Wilkołaki

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Wilkołaki

Postautor: Lenna » 02 cze 2022, 17:58


youtu.be/VwcBW32Yn9k

Premiera: 16 czerwca 2022

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


GŁÓWNE CECHY:
  • Dzika strona życia: Ale masz wielkie zęby! Przemień się w wilkołaka i pogódź się ze swoją zwierzęcą naturą – albo z nią walcz. Przerażająca postać to tylko jedna strona medalu – zmiennokształtni Simowie cechują się wyjątkowymi temperamentami i umiejętnościami, są podatni na wpływ faz księżyca, a także miewają przygody ściśle związane ze swoim rodowodem
  • Alfa czy samotny wilk? Kim będziesz jako wilkołak? Czy Twoja likantropia to wynik ugryzienia, czy też pochodzisz z rodu zmiennokształtnych? Niezależnie od przyczyn przemiany to Ty zadecydujesz, czy wyrośnie z Ciebie grzeczny wilk, czy dzika bestia. Dołącz do stada, z którym będziesz spędzać noce w blasku księżyca, poznaj drugą połówkę na Szczycie Skowytu lub zrezygnuj z zrezygnuj z towarzystwa i stań się samotnym wilkiem.
  • Świat likantropów: Dowiedz się więcej o wilkołakach i ich pochodzeniu. Odkrywaj świat wilkołaków, wampirów i czarodziejów, czytając książki, przemierzając tajemne tunele, powiększając swoją kolekcję i spotykając się z mieszkańcami Moonwood Mill.
___

Nie możesz się zawieść, kiedy nie masz żadnych oczekiwań.
Obrazek

Szczerze, nie mam już żadnej wiary w czwórkę i spodziewałam się, że jak już zrobią wilkołaki, to będą przesłodzone i udziecinnione jak się da, ale te furrasy to jest jakiś wyższy poziom debilizmu xDDDDDD Brawo, udało im się przebić już i tak moje absurdalnie niskie oczekiwania! Chyba jeszcze żaden trailer do czwórki nie wywołał u mniej takiej dawki cringe'u :brawo: To wygląda jak z filmu Cats XD
Jedyne co mi się w tym podoba, to ten grunge'owy motyw, ciuchy, fryzury i meble są po prostu cudowne. Ale to tyle.
Odkąd zaczęły wychodzić te kity przestałam w ogóle śledzić co się dzieje z czwórką, widzę że to była dobra decyzja xD Zawołajcie mnie, kiedy ten koszmar się skończy.
PS Dlaczego linki do YT nie działają, jak powinny?
Obrazek

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Wilkołaki

Postautor: Smustle » 03 cze 2022, 9:01

O rany! To jest świetne <3 W końcu mogę stworzyć w simsach moją fursonę i postaci z psiego patrolu *_*

Te wilkołaczki są takie urocze, wcale nie wyglądają głupkowato UwU

Jak dodadzą konie, to liczę na kolorowe jednorożcopegazy pierdzące na tęczowo, inaczej się zawiodę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Wilkołaki

Postautor: Stara-Raszpla » 03 cze 2022, 9:18

Mi sie podobają te Wilkolaki szczerze mowiac. Akurat moja rodzina ma taka historie ze jej zalozyciel zostal znaleziony w Lesie idealne zeby polaczyc to z wilkolakami 4 pokolenia pozniej ;) Ja tam jestem na tak
Jedyne co mi sie srednio pdoba to miastro drwali. Tak bym mogla je okreslic. Ono niby bylo inspirowane francja. Ale ja jakos nie widze mojej szlacheckiej rodziny w takim miejscu :)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Wilkołaki

Postautor: Cain » 04 cze 2022, 15:38

Choć nigdy nie grałem za długo wilkołakami, to cieszę się, że trafiają w końcu do czwórki. Mam wrażenie, że razem z czarodziejami i wampirami są takimi podstawowymi postaciami nadnaturalnymi w Simsach (szkoda tylko, że simorośli normalnych nie zrobili, ale to nie temat o nich).
Sam wygląd wilkołaków jest dla mnie zbyt ugrzeczniony. Wiem, że to czwórka, ale :facepalm: Już w trójce mi się nie podobały, w dwójce estetycznie najlepsze dla mnie były. Tutaj, jak to Lenna określiła, wyglądają jak jakieś furrasy soft1 To już czwórkowe wampiry miały więcej pazura. Czwórkowe wilkołaki wyglądają jak maskotki. Mam nadzieję, że będzie można zrobić je nieco bardziej zwierzęce.

Miło za to, że wracają fazy księżyca. Lubiłem tę opcję w trójce. Samo otoczenie nie robi na mnie wrażenia, jak zresztą żadne w czwórce - z tą estetyką nie potrafię się polubić, wiele otoczeń wydaje mi się takich samych, i to nie jest wyjątkiem.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Wilkołaki

Postautor: Kasim Hazim » 07 cze 2022, 20:57

Nigdy nie byłem fanem postaci nadnaturalnych w simsach, ale zawsze lubiłem jak były owiane dozą tajemniczości, miały niepowtarzalny klimat. W dwójce mega mi się podobało, że trudno było je spotkać, więc gracz dążył do tego by je "odkryć". Takiego klimatu jak w tej części raczej już w żadnej innej nie zobaczymy. W trójce nadnaturalni latali po całym mieście i stawali się nimi wszyscy simowie z otoczenia (A potem spotykało się w parku Kornelkę Ćwir fruwającą jako wróżka). W czwórce może postacie są bardziej dopracowane niż w trójce, może są bardziej tajemnicze jak za czasów dwójki, ale ich wygląd dla mnie zostawia wiele do życzenia. Po obejrzeniu zwiastunu wilkołaków, miałem jedną myśl - ŁADNY TEN PSI PATROL.

Wilkołaki wyglądają jak pieski, szczeniaczki, które sobie chodzą na dwóch nogach i są bardziej człowiecze. Nie są straszne, są raczej milusie i słodkie. No jednak dla mnie to pozostawia wiele do życzenia, jak na starucha wychowanego na dwójce i trójce. Mnie ich estetyka nie zachęca. Co do otoczenia - podpiszę się pod tym co napisał Cain. Nie robi wrażenia jak każde inne otoczenie czwórkowe.
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Wilkołaki

Postautor: Kapitan Indra » 10 cze 2022, 23:44

Kasim Hazim pisze:Po obejrzeniu zwiastunu wilkołaków, miałem jedną myśl - ŁADNY TEN PSI PATROL.
Dokładnie o tym samym pomyślałam :P I jeszcze to, że nie mają ogonów. Wilk bez ogona to hańba! No, chyba że są wzorowane na skandynawskich legendach o wilkołakach (w co nie bardzo wierzę), tam taki stwór nie ma ogona, bo jest człowiekiem zmieniającym się w zwierzę, i biega na trzech łapach, bo czwartą unosi, udając że to ogon... gdzieś dawno temu o tym czytałam.
Tak poza tym to nowe otoczenie, ubrania i obiekty na plus. I że wrócą fazy księżyca, a nie ciągle tylko ta pełnia i pełnia... Ale czy będę się zagłębiać w jakieś rywalizacje między sforami, to nie wiem :conf:
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Wilkołaki

Postautor: Levkoni » 16 cze 2022, 14:26

Szczerze, to prawie wszystko mi się w tym pakiecie podoba, poza samym wyglądem tych wilkołaków xD Pal licho ogon, wilkołaki w popkulturze i legendach nie zawsze miały ogony, interpretacje bywały bardzo różne. Zawsze to byli przemienieni ludzie, ale czasem wyglądali jak zwykłe wilki, czasem przerośnięte, czasem wilki na dwóch łapach, czasem ludzie z futrem etc. etc... Ale no kurde, tak słodkich piesków to ja nie widziałem jeszcze.

Okej, oddajmy tutaj sprawiedliwość - w ŻADNEJ części wilkołaki nie wyglądały fajnie. W TS2 - sim z teksturą, w TS3 - znowu sim z teksturą tyle że dostał jeszcze wykrzywioną gębę. Tak naprawdę w czwórce w końcu chociaż przypominają coś innego niż sima z teksturą, ale... no właśnie, bardziej psoludzi niż wilkołaki ;( Ja wiem, że czwórka ma łagodniejszą stylistykę, ale wampiry udało im się zrobić perfekcyjnie, a wilkołakom brakuje powagi, brakuje im dzikości.

Sam gameplay raczej na plus. Oczywiście na livie jak zwykle nic im nie działało jak trzeba. Ale przyznam, że podoba mi się system furii i utraty kontroli nad postacią, podoba mi się to, że rozwój umiejętności odbywa się nie tylko poprzez rozdanie punktów, ale również poprzez wykonywanie pewnych aktywności w grze. Podoba mi się, że wilkołaki otrzymają lore, które będziemy odkrywać w nowym miasteczku, samo miasteczko też jest bardzo klimatyczne. Ale na pewno nie podoba mi się, że znowu nie dali animacji do pewnych obiektów - chodzi o te toi toie i te dziwne szafy, które pozwalają na szybkie podróżowanie, a do których simowie podchodzą i znikają jak przy windzie. No tak trudno było to załatwić nawet już istniejącymi w grze animacjami? Rany, denerwują mnie takie detale... No i ten cały Greg nie wydaje się niczym ciekawym, na livie niby w jego obecności simowie wpadali w panikę, ale Greg sobie kładł się na trawkę i zasypiał, albo stał z talerzem i coś żarł, zamiast rzucać się na tych simów czy cuś.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Wilkołaki

Postautor: Lenna » 16 cze 2022, 17:29

A według mnie wilkołaki w trójce wyglądały super. Ofc wolałabym bardziej klasyczny wygląd wilkołaków, coś jak te ze Skyrima, ale to też nie było złe. Miały fajne krzywe mordy, brzydkie tak jak wilkołak być powinien, dałabym im tylko trochę więcej sierści.
Swoją drogą, wilkołaki w Skyrimie początkowo miały być ludźmi z psimi głowami, co teraz jest memem, ale w EA chyba podchwycili ten pomysł i naprawdę to zrobili xDDDD
Live'a nawet nie chce mi się oglądać, dowiedziałam się tylko, że miasto będzie miało 5 parcel :hej:
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Wilkołaki

Postautor: Guuki » 29 lip 2022, 17:45

Smustle pisze:
03 cze 2022, 9:01
O rany! To jest świetne <3 W końcu mogę stworzyć w simsach moją fursonę i postaci z psiego patrolu *_*
Hah, nawet nie wiesz jak mnie rozbawiło to zdanie. :D

Bardzo obiecujący pakiet rozgrywki. I nawet nie przeszkadza mi zbyt cukierkowy wygląd wilkołaków, bardziej przypominający humanoidalne psy, niż znane nam z TS3 nadnaturalne bestie. Okolica super, mroczny las, idealnie wpasowuje się w temat.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości