Wyspiarskie życie - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Levkoni

Postautor: Levkoni » 11 cze 2019, 23:37

O, na jednym z gameplayów, które są już w necie widać nowy model huśtawki z CPR: https://www.youtube.com/watch?v=HEegXxTplq4 Czekam w takim razie na nowe modele wanien z hydromasażem czy innych obiektów specjalnych ;]

Tak w ogóle: z tego co widziałem, to simowie teleportują się na łódki i pontony, ale wygląda to o niebo lepiej niż w trójce. Bo wyskakują tak jakby z wody, znikają na chwilę i lekko spadają na siedząco na łódkę, więc jakaś animacja jest, może nie pełna, ale zdecydowanie lepiej to wygląda niż w TS3.

Na jednym z filmików widziałem też coś, co wygląda jak ulepszony system okazji z TS3. Jakieś drobne zadania od mieszkańców, za które dostaje się simoleony, z tego co widziałem to było zlecenie na zrobienie jakiś zdjęć czy naprawienie sprzętu, są też sugerowane poziomy umiejętności, jakie powinno się mieć. Jeśli to jest to, to jestem wniebowzięty, w końcu w simsach zaczynają się pojawiać elementy rozgrywki, które nie są tylko wydmuszką, ale jakąś konkretną mechaniką <3
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Postautor: Kapitan Indra » 12 cze 2019, 0:41

Aaa, czyli będą nowe rośliny: kokos, kava, ananas i bulwa taro... I przynajmniej dwie nowe potrawy. Super :)
Bara-bara w wodospadzie :yes:
Mają być też nowe gatunki żab. A jak żaby, to pewnie i ryby... Moja dusza kolekcjonera śpiewa z radości ^^

To też dobre miejsce, żeby dodać papugę. I to nie jako dekorację, jak w Selvadoradzie...

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

Postautor: Shattered » 12 cze 2019, 21:32

Obejrzałam gameplay. Muszę niestety trochę ponarzekać. Okolica, jak zwykle ma pełno kanciastych obiektów. Droga jest chyba najgorsza. Przypomina mi krę lodu która doszła z CPR.
Dodatkowo obawiam się trochę, że cała okolica będzie wypełniona syrenami :doge:
While I am so afraid to fail so I won't even try
Well how can I say I'm alive

Awatar użytkownika
Levkoni

Postautor: Levkoni » 12 cze 2019, 22:34

Ja tam uważam, że okolica jest przepiękna :)

Awatar użytkownika
Jhud

Postautor: Jhud » 13 cze 2019, 2:56

Dodatek zapowiada się naprawdę fajnie. Ale szkoda że nie ma tych barek domowych jak w 3- ale rozumiem dlaczego, w końcu jednak świat w TS4 jest nieco mniejszy i nie otwarty... Ale lubiłem robić "statek" i na nim mieszkać.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
blakhart

Postautor: blakhart » 14 cze 2019, 10:17

Mi się podoba okolica, jest przepiękna! Uwielbiam takie wyspiarskie klimaty w simsach. Dodatek korazy mi się troche z historiami z bezludnej wyspy, zbieranie tych śmieci i wybuchy wulkanu, megaaa :) Moim zdaniem zapowiada się jeden z lepszych dodatków do czwórki, jeszcze te syreny <3

Awatar użytkownika
brtk
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca

Postautor: brtk » 14 cze 2019, 17:34

Właściwie to chociaż nie przekonuje mnie idea dodatku jestem bardzo zadowolony z nowego miasta. W końcu dostajemy coś ciekawszego, różnorodnego co nie jest kolejnymi amerykańskimi przedmieściami. To chyba będzie nawet moje drugie ulubione miasto w grze zaraz po Windenburgu.
Obrazek

sygnatura the gifted

Awatar użytkownika
Ururu

Postautor: Ururu » 15 cze 2019, 16:35

Podobno ma być praca ekologa czy coś i zbierać się będzie śmieci z plaży. Im bardziej czyste plaże, tym więcej żyjątek będzie się pokazywało.
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni

Postautor: Levkoni » 15 cze 2019, 22:27

Ururu zgadza się, będzie to kariera otwarta, a sprzątanie i dbanie o środowisko wyspy ma wręcz wpływać na wygląd wyspy (co widać na jednej ze scen w trailerze). Oprócz tego pojawią trzy prace na pół etatu: wędkarz, nurek i ratownik plus do tego nowego systemu zostaną dostosowane kariery nastolatków z podstawki (które będą mogli teraz podjąć również dorośli) :P

Awatar użytkownika
Ururu

Postautor: Ururu » dzisiaj, 10:07

O nie, tylko nie ratownik XD Ale przynajmniej nie będzie trzeba się w to angażować jak w trójce i umierać z nudy XD I bardzo fajnie, że nastolatkowie dostaną nowe kariery, zawsze jakieś urozmaicenie ^^
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

Postautor: Shattered » dzisiaj, 14:16

Swoją drogą to ciekawe co będzie ten ratownik robił skoro nie można się utopić w oceanie :grumpy: soft1
While I am so afraid to fail so I won't even try
Well how can I say I'm alive