The Sims 4 - zdjęcia z gry

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf

Postautor: Smustle » 08 lip 2018, 21:53

Chwilowo gram bez cc

Takie tam z życia Darcy Moonstone jej psa Remusa i chomika Ziemniaka

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ziemniak wynalazł broń nuklearną :unsure:
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

Postautor: Shattered » 09 lip 2018, 0:31

Jackob, ach te emocje przy porodzie :doge:
___

Jenny całymi dniami przesiaduje w domu

Obrazek

Kolacja z przyjaciółką z pracy Tonyego

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Ururu

Postautor: Ururu » 06 sie 2018, 17:56

Zaczęłam kiedyś robić wyzwanie Rodziny Królewskiej, ale obszerne zasady odbierały mi radość gry, więc ją trochę zmodyfikowałam.
Obrazek
Oto cudowny pałac króla Henryka. Czerwony cały, jak i wnętrze oraz właściciel, gdyż w wyzwaniu tym każde pokolenie ma przeznaczone inne kolory.
Obrazek
Oto król Henryk. Szarowłosy i złotooki, gdyż wzorowany na moim Henryczku, którego forsuję gdzie się da.
Obrazek
Król Henryk miał romans z przedstawioną na zdjęciu Azjatką, jednak trudno było się do niej konkretnie dobrać, poza tym była za stara na planowaną ósemkę dzieci. Została jednak dobrą przyjaciółką rodziny.
Obrazek
Królową została dziewoja, której kolor włosów idealnie się wpasował w kolor pokolenia.
Obrazek
Po porodzie pierworodnego syna.
Obrazek
Kilka "lat" później, kiedy to para królewska posiada parkę uroczych dzieciątek (nie wiadomo skąd ten blond wkradł się do rodziny, ale może to i dobrze?). Najstarszy syn przechodzi natomiast okres niedźwiedzia, czy jak to tam szło.
Obrazek
Dom się rozrasta a wraz z nim ilość czerwieni, co jeszcze bardzo mnie roznosiło. Później chciałam jeszcze jednego dzieciaka a wyszły czerwonowłose trojaczki: Hermiona, Hedwiga i Hagrid (najbrzydsza). Oddałam je pod opiekę wspomnianej wyżej Azjatce, ale ta umarła a wraz z nią zaginęły dziewczęta. Na drzewie się wyświetlają, więc kto wie, może kiedyś się odnajdą...
ObrazekObrazekObrazek