The Sims 3 Zwierzaki - Pogaduszki

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 3 Zwierzaki - Pogaduszki

Postautor: Rai » 19 lis 2013, 3:11

THE SIMS™ 3 ZWIERZAKI

Życie jest ciekawsze ze zwierzakami.
Stwórz i steruj życiem zwierzaków, od wesołych szczeniaków, przez pełne życia kotki, po dumne konie.

Obrazek


Twórz doskonałe — lub niedoskonałe — zwierzaki dla swoich Simów, od wiernych psów do śmiałych kociaków. Ustal ich wygląd i Cechy: osobowości. Następnie kontroluj te zwierzaki i poznawaj świat z ich perspektywy. Psoć niszcząc meble lub imponuj innym opanowując nowe umiejętności, takie jak łowiectwo. Zabieraj swoich Simów na przygody, takie jak odkrywanie reliktów i rozwiązywanie tajemnic. To Ty decydujesz, czy zwierzaki wzbogacą życie Simów, czy raczej staną się ich utrapieniem. Odkryj całkiem nowy sposób na zabawę życiem!

Najważniejsze opcje:
  • Więcej zwierzaków to więcej zabawy — dzięki dużemu wyborowi ras i kreatywnym sposobom dostosowania swojego zwierzaka możesz stworzyć niepowtarzalne psy i koty — Cechy:: są nieskończone!
  • Bądź zwierzakiem — przejmij bezpośrednią kontrolę nad pupilami swojego Sima i biegaj, kop, tarzaj się i rób różne psikusy. Stań się idealnym towarzyszem albo urządź swemu Simowi piekło w domu!
  • Rusz ku przygodzie — Simowie mogą odkrywać historię miasta, używając zwierząt, by wywęszyły skarby, odkrywały tajemnice i odnajdywały rzadkie kolekcjonerskie gatunki — a może nawet znajdą duchy?
  • Zwierzęta mają własne cechy osobowości — od inteligentnych, przyjacielskich i sprytnych po rozbrykane, odważne i agresywne. To Ty decydujesz, jaką osobowość będzie miał zwierzak Twojego Sima.
  • Zwierzaki mogą zdobywać umiejętności — psy i koty mogą nauczyć się polować, psy mogą wyszukiwać obiekty do kolekcji, a także załatwić Simowi randkę. Dzięki różnym opcjom rozwoju zwierzak Twojego Sima może nawet stać się mózgiem przestępczej szajki.
Nowe zwierzęta
  • Konie
  • Psy
  • Koty
Nowe małe zwierzęta
  • Ptaki
  • Żółwie
  • Gryzonie (małe ssaki)
  • Węże
Nowe cechy charakteru
  • Miłośnik Zwierząt
  • Miłośnik Psów
  • Miłośnik Kotów
  • Koniarz
Nowa kariera
  • Koniarz (profesja)
Nowa umiejętność
  • Jeździectwo
Wymagania sprzętowe:
System operacyjny: XP SP2 / Vista SP1 / Windows 7
Procesor: dla XP - 2 GHz P4 lub jego odpowiednik; dla Windows Vista i Windows 7 - 2,4 GHz P4 lub jego odpowiednik
Pamięć RAM: dla XP - 1 GB RAM; dla Windows Vista i Windows 7 - 1,5 GB RAM
Karta graficzna: 128 MB pamięci i z obsługą funkcji Pixel Shader 2.0

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 3 Zwierzaki - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 15 gru 2013, 20:10

Cholery mało nie dostanę z tym dodatkiem, lubię grać w małych domach. Zwierzaki po prostu są niegrywalne w nich. Psy czy koty kręcą się milion razy aby z simem interakcję wykonać i to jest takie dobijające. Czasem nawet koń potrafi po każdej wykonanej interakcji na pustej przestrzeni, odwrócić się 2 razy aby znów wykonać interakcję z simem..
Podobają mi się strasznie drzewa z tego dodatku i obiekty.
Sky Fits Heaven

Sebosz
Posty: 160
Rejestracja: 30 gru 2013, 14:24

Re: The Sims 3 Zwierzaki - Pogaduszki

Postautor: Sebosz » 30 gru 2013, 14:59

Nie cierpię koni. W grze są do bólu niedopracowane(co to w ogóle jest jak on się przebiera XD), łażą wszędzie i prychają na byle co. Poza tym mimo, że wyłączyłem je w ustawieniach, dalej potrafią się pojawić w parku, dzikusy jedne.
Bardzo realistycznie, u mnie po okolicy też sobie czasem chodzą dzikie konie, a co to.

Awatar użytkownika
Gunia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:59

Re: The Sims 3 Zwierzaki - Pogaduszki

Postautor: Gunia » 31 gru 2013, 12:37

Jak bardzo lubię pieski i kotki, tak w simach trochę... przeszkadzają? Nie wiem, lubię grać wieloosobowymi rodzinami, a zwierzę w tym towarzystwie zawsze jakoś schodzi na dalszy plan. Najbardziej lubię koty, podoba mi się to, że mogą spać na stołach czy blatach, bardzo realistyczne :) Psy, szczególnie te większe, czasem w małym domku nie znajdują dla siebie wystarczającej ilości miejsca.
No i muszę naprawdę mieć humor, żeby do rodziny dodać konia. Sim musi się tym naprawdę pasjonować :D

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 3 Zwierzaki - Pogaduszki

Postautor: simunia » 15 maja 2014, 13:32

Mi się konie podobają raz swoim simom dałam 2 konie ale obecnie rzadko daję simom konie częściej są to koty lub psy.
Czasami mają kota i psa oraz konia ale to jest raczej rzadkość.

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 3 Zwierzaki - Pogaduszki

Postautor: Aaqwil » 16 maja 2014, 19:04

Cały dodatek zaliczyć mogę na wielki plus. Jeden z lepszych. Lubię grać wszystkimi zwierzakami, jednak posiadanie konia przez dłuższy czas jest dla mnie lekko denerwujące. Zajmują też okropnie dużo miejsca.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 3 Zwierzaki - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 18 maja 2014, 13:03

Dodatek jest świetny, jeden z najlepszych. Zwierzaki są cudne, jest z nimi wiele opcji. Duży plus za wprowadzenie koni, chociaż posiadanie ich przez dłuży czas jest denerwujące.
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

The Sims 3 Zwierzaki - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 11 paź 2014, 16:33

Widział ktoś to?


youtu.be/yI-8LWlgGGA

Nie przypominam sobie, by pokazywali to przed premierą dodatku. Nawet fajna nuta. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 3 Zwierzaki - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 11 paź 2014, 20:13

Filmiku też nie widziałam, ale piosenkę znam, chyba w radiu jest, dochodzi z dodatkiem :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 3 Zwierzaki - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 11 paź 2014, 20:16

Również tego filmiku nie widziałem. Piosenkę dobrze jednak znam z simowego radia.
Jeśli się nie mylę to w niezależnej można ją znaleźć. ;)

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 3 Zwierzaki - Pogaduszki

Postautor: simunia » 29 lis 2014, 17:07

Filmiku nie widziałam ale również piosenkę dobrze znam z simowego radia i bardzo ją lubie.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

The Sims 3 Zwierzaki - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 12 sie 2016, 17:32

Może nie dotyczy to dodatku bezpośrednio, ale dziś w sklepie zauważyłem, że wprowadzono do nas produkty dla zwierzaków amerykańskiej firmy Iams, która promowała się przy okazji The Sims™ 3 Zwierzaki (w Store do pobrania był pakiet obiektów sygnowanych logo firmy).


youtu.be/1j47aPzfX08

Chciałem kupić saszetkę żarcia dla mojej kotki, ale cena okazała się kosmiczna. Około 4 zł za 100 g, podczas gdy Whiskas, przez wielu uważany za najlepszy, to koszt 1,80 zł.
Masakra. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: The Sims 3 Zwierzaki - Pogaduszki

Postautor: książę » 17 wrz 2016, 14:28

Zwierzęta są okropnie denerwujące. Niemowlak może spać na ziemi cały dzień i nic się nie dzieję, obrońcy praw zwierząt chcą zabrać mi psa ponieważ nie bawiłem się z nim od sześciu godzin.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 3 Zwierzaki - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 17 wrz 2016, 15:28

I to łażenie, kręcenie się, wychodzenie z domu bo wg nich nie ma miejsca aby psa pogłaskać :facepalm:
Omijam ten dodatek zawsze, bo tylko denerwuje i odstrasza od gry
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 3 Zwierzaki - Pogaduszki

Postautor: simunia » 01 paź 2016, 12:25

a ja uwielbiam te dodatek jest wspaniały. Uwielbiam gdy moja simowa rodzinka zaczyna posiadać jakieś zwierzątko. Najczęściej są to koty i psy konie rzadko.

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

The Sims 3 Zwierzaki - Pogaduszki

Postautor: ollie » 10 sty 2018, 15:13

Ten dodatek jest taki denerwujący. Zwierzęta są okropnie nieporadne - kupiłem psu zabawki, wylęgarnie, miskę (napełnioną ofc), zająłem się dłużej simami, patrzę na psa, a on wszystkie paski prawie na czerwono. Do tego w małych łazienkach interakcja mycia psa się anuluje, musiałem w trybie kupowania przenieść sima i zwierzaka do łazienki żeby zadziałało. Poza tym wkurzające jest, że każda interakcja wymaga wyjść na zewnątrz. Są urocze, ale bardzo nieporadne. Nie po to adoptowałam zwierzaka żeby dostawać simowego niemowlaka, tylko bardziej owłosionego do opieki. Zirytowany, że zwierzaki nawet po wybieraniu im interakcji nie zaspokajały potrzeb w końcu sam zacząłem to robić... testingiem. Co do koni to się nie wypowiem, nie jestem koniarą.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości