Zwierzyniec Indry - The Sims 3

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zwierzyniec Indry - The Sims 3

Postautor: Kapitan Indra » 31 sie 2016, 22:32

W związku z prośbami, pojawiającymi się na starym forum w temacie z moimi "simowo-dwójkowymi" zwierzakami, zakładam taki temat również do The Sims 3. Niestety, na razie nie mam w planach tworzenia trójkowych wersji poprzednich zwierzaków, ale stworzyłam kilka nowych. Wszystkie są dostępne w moim profilu na stronie TS3.com, ale wrzucę je i tutaj.

Na początek Alaska. Klacz znana tym, którzy oglądali serial z 1989 roku Janka. Tytułowa Janka (grana przez Agnieszkę Kruk) miała właśnie takiego łaciatego konia. Moja Alaska nie jest wiernym odbiciem Alaski z filmu, bo gdybym miała się bawić z odwzorowaniem każdej łatki na jej ciele, tworzyłabym konia chyba miesiąc... ;)

Cechy rasy: Szybki, spokojny, śmiały.

Alaska - pobierz

Obrazek

Drugi twór to kot. Ci, którzy regularnie odwiedzają temat Screeny z TS3, znają moją rodzinkę Landgraabów. Swego czasu Antośka dorobiła się kota. Kocicy raczej. Cwanego stworzenia o imieniu Klotka (lub Klocia) Szorstkowłos.

Cechy rasy: Nie niszczy, poszukiwacz przygód, łowca.

Klotka Szorstkowłos - pobierz

Obrazek
Obrazek

W odpowiedzi na wasze prośby z tematu Zwierzyniec Indry - The Sims 2, abym spróbowała odtworzyć niektóre moje kocie rasy z tamtego tematu dla gry The Sims 3, zamieszczam pierwszą. Z pewnością pamiętacie kota gwiazdkowatego. Jako że pojawiło się kosmiczne miasteczko Lunar Lakes, pokusiłam się o odtworzenie tego kota jako pierwszego, właśnie z myślą o Księżycowych Jeziorach. Kosmiczny kot do kosmicznego miasta :) Mam nadzieję, że wyszedł podobny do oryginału z The Sims 2 ;)

Kot gwiazdkowaty - pobierz

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jakiś stary kot. Nie całkiem mój właściwie, pobawiłam się tylko ciapkę edytorem gęstości sierści u jednej z istniejących w grze ras, trochę pysio zmieniłam i wielkość uszu oraz dodałam obróżkę. Wynik to...Hieronim Tuxedo. Nazwisko ma od rasy ;)

Hieronim Tuxedo - pobierz

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obecnie naszło mnie na stworzenie konia. Klaczy raczej. Jeśli ktoś pokusił się o przeczytanie cyklu Koło Czasu Roberta Jordana, musi pamiętać Belę, dzielną kudłatą klaczkę Randa, na której potem podróżowała Egwene i która wywiozła Siuan Sanche z Białej Wieży. Postanowiłam stworzyć Belę, jednak nie dało się zrobić jej kudłatej, tylko nad kopytami umieściłam pęki włosów. Bela była mała, krępa, kudłata, brązowa, miała wielkie oczy i krótki pysk :)
Zrobiłam, ile się dało, żeby była podobna ;)

Bela - pobierz

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wreszcie pies. Dwa psy. Nie, nie tak. Dwie odmiany tej samej rasy. Przyszła dzisiaj do mnie współautorka rodziny Landgraabów i siadłyśmy do tworzenia psa. Od razu wyjaśniam, że kompletnie nie wiedziałyśmy, co nam wyjdzie, a całą rzecz traktowałyśmy z przymrużeniem oka. Pies w założeniach miał nam wyjść dziwaczny, to i taki wyszedł. A że nieco upodobnił się do kota, to nazwałysmy rasę Wow-Meow (od angielskiego szczekania i miauczenia, poza tym brzmi to tak trochę podobnie do Chow-Chow, czyli azjatycko, i o to chodzi, bo z obfitości sierści pies podobny jest do Chow-chow)

Wariant podstawowy. Popatrzcie na te zdjęcia z boku i z tyłu, jak siedzi. No nie przypomina kota? ;)
W założeniu był to samiec, i jako takiego go wrzuciłam. Ale przecież nie wszystkie muszą być samcami.

Cechy obu odmian rasy: Geniusz, lubi pływać, łowca.

Wow-Meow - pobierz

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wersja White z białym futrem i ciemnymi oczami. To z kolei była samica, partnerka dla powyższego, i jako samicę ją spakowałam i wrzuciłam. Jakoś mnie bardziej dziewczęco wygląda, no ale przecież, jak i powyzej, można zmienić płeć:

Wow-Meow White - pobierz

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ostatnio, po przeczytaniu cyklu Mroczna Wieża Stephena Kinga, naszło mnie na stworzenie najsympatyczniejszego zwierzaka w całej serii. Pojawił się w tomie trzecim - Ziemie jałowe. Mówię o Eju (kto czytał, ten wie). Ej, w oryginale Oy, był specyficznym zwierzakiem żyjącym w Świecie Pośrednim, jego gatunek nazywał się billy-bumbler, w skrócie bumbler, i wyglądał jak skrzyżowanie szopa pracza, borsuka, świstaka i psa lub lisa. Futro miał gęste, czarno-białe, tylko naokoło oczu posiadał złote obwódki. Bumblery były bardzo inteligentne (Ej wielokrotnie dawał tego oznaki) i potrafiły naśladować ludzką mowę - najczęściej powtarzały ostatnie wypowiedzi, coś na zasadzie papugi albo gwarka, nieco je czasami zniekształcając. Ale zdarzało im się też czasem powiedzieć coś od siebie - nie to, że zaraz można z nimi było przeprowadzić cała rozmowę ;) Głos miały raczej chrapliwy i czasami szczekały jak psy.
Imię Eja wzięło się stąd, że Roland pstryknął doń palcami i zawołał: "Hej! Billy!", co bumbler powtórzył jako:"Ej! Illy!". ^^ . Potem Jake, którego Ej po jakimś czasie pokochał nad życie i uważał za swojego pana, zawołał do niego: "Ej!", żeby zachęcić go do pójścia z drużyną. Bumbler podchwycił ten okrzyk i potem nie reagował na nic innego. Został więc Ejem. Swojego pana nazwał Ejkiem (od Jake'a), Na Eddiego mówił Ed, na Rolanda Olan, a na Susannah Suze.
Cechy: Przyjacielski, wierny, geniusz.

Ej, plik .sim - POBIERZ
Ej, plik .Sims3Pack - POBIERZ
Ej na Giełdzie Wymiany - POBIERZ

Mój Ej wygląda tak:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Miłego pobierania i grania ;) Obiecuję, że jak znowu stworzę coś ciekawego, to wrzucę i tutaj, i na TS3.com

:indra:
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Joan
Posty: 213
Rejestracja: 21 sty 2015, 17:43

Re: Zwierzyniec Indry - The Sims 3

Postautor: Joan » 01 wrz 2016, 23:44

EJ jest cudny, gdybym tylko grała w trójkę... <3
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Zwierzyniec Indry - The Sims 3

Postautor: Guuki » 04 wrz 2016, 19:02

Urocze zwierzaki :) Klacz, koty, a psy to istny majstersztyk ;D Wariant podstawowy jednak bardziej mi się podoba ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Re: Zwierzyniec Indry - The Sims 3

Postautor: Dodo » 04 wrz 2016, 19:05

O, widzę, że się wreszcie wzięłaś za odtwarzanie w trójce swoich dwójkowych kolorowych, zwariowanych kocurków :aww: Fajnie i powiem, że kotek gwiazdkowaty ci nawet wyszedł, jeśli chodzi o odwzorowanie sierści, chociaż...te gwiazdki są trochę za duże, w stosunku do dwójkowych, ale trójeczka tak ma :( No i z pyszczka ci nie wyszedł taki sam śmieszny, jak oryginał, ale cóż. Nie jest fizycznie możliwe stworzyć dwa razy coś identycznego (odwołuję się do naszego słynnego rysunku Grażyny i lwicy, o który była cała kłótnia, pamiętasz?)
Cóż, Lunar Lakes posiadam, przyda się kosmiczny kot. Pobieram. I czekam na inne odwzorowania - na przykład kot moro, walentynkowy czy chudzielec plamisty...
Ej ma przezabawny pysio, ale chyba o to szło. Słodki :aww: A pobiorę go sobie :)
I jeszcze to pasiaste futerko... :sweet:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Zwierzyniec Indry - The Sims 3

Postautor: Kapitan Indra » 11 wrz 2016, 22:42

No to lecimy! Dzisiaj trzy koty, dwa z nich miałam w wersji TS2, teraz przerobiłam je na wersję "trójkową", trzeci jest nowy. Robiłam je na tym samym kocie, bo to są trzy wersje tej samej rasy.
Pierwsza wersja. Nazwa od sierści, nakrapianej jak u biedronki, stąd...
...Biedronkot. :D
Biedronkot plik .Sims3Pack - POBIERZ
Biedronkot plik .sim - POBIERZ
Biedronkot na Giełdzie Wymiany - POBIERZ
ObrazekObrazek
Obrazek

Druga wersja. Tym razem czerwone futro kropkowane na biało, jak u muchomora, więc...
... Muchomorkot. ^^
Muchomorkot plik .Sims3Pack - POBIERZ
Muchomorkot plik .sim - POBIERZ
Muchomorkot na Giełdzie Wymiany - POBIERZ
ObrazekObrazek
Obrazek

I ostatnia, trzecia wersja. Tej nie było w temacie "dwójkowych" zwierzaków, bo to zupełnie nowy pomysł. Kot jest żółty, prążkowany na czarno, więc nazywa się...
... Pszczółkot. :rotfl:
Pszczółkot plik .Sims3Pack - POBIERZ
Pszczółkot plik .sim - POBIERZ
Pszczółkot na Giełdzie Wymiany - POBIERZ
ObrazekObrazek
Obrazek

Miłego pobierania i grania! :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Zwierzyniec Indry - The Sims 3

Postautor: Guuki » 11 wrz 2016, 22:55

Na takiego Biedronkota chętniej zbierałbym naklejki w Biedronce, niż na jakieś tam Świeżaki. :P
Pszczółkokot też bardzo mi się podoba, za to nie jestem przekonany do Muchomorkota.
Czekam na dalsze prace. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Re: Zwierzyniec Indry - The Sims 3

Postautor: Dodo » 16 wrz 2016, 2:48

Podoba mi się ten Biedronkot i Pszczółkot - Muchomorkot trochę mniej, bo tych białych łatek to nie widać prawie...
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości