The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Larissa

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 08 cze 2018, 23:36

Lama pisze:
08 cze 2018, 20:41
Ja się zastanawiam czy kupić Przygodę i mój 1 zwierzak czy zestaw 6 (przygoda,fitness,male dzieci) Co lepsze?
Zestaw 6... na co ci Moj pierwszy zwierzak? :unsure:

Awatar użytkownika
Levkoni

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 08 cze 2018, 23:52

Ja pozwalam ze swojego konta korzystać kumplowi i czasem w zamian kupi jakieś akcesoria. W tej promocji kupił tego zwierzaka i serio, bezużyteczny pakiet ;D Chomik spoko, jest całkiem sweet, ma ładne animacje i sobie żyje w tym terrarium, nie siedzi ciągle w miejscu. No ale kurde... po prostu stoi to terrarium po to, żeby chomik był uroczy i nic poza tym :V
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jhud

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 09 cze 2018, 22:03

Ten pakiet by był o wiele lepszy gdyby można było gryzonia wyjąć z terrarium i np. byłby oddzielny obiekt mini tor z przeszkodami dla niego, lub gdyby go można było nosić na ramieniu jak w TS3. Byłoby to realistyczne i mniej trywialne.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Lama

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lama » 10 cze 2018, 14:59

Biorę zestaw 6 choć nie wiem czy fitness i małe dzieci są warte :p
Lamas are everything!!!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 11 cze 2018, 13:36

Jak mnie wkurza jak usadawiam simów, potem wołam ich na posiłek który stoi na stole, a oni wstają biorą talerz i każdy siada gdzie indziej...
No ludzie
Nie wspomnę już co się dzieje jak nakryjemy do stołu.
Wg mnie nakrycie powinno znikać dopiero po wybraniu opcji sprzątanij, a nie jak sim odejdzie od stołu
Obrazek

Lama

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lama » 11 cze 2018, 20:43

Na tt Rodieka jest ankieta dotycząca akcesoriów farmerskich!

simsvip- https://simsvip.com/2018/06/11/vote-now ... sion-poll/

Wszystko za sprawą ludzi, którzy na EA Play mówili o zrobieniu takiego pakietu ;)
Lamas are everything!!!

Awatar użytkownika
Levkoni

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 11 cze 2018, 22:38

Nie na akcesoria, a na rozszerzenie ;)

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 11 cze 2018, 22:54

I nie, wcale nie dopiero co robili ogrodnictwo w CPR i mogli to zrobić od razu xD
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 12 cze 2018, 16:12

Typowe rozdrabnianie 4 już to przestaje być śmieszne. Wiecie co, a gdyby tak fani the sims pokazali im, że lepiej się bawią w 3 niż w 4 to może by im dało do myślenia. Bo naprawdę to co oni dają w akcesoriach i pakietach rozgrywki mogło by spokojnie znaleźć się w dodatku. Gdyby tak na yt więcej filmików było z 3, a nie z 4 to by zobaczyli, że ludzie wola otwarty świat i dodatki które coś wnoszą do gry. Bo nawet oglądając filmiki czy to u magdaleny marii Moniki czy u mary Kate an czy u niezapominajki itd to mam wrażenie, że dużo lepiej bawiły się w 3 niż obecnie w 4. Naprawdę to da się wyczuć. Ja sama grając w 4 szybko się nudziłam i tutaj to nawet milion dodatków akcesoriów i pakietów rozgrywki nie pomoże. W 3 kamienie i metale oraz meteoryty nie leżą co kilka kroków tylko trzeba się ich naszukać to samo z nasionami i kwiatkami. W 3 żeby zasadzić paprykę, czosnek , cebulę itd trzeba mieć odpowiedni poziom ogrodnictwa. Jednym słowem w 3 nie jest wcale tak łatwo przynajmniej na początku. A w 4 niestety już jest tak łatwo, że nie ma żadnej przyjemności z gry.
Obrazek

Damon <3

Awatar użytkownika
Jhud

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 12 cze 2018, 16:20

Watpię czy ich to obchodzi bo SAMI powiedzieli że “jak ci się nie podoba to 3 jest nadal dostępne, jeżeli wolisz grać w 3 to graj 3, droga wolna”. No i przecież ze sprzedaży 3 też kasę dostaja. Tak to nie działa.
No i tacy więksi fani simsów jak my to i tak mniejszość. Simsy kupuja dzieci które rzadko maja więcej niż podstawkę aby pograć 5 minut zabijajac simów i tyle. :P
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 13 cze 2018, 17:07

Czy Was też to denerwuje jak gracie Simem A, poznajcie sima B. A jak przełączacie na sima B, ten nie ma sima A w kontaktach..
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 13 cze 2018, 17:54

Nie spotkałem się z tym :D

Awatar użytkownika
simunia

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 14 cze 2018, 20:49

Ja w 4 miałam masę błędów i dlatego wróciłam do 3 gdzie obecnie gram już 3 pokoleniem. Szkoda, że twórcy gry stawiają na kasę, a nie na to by ta część była wciągająca. Tutaj to nawet milion dodatków akcesoriów i pakietów rozgrywki nie pomoże stworzyć ciekawej rozgrywki. 4 jest fajna ale tylko pod wyzwania. Bo taka normalna rozgrywka szybko się nudzi.
Obrazek

Damon <3

Lama

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lama » 14 cze 2018, 21:06

simunia szczerze mówiąc początkowo mi się nudziła szybko, ale z obecnymi dodatkami itp. nie jest już tak zle bez przesady ;)
Lamas are everything!!!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 15 cze 2018, 10:47

Oczywiście, że czwórka nabrała "charakteru".

Sama już nie wiem. Gram wielką rodziną, zawsze staram się urządzać przyjęcia, aby wszyscy się spotykali, gadam ze wszystkimi. A i tak czasem niektórzy nie mają niektórych członków rodziny w panelu kontaktów..
Napisałam do Guru na Twiterze, odpisał że sprawdził i nie ma tego problemu. Więc ponownie sprawdziłam i okazało się, że jest jak być powinno..
No nie wiem, jeśli simowie po prostu nie zapominają simów to chyba słabo ich poznaje ze sobą :doge:

Ale prawdą jest, że o zawód i czy jest singlem możemy pytać kilkakrotnie tego samego sima..
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 15 cze 2018, 11:10

Shattered a to nie jest tak, że mają za mało kontaktów i one potem wygasają? Chyba w czwórce jest taka mechanika, że po jakimś czasie simowie znikają z kontaktów jeśli relacja jest bardzo niska.

Awatar użytkownika
Ururu

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Ururu » 15 cze 2018, 12:48

^Tak, relacje zanikają. To jest dla mnie strasznie denerwujące. Szczególnie jeśli chodzi o relacje z członkami rodziny, na których mi zależy bardzo, ale moje simy nigdy nie są jakieś bardzo uspołecznione i spotkania towarzyskie mają raz na dłuższy czas :c
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 15 cze 2018, 13:21

No strasznie to irytujące, bo chcę zaprosić ich na przyjęcie a nie mogę..
Szkoda, że ma tak jak w trójce że organizując przyjęcie można zaprosić simów których zna cała rodzina, a nie tylko sim co zaprasza
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » wczoraj, 14:37

Kiedy EA w końcu zrobi coś z wchodzeniem w interakcje między simami? Denerwuje mnie to, że jak z kimś gadasz to simowie gadają dalej sami, nawet jak mają inne zadania do wykonania w kolejce zadań. W poprzednich częściach kolejne interakcje z kolejki podejmowali od razu, a teraz póki nie skończą jakiś swoich pogaduszek to trzeba im to albo anulować albo czekać...

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » wczoraj, 17:05

Baa. Mało tego, kazałam Simom się pokłócić przy obiedzie. To co zrobili? Najpierw sobie pomachali z uśmiechem :facepalm:

Interesujący temat
http://forums.thesims.com/en_US/discuss ... ons#latest
Obrazek