Przedstaw nam swoich Simów

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Re: Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Kapitan Indra » 15 sty 2017, 22:54

Jackob - Betsy jako berbeć śliczna :aww:

Hans, syn Felixa i Krystal, wnuk Indry i Ani, urodzony w grze, jako młody dorosły. Kiedyś pokazywałam go jako dziecko i nastolatka.
Obrazek
Obrazek
Cecylia, urodzona w grze córka Indry i Ani, jako nastolatka. trochę jej się zbrzydło od dziecięctwa. I dalej kocha kolorek różowy.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
sunray96

Postautor: sunray96 » 15 sty 2017, 23:20

Chciałam przekonać się do czwórki (moja siostra ją uwielbia) więc stworzyłam Adriannę Jaskółkę którą będę poznawać grę :)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Postautor: Kapitan Indra » 24 sty 2017, 20:42

Magda, urodzona w grze córka Indry i Ani. Pierwsze moje małe dziecko w TS4.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kat

Postautor: Kat » 15 kwie 2017, 14:26

Indruś, Madzia naprawdę ładnie wyszła. Ciekawe jak będzie wyglądać jako dorosła.

Raszpla, Thomas nieźle napakowany, ale bladziutki chłopina taki. Simowie mają takie jakby lekko azjatyckie rysy, moim zdaniem. Fleur ładną kobitką jest. Siostra na swój sposób też, chociaż moim zdaniem po prostu jej mina sprawiła, że akurat na tym zdjęciu nie wygląda korzystnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Postautor: Kapitan Indra » 16 kwie 2017, 2:21

Ciekawostka. Dostałam od Kata Sima. I to jest nasza wspólna praca przy jego ubieraniu (Kat stworzył Sima, kiedy jeszcze grał próbnie w TS4), ja go teraz poprzebierałam i uczesałam wedle jego wskazówek ^^

Nazwisko: Wojtek Katowski
Aspiracja: Wiedza - ekspert komputerowy.
Cecha bonusowa: mózgowiec
Cechy: Samotnik, perfekcjonista, leniwy.
Zdjęcia Sima:
Obrazek
Tutaj zrobił kilka min:
ObrazekObrazekObrazek
Stroje, kolejno codzienny, wizytowy, piżama, sportowy, imprezowy i kąpielowy:
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

Postautor: Shattered » 06 maja 2017, 19:39

Arthur Sheperd
__

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Postautor: Kapitan Indra » 09 maja 2017, 22:12

Shattered - cóż za przystojniak :)

Zrobiłam ostatnio urodziny dzieciom moich Simek, Indry i Ani. Cała trójka, po starszeństwie:
Cecylia - z nastolatki stała się młodą dorosłą. Dalej podobna do Indry, tylko kolor oczu i podbródek ma po Ani.
Obrazek
Obrazek
Daniel. Ten z rozkosznego, szczerbatego dzieciaka stał się... no cóż, grubym, niezdarnym, staro wyglądającym nastolatkiem. Zbrzydł i nie udał się matkom za bardzo. :facepalm: I do tego preferuje hmm... mało twarzowy styl ubierania.
Obrazek
Obrazek
Magda. Była pierwszym małym dzieckiem w mojej grze. Teraz stała się małą łobuziarą, co uwielbia kolor niebieski. Barwa oczu i włosów po Indrze, z twarzy chyba bardziej w Anię poszła.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kat

Postautor: Kat » 09 maja 2017, 23:15

Rozumiem Cecylia gotowa do zamążpójścia :) Ładnie wyszła, ale grube, czarne brwi nie pasują jej :(

Daniel o fuuu! Rzeczywiście wyszedł okropnie. Weź coś z nim zrób, jakąś metamorfozę.

Madzia wyszła na ładną dziewczynkę. Poza tym nosi moje ulubione kobiecie imię :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Postautor: Kapitan Indra » 23 cze 2017, 23:45

Najnowsze dziecko moich Simek (wyprzedzam fakty, bo w temacie z fotkami jeszcze nie zdążyłam umieścić, ale to jest to dziecko z obecnego brzuszka Ani), i zarazem drugie małe dziecko w mojej grze, Alicja. Tylko proszę nie mówić do niej Ala. Cechę charakteru ma Aniołek, i jest wampirem, bo w CAS ma ten obrazek z wampirem nad obrazkiem cechy... ale na razie wampirzego dziedzictwa po niej nie widać i nie ma mrocznej formy ani mrocznych potrzeb, pewnie wszystko pojawi się po urodzinach. Na pewno jest wampirem przez fakt, iż obie matki są wampirzycami, no i została urodzona, kiedy Ania była w swojej mrocznej postaci.
Kolorami przypomina tak, jak jej starszy brat, Daniel, z włosów Anię, z oczu Indrę. Słodkie maleństwo, śliczniejsza od Magdy, gdy ta była bobasem.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

Postautor: Shattered » 16 paź 2017, 20:13

Molly Sheperd

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Rai
Renciści
Renciści

Postautor: Rai » 11 gru 2017, 18:26

Gabriela Wilk, Simka urodzona u mnie w grze. Obecnie jest nastolatką. Jest tak ślicznusia, że muszę się nią pochwalić.

Obrazek

Obrazek

A tu zdjęcie z gry. Zwykle Simowie po wyjściu z CAS'u nie są już tak idealni, ale Gabryśka wygląda nadal świetnie moim zdaniem. :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Postautor: Kapitan Indra » 24 lut 2018, 0:56

Rai - jaka ona śliczna :aww: chociaż jako dzieciak wyglądała przeciętnie ;)

Hans, wnuk Indry i Ani, syn Felixa, ich pierwszego, adoptowanego dziecka oraz Krystal Weedon. Typ komputerowca. Tutaj w urodzinowej koszulce serii The Sims, choć na codzień nosi raczej tę koszulę we flamingi :) Przykładny małżonek niejakiej Zafiry, przedstawionej również w tym temacie, dziecko w drodze. Mieszkają w San Myshuno.
Obrazek
To jest jego właściwy strój.
Obrazek

A to Lisa Saturday. Pomysłu na nazwisko nie miałam, więc nazwałam ją od dnia, w którym powstała, czyli od soboty (dziś). Muszę zmienić ją w wampira.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

Postautor: Shattered » 14 cze 2018, 1:26

Arthur Sheperd już emerytem

Obrazek

Awatar użytkownika
Rai
Renciści
Renciści

Postautor: Rai » 24 cze 2018, 11:28

Indra, bardzo podoba mi się Hans. Super go wystilizowałaś.

Shatt, częst widzę Arthura w temacie ze zdjęciami.

Ja chciałam pokazać wyjątkowe bliźniaki, które mi się urodziły. Są... Piękni. xD To dzieci Gabrieli Wilk (z poprzedniego postu) i Vladislausa Strauda. Są niesamowici. soft9

Maria
Obrazek
Obrazek

Henryk
Obrazek
Obrazek

Teraz dodałam mu wąski
Obrazek

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści

Postautor: aesthetea » 24 cze 2018, 19:57

Ośródka. Zrobiona na przetestowanie CPR, ale zostanę może przy niej dłużej.

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Rai
Renciści
Renciści

Postautor: Rai » 28 cze 2018, 21:01

aesthetea, ciekawa pani policjant. ;)

Kasiulaa92, Kasia fajna Simka. Rodzeństwo mieszka razem?

Lenna, nie wiem, co mnie podkusiło. XD
Ogólnie to Henryk doczekał się syna i wnuka i obaj są dalej łudząco podobni do Vlada. Normalnie geny idą po tej linii jak nie wiem co. xD

Syn Henryka (czyli wnuk Vlada) i Lilith Vatore - Wincent Straud - jako młody dorosły
Obrazek

Wincent wziął ślub z praprawnuczką Belli i Mortimera Ćwirów, prawnuczką Aleksandra Ćwira i mają syna Erazma Strauda. Przystojniak po ojcu, dziadku i pradziadku :doge:
Obrazek

Naprawdę mega silne geny. Nigdy mi się nie zdarzyło, aby tyle pokoleń było tak do siebie podobnych...

Ale żeby nie było, w grze czasem rodzą mi się też całkiem ładni (przynajmniej według mnie soft9)

Niczego sobie Nasturcja Bażant - siostrzenica Gabrieli :) i prawnuczka Landgraabów
Obrazek

Moi ukochani bracia Bażant, którzy wywodzą się z Fyresów, Munchów, Ćwirów i Kaliente soft9

Mniej ładny moim zdaniem Gustaw
Obrazek

I cudny Szymon
Obrazek

Oraz moja totalnie przekochana, urodzona w grze, Greta Żubr
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiulaa92

Postautor: Kasiulaa92 » 05 wrz 2018, 15:47

Rai teraz Ci nie powiem,bo ktoś usunął moje zdj:( Więc nawet nie pamiętam . Bo aktualnie gram nową rodziną. Długo mnie tu nie było,bo nie miałam czasu,ale czas wznowić aktywność :) Dziś lub jutro wrzucę zdj mojej aktualnej rodziny :D Pozdrawiam Simomaniaków :D

Twój post został usunięty, ponieważ nie wgrałaś zdjęć na zewnętrzny serwer (np. Imgur, TinyPic), tylko wstawiłaś jako załącznik. Na następny raz, bardzo Cię proszę, nie wstawiaj zdjęć w załączniki. Należy uważnie przeczytać regulamin. Dziękuję./Indra
Kasiulaa92

Awatar użytkownika
DeathValley

Postautor: DeathValley » 28 wrz 2018, 23:54

Obrazek

Tą simkę stworzyłam jako młodą dorosłą. Ma na imię Stella, jest na 10 poziomie w karierze botanika i niedługo przechodzi na emeryturę. Jakiś czas temu zmarł jej mąż Luke. Poznali się gdy on był już prawie dorosły, a ona była młodziutką (i głupiutką) dorosłą. Byli w sobie szaleńczo zakochani przez te wszystkie lata i dlatego po jego stracie Stella cierpiała przez wiele dni. Na szczęście wciąż ma swoje ukochane dzieci.

Obrazek

Summer jest już prawie młodą dorosłą. Jest zapaloną tancerką i brzdąka też na gitarze. Udało jej się zdobyć wszystkie harcerskie odznaki. Po mamie odziedziczyła zapał do nauki więc w przyszłości planuje karierę astronauty. Stella ma także chłopaka, który niedługo planuje jej się oświadczyć. Jaxon jest młodym dorosłym dlatego jej mama jest bardzo ostrożna jeśli chodzi o ich związek, w końcu nie chcemy żadnej nieplanowanej ciąży :p

Obrazek

Tristan za chwilę stanie się nastolatkiem. Jest bardzo kreatywny i cały dom jest obwieszony rysunkami i ozdobami wykonanymi przez niego. Jak jego starsza siostra jest harcerzem i również stara się zdobyć wszystkie odznaki. Był bardzo młody gdy zmarł ich tata ale ma z nim mnóstwo ciepłych wspomnień. W przyszłości Tristan będzie podążał za natchnieniem i zostanie malarzem. Tristan miał okazję poznać Rodzeństwo Jaxona i musi przyznać, że jego młodszy brat jest naprawdę uroczy :3

To właśnie rodzinka, którą gram od jakiegoś czasu. Planuję zrobić wielkie drzewo genealogiczne ale zobaczymy jak mi się to uda :D