Kolorkowo

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Kolorkowo

Postautor: Pacyfka » 09 lis 2015, 16:53

Obrazek



Post organizacyjny


Zbierałam się z tym od jakiegoś czasu w końcu pokonałam swoje lenistwo i postanowiłam założyć relacje ze swojej gry :P

Gram w stworzonym przez siebie otoczeniu, Kolorkowie. Ma dosyć sporo mieszkańców, ale właściwie „rozwijam” tylko jedną rodzinkę :P

Zrobiłam drzewo genealogiczne, aktualne do mojej bieżącej rozgrywki. Wiem że jakość pozostawia wiele do życzenia, ale mistrzem graficznym nie jestem xD Myślę że jednak idzie z tego połapać, kto jest kim.

[spoiler]Obrazek[/spoiler]

Będę się starała wrzucać relacje regularnie, ale raczej nie codziennie i ilość zdjęć też nie będzie bardzo duża. Na razie mam zrobionych ponad 300 fotek, niestety miałam małą awarię i część początkowych zdjęć straciłam, dlatego w pewnym momencie będzie znaczący przeskok. Z góry też przepraszam że niektóre fotki mają gorszą jakość czy widać ramkę bądź ściany są niepodniesione (nie ma takich zdjęć dużo) ^^

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Kolorkowo

Postautor: Lenna » 09 lis 2015, 17:16

Cieszę się z kolejnej dwójkowej relacji :D
Widzę, że rodzina całkiem spora, już nie mogę się doczekać żeby ich bliżej poznać :P
To nic, że nie masz części zdjęć i nie są idealne - moje to jest dopiero porażka :D

Czekam :sweet:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Kolorkowo

Postautor: Lion » 10 lis 2015, 11:02

Po drzewku widać, że już trochę pograłaś tą rodziną :)
Kojarzę twoje fotki z działu ogólnego ze zdjęciami i nie ukrywam, są bardzo zachęcające, czekam więc na relację ;)

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: Kolorkowo

Postautor: Pacyfka » 10 lis 2015, 13:57

Dziękuję za komentarze ^^

No to czas na pierwszą relacje :)

Krysia Czekolada prowadzi własną cukiernie, a jej mąż Rysiek pracuje w karierze muzycznej. Małżeństwo ma dwie córki – Joannę, która wyszła już za mąż za Darka Truskawkę, który jest synem sąsiadów oraz młodszą córkę Adę.
Obrazek

Krzysiek Truskawka (czyli teść Joanny :P) jest właściwie bezrobotnym simem, który dorabia sobie przy reperowaniu aut. Dom utrzymuje jego żona Sara, która jest nauczycielką.
Obrazek

Joanna i Darek wynajęli jedno z mieszkań w Kolorkowie. Niedługo po tym urodziło się ich pierwsze dziecko – syn Przemek.
Obrazek

Tymczasem młodszy syn Truskawków, Wojtek poszedł na studia.
Obrazek
Obrazek

Wybrał się na studia razem z Adą Czekoladą z racji tego że byli rówieśnikami i na dobrą sprawę rodziną.
Obrazek

Oboje dobrze się z sobą dogadywali i mieli wspólne zainteresowania, jak gry :P
Obrazek

Tymczasem w Kolorkowie Święta Bożego Narodzenia. Joanna z teściową, Sarą.
Obrazek

I ze swoim ojcem :P
Obrazek

Ada lubiła swojego bratanka, Przemka, który stał się już dzieckiem.
Obrazek

Nadszedł dzień urodzin Krysi i Ryśka
Obrazek
Obrazek

Krzysiek lubił spędzać czas ze swoim pierwszym wnukiem.
Obrazek

Nadszedł i u niego czas na zmianę grupy wiekowej. Zorganizowano małe przyjęcie w domu na tą okazje.
Obrazek
Obrazek

Na stare lata Krzysiek zazwyczaj spędzał czas na siedzeniu przed telewizorem i piciu piwa (czyli jak większość swojego życia).
Obrazek

Tymczasem studenci korzystali ze studenckiego życia.
Obrazek

Wojtek wybrał się ze swoimi kumplami do klubu. Towarzyszyła im też Ada, której przypadł do gustu jednej z kolegów Wojtka – Kevin Misio.
Obrazek

Wojtek również przez ten czas nie próżnował i po zakończeniu studiów, postanowił w końcu przedstawić rodzicom swoją wybrankę, Dianę.
Obrazek
***

Na dzisiaj tyle :P Przepraszam że zdjęcia są za bardzo poprzerabiane, następne będą mniej :P

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Kolorkowo

Postautor: Lenna » 10 lis 2015, 14:14

Krzysiek śmiesznie wygląda z wąsami soft9
Piwo mnie nie zdziwiło, wygląda na takiego, co lubi sobie wypić :haha:
Wojtek taki trochę hipis :D
Ogółem bardzo przyjemna rodzinka, fajnie że wszyscy się dogadują :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Kolorkowo

Postautor: Lion » 10 lis 2015, 16:48

Mimo iż opisałaś wszystko bardzo łopatologicznie, cieszę się, że w pierwszym poście było drzewo, bo jednak sporo simów przewinęło się przez tę relację ;)
Rodzinka bardzo sympatyczna i kolorowa! Zanim spojrzałem na drzewko, myślałem, że może Ada i Wojtek sparują się tak samo, jak ich starsze rodzeństwo, ale w sumie zawsze lubiłem Kevina Misia, więc fajnie, że dołączy do tej rodzinki :P
Czekam na więcej!

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Re: Kolorkowo

Postautor: Smustle » 11 lis 2015, 11:48

Aww, nareszcie :D
Większość z tych zdjęć już widziałam, miło mi poznać imiona twoich simów :)
Spróbowałam rozkminić kim jest Ada dla Wojtka i wyszło, że bratem jej szwagra xD Ciekawe jak wyglądało by drzewko gdyby się hajtnęli ;P
Kevin Misio ma taką trochę pulchniutką twarz xD
Faktycznie jak misio :P
Krzysiek widać nie lubi się przemęczać xd
Czekam na więcej~
Obrazek

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Re: Kolorkowo

Postautor: Dolce_Lamiya » 11 lis 2015, 14:04

Ja również większość zdjęć widziałem i bardzo podoba mi się twoja rodzina :) Jest w niej coś takiego miłego i rodzinnego. A mówią, że w The Sims 2 nie ma różnorodnych simów, a Kevin Misio jest przykładem różnorodności :D
Czekam na więcej :)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Kolorkowo

Postautor: Galcia » 11 lis 2015, 14:31

Pierwsze zdjęcie skradło moje serce. :aww: Te kolory, ci simowie, ten piesek! <3
Krzysiek Truskawka wygląda OBŁĘDNIE z wąsem, kucykiem, kowbojkami i chustką. Na starość zaczął przypominać Hulka Hogana. :D
Tez po cichu liczę na związek Ady z Wojtkiem. soft9
I nie przeszkadza mi, że zdjęcia są poprzerabiane, wręcz przeciwnie - mają swój urok. ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: Kolorkowo

Postautor: Pacyfka » 11 lis 2015, 16:45

Bardzo dziękuję Wam wszystkim za komentarze ^^

Niestety Ada i Wojtek nie będą razem. A przynajmniej za młodych lat :D

Kolejna relacja będzie dłuuga, bo chcę przebrnąć przez ten nudniejszy okres :D (na razie wstawiam te zdjęcia, które też wstawiałam do ogólnego tematu z fotkami do dwójki, ale chcę zachować kolejność ;))



#2

Wojtek po studiach podjął karierę w biznesie, dzięki czemu szybko stał się bogaty. Zaprosił Dianę do nadroższego lokalu na Przedmieściach, gdzie jej się oświadczył.

Obrazek

Tymczasem Joanna i Darek doczekali się drugiego dziecka – Tereski.

Obrazek
Obrazek

Ada i Diana :P

Obrazek

Wojtek i Diana wzięli skromny ślub w gronie najbliższych.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wojtek kupił duży dom z myślą o dzieciach, których miał nadzieje się wkrótce doczekać :P

Obrazek

Kolejne święta, tym razem u Czekoladów

Obrazek

Ada po studiach nadal mieszkała z rodzicami i pomagała swojej mamie w cukierni, którą miała w przyszłości odziedziczyć.

Obrazek

Nadal spotykała się z Kevinem :P

Obrazek
Obrazek

I trochę zdjęć Przemka i Tereski :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I Kotki Frytki :P

Obrazek

Darek w przeciwieństwie do młodszego brata, nie zarabiał zbyt wiele i nieco zazdrościł bratu z tego powodu. Sam chciał dorobić się własnego domu, zwłaszcza że obecne mieszkanie było za małe by pomieścić czteroosobową rodzinę (i kota :P). Jednak póki co, miał nawet problemy z opłaceniem czynszu.

Obrazek

Tymczasem Tereska miała urodziny.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ada i Joanna od zawsze miały z sobą dobry kontakt. W dorosłym życiu nie uległo to zmianie.

Obrazek
Obrazek

***

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Re: Kolorkowo

Postautor: Dolce_Lamiya » 11 lis 2015, 16:50

Jakie te simy wesołe :)
Sama budowałaś ten budynek, w którym twoje simy wzięły ślub? :)
Ogólnie bardzo ładnie wszystko się prezentuje, a dzieci śliczne :)
Czekam na więcej :)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Kolorkowo

Postautor: Lenna » 11 lis 2015, 16:53

Ada jest śliczna :P
Wojtek tak wydoroślał :D Fajnie, że mu się układa z Dianą (u mnie ta Simka się inaczej nazywa).
Tereska taka urocza :sweet:
I kotek <3 To chyba ten sam, co u mnie Gryzelda :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Kolorkowo

Postautor: Lion » 11 lis 2015, 19:34

Twoje zdjęcia są bardzo rodzinne :) Największe wrażanie zrobiły na mnie te z oświadczyn i wesela, chociaż te z Przemkiem i Teresą też są super ;) Jestem ciekawy, kiedy Diana i Wojtek doczekają się swoich maluchów!

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: Kolorkowo

Postautor: Pacyfka » 13 lis 2015, 14:36

Dziękuję za komentarze ^^

LepkiePaluszki23, tą kapliczkę pobrałam stąd ;) http://www.parsimonious.org/houses2/pag ... _post.html
Lenna, jeszcze zobaczysz znajomych simów u mnie, tak jak ja u Ciebie :P

***

#3

Tereska i Przemek gdy podrośli, często odwiedzali dziadków żeby móc sobie pograć na konsoli.

Obrazek

Mroczny przyszedł po psa Czekoladów : (

Obrazek

Ada i Kevin postanowili się w końcu pobrać.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wojtek i Diana zaczęli się starać o dziecko.

Obrazek

Jak widać starania przyniosły efekt :P

Obrazek

Wieści w rodzinie szybko się rozchodzą , więc Darek przyszedł pogratulować bratu.

Obrazek

Wkrótce Dania urodziła bliźniaczki ^^

Obrazek

Poza dziećmi sprawili sobie również psa, Łatkę.

Obrazek

Diana gdy tylko miała dla siebie chwilkę czasu, ćwiczyła grę na pianinie. Marzyła o karierze muzycznej, jednak przy dwójce dzieci, ambicje zawodowe musiała odłożyć na bok.

Obrazek

Próbuje włączyć/wyłączyć psa soft1

Obrazek

Urodziny bliźniaczek.

Obrazek
Obrazek

Od lewej – Karolina i Ela.

Obrazek

Państwo Misio też spodziewali się dziecka. Oboje mieszkali u rodziców Ady. Kevin znalazł pracę w policji w Kolorkowie. W czasie gdy on pracował, żona czekała w domu na rozwiązanie.

Obrazek
Obrazek

Niespodziewany poród w kiblu soft1

Obrazek

I tak na Świat przyszła mała Basia ^^

Obrazek

…która została ulubienicą Ryśka.

Obrazek

W odwiedziny wpadła Sara (która też miała urodziny niedługo po Krzyśku), żeby zobaczyć Basię i przy okazji pożalić się na Krzyśka, poopowiadać o swojej pracy, sąsiadach i zasłyszanych plotkach. Rysiek jak widać uciekł do łazienki nie mogąc tego słuchać xD

Obrazek

Po śmierci psa Naleśnika ( xD) Kevin, najwyraźniej chcąc się przypodobać teściom, przygarnął dla nich ze schroniska małego kotka.

Obrazek

Ada jak na dobrą mamę przystało, troskliwie opiekowała się Basią.

Obrazek

W końcu nadeszły urodziny małej.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

***
W następnej relacji, będzie już wspomniany przeskok i zacznie się robić ciekawiej :P

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Kolorkowo

Postautor: Lenna » 13 lis 2015, 15:58

No tak, odwiedzanie dziadków to pewnie tylko pretekst żeby sobie pograć na konsoli, gra ważniejsza :D
Piesek [*]
Ada i Kevin są fajną parą :)
Pilot na psa :haha: Takie coś by się naprawdę przydało! :D
Bliźniaczki takie urocze <3
Porody w kiblu, tak bardzo Simowe XD
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Kolorkowo

Postautor: Lion » 13 lis 2015, 16:50

Rodzina się rozrasta w mgnieniu oka :) Twoi simowie mają chyba za dobre geny, nie masz ani jednego brzydala :D
Szkoda Neleśnika, ale po prawdzie to nie umywał się do Łapy - ta psina wygląda niesamowicie!

Jestem ciekawy, co zobaczymy po obiecanym przeskoku ;)

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: Kolorkowo

Postautor: Pacyfka » 14 lis 2015, 17:10

Dziękuję bardzo za komentarze ^^

To teraz wspomniany już przeskok przez utratę zdjęć. Od teraz już powoli zacznie się coś w miarę dziać :D

***
#4

Basia rosła, aż w końcu przyszedł ten czas gdy stała się nastolatką. Za namową nieco starszej od siebie kuzynki, która w przeciwieństwie do Basi, nie była aż tak grzeczna i ułożona, wybrała się do miejscowego fryzjera, chcąc nieco zmienić swój wygląd.

Obrazek

Jak widać dosyć konkretnie zaszalała, zmieniając nie tylko fryzurę, ale też i kolor włosów :P

Obrazek

Tereska jest najwyraźniej zadowolona z metamorfozy kuzynki, choć nie wiadomo czy rodzice Basi też będą podzielali ten entuzjazm :P

Obrazek

Tymczasem u Diany i Wojtka, bliźniaczki również podrosły. Diana miała nadzieję w końcu pójść do pracy, po odchowaniu dziewczynek, jednak znów musiało to poczekać.

Obrazek

Doczekali się trzeciego dziecka, tym razem syna Bartka.

Obrazek
Obrazek

Teściowie w prawie każdy weekend wpadali na obiad żeby zobaczyć się z synem i synową oraz z wnukami. Diana nie do końca była zadwolona z tych wizyt. Sara czasami krytykowała Dianę za to w jaki sposób prowadzi dom, choć nie robiła tego do końca umyślnie, Dianie nie bardzo się to podobało. Zwłaszcza gdy teściowa robiło to przy jej dzieciach.

Obrazek

Niedługo potem bliźniaczki miały urodziny i stały się nastolatkami.

Obrazek
Obrazek

Diana odkryła że znów jest w ciąży z czego nie do końca była zadowolona.

Obrazek

***

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Kolorkowo

Postautor: Lenna » 14 lis 2015, 18:27

Nie podoba mi się kolor fryzury Basi, jest zbyt... neonowy? :wat:
Szkoda że Sara tak traktuje Dianę :/
O nie, następne dziecko soft9 Diana trochę za dużo ich już ma xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Kolorkowo

Postautor: Galcia » 15 lis 2015, 10:01

Dom Wojtka wygląda obłędnie. :sweet: Sama bym chętnie w takim zamieszkała.
Tereska to prześliczne dziecko. ^^ W ogóle same ładne dzieci Ci się rodzą, jak Ty to robisz? :D
Wow, Basia zaszalała z kolorem. soft9 Szkoda, że dała się namówić na zmianę imidżu, bo przedtem wyglądała bardzo ładnie.
Ja tam się cieszę, że Diana ma dużo dzieci. Rudzi simowie powinni się rozmnażać, bo wtedy jest większa szansa, że kolor ich włosów przetrwa w kolejnych pokoleniach. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: Kolorkowo

Postautor: Pacyfka » 17 lis 2015, 15:46

Dziękuję za komenatrze :)

Galcia, chyba na zasadzie ładni rodzice, to i ładne dzieci xD

***

#5

Parę zdjęć Bartka

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ela i Karolina były typowymi przeciwieństwami. Ela była bardziej delikatna i dziewczęca, trenowała balet…

Obrazek
Obrazek
Obrazek

…Karolina za to była bardziej poważna, nieco zamknięta w sobie i mniej towarzyska od swojej siostry. Najlepiej się czuła w swoim własnym towarzystwie, pochłaniając kolejne książki.

Obrazek

Wojtek był zadowolony ze swoje życia. Dobrze zarabiał, miał żonę, dom, dzieci. Nie przeszkadzało mu to że Diana nie pracowała i zamiast tego zajmowała się dziećmi i domem. On nie widział w tym problemu. Nawet postanowił zatrudnić pokojówkę, by nieco odciążyć żonę w obowiązkach domowych.

Obrazek

Praca pochłaniała go na tyle, że sam poświęcał rodzinie niedostatecznie dużo czasu. Jednak starał się poświęcać im choć chwilkę gdy miał tylko czas. Cieszył się że doczekał się w końcu syna.

Obrazek

Bliźniaczki też czasami zajmowały się młodszym bratem.

Obrazek

W środku nocy Diana zaczęła rodzić.

Obrazek

Urodziła drugiego syna, Karola.

Obrazek

Niedługo potem Bartek miał urodziny.

Obrazek

Diana kochała swoje dzieci, jednak chciała też mieć coś z życia dla siebie. Ela i Karolina były już nastolatkami, nie wymagały aż takiej uwagi, jednak Bartek i mały Karol nadal wymagali opieki. Diana bardzo chciała pójść wreszcie do pracy i wyrwać się z domu i tak razem z Wojtkiem, który nie do końca podzielał ten pomysł, postanowili że Bartek tymczasowo zamieszka u dziadków.

Obrazek
Obrazek

Zarówno Sara jak i Krzysiek nie mieli nic przeciwko. Mieli warunki do tego by móc przygarnąć Bartka. Pomagali mu w nauce i poświęcali mu czas.

Obrazek

Kevina nieco zaskoczył nowy wygląd córki, ale doszedł do wniosku że nawet mu się podoba.

Obrazek

Po pracy mała partyjka z teściem.

Obrazek

Basia i Ela stały się dobrymi przyjaciółkami.

Obrazek
Obrazek

Kot również urósł :P

Obrazek

Kolejna święta

Obrazek
Obrazek

Basia zarówno jako dziecko, jak i jako nastolatka miała bardzo dobry kontakt z dziadkiem i była jego ulubienicą.

Obrazek

I po świętach

Obrazek

Krysia od jakiegoś czasu dziwnie się zachowywała. Zwykle pogodna, stała się smutna i przygnębiona. Nawet w święta taka była.

Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość