Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Pogawędki o rozszerzeniach do The Sims 4

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: The Sims 4 - Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekul

Postautor: Mint » 04 sie 2015, 13:03

A ja od nowego dodatku chciałbym coś w stylu ,,Zostań gwiazdą" czy coś takiego, ale takie jak w jedynce. Nie za długo grałem w tę część, ale podobno w The Sims 1 to było naj super. ^^ Chciałbym żeby paparazzi krok w krok chodzili za najbardziej sławnymi simami poszukując skandalu. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekul

Postautor: Jackob » 04 sie 2015, 13:14

^ To jest myśl. Pakiet rozgrywki poświęcony np. karierze filmowej. Nowe, malutkie otoczenie wielkości Promenady Magnolii gdzie znalazłoby się duże studio filmowe. Nowa kariera działająca na zasadzie karier z Witaj w Pracy.

Restauracje w nowym dodatku mogą się nie pojawić. Zobaczymy je prędzej w pakiecie rozgrywki. Hasła reklamowe to: ,,Zabierz swoją drugą połówkę na romantyczną kolację do restauracji!'' ,,Po co gotować skoro można wybrać się do restauracji?'' :P

Co myślicie o małych budkach fast-food w nadchodzącym dodatku? Zabiegany sim w wielkim mieście nie zawsze ma czas na przygotowanie dla siebie posiłku. W drodze do pracy może poprosić o hot-doga lub kubełek skrzydełek w budce z jedzeniem w parku. Coś podobnego pojawiło się w TS3 Po Zmroku, wyobrażam sobie coś lepszego z widocznym simem za ladą, który nas obsługuje i w pośpiechu podaje jedzenie.

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekul

Postautor: Bart » 04 sie 2015, 13:24

Jackob pisze:Co myślicie o małych budkach fast-food w nadchodzącym dodatku? Zabiegany sim w wielkim mieście nie zawsze ma czas na przygotowanie dla siebie posiłku. W drodze do pracy może poprosić o hot-doga lub kubełek skrzydełek w budce z jedzeniem w parku. Coś podobnego pojawiło się w TS3 Po Zmroku, wyobrażam sobie coś lepszego z widocznym simem za ladą, który nas obsługuje i w pośpiechu podaje jedzenie.
Świetny pomysł! Było by idealnie jakby taka budka stała w każdej dzielnicy nowego miasta, tak jak, np. plac zabaw dla dzieci :aww:

Fakt faktem, że z tymi restauracjami jest to możliwe, ale mam nadzieje, że jak już to to zrobią porządnie, a nie tak jak w TS3.. :facepalm:

I dalej oczywiście mnie zastanawia jak będą wyglądały apartamentowce.. :unsure: Jak ja bym chciał powrót tych dwójkowych.. :sweet: soft9
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekul

Postautor: Shattered » 04 sie 2015, 13:27

Skoro życie w mieście to mam nadzieje ze będzie mieszkanie w blokach, ale jak w dwojce. Nie chciałabym abyśmy znów mogli mieszkać w tylko jednym mieszkaniu w wiezowcu..

Restauracje.. Też dla mnie się wydaje ze teraz ich nie będzie..
Taka budka Jackob była by fajna, ale gdyby zawsze stała w jednym miesjcu.. Bo w trójce to nigdy na nią nie trafiłam..

Taksówka. No to najwieksza zagadka.. Jak to rozwiążą jak dodadzą auta..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekul

Postautor: Cain » 04 sie 2015, 19:45

Zabiegany Sim w wielkim mieście [...]
No chyba nie w przypadku czwórki :swelol:

Wszystkie Wasze pomysły są fajne, ale ja wolę nie marzyć i nic nie wymyślać w przypadku dodatków, by potem nie narzekać, że brakuje mi tego i tego.

Zdjęcie użytkownika STL widziałem i na początku przeszło mi przez myśl: OMG, JEZU NOWY DODATEK, potem Ale biednie prezentuje się to zdjęcie, tak ubogo. Gdybym nie dowiedział się, że to fejk, to nadal bym myślał, że to oficjalne. :P

A fejk tego loga dodatku... Kolor fajny, ale mam nadzieję, że zmienią je jakoś - nie chciałbym takiego samego kształtu jak z dodatku Witaj w Pracy. Byłoby to trochę schematyczne. A w przypadku CPR czy Zwierzaków loga nie byłyby pewnie aż tak charakterystyczne, gdyby tak postąpili.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekul

Postautor: Levkoni » 04 sie 2015, 20:34

Jacob mi się mażą takie budki jak w pierwszych simach, były bardzo klimatyczne ;P Z lodami, z fastfoodami, z przekąskami i z kawą ^_^
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekul

Postautor: Cain » 17 sie 2015, 18:27

Takie podstawowe dodatki raczej nie pojawią się na początku serii. :P Może za rok albo dwa dostaniemy Zwierzaki czy CPR.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 - Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekul

Postautor: Hirooo » 17 sie 2015, 20:29

Najbardziej czekam na dodatek z porami roku. I w dwójce i w trójce to były moje ulubione rozszerzenia. Fajnie jakby też dopasowali te pory roku do miast, bo nie wyobrażam sobie zimy na pustyni w Oazie Zdrój :P Ale Wierzbowa Zatoczka pokryta śniegiem... <3 Na zwierzaki czekam najmniej, plus nie mogę sobie wyobrazić ich sierści przy grafice jaką mamy w The Sims 4... Jeszcze jak dla mnie to przydałby się dodatek wprowadzający studia i coś skupiającego się na rodzinie. Małych dzieci mi w sumie nie jest aż tak bardzo brak, ale fajnie jakby się pojawiły. Najbardziej mnie denerwuje to, że bardzo mało aktywności może razem wykonywać rodzina. Bo ile można wychodzić do parku na grilla? Powinni coś z tym zrobić żeby gra była bardziej urozmaicona :)

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekul

Postautor: Column15 » 17 sie 2015, 21:07

Hirooo pisze:Najbardziej czekam na dodatek z porami roku. I w dwójce i w trójce to były moje ulubione rozszerzenia. Fajnie jakby też dopasowali te pory roku do miast, bo nie wyobrażam sobie zimy na pustyni w Oazie Zdrój :P Ale Wierzbowa Zatoczka pokryta śniegiem... <3 Na zwierzaki czekam najmniej, plus nie mogę sobie wyobrazić ich sierści przy grafice jaką mamy w The Sims 4... Jeszcze jak dla mnie to przydałby się dodatek wprowadzający studia i coś skupiającego się na rodzinie. Małych dzieci mi w sumie nie jest aż tak bardzo brak, ale fajnie jakby się pojawiły. Najbardziej mnie denerwuje to, że bardzo mało aktywności może razem wykonywać rodzina. Bo ile można wychodzić do parku na grilla? Powinni coś z tym zrobić żeby gra była bardziej urozmaicona :)
Zgadzam się w 100% ^^

Ale od razu na pierwszy rzut oka widać, że The Sims 4 skupia się na życiu dorosłych. Rodziny zeszły na dalszy plan. Większość grup wiekowych jest prawie taka sama z wyglądu, w dniu premiery w grze nie było drzew genealogicznych i duchów (myślę że to ważna część grania rodzinami :P), rozszerzenia po macoszemu traktują dzeci, no i oczywiście brak nieszczęsnych toddlersów.
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekul

Postautor: Shattered » 17 sie 2015, 23:33

A ja obecnie czekam na dodatek urozmaicający życie rodzinne simów, bo obecnie gra faktycznie skupia się na dorosłych simach, a życie rodzinne jest gdzieś z boku..
Myslę, że przed takim dodatkiem dojdą małe dzieci, jestem pewna. Jestem również pewna, że w tym roku tego się niie doczekamy..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekul

Postautor: Cain » 18 sie 2015, 0:10

Shattered pisze:A ja obecnie czekam na dodatek urozmaicający życie rodzinne simów, bo obecnie gra faktycznie skupia się na dorosłych simach, a życie rodzinne jest gdzieś z boku...
Też tak myślę. To była jedna z pierwszych myśli, gdy zaczęliśmy się więcej o grze dowiadywać, jakby gra miała być o młodych Simach, nie o najmłodszych czy najstarszych. Nawet grafika trochę takie wrażenie sprawia. Typowa młodzieżówka. Również czekam na taki dodatek.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekul

Postautor: Shattered » 19 paź 2015, 15:32

Wg mnie dodanie samochodów nie jest takie trudne. Mogłoby to być tak jak w dwójce. Stawiałoby się podjazd który automatycznie by obniżał krawężnik, a na parcelach publicznych parkowali by na ulicy.. Samochody natomiast jezdziłyby do granic dzielnic..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Guuki » 30 sie 2016, 10:00

Pierwsze nieoficjalne wiadomości dotyczące trzeciego dodatku: ma się skupić na miejskim życiu i zawierać, między innymi, apartamenty, koszykówkę, festiwale kulturalne, karierę polityczną:

Obrazek

źródło: Sims True Life: Niepotwierdzone informacje na temat trzeciego dodatku!
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Simwood » 30 sie 2016, 10:24

No i to byłby genialny dodatek. Zarówno coś z poprzednich części (apartamenty), jak i nowości (koszykówka, festiwale kulturowe). To co powinni jeszcze dodać to:
- włamywacze w aktualizacji i możliwość jak łapania dla posiadaczy "Witaj w Pracy"
- place zabaw dla dzieci
- sklepy spożywcze zastępujące sklep w lodówce albo chociażby sklepy internetowe ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Shattered » 30 sie 2016, 12:12

No właśnie, sklepy spożywcze. Ale skoro mamy sklep w lodowce to nigdy tego nie zmienia
Apartamenty? Coś mi mowi ze bedą działały jak te w trójce
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Levkoni » 30 sie 2016, 13:35

A na Dotce spekulują, że dojdzie nowa grupa wiekowa - pre-teens. Czyli etap życia pomiędzy dzieckiem a nastolatkiem.

Jak dla mnie spoko, brakuje mi wypełnienia luki właśnie w tej przestrzeni. Co prawda wolałbym najpierw dostać małe dzieci, ale pre-teens mogą też okazać się fajni. O ile w ogóle to byłaby prawda bo na razie to tylko dziwne domysły :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Lenna » 30 sie 2016, 13:41

Z jednej strony, podoba mi się, że nie chcą robić odgrzewanych kotletów i próbują robić dodatki inne od wszystkich poprzednich, dzięki czemu zamiast tradycyjnego Nocnego życia czy Po zmroku robią wieżowce, ale z dodatkiem kariery politycznej i miejskiego klimatu (jak spekuluję), oraz Spotkajmy się z klubami, ale w innym zupełnie stylu. Z drugiej jednak strony, boję się, że to będzie taki dodatek o niczym, zupełnie jak Spotkajmy się. Do tego widać, że znowu rozdrabniają tematykę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Hanka Milanka » 30 sie 2016, 14:21

Pre-teens mogli by być ciekawi, taka troche simowa gimbaza xD Co do apartamentów to jak już mówiłam jestem jak najbardziej na tak, na razie dodatek wygląda ciekawie, ale jednak nie ma co na razie oceniać, trzeba poczekać do końca i okaże się jak to wyjdzie całościowo :D Ale jestem dobrej myśli, bo 'Spotkajmy się' chyba już od samego tytułu mnie nie przekonywało, ani żadne z nowości nie były tymi, na których zależało mi, żeby wprowadzić do swojej gry :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Simwood » 30 sie 2016, 14:33

Dzisiaj wtorek, więc może po południu EA coś nam zdradzi :sweet:
Mam tylko nadzieję, że tytułu znowu nie schrzanią i nie będziemy mieli "Witaj w Mieście" czy innego "Chodź do miasta" :facepalm:
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Shattered » 30 sie 2016, 23:28

Nic z pewnością we wrześniu nie zapowiedzą bo ten ich zwiastunik kwartalny obejmuje wrzesień jeszcze
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości