Wasze ulubione rozszerzenia do gry The Sims 3

Dział poświęcony trzeciej generacji Simów.

Jaki jest Twój ulubiony dodatek do The Sims 3?

Wymarzone Podróże
3
5%
Kariera
2
3%
Po Zmroku
5
9%
Pokolenia
3
5%
Zwierzaki
3
5%
Zostań Gwiazdą
0
Brak głosów
Nie z Tego Świata
8
14%
Cztery Pory Roku
22
38%
Studenckie Życie
6
10%
Rajska Wyspa
1
2%
Skok w Przyszłość
5
9%
 
Liczba głosów: 58

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Wasze ulubione rozszerzenia do gry The Sims 3

Postautor: Rai » 13 lis 2013, 18:38

Jak oceniacie wszystkie rozszerzenia do gry The Sims 3? Czegoś Wam zabrakło? Coś Wam się szczególnie spodobało?
Jak oceniacie je w porównaniu z tymi Dwójkowymi?

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Wasze ulubione rozszerzenia do gry The Sims 3

Postautor: simunia » 15 gru 2013, 17:36

Bardzo mi się podoba NZTŚ to jest mój ulubiony dodatek bo daje najwięcej nadprzyrodzonych postaci i często z niego korzystam grając czarownicami, wróżkami, wilkołakami, wampirami. I uważam że wilkołaki czarownice i wampiry są lepsze niż te 2. Ja po prostu kocham postacie nadnaturalne w 3 o wiele bardziej niż te które były w 2. Dodatki z 3 dają nam też sporo nowych umiejętności dzięki czemu nasze simy maja się, czego uczyć. Alchemia która dochodzi w NZTŚ jest jedna z moich ulubionych umiejętności i nowe rodzaje roślin do hodowania też są bardzo fajne.

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: Wasze ulubione rozszerzenia do gry The Sims 3

Postautor: Aaqwil » 15 gru 2013, 18:07

Szczerze? Nie umiem wybrać najlepszego dodatku. Nie umiem już grać bez pór roku, wiedźmołaków, dyplomu studenckiego, czy kariery detektywa. Każdy dodatek wprowadza sporo rzeczy, bez których nie mogę się obejść/

Jeśli musiałbym jednak wybrać to na pierwszym miejscu byłyby:
-Pory roku - za całokształt
-NZTŚ - jw.
-Studenckie życie - jw.
-SwP - cóż się będę rozpisywał - jw.

Śliwka
Posty: 171
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:17

Re: Wasze ulubione rozszerzenia do gry The Sims 3

Postautor: Śliwka » 21 gru 2013, 11:39

Zagłosowałam na "Nie z tego świata", chodź na pierwszym miejscu postawiłabym też "Cztery pory roku" i "Zwierzaki", są to dodatki bez których nie mogę się obyć :)

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: Wasze ulubione rozszerzenia do gry The Sims 3

Postautor: Darkling » 25 gru 2013, 10:51

Najbardziej nie mogłem się doczekać Czterech Pór Roku i nie zawiodłem się, bo właśnie ten dodatek jest moim ulubionym. :)

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Wasze ulubione rozszerzenia do gry The Sims 3

Postautor: Jackob » 25 gru 2013, 10:55

Pokolenia i Cztery pory roku uważam to za komplet który musi mieć każdy. :P Więc nie wiem na co się zdecydować. W Pokoleniach otrzymujemy życie rodzinne, spacery z dzieckiem, studniówki albo życie emerytów którzy wręczają sobie bukiety kwiatów. W porach roku, chyba każdy wie. Wiosna, lato, jesień, zima, festiwale i mnóstwo możliwości!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Wasze ulubione rozszerzenia do gry The Sims 3

Postautor: Guuki » 27 gru 2013, 23:06

Cztery pory roku - zdecydowanie! Może i nie wprowadza nowego miasteczka (a tego oczekiwałem od każdego dodatku) ale pogoda w grze musi być i koniec ;) .
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Wasze ulubione rozszerzenia do gry The Sims 3

Postautor: Kasim Hazim » 27 gru 2013, 23:21

Cztery Pory Roku - Mój ulubiony dodatek :wub. Jak dla mnie jedno z bardzie ważnych rozszerzeń, które musi się znaleźć w simsach. :D I ogólnie, wiele wnosi. :D
Zwierzaki - Drugi ulubiony dodatek po CPR. :P Zwierzaki potrafią zająć dużo czasu, naprawdę wiele jest funkcji z nimi. :D
Najgorszy moim zdaniem dodatek to NZTŚ, postacie nadnaturalne są strasznie zepsute, żadna frajda z nich, skoro każd ą postać, którą dodatek oferuje można spotkać na mieście w dużych ilościach >_<. Brakuje mi tego co było w 2, że postać żeby spotkać trzeba się trochę napracować, a żeby się nią stać tak samo. Co za sens z takich postaci skoro zombie nie zachowuje się jak zombie, a wróżką jest co drugi sim w mieście? XD
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: Wasze ulubione rozszerzenia do gry The Sims 3

Postautor: Rai » 28 gru 2013, 5:25

Zgadzam się z Kasimem, co do ulubionych. CPR i Zwierzaki to dwa dodatki, które po prostu MUSZĄ być i tyle. CPR wyszło świetnie, ach ten rozmarzający i ustępujący śnieg! :sweet: A w Zwierzakach ta puchata, śliczna sierść. :sweet: No i konisie. A i niezłe fryzury, ciuchy i meble.
Najmniej ulubiony dodatek to Pokolenia (serio nic nie wnoszą XD) albo Zostań Gwiazdą, bo jakoś do codziennej rozgrywki też mało dają...

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: Wasze ulubione rozszerzenia do gry The Sims 3

Postautor: Pacyfka » 20 sty 2014, 21:14

Nie będę omawiać każdego dodatku z osobna, bo musiałabym się rozpisać, więc napiszę tak - w dużej mierze zależy co mam ochotę robić w grze. Jak chcę być projektantkom mody, to instaluje Karierę. Jak chcę zabawić się w Indianę Jonesa to włączam Wymarzone Podróże itd.

Jednak jak mam zdecydować, który dodatek najbardziej lubię i jeśli gram w trójkę z których najczęściej korzystam, to stawiam na:
Pory Roku - Festiwale na wiosnę zbieranie kwiatków, jajek, w lecie wrotki, w jesieni (moim zdaniem najlepsza) łowienie jabłek, dom strachu, dynie, Halloween, Maskarada i inne rodzaje przyjęć, w zimie snowboard, igloo, łyżwy, dzień śnieżynek, wręczanie prezentów itd. temperatura, liście stopniowo zmieniające kolor,przymrozek...No ten dodatek bardzo urozmaica rozgrywkę.

Zwierzaki - Dużo ras psów, kotów, konie, wiewiórki, żółwie, węże, dzikie zwierzęta... co prawda głównie skupili się na koniach i przez to trochę zaniedbali psy i koty (ale przynajmniej psy mogą pływa w basenie i szukać różnych przedmiotów, a koty polować, co jest bardzo fajne), ale i tak bardzo dobre rozszerzenie.

Pokolenia
- przede wszystkim za nowe możliwości dla dzieci i małych dzieci (wózki!) oraz karierę niani.

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Wasze ulubione rozszerzenia do gry The Sims 3

Postautor: Kapitan Indra » 25 sty 2014, 21:10

Studenckie życie, tak zagłosowałam. Na to czekałam od czasów Sims 2 Na studiach :) Szkoda tylko, ze nie można, jak tam, stworzyć własnego uniwersytetu, tylko wszędzie jest ten sam...
Na drugim miejscu Skok w przyszłość, bo lubię takie klimaty ^^
Trzecia chyba Rajska Wyspa, potem Pokolenia i Cztery Pory Roku :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Wasze ulubione rozszerzenia do gry The Sims 3

Postautor: salberg » 15 sie 2014, 22:43

Moja zestaw top:

9. Pokolenia
8.Cztery Pory Roku
7. Rajska Wyspa
6. Zwierzaki/Zostań Gwiazdą
5. Nie z Tego Świata
4. Kariera
3. Skok w Przyszłość/Studenckie Życie
2. Po Zmroku
1. Wymarzone Podróże.

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Wasze ulubione rozszerzenia do gry The Sims 3

Postautor: diamond5 » 19 sie 2014, 17:18

Każdy dodatek coś wnosi jeden mniej drugi więcej :)

Jednak mój pierwszy dodatek bez którego dla mnie gra nie ma większego sensu to "Cztery pory roku"...także to jest mój nr.1 :)

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Wasze ulubione rozszerzenia do gry The Sims 3

Postautor: Bart » 19 sie 2014, 18:10

Zdecydowanie Cztery Pory Roku! Były one już moim ulubionym dodatkiem w 2, a trójkowa wersja jest jeszcze lepsza (przymrozki, odwilż - coś pięknego :aww:). I w ogóle ten dodatek wprowadza tak dużo, że dla mnie jest obowiązkowy.

Na drugim miejscu postawiłbym Po Zmroku, do którego mam sentyment, gdyż było to pierwsze rozszerzenie, które zakupiłem. Ale podzielam też zdanie Jackoba, że CPR i Pokolenia do pakiet obowiązkowy. ^^
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Wasze ulubione rozszerzenia do gry The Sims 3

Postautor: Pappy » 13 lut 2015, 10:00

Wymarzone Podróże - trzy nowe otoczenia, muzyka z jedynki, robienie nektaru i grobowce - czego tu nie kochać? <3
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

brightmoon
Posty: 110
Rejestracja: 26 wrz 2015, 11:57

Re: Wasze ulubione rozszerzenia do gry The Sims 3

Postautor: brightmoon » 27 wrz 2015, 10:20

Trudno zdecydować się na jeden :) Wybrałam Nie z tego świata bo uwielbiam te wszystki postacie nadprzyrodzone, zwłaszcza wilkołaka i czarowników fajnie wykreowali, ale tak samo lubię Cztery Pory Roku, za pogodę, i Wymarzone Podróże - za możliwość zwiedzania grobowców <3

Awatar użytkownika
eris234
Posty: 91
Rejestracja: 23 lip 2014, 14:55

Re: Wasze ulubione rozszerzenia do gry The Sims 3

Postautor: eris234 » 01 lis 2015, 17:01

Z tych, które posiadam jak na razie najbardziej podoba mi się "Po Zmroku" i "Cztery Pory Roku", ale jeszcze wiele może się zmienić.

Awatar użytkownika
sunray96
Posty: 78
Rejestracja: 01 gru 2016, 22:25

Re: Wasze ulubione rozszerzenia do gry The Sims 3

Postautor: sunray96 » 10 gru 2016, 18:31

Zagłosowałam na Cztery Pory Roku, ale nie potrafię się też obyć bez Zwierzaków i Wymarzonych Podróży <3

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

Re: Wasze ulubione rozszerzenia do gry The Sims 3

Postautor: adasdelrey » 03 lip 2017, 12:39

Najwięcej radości dają mi pokolenia, poprzez wszystkie rodzinne interakcje, które wprowadza oraz te uroczystości jak studniówki czy zakończenie szkoły.
Jeżeli miałbym wybierać inne dodatki, które lubię to na pewno wybrałbym po zmroku i studenckie życie ze względu na rozrywki dla simów.
Tak moi drodzy, zwierzaki i cztery pory roku nie są to moje ulubione ani lubiane dodatki. Są to dodatki bez których po prostu nie da się grać.

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Wasze ulubione rozszerzenia do gry The Sims 3

Postautor: ollie » 22 sie 2017, 16:37

Odbyłem ostatnio staż z prawie wszystkimi dodatkami do Trójki (brakuje mi Zwierzaków i Rajskiej Wyspy) więc będę mógł wszystko ocenić klarowniej. Najczęściej zauważałem obecność dodatków:
  • Wymarzone Podróże;
  • Cztery Pory Roku;
  • Studenckie Życie;
  • Skok w Przyszłość.
Reszta pojawiała się u mnie w grze, jednak zawartość nie była zbytnio rzucająca się w oczy. Przechodząc do dodatków:

Wymarzone Podróże były wspaniałe. Dostaliśmy aż trzy (wciąż mnie to zaskakuje, ten dodatek był tak rozbudowany, a jednak potrafili dać więcej niż jedną okolicę) otoczenia, każde bardzo zróżnicowane, w których było miejsce zarówno na odpoczynek simów jak i na szaleństwo w grobowcach. Może odkrywanie ich po jakimś czasie się znudzi, ale potem znów przychodzi chęć na grę.

Cztery Pory Roku - nie mógłbym nie zauważyć tego, że świat nabiera barw. Ciągle jakieś deszcze, burze, zmiany koloru liści, lampki na domu. Co nie zmienia faktu, że to powinno być w podstawie. Kosmici byli trochę zbyt nachalni, mój sim był porywany regularnie co jakiś czas, raz nawet z ciążą i w sumie fajnie bo zawsze ciekawiej, ale dziecko oddałem kosmitom :doge: Również te wszystkie festyny - ni to praktyczne i meh, traciłem potencjalne awanse przez dni wolne. Mimo wszystko dodatek jest świetny w mojej ocenie i wnosi wiele :doge:

Studenckie Życie - jakby twórcy zmodyfikowali lekko sposób przyjmowania do pracy wraz z tym dodatkiem, gra mogłaby być znacznie ciekawsza :doge: Ale tego nie zrobili, sam musiałem. U mnie sim który nie miał wymaksowanej umiejętności kluczowej w danej pracy, albo nie skończył studiów pasujących do danej kariery podejmował jedynie pracę dorywczą. Same studia są udane. Jest czas i na naukę i na zabawę, stypendia też dają na plus, szkoda że trochę nieadekwatne do wymagań sima i potem za te resztki co mi zostały kupuję sobie wypasione domy :doge: Powiecie, że nie muszę, ale to zbyt kusi. Wracając, wszystko jest takie jakie być powinno i dlatego uwielbiam ten dodatek.

Skok w Przyszłość - gratka dla największych fanów :doge: Dodatek jest wspaniały, jak już gdzieś wspomniałem - przyszłość to taka podstawa 2.0. Wszystko tam jest inne, ciekawe, nowe. Skok był nowością, której gra potrzebowała. Mogę się zachwycać nad ogromem funkcji - manipulowanie czasem, budowaniem Plumbotów, potomkowie i jeszcze więcej. Samo miasto jest takie pocieszne, ale wątek fabularny rozbicia się obcych mógłby być bardziej poprowadzony. Ciekawe, że po wielokrotnym zmienianiu przyszłości, świat zaczyna się niszczyć, różne alternatywne ścieżki rozwoju simowej nacji zazębiają się przynosząc katastrofalne skutki i zmuszając nas do resetu kontinuum :doge: Samo funkcjonowanie w przyszłości jest trudne. Trzeba żyć z randomami przez długi czas zanim stać nas będzie na pierwszy dom w przyszłości, chyba że chcemy zrezygnować z wielu luksusów. Jedyne zastrzeżenie - miasto mogłoby być większe, ale ta uwaga u mnie dotyczy większości miast z gry.

Zagłosowałem na Skok w Przyszłość - przyszłość, do której często będę wracał :doge:

Chciałbym jeszcze wyróżnić dodatek Kariera, któremu w obecnej rozgrywce poświęciłem mało czasu, jednak uważam za równie udany co powyższe przykłady.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości