The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 29 kwie 2016, 11:37

Jak dobrze, że mamy tu tę emotkę: :facepalm:
Obrazek

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: adasdelrey » 29 kwie 2016, 12:16

To najwyżej geje w simsach będą bardziej charakterystyczni i lesbijki też XD

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 01 maja 2016, 15:16

Ej, ej, ej! Ale jeszcze nie wiadomo nawet o co chodzi! Jeśli daliby opcję taką, to na pewno damskie rzeczy będą zablokowane domyślnie dla miastowych, inaczej byłby chaos.

Ja to mam dwie teorie:

1. Albo rzeczywiście będzie można dawać różne fryzury każdej płci (niektóre damskie w sumie mogą pasować dla facetów i na odwrót).
2. Albo eksperymentują ze zmianą wzrostu nastolatków lub wprowadzeniem nowej grupy wiekowej, stąd próba zoptymalizowania ubrań i ciuchów, żeby lepiej pasowały "do każdych proporcji".
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: adasdelrey » 02 maja 2016, 12:18

Troszkę zmienię temat... Nie wiem czy tutaj mogę ale chyba tak :P Jakie wyzwania do gry polecacie? Chciałbym jakiegoś spróbować, a raczej zrobić mieszankę kilku, ale nie wiem jakie ;_;

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 03 maja 2016, 11:40

Simwood pisze:Ja się zastanawiam nad jedynym. Jakim cudem, do jasnej ciasnej, dalej nie mamy żadnych informacji o nadchodzących pakietach. 19 kwietnia miał być przedstawiony plan na najbliższe miesiące. Nie dość, że od samych twórców nie dowiedzieliśmy się nic, to jeszcze do dzisiaj nikt nie pisnął słówkiem na temat ich planów.
Ach, EA :facepalm:
Odnoszę wrażenie że EA przestało inwestować w serie tak jak robiło to w poprzednich generacjach. Być może gra się nie sprzedaje tak dobrze jak by chcieli .
Minęło już prawie 6 miesięcy od ostatniego dodatku. Jeśli nie zapowiedzą niczego w tym miesiącu to wątpię że wydadzą coś wcześniej niż po wakacjach.
Odnoszę wrażenie że może chcą ogłosić nową generację na E3 w czerwcu .
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 03 maja 2016, 15:42

Beldor, jakoś ostatnio zapowiadali, że TS4 będzie rozwijane minimum do 2018 roku :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Cain » 03 maja 2016, 16:00

Boże, to będą długie 2 (lub więcej) lata w historii The Sims. Oby szybko minęły i nowa generacja nas przywitała. :unsure:
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 03 maja 2016, 16:09

No nie wiem. Pakiet mialbyc w maju, a jeszcze do tej pory nie zapowiedzieli :unsure:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 03 maja 2016, 16:15

Levkoni pisze:Beldor, jakoś ostatnio zapowiadali, że TS4 będzie rozwijane minimum do 2018 roku :)
Mówili też kiedyś że SimCity będzie długo wspierane nowymi dodatkami i patchami - wiemy jak to sie skończyło. Jeśli coś nie przynosi zakładanych zysków to dla EA traci sens wspierania tej marki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 03 maja 2016, 17:24

Ja tam czekam na TS5 od wydania czwórki soft9 Jak dla mnie mogą porzucić tę serię w luj, byleby nową zrobili. Ale jeśli zysków z TS4 nie mają, to piątki tym bardziej pewnie nie będą robić... Zresztą chyba napisali gdzieś tak kiedyś.
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Galcia » 03 maja 2016, 17:39

A niech sobie robią z czwórką co chcą, niech ją nawet porzucą w diabły, byle wcześniej wydali dodatek ze zwierzakami. :P I tak gram tylko dla historii, które mogę w grze opowiedzieć, a do tego nie są mi potrzebne nowe pakiety. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 03 maja 2016, 17:39

Szkoda mi byłoby porzucać czwórkę ze względu na dobrą grafikę (która jest dużo lepsza niż w trójce). Mam nadzieję, że się jeszcze ogarną i coś usłyszymy o nowym dodatku/pakiecie rozgrywki
Obrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mint » 03 maja 2016, 18:02

A może dzisiaj zapowiedzą ten pakiet rozgrywki? W końcu, wtorek, początek maja. :mysli:

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 03 maja 2016, 19:16

No niestety. W tym tygodniu nic nie zapowiedza..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
cue
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2013, 8:18

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: cue » 03 maja 2016, 19:18

Kompletnie nie mogę się odnaleźć w tej serii... Już trójce można było zarzucić brak klimatu oraz płytkość historii rodzin, które były w grze, ale czwórka pod tym względem to totalne dno.
Obrazek
last.fmksiążkowa przystań

I can't help it, I don't know how,
I guess I'll always be hanging round with the wrong crowd

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mint » 03 maja 2016, 19:55

cue pisze:Już trójce można było zarzucić brak klimatu oraz płytkość historii rodzin, które były w grze, ale czwórka pod tym względem to totalne dno.
To zależy raczej od człowieka, bo ja na przykład czuję klimat w trójce. Z czwórką mam podobnie jak ty.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 04 maja 2016, 21:11

Wg mnie czwórka ma o wiele lepszy klimat niż trójka.
A bynajmniej można robić grilla z sąsiadami, bo wszyscy zdążą usiąść do stołu. W trójce wszyscy wiemy, że wspólne posiłki to coś czego właściwie nie ma.

Co do końca serii. Ja nie wiem, wg mnie da się ją jeszcze uratować, ale kierunek w jakim podążają twórcy jest dziwny. Dwa lata po premierze, a małe dzieci które miały być priorytetem są jak igła w stogu siana.. Ni widu ni słychu. Mogliby chociaż powiedzieć, że pracują czy nie.
A skoro tego nie zrobili to najwidoczniej tego nie robią.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 05 maja 2016, 15:32

Widze, ze rozwój gry dalej stoi w miejscu... Z ciekawości czasami zaglądam w simową strefę internetową i za każdym razem sytuacja ma się tak samo: Zero informacji od twórców i ciekawych dodatków a wszędzie gracze narzekają na braki. Wolałabym, by EA porzuciło czwórkę i najlepiej zabrało się już za Ts5 bo w tym ostatnia nadzieja. Albo niech ktoś inny zrobi nową generacje choć podejrzewam, ze EA musiałoby odsprzedać prawa do TS co wydaje się niemożliwe. ;_;

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 05 maja 2016, 15:33

Za podstawę TS4 zapłaciłem prawie 130 złotych (+prawie 300 zł na dodatki). Teraz mam wydać drugie tyle, ponieważ EA się kasa nie zgadza? To byłoby naprawdę żałosne :angry:
Obrazek

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 05 maja 2016, 15:44

Simwood pisze:Za podstawę TS4 zapłaciłem prawie 130 złotych (+prawie 300 zł na dodatki). Teraz mam wydać drugie tyle, ponieważ EA się kasa nie zgadza? To byłoby naprawdę żałosne :angry:
Sprzedając podstawę i dodatki, EA nie zobowiązuje się do dokończenia serii, nawet jeśli dotychczas ją dokańczało. Zresztą, jak się płaci takie pieniądze za grę, to warto się zastanowić, czy na przyszłość warto w to zainwestować, znając EA i ich talent do psucia wielu dodatków, czy jak w tym przypadku, całej serii. Z tego samego powodu, ja gry nie kupiłam bo przyszłość jej od początku wydawała sie niepewna. soft9 Ale nie martwcie się, szanse, ze EA porzuci TS4 są malutkie. Nie wiem jak przypływy w tej generacji, ale chyba nie jest aż tak źle...


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości