Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Pogawędki o rozszerzeniach do The Sims 4

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Levkoni » 09 wrz 2016, 0:27

blurry ale dla Shattered chodzi o to, że nie będzie winda zjeżdżać jak w poprzednich częściach tylko po wejściu do niej sim od razu pojawi się na dole. To chyba był nawet mój komentarz, o którym wspomina Shattered :D Bo chodzi o to, że wg tych przecieków mają być 2 rodzaje apartamentowców - klasyczne z mieszkaniami w bloku oraz penthouse. Penthouse to po prostu dowolny dom, który postawimy na gotowym wieżowcu (który będzie sam w sobie makietą). I ja właśnie obstawiam, że przynajmniej w takich penthousach winda będzie działać jak teleport, bo skoro sam wieżowiec będzie makietą to nie widzę innej opcji. Chociaż w tych wieżowcach w TS3 winda w sumie też nie miała możliwości zjeżdżać piętro po piętrze :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Hanka Milanka » 09 wrz 2016, 13:14

Szczerze mówiąc już chyba wole teleport niż windę, jak w trójce, gdzie zjechanie na dół trwało simową godzinę, a jak jeszcze potknęła się w tej windzie czy tam ta winda ją przycięła, to już wgl :D Najlepiej jakby wchodziła do windy i taki teleport na gorę od razu, wtedy byłoby super :D
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: simunia » 20 wrz 2016, 14:27

te festiwale przypominają te festiwale z 3 z cpr fajnie że wzorują się 3 jestem ciekawa tych nowych karier, bo ponoć mają być 3 .

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Shattered » 03 lut 2017, 12:39

Tak więc wiadomo, że w tym roku pojawią się zwierzaki. Kręgielnia w marcu. Macie jakieś pomysły co może pojawić się poza tym?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: książę » 03 lut 2017, 12:44

Mnie marzyłby się pakiet z motoryzacją, ale nie takie gówienko jak „Szybka jazda”

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Shattered » 03 lut 2017, 12:46

Najpierw musieliby wprowadzić samochody tudzież rowery, a to przecież za dużo pracy w ich silniku ...
Ja mam przeczucie, że dostaniemy jakiś eksperyment, czyli coś czego nie było aby ktoś nie gadał, że same odgrzewane kotlety..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
DeathValley
Posty: 21
Rejestracja: 23 wrz 2018, 13:28

Nowy dodatek

Postautor: DeathValley » 07 paź 2018, 14:28

Wiem, że niedawno wyszły pory roku ale jak obstawiacie, jaki będzie kolejny dodatek? :P

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Nowy dodatek

Postautor: Ururu » 07 paź 2018, 14:42

Chętnie bym pograła w studia :D Według mnie, w dwójce był to dodatek dość istotnie wpływający na rozgrywkę. W trójce nie grałam w niego jakoś długo, może raz albo dwa razy, ale też był naprawdę fajny (chociaż wiele z niego mamy już teraz w czwórce, te kluby całe). Nie mam pojęcia, co mogliby tam dodać oprócz zajęć... Może jakąś dodatkową rasę? :D (Czarodzieje byliby idealni do tej tematyki)
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Nowy dodatek

Postautor: Galcia » 07 paź 2018, 15:53

Czy to nie powinno znaleźć się w temacie Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje?

Mam nadzieję, że to będzie jednak coś innego (choć nie mam pojęcia, jaka musiałaby być to tematyka, żeby skłonić mnie do zakupu, skoro nie kupiłam nawet pór roku... :P ), studia zawsze były dla mnie najnudniejszym dodatkiem. Najchętniej zobaczyłabym coś związanego z dalekimi podróżami, zwłaszcza teraz, gdy mamy pogodę (czyli jest opcja stworzenia zarówno zimowej krainy, jak i słonecznej plaży) i zapowiedź kształtowania terenu (czyli będzie można stworzyć coś na kształt gór). Gdyby to były wakacje na kształt jedynki... ach, marzenia. :curious:

Przenoszę posty do istniejącego tematu, gdyż nie ma potrzeby zakładania odrębnego tematu na "gdybanie"/Indra
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Levkoni » 07 paź 2018, 22:10

Ja stawiam na dodatek o sławie/gwiazdach lub coś z podróżami do ciepłych krajów. Jakoś ostatnio sporo odniesień do gwiazdorstwa na oficjalnych kanałach The Sims.

I szczerze, byłbym zadowolony z takiej zawartości :P Brakuje mi tego pierwiastka sławy w simsach, oby tylko w razie czego był zrobiony lepiej niż w TS3.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Stara-Raszpla » 08 paź 2018, 17:19

Ja bym chciała w sumie studia.. już trochę czas.. za gwiazdorstwem jakoś nie tęsknie...

Ale najbardziej bym chciała aby jednak zajęli się ( chociaż to tylko marzenia bo tego nie zrobią) wzrostem nastolatkow i seniorów...
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Levkoni » 08 paź 2018, 19:08

Cóż, Grant Rodiek od jakiegoś czasu przebąkuje o poprawkach dla bobasów, nastolatków i seniorów. Kto wie, co przyniosą kolejne miesiące :P

Jest pierwsza zapowiedź nowego dodatku, jednak świat gwiazd/celebrytów!
https://simsvip.com/2018/10/08/the-sims ... er-teaser/
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
DeathValley
Posty: 21
Rejestracja: 23 wrz 2018, 13:28

Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: DeathValley » 08 paź 2018, 19:53

myślicie, że to będzie dodatek czy raczej pakiet jak wampiry?

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Levkoni » 08 paź 2018, 20:14

Już jest potwierdzenie, aczkolwiek nieoficjalne, że dodatek :3 (oferta wystawiona przez jakiś sklep, premiera niby już na początku listopada, czyli za miesiąc).
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
DeathValley
Posty: 21
Rejestracja: 23 wrz 2018, 13:28

Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: DeathValley » 08 paź 2018, 22:40

Jestem bardzo ciekawa co tam zaproponują ale wątpię żebym kupiła bez promocji :p

Lama
Posty: 67
Rejestracja: 26 maja 2018, 17:28

Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Lama » 08 paź 2018, 23:09

Super! Jestem bardzo ciekawy co tam jutro ujrzymy ;) teraz samochody pasują idealnie haha
Lamas are everything!!!

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Pacyfka » 16 lut 2019, 14:50

Mnie się marzy kolejny pakiet rozgrywki z wakacyjnym otoczeniem. Na dodatek w stylu dwójkowych Podróży pewnie nie ma co liczyć, więc mam nadzieje, że chociaż wydadzą jeszcze pakiet/pakiety z Światami wakacyjnymi.

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Misiek » 17 lut 2019, 0:09

Mi do szczęścia potrzebne:
Dodatki: Studenckie życie, wiejskie życie, wakacje (najlepiej jakieś karaiby :))
Pakiety: czarownice, jakiś pakiet o miłości w tym: rozbudowane śluby, urozmaicone randki, wiecej romantycznych interakcji
Akcesoria: męski styl, nastoletni styl

Oby we wtorek coś zapowiedzieli. Trzy miesiące bez żadnego rozszerzenia to jakaś kpina. Będe się z wszystkiego cieszył.

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Ururu » 14 wrz 2019, 12:34


youtu.be/uxyA6GTCH64
Są jakieś podejrzenia, że studia w końcu zawitają do simsów.
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
blakhart
Posty: 50
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:16

Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: blakhart » 14 wrz 2019, 13:45

A tu jest po polsku o owych spekulacjach: https://www.youtube.com/watch?v=h3ivBYIawlU

Byłoby super bo sama czekam na studia w czwórce :) Czarodzieje już doszli więc teraz tylko czekam na wilkołaki :D
Dużo osób chciałoby wiejskie życie, ale mnie to jakoś nie interesuje za bardzo.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości