xD Tylko, że tu trzeba spełniać zachcianki klientów. Ale przynajmniej mamy coś życiowego, dodającego realizmu, a nie jakieś wampiry czy Batuu. ;0

EDIT: Trafny komentarz z DOTsim:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

The Sims 4 Wystrój marzeń

Postautor: Lenna » 22 maja 2021, 8:02

Levkoni pisze: Lenna, co do ulubionych rzeczy simów, to nie sądzę, że coś takiego teraz dojdzie. W zwiastunie jest to element panelu kariery architekta, więc raczej sprowadzi się tylko do celów dotyczących wyglądu remontowanego pomieszczenia stawianych przez klientów.
Potwierdzone, że będzie :doge:
https://sims.arhn.eu/2021/05/21/lubie-i ... otu-w-cas/
Guuki pisze:Meble są świetne, te wnętrza prezentowane na zdjęciach i zwiastunie zachwycają, ale sam pomysł na pakiet dla mnie nietrafiony. Przecież urządzać wnętrza można już w podstawce. xD Tylko, że tu trzeba spełniać zachcianki klientów.
Teoretycznie tak, ale mi właśnie podoba się to spełnianie zachcianek klientów. Lubię jak mam jakieś konkretne zadanie przy urządzaniu wnętrza, wymogi i ograniczenia, jakbym robiła pracę na konkurs xD Plus normalnie by mi się nie chciało tych wszystkich domów remontować, a tak mam jakiś cel żeby to robić. No i zabawę też przednią, projektowanie wnętrz przy jednoczesnym graniu rodziną to dla mnie jak spełnienie marzeń :doge: Ale fakt, boję się trochę, że skończy się jak w trójce, to znaczy gra będzie ciągle odsyłać do tych samych domów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 Wystrój marzeń

Postautor: Levkoni » 23 maja 2021, 8:56

Lenna pisze:
22 maja 2021, 8:02
Potwierdzone, że będzie :doge:
No tego się nie spodziewałem, w końcu czymś mnie zaskoczyli :V
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Wystrój marzeń

Postautor: książę » 24 maja 2021, 10:15

Jezusie, w końcu w grze pojawi się sama płyta grzewcza! Jak myślicie, czy Maxis pójdzie za ciosem i dodadzą w tym pakiecie kuchnie w stylu europejskim? Mam na myśli lodówki i zmywarki do zabudowy, kosze do segregacji w szufladzie pod zlewem albo piekarnik w słupku :P

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

The Sims 4 Wystrój marzeń

Postautor: Shattered » 26 maja 2021, 14:24

Levkoni pisze:
23 maja 2021, 8:56
Lenna pisze:
22 maja 2021, 8:02
Potwierdzone, że będzie :doge:
No tego się nie spodziewałem, w końcu czymś mnie zaskoczyli :V
Ale niestety nie będzie to miało większego wpływu na rozgrywkę, tak samo jak nie miało w trójce poza tym, że sim klaskał jak jadł ulubiony posiłek.

Powiem Wam, że sofy, szafy, płyta grzewcza i piekarnik do zabudowy brzmią bardzo zachęcająco :grumpy:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Wystrój marzeń

Postautor: Jhud » 26 maja 2021, 15:45

Będzie miało jakiś wpływ. Oglądałem Live o tym. Np. jak sim nie lubi gotować to nie będzie gotował autonomicznie i będzie miał negatywny nastrójnik, ale jak lubi gotować to będzie często gotował autonomicznie. Jak lubi jakąś muzykę to będzie automatycznie na tą stację w radiu przestawiać, itp.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Wystrój marzeń

Postautor: Levkoni » 26 maja 2021, 18:10

Tak jak napisał Jhud, będzie miało większy wpływ na rozgrywkę niż w trójce bo simowie na podstawie lubię/nie lubię będą mieli preferencje automatycznych zachowań, będą też reagowali na wykonywanie czynności, np. nie lubiąca gotowania simka odczuwała dyskomfort i spadała jej zabawa. Podejrzewam, ze style wystroju też będą w jakiś sposób wpływać na nastrój sima albo czy podoba mu się otoczenie, w którym przebywa.

Co do kanap to dla mnie rozczarowanie - modułowanie jest ekskluzywne tylko dla dwóch kanap z tego pakietu....

Ogólnie niestety live był antyreklamą dla tego pakietu, okropnie SimGuruJill nie ogarnia gry, którą współtworzy. Natłok błędów i głupich zachowań simów na ich livie był przytłaczający...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Wystrój marzeń

Postautor: Guuki » 26 maja 2021, 18:48

Levkoni pisze:
26 maja 2021, 18:10
Ogólnie niestety live był antyreklamą dla tego pakietu, okropnie SimGuruJill nie ogarnia gry, którą współtworzy. Natłok błędów i głupich zachowań simów na ich livie był przytłaczający...
Dokładnie. Twórcy gry, a zawsze też mam wrażenie, że nie do końca umieją w nią grać. :curious: A ta SimGuruJill potwornie irytująca, drze japę na cały regulator, bo kliknęła złą opcję wyboru na komodzie na przykład. -.-
Tak czy siak live upewnił mnie, że pakiet warty zainteresowania. Dla mebli. Te sofy modułowe, komplety mebli do salonu, łóżka piętrowe, całe wyposażenie kuchenne, no ładnie to wszystko wygląda. Sama rozgrywka wciąż nie zachęca. Jedynie fajna opcja, o której powiedzieli, że będzie można dostawać zlecenia na wyremontowanie klinik weterynaryjnych czy innych parcel z innych rozszerzeń, że nie tylko domy Simów z podstawki będą miejscem pracy dla naszych dekoratorów wnętrz. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Wystrój marzeń

Postautor: Kapitan Indra » 26 maja 2021, 23:14

Mnie się podoba, że będą te sofy modułowe, płyty grzewcze i szafy z możliwością wieszania ubrań. Zobaczymy, jak wyjdzie ta kariera dekoratora.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Wystrój marzeń

Postautor: Lenna » 27 maja 2021, 10:33

Ten stream był jakiś nawiedzony xD Ciągle jakieś glicze graficzne, dziwne dźwięki, czarny ekran, do tego gra im lagowała strasznie xD Oni nagrywali to na tosterze, czy ta gra po prostu tak działa? soft9 Już na poprzednim streamie im muliło jak diabli, ale widzę że nic nie ogarnęli.
Levkoni pisze:Co do kanap to dla mnie rozczarowanie - modułowanie jest ekskluzywne tylko dla dwóch kanap z tego pakietu....
No to było do przewidzenia, musieliby przecież każdej kanapie z gry robić kilka nowych modeli. Może przynajmniej w przyszłych dodatkach pojawią się jakieś nowe modułowe sofy.
Guuki pisze:Dokładnie. Twórcy gry, a zawsze też mam wrażenie, że nie do końca umieją w nią grać. :curious:
Mnie najbardziej rozbawiło, jak kiedyś na którymś streamie SimGuruDoi nie wiedział że trzeba wpisać cas.fulleditmode jeśli chce edytować Sima w CASie i ludzie na czacie musieli mu podpowiadać xDD "I swear I know how to play The Sims" xDDD

Ale wracając do tematu - nie jestem przekonana, czy to dobrze że można wybrać Simowi aż 20 lubianych/nielubianych. Chyba wołabym ograniczony wybór do tylko jednej rzeczy z każdej kategorii, jak w trójce. Jakoś wydaje mi się, że to bardziej zwięźle i dosadniej definiuje charakter Sima, niż milion opcji do wyboru. Ale nie wiem, może jeszcze zmienię zdanie.
No i czemu nie można wybrać ulubionej potrawy? :(
Powtórzę się, ale Boże, jakie te wszystkie meble są piękne!!! Te szafki modułowe, tyle rodzajów :aww: I mnóstwo małych pierdółek i dekoracji! Umieram!
Nawet wyglądają jakoś wyjątkowo lekko jak na czwórkę, nie tak masywnie jak wszystkie rzeczy w tej grze. Więcej takich mebli poproszę.
Za to w CASie bez szału, raptem jedna ładna fryzura, ubrania mocno średnie, a u mężczyzn to już całkiem bieda.
Dlaczego filmy w nowej stacji telewizyjnej są nakręcone w czwórce, a nie w trójce? Co to za niekonsekwencja? xD
Kisnę trochę, że nawet na ich własnym streamie Simowie się nie słuchają i łażą gdzie chcą, Sim oceniał wystrój wnętrza przez ścianę xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Wystrój marzeń

Postautor: Shattered » 28 maja 2021, 13:34

A ja Wam powiem, że mam ochotę kupić w dniu premiery :doge:

Chciałabym tylko zrozumieć dlaczego oni robią takie wielkie obiekty dla małych dzieci. Tyle możliwości, konik na biegunach, chodzik, a zawsze dostajemy wielkie obiekty.
Tak samo ten piekarnik na blat, czy tylko dla mnie wygląda on komicznie na blacie?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Wystrój marzeń

Postautor: Jhud » 28 maja 2021, 20:58

Ten piekarnik to pewnie toaster oven, dla mnie wygląda spoko, w niektórych krajach tylko takie piekarniki są, a nie takie zabudowane.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Wystrój marzeń

Postautor: Levkoni » 28 maja 2021, 23:12

A to coś na blacie to nie jest taki klasyczny piekarnik przenośny? Mój znajomy miał coś podobnego w domu, mieszkał w mikro kawalerce, która nie miała normalnego piekarnika, dlatego kupił właśnie coś takiego.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Wystrój marzeń

Postautor: Jhud » 29 maja 2021, 3:22

No, to właśnie to. Sam mam takie coś w jednym z pokojów na górze, bo na dole nasz piekarnik jest raczej nie używany.

Ja chyba też kupię w dzień premiery. Dość sporo tego jak na nie aż taki drogi pakiet rozrywki. Może być ciekawe urozmaicenie.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Wystrój marzeń

Postautor: Levkoni » 29 maja 2021, 21:02

Ja tam nie wiem co widzicie w tym pakiecie :D Mebli jest sporo, owszem, ale czy to Was tak skusiło? Mimo wszystko, w pakiecie nie ma ani jednego obiektu z nowymi interakcjami (bo z tego co widziałem, w namiocie jest recykling animacji ze statku piratów/kosmicznego z placu zabaw z podstawki), a sam gameplay sprowadza się głównie do czegoś, co w grze jest od podstawy, czyli do bawienia się w trybie budowania. Owszem, mebli jest sporo, ale wydawało mi się, że po to są kolekcje i akcesoria, żeby dostarczać więcej mebli. Ja tam czekam na przeceny
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości