Akcesoria i pakiety rozgrywki

pogawędki ogólne

Awatar użytkownika
Levkoni

Postautor: Levkoni » 14 cze 2019, 10:49

Myślę, że raczej nie ma co liczyć na "postaci nadnaturalne" tylko po prostu na możliwość uprawiania magii. Mnie martwi, że to pakiet a nie dodatek - liczyłem, że jeśli pojawi się to w dodatku to może zrobią osobne miasto, które będzie pełnić funkcję takiego simowego Hogwartu, do którego nasi simowie będą wysyłani na naukę magii (jako, że ostatnio Harry Potter znowu stał się modny przez nową serię filmów). W pakiecie raczej można o tym zapomnieć.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Lenna » 14 cze 2019, 18:14

Ja podejrzewam że to będzie jedna postać nadnaturalna czyli wiedźmy i tyle. W pakiecie rozgrywki na nic więcej nie mogą sobie pozwolić, jak dla mnie strasznie szkoda bo też bym wolała wielki dodatek z nowym miastem :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf

Postautor: Guuki » 14 cze 2019, 18:52

Ale w pakiecie rozgrywki może pojawić się nowy świat. A jeśli będzie to pakiet poświęcony tylko czarodziejom, jak pisze Lenna, okolica ze szkołą magii, typu Hogwart, wydaje się całkiem sensowna. :yes:
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni

Postautor: Levkoni » 14 cze 2019, 20:22

Teoretycznie tak, patrząc na wampiry. A w sumie po podwyżce cen trochę jakby więcej rzeczy ładują w pakiety i dodatki, więc cień szansy istnieje na to, że coś w rodzaju szkoły magii mogłoby się pojawić :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!