Plumboty

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Plumboty

Postautor: Rai » 05 lis 2013, 0:35

Plumboty

Obrazek


Plumbot jest następcą sługusa z The Sims 2 Własny Biznes. Jako jedyny humanoidalny robot w serii ma w pełni modyfikowalny wygląd poprzez własną wersję CAS – CAB (Create-A-Bot).

Plumboty posiadają 4 potrzeby: Zasilanie, Zabawa, Towarzystwo i Konserwacja, przy czym Towarzystwo i Zabawa są odblokowywane przez chipy cech.

Można je sprzedawać i kupować. Ich cena jest zależna od ich poziomu oraz ilości zamontowanych chipów cech.

Mogą mieć maksymalnie 7 z 21 dostępnych chipów osobowości. Każdy chip wymaga określonego poziomu umiejętności budowy botów (podane poniżej w nawiasach).

Chipy cech:
  • Kompetentne czyszczenie(1)
  • MajsterBot (2)
  • Wędkarska S.I. (2)
  • Stalowy Kucharz (3)
  • Lęk przed ludźmi (3)
  • Roboniania (4)
  • Przyjazne funkcje (4)
  • Złowieszcze obwody (5)
  • Poczucie humoru (5)
  • Robot Biurowy (6)
  • Muzykalna maszyna (6)
  • Dostosowanie nastroju (6)
  • Zasilanie słoneczne (7)
  • Zdolność do miłości (7)
  • RoBotanik (7)
  • Nauka bez ograniczeń (8)
  • Symulowane emocje (8)
  • Artyzm algorytmów (8)
  • Holoprojektor (9)
  • Wydajność (9)
  • Samoświadomość (10)
Źródło: Simspedia

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Plumboty

Postautor: Guuki » 27 gru 2013, 22:26

Tworzenie Plumbota daje dużo frajdy, bo z dostępnych części można stworzyć nawet najdziwniejszego stwora :D . I do tego te chipy cech - super, że sami możemy zaprogramować jego osobowość. Co prawda jeszcze wszystkiego u Plumbotów nie odkryłem, ale już bardzo je lubię :) .

A to mój pierwszy stworzony Plumbot - NIVEA 8.11 (bo stworzona 8. listopada :P ):

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Plumboty

Postautor: salberg » 03 maja 2014, 21:16

Ostatni trójkowy stwór był... całkiem niezły. Podoba mi się nowe podejście EA do robotów i uważam, że wykonało Plumboty znacznie lepiej, od zardzewiałych i nijakich SimBotów. Tworzenie, modyfikacja, chipy cech, to tylko je urozmaica. Nie wyglądają wszystkie tak samo, mają swój charakter... I całkiem dobrze pasują do tego świata przyszłości. Można się z nimi pobawić, pokombinować. Nie są tylko wepchniętym na siłę dodatkiem. Według mnie jeden z najlepszych trójkowych stworów. O ile nie najlepszy.

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Plumboty

Postautor: Kapitan Indra » 07 maja 2014, 22:52

Mnie się podoba miłość Plumbotów, jeśli mają oczywiście wmontowany odpowiedni chip :) I to, że są lepiej dopracowane niż SimBoty - kombinacji chipów jest naprawdę dużo, można stworzyć bota z bardzo złożonym charakterem...
Jedyne, co mnie nie pasuje, to ograniczona liczba części na etapie tworzenia - tyle rodzajów rak, tyle nóg, tyle głów... i to, że tworząc głowę nie można samemu dobrać kształtu i rozmieszczenia oczu na przykład, tylko dana głowa to szablon i jedynie kolor da się zmienić. To można było lepiej rozwiązać...
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość