Upiorności

Akcesoria

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 Upiorności

Postautor: diamond5 » 24 wrz 2015, 16:55

Bardzo mało grałam w TS3 tego typu imprez, nie interesuje mnie to, co innego, gdyby dali za darmo...

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 Upiorności

Postautor: Hirooo » 24 wrz 2015, 19:02

Jak ja nie lubię takich monotematycznych akcesoriów... Tych mebli i obiektów nie da się użytkować na co dzień. A jak często będziecie urządzać Halloween w simsach? Większość osób pewnie raz to zrobi, tylko po to żeby zobaczyć jak to działa.
Pomysł fajny, ale nie na pakiet, który kosztuje 40zł

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: The Sims 4 Upiorności

Postautor: Galcia » 24 wrz 2015, 19:06

Zacznę od plusów. ;) Pakiet bardzo mi się podoba: pomysł, wykonanie, obiekty specjalne, kostiumy, dyniowe latarnie, dekoracje - cud, miód i orzeszki. <3

A teraz minusy.
Na początek cena - jak zwykle dwukrotnie zawyżona. <_<
Po drugie, tego typu tematyczne imprezy mają sens tylko wtedy, gdy mamy zmieniające się pory roku. Co z tego, że mam w grze choinkę i inne bajery z zestawu bożonarodzeniowego, skoro w ogóle z nich nie korzystam, bo głupio organizować Wigilię, kiedy za oknem pełnia lata (Gwiazdka po Australijsku :D ). Jedyne, co może pomóc przy Upiornościach, to mod na jesień, żeby zachować pozory realizmu (i przy okazji klimat).

Jeśli chodzi o Wytworne Przyjęcie, to sama zarzucałam mu brak uniwersalności i w ogóle psioczyłam, że jest be i ile razy w życiu sim włoży cekinowy garnitur, ale teraz, gdy trochę weń pograłam, stwierdzam, że sporo obiektów przydaje się na co dzień. Być może z tym pakietem będzie tak samo (można przecież urządzić "upiorny" klub lub rezydencję mrocznego rodu), ale na razie pytam: ile razy w życiu sim weźmie udział w imprezie halloweenowej? :P

Wpadło mi teraz do głowy, że byłoby naprawdę super, gdyby dodano nową roślinę - dynię, żeby simowie mogli hodować je we własnym ogródku. ^^ Ale znając życie będą brać je z powietrza przy stole do wycinania latarni. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Upiorności

Postautor: Guuki » 24 wrz 2015, 19:29

Pojawiła się nowa aktualizacja przygotowująca grę pod "Upiorności", dodająca dwie interakcje między Simami: "Psikus!" oraz "Przysmak!". W pierwszej Sim straszy drugiego, w drugiej daje cukierka. Interakcje są wprowadzone tymczasowo.
Przebrać Simów za hot-dogi i można mieć Halloween bez tych akcesoriów. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: The Sims 4 Upiorności

Postautor: Neonka » 24 wrz 2015, 20:20

http://simsvip.com/2015/09/23/the-sims- ... witter-qa/ SimGuruGraham odpowiadał na twiterze na pytania fanów.
m.in. dynia nie będzie nową roślinką do sadzenia, żadnych nowych emocji czy umiejętności, kostiumy nie będą noszone na co dzień przez simów

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 Upiorności

Postautor: Hirooo » 24 wrz 2015, 20:40

Już mogli dać tę dynię do sadzenia :/

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 Upiorności

Postautor: Pappy » 24 wrz 2015, 22:47

Co oni robią z tą grą... W trójce parę darmowych zestawów ze store i mamy prawdziwe jesienne Halloween z klimatem. A tutaj? 40 złotych za coś czego użyjemy raz do wypróbowania i raz jak dojdą pory roku.
Masakra...
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Wafl Koons
Renciści
Renciści
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Posty: 117
Rejestracja: 28 paź 2013, 23:37

Re: The Sims 4 Upiorności

Postautor: Wafl Koons » 24 wrz 2015, 23:55

Trochę tak dziwnie bez pór roku, bez jesieni :C
W sumie wiedziałem, że tak będzie. Ale czekam na jakiś pack z meblami do wypoczynku. Ile można wstawiać do każdego salonu tą samą kanapę :<

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Upiorności

Postautor: Levkoni » 25 wrz 2015, 10:37

Wafl Koons jak Ci wypuszczą ten pakiet z meblami znanymi jako Modern Line, o którym są ostatnio pogłoski to co najwyżej zbudujesz z tego ufo, a nie salon :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Upiorności

Postautor: Guuki » 30 wrz 2015, 9:40

Przegląd od LGR. Uwielbiam tego człowieka i jego poczucie humoru. :D


youtu.be/ofpHyM_qdGo

"TS4 samo w sobie jest psikusem." :haha:
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Upiorności

Postautor: Levkoni » 30 wrz 2015, 11:44

Kupiłem pakiet. Ogólnie fajny, obiektów jest niewiele ale sporo strojów i elementów CAS. Rozczarowuje jednak brak przebrania czarodzieja dla mężczyzn (kobiety dostały czapkę i krótką sukienkę wiedźmy). Oprócz wiodących dwóch obiektów do nowej rozgrywki czyli misy ze słodyczami i stacji do wycinania dyni, dostajemy też nowego pluszaka (miś-szkielet) i kociołek, który wyświetla światła w kształt duchów.

Ogólnie polecam zaczekać z zakupem na promocję lub na Zestaw.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 Upiorności

Postautor: simunia » 30 wrz 2015, 16:26

No ja właśnie poczekam na zestaw ;)

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 Upiorności

Postautor: Jackob » 22 paź 2015, 20:53

Szczęście się do mnie uśmiechnęło i otrzymałem od simblrowiczki Imtater w rozdawajce, własną kopię Upiorności! <3

Jutro przetestuję, wyprawię Dzień Grozy i tym samym sposobem zobaczę co oferują całe akcesoria. :D
Prawdę mówiąc nie mam pojęcia co się w nich dokładnie znajduje. Mam tylko nadzieję, że akcesoria są warte zajmowanego miejsca na dysku. :P


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości