Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Pogawędki o rozszerzeniach do The Sims 4

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Hanka Milanka » 05 wrz 2016, 17:14

Mi się wydaje, że druga budka też z jedzeniem, tylko już jakaś inna kuchnia pewnie :c Patrząc na ten zrzut średnio mi się to podoba, bo tak nawalone tu wszystkiego, ale może w grze jakoś lepiej będzie to wyglądać :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Levkoni » 05 wrz 2016, 17:39

Te budki to raczej budki z jedzeniem. Simka, która je przy stoliku wygląda jakby jadła pałeczkami.

Ogólnie screen mi się podoba, wygląda na to, że będzie trochę więcej zawartości w tym dodatku niż w SS.

A co do WwP to ja uważam, że to dobry dodatek, ale niepotrzebnie wciskali na siłę prowadzenie sklepu. Daliby kilka innych otwartych karier i byłby dużo fajniejszy. SS skopali za to małą zawartością w rozgrywce. Z tych całych klubów mało kto korzysta i mając wgrany dodatek, nie widzę różnicy prawie żadnej w swojej rozgrywce.

Porównując dotychczasowe info:

SS zaoferowało głównie: nowe miasto, grupy, kawiarnie (reszta nowości nie wprowadza praktycznie żadnej różnicy w grze).

Nowy dodatek zaoferuje prawdopodobnie: nowe miasto, budki z jedzeniem, grę w kosza, festiwale, możliwość mieszkania w apartamentach i penthousach, turystów zachowujących się inaczej niż okoliczni mieszkańcy, karierę polityczną

Już same przecieki i wnioski wyciągnięte na podstawie zdjęcia dają nadzieję, że może EA w końcu odrobi pracę domową i da nam porządną zawartość do gry.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Shattered » 05 wrz 2016, 17:56

No nie wiem, mam tylko nadzieję że nie potraktują tego mieszkania w blokach po macoszemu i naprawdę to dopracują. Mogliby dodać tyle rzeczy jak np. robactwo czy karaluchy.
Swoją drogą skoro wszędzie są ekrany ładowania, to może będzie to wyglądało jak w dwójce, że w tym samym bloku możemy mieć kilka naszych rodzin. A wraz ze starzeniem się otoczenia może to być świetne :aww:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Guuki » 05 wrz 2016, 18:04

Na tym zdjęciu to na pewno jeden z tych festiwali kulturalnych, dlatego jest tak kolorowo i dlatego ta Simka jest przebrana w tradycyjny strój jakiejś kultury.
Nowości raczej zbyt dużo nie widać, raptem koszykówka, budki z jedzeniem. Z początku zachwyciłem się ulicznym skrzypkiem, ale skrzypce są już chyba w grze od podstawy (za mało gram, nie pamiętam).
A ten kawałek miasteczka bardzo kojarzy mi się z koncepcyjną Rivierą.
Obrazek

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Niebezpieczny » 05 wrz 2016, 18:15

Zoabczymy jak będą wyglądać te penthouse'y. Na pewno to nie będą wieżowce jak w 3, bo dzielnica musiałaby być duża żeby to ładnie wyglądało (w co wątpię żeby zrobili)

Będę płakać ze śmiechu jak 5 piętrowy blok nazwą Penthousem
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Shattered » 05 wrz 2016, 18:24

Czyście czytali komentarze graczy? Nowa grupa wiekowa? Gdzie oni to widzą na tym zdjęciu? A myślałam, że to ja mam coś z głową
Idealnie pasowałyby taksówki, które by dojeżdzały do granic dzielnic. W czym problem? Raptem zatrzymywałyby się przy parceli i potem odjeżdzały, bez parkowania. No, ale oczywiście o czym ja marzę
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Levkoni » 05 wrz 2016, 18:32

Niebezpieczny - penthouse ma polegać na tym, że będziesz miał zwyczajną parcelę tylko że na wieżowcu. I będziesz mógł zbudować dom, który stoi na szczycie jakiejś wieży i sprawia wrażenie jakby cały dach wieżowca należał dla Ciebie. A mieszkania to byłaby odrębna rzecz podobna do tego co jest w TS2 czy TS3 :)

Osobiście nie wierzę za bardzo w sukces systemu mieszkań w TS4. Czuję, że gracze nie będą w pełni zadowoleni z tego, co zaoferują nam twórcy.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Shattered » 05 wrz 2016, 18:36

Ja nie rozumiem po czym gracze wnioskują, że dodadzą pre teens :unsure:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Levkoni » 05 wrz 2016, 18:38

Shattered bo DOTka zasugerowała to wpisem na blogu pisząc wprost, że na rednerze widać nową grupę pre-teens :D Czy to prawda i czy wiedzą coś czego nie było w przeciekach - nie wiemy tak samo jak nie wiemy dlaczego wg nich to są niby pre-teens :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Shattered » 05 wrz 2016, 18:39

Ja tam różnicy nie widzę, a dodanie ich jest mi obojętne. Czy to nastolatkowie, czy młodzi dorośli
No coś musi chyba wiedzieć, tak samo jak z datą 18 października
Obrazek
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2016, 18:41 przez Shattered, łącznie zmieniany 1 raz.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Levkoni » 05 wrz 2016, 18:41

A ja bym się cieszył z ich dodania jeśli mieliby jakieś swoje interakcje etc. Chociaż wystarczyłoby mi, gdyby nastolatkom zmniejszyli wzrost w jakiejś aktualizacji i dali nowe opcje i interakcje :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Shattered » 05 wrz 2016, 18:41

Dokładnie, lepiej gdyby po prostu w aktualizacji zmniejszyli ich wzrost, ale to za dużo pracy.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Levkoni » 05 wrz 2016, 18:44

Shttered ja wiem czy dużo pracy? Mieli czas na konwertowanie ciuchów i fryzur dla wszystkich płci to i zrobili by niższy wzrost :D Poza tym jakby miały być pre-teens to by też musieli zrobić inny wzrost bo już po premierze TS4 zapowiadali, że być może pojawią się w przyszłości pre-teens, którzy byliby grupą pomiędzy dzieckiem, a nastolatkiem (gimbaza taka).
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Simwood » 05 wrz 2016, 18:45

Shattered pisze:Dokładnie, lepiej gdyby po prostu w aktualizacji zmniejszyli ich wzrost, ale to za dużo pracy.
No nie jestem pewien. Osobiście mam 15 lat i zarówno ja, jak i większość moich rówieśników jesteśmy wzrostu niektórych dorosłych, więc zmniejszanie nastolatków też nie byłoby realistyczne :P Myślę, że właśnie pre-teens pasowałyby tu najlepiej ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Shattered » 05 wrz 2016, 18:48

No i co, oni mieliby chodzić do szkoły średniej czy podstawowej? Takie trochę to bez sensu.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Guuki » 05 wrz 2016, 18:50

Pre-teen są całkowicie zbędni i niepotrzebni tej grze, moim zdaniem. Niech dadzą małe dzieci, które są w każdej poprzedniej generacji Simsów. Po co wpychać nową kategorię wiekową, ehh.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Shattered » 05 wrz 2016, 18:51

No właśnie.. Jak to dodadzą to po prostu jakaś.. brak słów. Gracze wyją o małe dzieci, a oni dodadzą nową grupę, ale nie tą którą chcą gracze :facepalm:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Levkoni » 05 wrz 2016, 18:54

A dajcie już spokój z małymi dziećmi. Wszystko wskazuje na to, że pojawią się i to tylko kwestia czasu. Moim zdaniem fajnie że daliby też inną grupę poza małymi dziećmi, zawsze to urozmaicenie i dopełnienie cyklu życia.

Na forum ktoś założył temat z rzekomym kolejnym przeciekiem. Przeciek mówi, że w dodatku oprócz gry w kosza dojdzie również stół do bilarda (który miał być w SS ale ze względów czasowych musieli go sobie odpuścić), dwie nowe cechy (jedna dająca bonusy do gry w kosza i bilard, a druga związana z nocnym funkcjonowaniem), nowe potrawy min. sushi, curry i stir fry. Nowe miasto ma się zwać Midnuit Avenue (nie wiem, czy chodziło o Midnight czy to celowa gra słów, ale tak jest napisane). Niestety informacje te zamieścił jakiś random na oficjalnym forum i póki co nie ma potwierdzenia, że przesłała je te sama osoba, która przesyłała poprzednie wycieki.

ŹRÓDŁO: http://forums.thesims.com/en_US/discuss ... randomiser
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Shattered » 08 wrz 2016, 21:55

Przeczytałam śmieszny, ale jakże prawdopodobny komentarz dotyczący tej parceli na bloku. Mianowicie pewien gracz stwierdził, że simowie będą się teleportować z dachu na dół.. Z EA wszystko możliwe.
Wycieki coś ucichły. Może EA ich uciszyło?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: ollie » 08 wrz 2016, 22:26

A czy nie tak działa winda?


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości