The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 31 paź 2015, 0:22

No tak, 14 miesięcy po premierze.. W takim tempie to małymi dziećmi pogramy w nowym wieku..

Czyli za kolejny rok dodadzą straż pożarną i włamywaczy?

Ja nie wiem, to aż tak trudne to do dodania do gry jest.. Nie mogą wszystkiego od razu, tylko rozdrabniają
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 31 paź 2015, 11:15

Mogliby jeszcze w jakiejś aktualizacji przywrócić historię kariery z trójki. Tam można było widzieć ile prac odbytych ma za sobą Sim oraz jakie ich poziomy skończył. Plus obecnie po przejściu na emeryturę nigdzie nie ma informacji o tym, że sim jest na emeryturze i ile pieniędzy za nią dostaje - to też by się przydało.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 01 lis 2015, 10:39

Dodadzą majstra, ale nie będzie to miało takiego klimatu jak w dwójce :aww:
Podjeżdzał samochodem, wysiadał i szedł do nas... Tutaj pewnie magicznie pokaże się pod domem :facepalm:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Paulinx
Posty: 96
Rejestracja: 18 gru 2013, 10:49

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Paulinx » 01 lis 2015, 17:06

Shattered masz rację... To magiczne pojawianie się simów przed domem zatraca wszelkie uroki czegokolwiek.. Więc nie mamy co się cieszyć z hydraulików, ja np. nie będę korzystać, już chyba wolę żeby mój sim sam wszystko naprawiał
"Kocham zwierzęta bo tylko one nie są zakłamane."

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 01 lis 2015, 22:58

Wiecie co, w sumie to bym się nie zdziwił jakby ten obrazek klucza francuskiego nawiązywał do kolejnego pakietu rozgrywki... Jakoś podejrzane mi się to wydaje :)

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 02 lis 2015, 11:38

Hiroo, nie sądzę. Tzn możliwe, że dadzą jutro w aktualizacji majstra, który będzie sam w sobie w jakimś stopniu powiązany z kolejnym pakietem. Ale oni w ten sposób nie zapowiadają płatnej zawartości więc jestem pewien na 99% że chodzi o jutrzejszą aktualizację i nową usługę ;p

A co do samochodów to racja. Jednak nie tracę nadziei, EA udowodniło, że zamierza rozbudowywać grę. Nie możemy narzekać na nudę, wciąż coś aktualizują, wypuszczają płatne pakiety, więc liczę, że samochody też kiedyś się pokażą.

Poza tym mam nadzieję, że wystraszyli się firm konkurencyjnych takich jak CDP czy Paradox, które bardziej dopieszczają swoje produkty i nie będą chcieli zostawać w tyle :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 03 lis 2015, 10:22

Do premiery dodatku nic nie zostanie wydane do czwórki
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 03 lis 2015, 20:13

Jest już nowa aktualizacja. Tak jak się spodziewano - dodano majstra i obiekty z wyzwania halloweenowego. Majstra już wypróbowałem, działa i ma fajny strój :) Do tego można zwiększać swoje umiejętności majsterkowania pytając go o rady. Usługa kosztuje 100 simoleonów + 10 za każdą godzinę.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 03 lis 2015, 22:16

Wiecie, tak właśnie oglądam gameplay z The Sims 3 i dwóch rzeczy z tej części mi brakuje w czwórce. Ścielenia łóżek i opcji odpręż się :)

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 04 lis 2015, 12:25

Hirooo ja, mimo że TS3 uważam za najgorszą część, to tęsknię za wieloma rzeczami z trójki. Bardzo mi brakuje tych wszystkich zadań, które mogliśmy wykonywać, związane z karierą, mieszkańcami miasta czy umiejętnościami oraz brakuje mi wyzwań umiejętności (w TS3 każda umiejętność miała różne osiągnięcia i cele do zdobycia). Ehh... fajne to było jak trzeba było iść do sąsiada naprawić mu wieżę, albo szef kazał nam przeczytać książkę do awansu...

A propos nowych obiektów dodanych we wczorajszej aktualizacji: skrzynia, tak jak się spodziewałem, robi za schowek na różne duperele. Można tam włożyć wszystko to, co sim umie trzymać w swoim wyposażeniu: obiekty kolekcjonerskie, drobne przedmioty etc. Fajnie, bo brakowało mi tego i denerwowało mnie, że mój sim ma przeładowany ekwipunek.

A ryba szkielet i tak doszła z aktualizacją, można ją normalnie złowić, natomiast przedmioty z TeamTrick są już do pobrania w necie :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 04 lis 2015, 16:45

Nie wgrywałem jeszcze aktualizacji, wgram prawdopodobnie w sobotę i sprawdzę, ale ciekawi mnie teraz, czy z majstrem można wchodzić w interakcje? Oraz, czy zawsze pojawia się ten sam? Tak jak na przykład listonosz. Można urozmaicić sobie grę, a naszym simom życie, romansując z panem od napraw. :P

Nie podoba mi się wprowadzanie na określony czas, a następnie usuwanie animacji lub obiektów. Powinny one zostać, ponieważ ktoś może będzie chciał urządzić Halloween swoim simom za jakiś czas, a interakcji dawania cukierka i straszenia nie będzie już miał. Pozostają tylko modyfikacje, które przywracają zabrane 'prezenty'.
Levkoni pisze: A ryba szkielet i tak doszła z aktualizacją, można ją normalnie złowić, natomiast przedmioty z TeamTrick są już do pobrania w necie :D
Gdyby ktoś chciał pobrać te obiekty, to znajdują się one tutaj. ;)

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 04 lis 2015, 17:13

Pakiet rozgrywki pojawi się zapewne w lutym.. Kolejny dodatek pewnie w lato 2016..
Z kolejnym pakietem na pewno nie dojdą małe dzieci. Osobiście wnioskuję, że będzie to coś w stylu hobby..
Tak więc jeśli małe dzieci mają pojawić się przed dodatkiem, ew. z dodatkiem, to nie będzie ich aż do lata 2016 soft2 <_< ;/
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 04 lis 2015, 17:32

Jackob pisze:Nie wgrywałem jeszcze aktualizacji, wgram prawdopodobnie w sobotę i sprawdzę, ale ciekawi mnie teraz, czy z majstrem można wchodzić w interakcje?
Oczywiście, że można. Ba! Nawet możesz zapytać go o rady na temat majsterkowania i w ten sposób podszkolić się w tej umiejętności :)
Jackob pisze:Oraz, czy zawsze pojawia się ten sam?
Z tego co wiem to kilku simów w mieście zawsze jest w usługach typu pokojówka czy majster, choć zazwyczaj na naszą parcelę przychodzi ten sam od początku. Chyba że umrze, albo stanie się coś innego, wtedy gra go zmienia. W każdym razie złota rączka ma różne kolory strojów, na razie widziałem: niebieski, czerwony i brązowy :)
Jackob pisze:Nie podoba mi się wprowadzanie na określony czas, a następnie usuwanie animacji lub obiektów.
Interakcje "psikus" oraz "przysmak" są cały czas dostępne podczas urządzania upiornego przyjęcia :) Po prostu nie ma ich już poza tym rodzajem imprezy ;)
Shattered pisze:Pakiet rozgrywki pojawi się zapewne w lutym..
Czyli stawiasz, że w styczniu nic nie wyjdzie? Ja myślę, że jeszcze w styczniu czeka nas pakiet.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 04 lis 2015, 17:50

Shattered pisze: Tak więc jeśli małe dzieci mają pojawić się przed dodatkiem, ew. z dodatkiem, to nie będzie ich aż do lata 2016 soft2 <_< ;/
Oby nie ;/ :(

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 05 lis 2015, 22:45

Ja trochę nie w temacie: to w końcu która halloweenowa drużyna wygrała i jakie będą obiekty z tych wyzwań? ;)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Cain » 05 lis 2015, 23:03

Wyglądało na to, że wygrała drużyna Treat, czyli ta bardziej "przyjazna". :P Ale obiekty promowane przez tą drugą również są gdzieś dostępne do pobrania.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 06 lis 2015, 9:59

Sprawdziłem wczoraj zawartość najnowszej aktualizacji.
Obiekty z halloweenowego wyzwania nawet okej. Drzwi z głową lwa, na bogato.
Akwarium też ujdzie, pasuje do pokoju dziewczynki. Szkoda tylko, że nic nie da się zrobić, zero interakcji, nawet "oglądaj", o "nakarm" już nie wspominając...
Skrzynia się przyda, ale wielki minus, że nie da się tam wrzucić wszystkiego. Z tego co zauważyłem to tylko warzywa. :unsure: Skrzynie z trójkowych WP o wiele lepsze.
Złota Rączka, dobrze, że to wprowadzili. Teraz czekać na policjantów i włamywaczy, ale prędzej - na małe dzieci.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 07 lis 2015, 20:43

Jestem zawiedziony trochę skrzynią ponieważ nie ma ona animacji otwierania. Wielka szkoda. :/
Ciężko ją również wpasować w wystrój domu, tak już jak widać musi zostać. Przynajmniej mam gdzie trzymać obiekty kolekcjonerskie. :P

Awatar użytkownika
Atax
Posty: 181
Rejestracja: 16 sie 2014, 16:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Atax » 08 lis 2015, 14:18

Ta skrzynia to dla mnie wybawienie! Moi simowie zawsze mieli zapchane wyposażenia i podczas śmierci (gdy gra przenosi obiekty do wyposażenia rodziny) gra mi sie zawieszała na amen, a teraz dzięki tej skrzyni mogę te klamoty trzymać w bezpiecznym miejscu :D
Najlepsze jest to, że załadowaną skrzynię można wsadzić do wyposażenia rodziny (trochę sie bałem, że wtedy gra wypakuje wszystko, co w niej było) ;)

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 08 lis 2015, 22:21

Szkoda, że tak jak mówi Jacob, skrzynia nie ma animacji otwierania i zamykania :/ Gdybym wiedział, jakich programów używać to bym sam robił brakujące animacje w czwórce :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości