The Sims 4 na ps4 - z czym to się je?

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Pacyfka

Postautor: Pacyfka » 15 maja 2018, 14:38

Ale mnie tu dawno nie było soft9

Nie wiem czy odpowiedni dział, więc z góry przepraszam soft2

Niestety na moim zgruchociałym kompie, właściwie da się grać tylko w drugą odsłonę. No a jako że od kilku miechów jestem szczęśliwy posiadaczem konsoli, to zastanawiam się nad kupieniem Simsów :D

I tutaj chciałabym się zapytać czy ktoś z was ma bądź grał w Czwóreczkę na ps4? Nie wiem czy jest sens nabywać, bo wydaję mi się że granie w Simsy przy użyciu pada może być mega niewygodne soft9

Jak wygląda w przypadku konsolowej wersji wydawanie dodatków i pakietów? Wychodzą tylko niektóre? Są do nabycia wersje pudełkowe? Jestem kompletnie zielona w temacie soft2

Awatar użytkownika
Jhud

Postautor: Jhud » 15 maja 2018, 18:58

Mi się udało kupić TS4 na PS4 3 dni po premierze w lombardzie za 50zł :P
Kupujesz podstawę, a dodatki chyba się kupuje jako DLC. Chyba nie ma pudełkowych dodatków, przynajmniej chyba na konsole pudełkowane DLC to ogólnie rzadkość. Nie wiem czy są wszystkie, na początku było parę do wyboru, ale mówili że chcą wydać wszystkie dodatki na konsole więc wszystkie raczej będą.
No i niestety, gra padem w simsy faktycznie jest trochę nieintuicyjna, ale grać się da.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni

Postautor: Levkoni » 15 maja 2018, 19:03

Osobiście nie grałem ale po obserwacjach sytuacji i opiniach znajomych stwierdzam, że gdybym nie miał na PC to może bym grał w to na konsoli. A to dlatego, że nie trzeba mieć kompa dobrego, a dodatki i pakiety często są w dużych promocjach. Samą podstawkę też da się kupić tanio używaną. Do pada idzie się przyzwyczaić, tak samo jak w strzelankach. Wada jest taka, że na konsoli nie wgrasz żadnych modów.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jhud

Postautor: Jhud » 15 maja 2018, 19:38

O właśnie, nie wiem jak z xboxem ale PS4 jest świetne jeśli chodzi o promocje na gry i dodatki. Może za parę lat TS4 będzie rozdawane za darmo z PS Plus, nie zdziwiłoby mnie to.
Ja właśnie nie gram na konsoli jedynie z tego powodów że mody odpadają, ale jak kiedyś wyjdzie wersja na Switcha to może kupię.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek