Kolejne już Miłowo

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta

Kolejne już Miłowo

Postautor: Lenna » 07 sie 2018, 12:09

Nadrabiam:
Sara Kaliente - u mnie tak samo nazywała się córka Dona i Niny xD
Gelu pisze:"CZEMU TA KOBIETA DO MNIE MÓWI?! GDZIE JEST DROGA UCIECZKI, HALO, POMOCY!"
XDDDDDDDD
Gelu pisze:" - Jestem Łucja Lotario. W zasadzie nie jestem dziewczyną pani syna, ale...
- Nic nie szkodzi! Niedługo nią będziesz! Danielu, zabierz proszę koleżankę na górę do siebie, a ja przygotuję obiad!
Nie ma co, szybko ich zeswatała soft9
Daniel i Łucja podobają mi się razem (y)
Oho, niezłe dramy u Damiana i Andżeliki.
No tak, jeszcze zjedźcie razem obiad xD Damian w końcu coś zauważy, niech Andżelika w końcu go zostawi i spiknie się z Mateuszem.
Aha, on ma żonę soft9
Cooo, jeszcze w ciąże zaszła? Myślałam że się teraz rozejdą, dziecko wszystko komplikuje xD
Buu, gdzie nowe relacje?
Obrazek

Awatar użytkownika
Gelu

Kolejne już Miłowo

Postautor: Gelu » 03 wrz 2018, 22:33

Wbrew pozorom, nadal żyję, jednak moje Miłowo nie do końca. Zaczęły się u mnie pojawiać pierwsze oznaki psującego się otoczenia i coraz częściej wyskakujące errory dotyczące simów czy poszczególnych obiektów. Wówczas postanowiłam sobie odpuścić tamtego save'a (chociaż nadal go trzymam i nie wykluczam, że kiedys do niego wrócę ;) ) i zacząć grę na nowym, z "wyczyszczonym otoczeniem". Dlatego w tym momencie kończę tamtą relację, jednak w ramach ciekawostki podrzucam drzewo genealogiczne miasta na stan dzisiejszy (no, były jeszcze potem 2-3 śluby).

Obrazek
https://i.imgur.com/ZdT8VGk.png

Ale! To jeszcze nie koniec, ponieważ chciałabym się z Wami podzielić moją nową rozgrywką, w świeżym Miłowie. ;) Znowu byłam głupkiem i na początku nie robiłam screenów, bo skupiałam się na pchaniu miasta do przodu. Teraz jednak już te screeny są, więc... Zaczynamy od nowa! c:

1. Rodzina Biedak

Obrazek

Tak jak w poprzedniej rozgrywce, Andżelika Przyjemniaczek wyszła za Damiana Biedaka. Tym razem jednak para postanowiła przejść na swoje i zamieszkać oddzielnie. Otrzymali od Daniela i Marysi sporą wyprawkę na drogę, było więc ich stać na spory dom jednorodzinny. Bardzo szybko okazało się, iż Andżelika jest w ciąży! Gdy tylko wieść rozeszła się po znajomych i rodzinie, zaraz wszyscy złożyli im wizytę z gratulacjami; zarówno Liliana (tak, siostry w końcu się pogodziły ;) ) ze Szczepanem (który jest najlepszym przyjacielem Damiana), jak i rodzice Andżeli.

Obrazek

Jednak goście ledwo zdążyli się rozejść, a szczęśliwa para położyć spać, rozpoczął się poród.

Obrazek

I na świat przyszła mała Izabela!

Obrazek

Od razu po tym wydarzeniu Andżelika postanowiła rzucić swoją dotychczasową pracę w Armii - i tak nie była z niej zadowolona, zaś Damian wspinający się coraz bardziej po szczeblach swojej kariery jako gracz mógł z łatwością utrzymać rodzinę. Opieką nad dzieckiem zajmowała się więc głównie kobieta, jednak i tatuś czasem znalazł chwilę dla swojego szkraba.

Obrazek

Dziecko rosło jak na drożdżach i niedługo potem już miało swoje pierwsze urodziny.

Obrazek

Została na nie zaproszona zarówno rodzina Damiana, jak i Andżeli. Nie znacie jeszcze dwóch osób na tym screenie, ale wszystko w swoim czasie. ^^

Obrazek

Nieco większa już dziewczynka nadal była oczkiem w głowie rodziców - obydwojga!

Obrazek

Obrazek

A tak prezentuje się Izabela w pełnej okazałości. ;) (jest strasznie podobna do Aleksandry z poprzedniego zapisu, jednak chyba nieco ładniejsza XD)

Obrazek

Awatar użytkownika
Ururu

Kolejne już Miłowo

Postautor: Ururu » 04 wrz 2018, 12:58

Jak ładnie obrabiasz zdjęcia *-*
Szkoda, że zapis się zepsuł, ale życzę powodzenia z kolejną rozgrywką ^^
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Gelu

Kolejne już Miłowo

Postautor: Gelu » 19 wrz 2018, 12:51

Ururu pisze:
04 wrz 2018, 12:58
Jak ładnie obrabiasz zdjęcia *-*
Szkoda, że zapis się zepsuł, ale życzę powodzenia z kolejną rozgrywką ^^
Dzięki, choc mało w tym mojej inwencji twórczej, wzoruję się mocno na simowych tumblrach.
Przyda się, to na pewno!

2. Rodzina Marzyciel

Jak można było się spodziewać, Liliana Przyjemniaczek wyszła za Szczepana Marzyciela, przyjmując jego nazwisko.

Obrazek

Obrazek

Zaraz po ślubie zamieszkali w małym, świeżo wybudowanym domku w Miłowie. Tam realizowali swoje plany na przyszłość; Szczepan wspinał się po szczeblach kariery zwiadowczej, zaś Liliana ćwiczyła swój głos. Chciała zostać sławną piosenkarką jakiegoś zespołu rockowego, jednak póki co żaden nie chciał jej przyjąć.

Obrazek

Plany na przyszłość obejmowały również dzieci...

Obrazek

Urodziła się dziewczynka, Zosia. Świeżo upieczeni rodzice bardzo cieszą się z córeczki. ^^

Obrazek

Obrazek

Z racji tego, że Liliana póki co nie pracowała, to ona zajmowała się dzieckiem. Nie dała się jednak ot tak zrobić kurą domową! Gdy tylko Szczepan wracał z pracy, czekało go sporo sprzątania, jak i przewijania pieluszek. Ale obcowanie z takim maluchem to przecież sama przyjemność. ;)

Obrazek

Obrazek

Jednak mimo tego natłoku zajęć, para nadal pielęgnowała swój związek.

Obrazek

Obrazek

Rodzinę często odwiedzał Dariusz Marzyciel, ojciec Szczepana. Liliana miała z nim świetny kontakt. O swojej rodzinie... No cóż, chciala zapomnieć. Aż do jej wyprowadzki, nigdy się nie pogodzili. Jedynie na ślub otrzymali zaproszenie z czystej przyzwoitości. Liliana za swoją rodzinę uważała teraz Szczepana, Dariusza i małą Zosię...

Obrazek

... Która swoją drogą miała swoje pierwsze urodzinki. Na małe przyjęcie została zaproszona cała rodzina Marzycielów.

Obrazek

Obrazek

A tutaj widzimy Zosię już jako małe dziecko. (definitywnie mój ulubiony maluch w całym Miłowie, jest cudna <3)

Obrazek

Obrazek

Po skończonej imprezie i uśpieniu dziecka trzeba pozwolić sobie na chwilę dla siebie. ^^

Obrazek

A następnego dnia, już od samego rana, znowu to samo...

Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Newsman
Newsman

Kolejne już Miłowo

Postautor: Galcia » 19 wrz 2018, 13:25

Liliana też widzę ciężarna. ;)
Jak to nie znamy dwóch osób ze screena, toż to Kaźmirz jest przecież ten rudy! :D
Kasandra wyszła za Dariusza, czy mi się wydaje? Jakoś nigdy nie uważałam, żeby do siebie pasowali, dlatego w żadnej z rozgrywek ich ze sobą nie spiknęłam. :P
Zosia faktycznie jest przepiękna. :love: Oby nie wyrósł z niej potem jakiś potwór. soft1 W simsach często można zaobserwować odwróconą wersję brzydkiego kaczątka...
Obrazek