Zdjęcia z The Sims 4

NIE WSTAWIAMY ZDJĘĆ W ZAŁĄCZNIKACH!

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Kapitan Indra » 10 sie 2022, 21:15

Galcia pisze:Indra została księżniczką Disneya? :D
Haha, też tak myślę o tej interakcji, odkąd ją zobaczyłam na zwiastunie :haha: Do tej księżniczki Disneya Indrze niewiele w sumie brakuje, była już wampirem i syreną, teraz jest czarownicą... to i księżniczką by mogła ;)
Galciu, patrz, mam tyle lat Witaj w pracy, a jedyną karierą, której nie wypróbowałam, jest ta medyczna. Jakoś się nie składa do tej pory, by któryś z moich Simów pasował na lekarza... :conf:
Fajne zdjęcie z jogi. Ten wygibas to już wyższa szkoła jazdy...

Zaczynam własnie zabawę pt: "Co by było, gdyby to Małgosia została dziedzicem Mertowych Bananów". Wprowadziłam rodzinkę do Newcrest, na tę parcelę, na której dom stał już do końca, wersję domu wzięłam tę sprzed przeprowadzki Małgosi, tylko wyprowadziłam Bratomira i Morgan z małą Ulą. Małgosi dałam warkocz z Wiejskiej sielanki, bo jest podobny do tego CC, które miała u Merty, i szminkę ma z Witaj w pracy chyba, tę najbliższą do purpurowej. Bartek też nie jest do końca łysy, ma tego krótkiego jeżyka ze Śnieżnej eskapady.
Fotka z samego początku rozgrywki, Bartek właśnie skończył karmić i doić Zwierzoka (pełnego eliksiru po kolejnym połknięciu i wymamłaniu Szymona), dziedziczka rodu rozmawia z Morgan, która przyszła z wizytą, a Szymon rozkłada ręce patrząc na to, co jego małżonka wyprawia w tym deszczu :facepalm:
Obrazek
Potem były figle...
Obrazek
...test ciążowy...
Obrazek
...ale reakcji męża na informację o przyszłym potomku Małgosia nie przewidziała... on przecież nie lubi dzieci :D
Obrazek
Obrazek
Wracamy do rodziny Indry. Felix robi u Rozy przegląd, bo cosik zaczęła poskrzypywać...
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Galcia » 11 sie 2022, 23:16

A ja z kolei nigdy nie grałam policjantem. :D Nigdy też nie udało mi się ukończyć żadnej z tych trzech karier. Są strasznie powtarzalne, a mając dużą rodzinę szkoda mi poświęcać 1/3 dnia na sterowanie tylko jednym simem. ;/ Przypomniałaś mi, że nigdy nie dokończyłam też oglądania Bananów! Tylko teraz już nie pamiętam, gdzie skończyłam. Małgosi bardzo do twarzy w tym warkoczu. :love:

U Fisherów trwa, cytując klasyka, wieczny życia krąg. Melanii i Satoru urodziła się dwójka chłopców: Ken i Han. Flo pełniła nocny dyżur karmienia, kiedy przyszedł po nią Mroczny Kosiarz.

Obrazek

Żeby nie było nudno, następnego dnia Drake dowiedział się, że jest ojcem bliźniaków. :D Okazało się, że jeden z jego przelotnych romansów skończył się ciążą, a że matka dzieci nie była już najmłodsza, poprosiła, żeby Stefan i Karolina wprowadzili się do niego.

Obrazek

Biedny Drake starał się jak mógł, ale najwyraźniej nie miał talentu do tego całego tacierzyństwa. :P

Obrazek

Dana dużo pomagała mu przy dzieciach. Obudziło to w niej silny instynkt macierzyński i zaczęła marzyć o własnym "bombelku".

Obrazek

Obie pary bliźniąt miały niedługo później urodziny. Impreza nie była zbyt huczna, ponieważ dorośli wciąż jeszcze byli w żałobie po odejściu Flo.

Obrazek
Obrazek

Stefana i Karolinę czekała niedługo kolejna tragedia. Chciałam mieć nagrobek ich matki na rodzinnym cmentarzu, więc zaprosiłam ją na śmiertelną dawkę bara-bara. :D Najepsze jest to, że Drake niczego nie zauważył i zapadł sobie w drzemkę. soft9

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Kapitan Indra » 12 sie 2022, 1:17

Galcia pisze:Przypomniałaś mi, że nigdy nie dokończyłam też oglądania Bananów! Tylko teraz już nie pamiętam, gdzie skończyłam.
To Ci tylko tyle powiem, że seria skończyła się jakoś z rok, półtora temu na 199 odcinkach plus czterech podsumowujących, a ostatnią dziedziczką rodu, czyli dziesiątym pokoleniem, była Hanna (czyli imienniczka założycielki, ale kompletnie odmienna, bo rudowłosa i zielonooka i z zupełnie innym zestawem cech), a właściwie Hanna Gaja. Miała dwa imiona. Małgosię lubię, i do tego jest ładną Simką, a została u Merty nieco po macoszemu potraktowana, bo umarła bezdzietnie i nawet grób jej zniknął i przez to gra usunęła ją też z drzewka rodziny, dlatego postanowiłam się pobawić w to dziedziczenie przejęte przez nią ^^
A te Twoje rodzinne fotki... :aww:

Jeszcze trochę grałam Bananami.
Małgosia w ciąży zajęła się wędkarstwem...
Obrazek
Obrazek
...z różnymi skutkami...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i ogrodnictwem... w końcu uwielbia naturę, jak Merta chciała ;)
Obrazek
Pogawędki z tatusiem zawsze spoko.
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Galcia » 18 sie 2022, 21:45

Indra dziękuję za podsumowanie, może kiedyś się skuszę na te 4 końcowe odcinki. :D Małgosi całkiem nieźle idzie to wędkowanie! Też ostatnio chciałam stworzyć pasjonata wędkarstwa, ale od jakiegoś czasu moi simowie nie chcą się tym w ogóle zajmować. Złapią jedną rybę i idą do domu. -_- Irytujące.

Dana postanowiła wcielić swój plan na posiadanie własnego potomstwa w życie i nawiązała romans z kolegą z pracy. soft1

Obrazek

W międzyczasie Satoru, mąż Melanii, nabawił się lęku przed śmiercią. A że Mroczny jest częstym gościem w tym domostwie :D postanowiłam staruszka z tym lękiem oswoić.

Obrazek

Wybawili się za wszystkie czasy, po czym Mroczny udał się do gabinetu, by spłodzić to olśniewające dzieło sztuki. soft9

Obrazek

Szybko okazało się, że nie został na parceli dla rozrywki... po prostu nie opłacało mu się wracać do domu między kolejnymi zgonami. :D Biedne straumatyzowane dzieci nawet nie zwracają już uwagi na umierających krewnych.

Obrazek

Na pocieszenie urządziłam im kilka miejsc, gdzie mogli wspólnie spędzać czas całą czwórką. Okazuje się, że kupienie stołu do "nie obudź lamy" jest najlepszym sposobem na ogarnięcie czwórki dzieci! Jednocześnie mają zapewnioną rozrywkę, towarzystwo, budują relacje i rozwijają umiejętności motoryczne. Polecam, 10/10.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Kapitan Indra » 21 sie 2022, 16:24

Galcia, rany, to zdjęcie z Mrocznym pomagającym w huśtaniu rozłożyło mnie na łopatki :haha:

Ten Jerry Harris z Evergreen Harbor... to on potrafi z domu wychodzić bez torby na głowie? :P
Obrazek
A młody Landgraab jeszcze trochę, i nochal w chmurach zanurzy :D
Obrazek
Bartek ćwiczy przyrządzanie drinków, w końcu miejsce pracy zobowiązuje do czegoś, prawda? Jeśli chce awansować na miksologa...
Obrazek
Małgosia cieszy się dniem...
Obrazek
...a Hania, jak to Hania, na starość całkiem jej odbiło :P
Obrazek
Małgosia w ciąży pije drinki (nieodpowiedzialna matka).
Obrazek
Zaprosiła też Bratomira, chętnie przyszedł w odwiedziny. Nie jest dziedzicem rodu (w tej wersji historii), to może sobie pozwalać :P
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Guuki » 21 sie 2022, 20:41

Wróciłem dziś na chwilę do jakiejś starej Simki (już nawet zapomniałem jak się nazywa soft1 ):

Obrazek

Obrazek

Tylko dwa zdjęcia. ;0
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Kapitan Indra » 23 sie 2022, 23:33

Guuki, to i co z tego, że tylko dwa zdjęcia? ;) I tak jest w nich to coś fajnego, co mają tylko Twoje zdjęcia ^^

Bratomir: - Siostra, mogę sprawdzić, jak maleństwo kopie?
Małgosia: - A proszę cię bardzo, brat!
Obrazek
Sprawdził, a jak ^^
Obrazek
Najlepiej się umyć w deszczu. Poleca Hania Banan.
Obrazek
Nasza dziedziczka zrobiła się... no cóż, pękata ^^
Obrazek
Obrazek
Bartek nie chciał dotknąć brzucha żony. Minę miał super.
Obrazek
Zdjęcie z bratową zawsze spoko. I Małgosia, i Morgan młode i piękne :aww:
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Galcia » 27 sie 2022, 22:16

Indra od lat czekam na jakiś update, w którym zablokują możliwość picia drinków w ciąży. :D Póki co simsy promują baaardzo złe wzorce zachowania! Przypomniało mi się jak miałam 10 lat i dostałam pod choinkę The Sims 1. Pierwsze, na co wpadł mój "niewinny", dziecięcy umysł? Żeby stworzyć samotną alkoholiczkę. soft9 Kupiłam mojej simce barek i codziennie po powrocie z pracy kazałam jej cały wieczór walić drinka za drinkiem.
Guuki spokojnie, ja też ciągle zapominam imion moich simów. Starzejemy się. :D

Melania (jak zresztą wszyscy pozostali simowie od czasu ostatniego update'u :facepalm: ) dorobiła się lęku przed utknięciem w pracy bez perspektyw, a że i tak nie zdążyłaby dotrzeć na szczyt kariery, pozwoliłam jej rzucić robotę i zająć się zwiedzaniem kosmosu na pełen etat. Bardzo mi się to opłaciło, po raz pierwszy udało mi się zebrać pełną kolekcję kosmicznych skał. :love:

Obrazek

Niestety lądowania nie zawsze się udawały, ale nikomu nie stała się krzywda.

Obrazek

Jedna z moich ulubionych nowych interakcji to "krzycz". :D Tutaj Drake i Lena demonstrują swoje możliwości wokalne.

Obrazek

Przed kolejnymi urodzinami zrobiłam dzieciakom małą sesję zdjęciową. Pozują: Ken i Han Ono oraz moja gwiazda, Karolina Illes. :love:

Obrazek
Obrazek

Tutaj już po urodzinach. Świeżo upieczone nastolatki relaksują się po szkole.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Kapitan Indra » 29 sie 2022, 23:27

Galciu, Karolina prawie jak mała Bella Ćwir ;)

W końcu Małgosia wydała na świat trzecie Bananowe pokolenie.
Obrazek
Urodził się chłopiec, według zasady Merty nadałam mu jedno z imion figurujących tego dnia w kalendarzu. Był 8 sierpnia, więc patrząc na te w miarę normalne, wybrałam Sylwiusz. Ja jestem Sylwia, więc dla mnie to normalne imię ;)
Obrazek
Młody uciął sobie drzemkę.
Obrazek
Sylwiusz z dziadkiem Szymonem...
Obrazek
... i babcią Hanią.
Obrazek
Mortimer Ćwir w letnim ubraniu.
Obrazek
Małgosia zaprzyjaźnia się z Morgan.
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Galcia » 04 wrz 2022, 16:16

Kapitan Indra pisze:Karolina prawie jak mała Bella Ćwir
Też to zauważyłaś? :D Dla mnie Karolina jest reinkarnacją Belli, oficjalnie jest moją ulubioną simką w tej rozgrywce i mam lekką obsesję na jej punkcie. :love:
Miło widzieć Mortimera w oryginalnej wersji, kością w gardle mi stoi ten update, w którym zmienili ich wygląd. Na simowej grupie na FB ktoś wrzucił dziś zdjęcie nowej wersji Aleksandra jako nastolatka... soft1 Yhhh...

Między Karoliną i Hanem zaczęło rodzić się uczucie. :wub:

Obrazek
Obrazek

Karolina bardzo dba o swój wygląd. Regularnie zażywa kąpieli słonecznych, by utrzymać idealną opaleniznę.

Obrazek

Ogólnie jakoś tak wyszło, że to pokolenie jest bardzo aktywne fizycznie. :D Wyremontowałam dla nich siłownię w piwnicy, gdzie spędzają niemal każdy wieczór.

Obrazek

Przytulaski nad basenem.

Obrazek

Karolina marzy o zostaniu modelką. Na razie musi jej wystarczyć domowe studio fotograficzne i tata za obiektywem. :P

Obrazek

Melania i Drake u schyłku życia.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Kapitan Indra » 04 wrz 2022, 16:52

Galcia pisze:Miło widzieć Mortimera w oryginalnej wersji, kością w gardle mi stoi ten update, w którym zmienili ich wygląd.
Uwierz mi, mnie też... Uważam, że jeśli już mieli coś zmieniać w wyglądzie Ćwirów, mogli tylko ich przyciemnić i może dodać Belli ten pieprzyk, zamiast całkowicie zmieniać im rysy twarzy.
Na szczęście ja zapisałam sobie kopie najważniejszych rodzin przed tamtą aktualizacją i mogę zawsze podmienić tych nowych Ćwirów na pierwszych. Poza tym twórcy też udostępnili ich w Galerii, chyba jako Original Goths czy jakoś tak :mysli: . No i mam pobrany zapis Merty, sporo sprzed aktualizacji, gdzie za pomocą MCCC edytowała relacje sąsiedzko - przyjacielsko - uczuciowe między rodzinami, żeby to wszystko miało jakiś sens, i gdy chcę zacząć nową grę, odpalam ten zapis, więc Ćwirowie się nie zmieniają. Taka z Indry cwana bestia ^^
A Karolina jest naprawdę super. Ujęło mnie zdjęcie z huśtawką :aww:

Małgosi i Bartkowi znowu zebrało się na łóżkowe figle...
Obrazek
Jedno dziecko jeszcze dobrze nie podrosło, a tu... test ciążowy wyszedł pozytywnie, będzie drugie.
Obrazek
Małgosia: - Kochanie, będziemy mieć drugie dziecko...
Obrazek
Bartek: - Cooo? Przecież wiesz, że nienawidzę dzieci, płaczą, brudzą, bałaganią, hałasują, wprowadzają chaos!
Obrazek
W odwiedziny w weekend przyszła do Bananów Ula, córka Bratomira i Morgan, wnuczka Hani i Szymona, w oryginalnej wersji kolejna dziedziczka. W mojej nie, bo dziedziczyć będzie Sylwiusz albo to dziecko, które się teraz urodzi.
Powitanie z babcią...
Obrazek
... i z ciocią Gosią.
Obrazek
Czułości na kanapie. Tylko że jest błąd z fryzurą Gosi, ręka Uli nie przylega do niej...
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Guuki » 07 sty 2023, 18:23

Trzy, jeszcze świeżutkie, z życia Joela i jego kota Zeracha. W odmienionych wnętrzach ich domu w Windenburgu. Naszło mnie dziś na przebudowę.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Kapitan Indra » 13 sty 2023, 23:51

Guuki - Twoje zdjęcia jak zwykle super :love: I jak zwykle wnętrza z duszą :aww: A Joela i kociska dawno nie widziałam, miło znów zajrzeć do ich życia ^^
Bartek niby nie cierpi dzieci, ale syna przewinął.
Obrazek
Sylwiusz jako małe dziecko. Kolor włosów i oczu po mamie, czyli geny Bananów dominują ^^ Ale do kogo będzie podobny, nie powiem, bo maluchy w tej grze są do siebie podobne.
Obrazek
Sylwiusz idzie spać. Sam, bo dziadkowie śpią, matka w pracy, a ojciec ma go w du...żym poważaniu.
Obrazek
Wracamy do rodziny Indry. Te dwa zdjęcia zrobiłam, by porównać profile Joachima i jego ojca, Łukasza:
Obrazek
Obrazek
No nie do końca są do siebie podobni...
Rynek w Henford-on-Bagley, przygotowany na jarmark kurczaków.
Obrazek
Indra wystawiła do konkursu swojego koguta, Karola. To ten czarny. Z tego, co pamiętam, to nie wygrała, dostała tylko wstążkę pocieszenia. Pewnie miała z nim za niską relację.
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Guuki » 14 sty 2023, 21:50

Indra, ja takiemu kogutowi dałbym pierwszą nagrodę bez wahania! Co Ci sędziowie mieli w głowie przyznając mu tylko wstążkę pocieszenia?! soft2
A Łukasz i Joachim są do siebie bardzo podobni, jedynie fryzura ich wyróżnia. :)

Przeszukując kieszenie ciuchów w koszu do prania można dorobić się paru simoleonów:

Obrazek

Próba zasadzenia nowej jagody krowo-kwiatu. Niestety chyba jakiś błąd gry, bo wyskakuje komunikat, że za mało miejsca. A przecież kiedyś krowo-kwiat rósł tam bez problemu. ;/

Obrazek

Relaks w jacuzzi. Joel ceni sobie chwile samotności.

Obrazek

Swojej matki, Abigail, nigdy nie traktuje jednak jak intruza. Ta często go odwiedza.

Obrazek

Obrazek

Musiałem zrobić to zdjęcie ze względu na podobieństwo przybranych póz: :P

Obrazek

A tak prezentuje się dom Joela na tle Windenburga wiosenną porą. Bardzo lubię to miejsce, to miasteczko, ten dom. Mimo że od premiery "Spotkajmy się" wyszło mnóstwo innych światów, tutaj gra mi się najlepiej.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Kapitan Indra » 15 sty 2023, 0:56

Guuki pisze:A Łukasz i Joachim są do siebie bardzo podobni, jedynie fryzura ich wyróżnia. :)
Hmm, nie do końca, Joachim ma większe oczy, po mamusi Indrze i po niej kolory :P Z przodu też nie do końca tatusia przypomina. W ogóle to żałuję, że ani Joachim, ani Marika nie odziedziczyli koloru włosów po Łukaszu, oboje mają czarne po Indrze, tylko Marika ma jasnoniebieskie oczy ojca.

Guuki - super znowu widzieć Abi, pamiętam jeszcze casting na faceta dla niej, ale żaden z moich kandydatów nie wygrał... ;( A zdjęcie z identycznymi pozami Joela i kota - bezcenne. Co do tych miast, w których najlepiej się gra, to ja mam tak z Wierzbową Zatoczką, HOB i Komorebi.

Kawałek HOB nad rzeką w nocy.
Obrazek
Indra rozmawia z tubylcem w pubie U Gnoma.
Obrazek
Tym razem to "ta właściwa" Zadecka obsługuje stoisko ogrodnicze.
Obrazek
Młyn wodny w Henford-on-Bagley. Szkoda, że nie da się w nim zamieszkać, bo to atrapa...
Obrazek
Indra karmi Leona rozmaitymi przysmakami...
Obrazek
...i otrzymuje ciekawe rezultaty :D Mina lamy też bezcenna.
Obrazek
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Guuki » 26 sty 2023, 23:05

Indra, ach, uwielbiam HOB na zdjęciach. Typowa angielska wioska. :)

Ode mnie dziś Joel cieszący się z lata:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A tu oglądanie horroru z tatą: :cwaniak:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Kapitan Indra » 27 sty 2023, 23:43

Guuki - widok relaksującego się Joela nastraja mnie do takiego samego relaksu ;) No i ostatnie zdjęcie - widać, że to ojciec i syn, podobni z twarzy :yes:

Indra doi Rogalę z dyniowego mleka.
Obrazek
Czerwona lama wygląda najlepiej :yes: Biedny Leon, takie eksperymenty...
Obrazek
Indra z kurczątkiem.
Obrazek
Haftuje. Nieźle jej to idzie. W rzeczywistości nie potrafię. Uczyłam się jako dziecko, ale nic z tego nie wyszło, do szycia i haftu talentu nie mam, choć z kolei szydełkowania nauczyłam się i lubię to :)
Obrazek
Zenobia w jednym z nowych strojów. Wygląda jak hoża wieśniaczka ;)
Obrazek
Indra robi świeczki.
Obrazek
Spasiona Marika ćwiczy na bieżni. Zad to ma już iście słoniowy :D Za dużo wysiadywania przy fortepianie.
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Shattered » 28 sty 2023, 12:21

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Guuki » 29 sty 2023, 19:31

Indra, zachęcasz do kupna "Wiejskiej sielanki", zachęcasz. ;)
Shattered, czy restauracje w końcu działają jak należy? -.-

Nocny wypad na miasto:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zerach u weterynarza, nabawił się jakiegoś paskudztwa szwendając się po okolicy:

Obrazek

Benjamin znowu z wizytą u syna:

Obrazek

Obrazek

To jest fajne, że rodzice często wpadają z odwiedzinami. Szkoda, że osobno, razem dopiero gdy Joel sam ich zaprosi. :curious:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Kapitan Indra » 31 sty 2023, 0:25

Shattered - jak zwykle, super wnętrza :aww:
Guuki - zdjęcie z wygibasów w klubie nocnym mnie rozwaliło ;)

Łukasz też ćwiczy, coby nie być grubasem. Ale jemu to nie grozi, jest chudy jak szczypiorek ^^
Obrazek
A tu, niestety, smutny moment. Joachim padł mi z głodu, zupełnie jak jego nigdy nie spotkana bratowa, Krystal, żona Felixa, przed zawirowaniami czasoprzestrzennymi. Zamiast pójść do kuchni i coś zjeść, to on się zawiesił i stał jak ten słup, aż było za późno... nie wiem, czy chcę go ożywiać, wyniosłam grób na cmentarz, który umieściłam w Windenburgu.
Obrazek
Obrazek
Zenobia przybita śmiercią wujka.
Obrazek
Roza, która pracuje jako wolny strzelec - informatyk, wykonuje zlecenie.
Obrazek
Łukasz z Leonem.
Obrazek
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości