(Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: Lion » 26 maja 2016, 23:08

Uwielbiam kosmiczne cechy wyglądu u simów, ale muszę przyznać, że Keith bardzo dobrze wygląda ze zwykłymi oczami. Aż szkoda, że na studiach je straci ;)
No proszę, czyli Setlla stworzyła Kierę, a byłem pewny, że to Xenovia ją skonstruuje w przyszłości :D

Kosmici, roboty, simorośle - nawet bez zbędnych dramatów ta rodzinka jest niezwykle barwna i ciekawa! :)

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: Lenna » 29 maja 2016, 9:29

Szkoda, że Keith stracił chwilowo swoje czarne oczy, wyglądał w nich świetnie :(
Xenovia jest taaaka urocza <3
Romans ze swoją opiekunką z dzieciństwa, która do tego jest robotem - :yes:
Szkoda, że Enrique nie został tą Simoroślą na dłużej, fajnie wyglądał xD
Obrazek

brightmoon
Posty: 110
Rejestracja: 26 wrz 2015, 11:57

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: brightmoon » 29 maja 2016, 21:46

Dziękuje za komentarze :D
[spoiler]
Galcia pisze:Ale żeby tak z opiekunką? ;) Nie dość, że niezgodność gatunkowa, to jeszcze do tego różnica wieku. :D
Sługusy są nieśmiertelne, u nich raczej wiek nie gra roli xD
Lenna pisze: Romans ze swoją opiekunką z dzieciństwa, która do tego jest robotem - :yes:
:)
Lion pisze:Uwielbiam kosmiczne cechy wyglądu u simów, ale muszę przyznać, że Keith bardzo dobrze wygląda ze zwykłymi oczami. Aż szkoda, że na studiach je straci ;)
Dla mnie kosmici z normalnymi oczami wyglądają okropnie :P
Lion pisze:Kosmici, roboty, simorośle - nawet bez zbędnych dramatów ta rodzinka jest niezwykle barwna i ciekawa! :)
Nie przypominam sobie abym miała rodzinkę bez chociaż jednej postaci nadnaturalnej ^^
Lenna pisze:Szkoda, że Enrique nie został tą Simoroślą na dłużej, fajnie wyglądał xD
Nie przepadam za simoroślami płci męskiej xD Zawsze kojarzyły mi się z driadami, a driady były tylko płci żeńskiej :)[/spoiler]

_____________________________________________________________________________________
6.
Rodzina Terrano przez pewien czas prowadziła własną restaurację. Enrique był szefem kuchni, Keira kelnerką, a Stella przekonywała klientów do sprzedaży (dbała o gwiazdki xD). Jako kierownika sali zatrudnili niejaką Aurelię. Mogę się mylić, ale swego czasu biznes miał chyba 8 poziom.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Keith wciąż rozwijał pasję do muzyki, ale jego marzeniem była kariera medyczna :)

Obrazek

Czas szybko leci i Xenovia miała urodziny.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A Keith wyjechał studiować na Uniwersytecie Simowym. Stella była smutna, że pierworodny syn opuszcza rodzinne gniazdko.

Obrazek

Obrazek

A życie toczy się dalej.

Obrazek

Obrazek

Kiedy rodzice idą spać... ;)

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: Simwood » 29 maja 2016, 21:58

Biznes w dwójce <3 (pierdyliard razy lepszy od tego, który mamy teraz). Restauracja! Świetny pomysł, ale przestraszyłbym się takiej kelnerki XD
Xenovia strasznie mi Stellę za młodu przypomina :).
Romans z robotem? :facepalm: Xenovia!
Zaraz, zaraz, a co studiuje Keith? Medycynę? ;/
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: Galcia » 31 maja 2016, 8:43

Restauracja wygląda czadowo, chociaż nie jestem pewna, jak bym zareagowała, gdyby obsługiwali mnie robot i kosmitka. :D Na szczęście simowie są do takich rzeczy przyzwyczajeni. ;)
Dumam i dumam i nie potrafię wydumać, czemu Xenovia woli robota od jakiegoś ładnego chłopca (albo dziewczynki). :P Żeby Keira chociaż jakimś androidem była, a nie blaszanym cyklopem, to bym zrozumiała. :D Ale skoro się kochają... mam tylko nadzieję, że geny Xenovii nie przepadną i skombinujesz jej jakiegoś potomka. :cwaniak:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: Lion » 01 cze 2016, 9:21

Bardzo fajna restauracja! Szkoda, że ostatecznie została zamknięta, mogłaby być czymś, co Terranowie przekazywaliby sobie z pokolenia na pokolenie ;)
Jestem ciekawy, jaki kierunek studiów wybrał Keith, czyżby biologię? Fajnie, że chłopak ma ambicje!
Szkoda, że sługusa nie idzie jakoś "ożywić", coś jak zmyślonego przyjaciela w The Sims 3 - wtedy romans Keiry i naszej młodej kosmitki byłby jeszcze ciekawszy. Niemniej ja i tak im kibicuję :yes:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: Lenna » 06 cze 2016, 10:39

Fajna restauracja :D
Ciekawe co czeka Keitha na studiach ^^
To chore ale Xenovia i Keira pasują do siebie soft9 Aczkolwiek mam nadzieję że i tak w jakiś sposób rozmnożyć Xenię, jej geny nie mogą się zmarnować :doge:
Obrazek

paola
Posty: 40
Rejestracja: 02 cze 2016, 20:34

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: paola » 10 cze 2016, 13:28

Lubię Stellę Terrano, zawsze staram się wżeniać ją w moje rodziny ^^
Ciekawie poprowadziłaś jej losy, zwłaszcza ta ciąża na studiach... Przyjemna sielanka, ale chyba długo nie potrwa, no bo co powiedzą rodzice na związek ich córki z robotem? :O


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości