Spotkajmy się - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 07 sie 2015, 14:59

Jacob, z drugiej strony do trójki pierwsze dodatki też nie były najlepsze :D Wymarzone Podróże miały fajne funkcje, ale pamiętam, jak wszyscy po pierwszym zachwycie narzekali potem, że tak na prawdę nie ma tam nic do roboty oprócz zwiedzania grobów. Potem był dodatek Kariera, który też nie należy do ulubionych dodatków graczy :D A potem było już tylko lepiej.

O małe dzieci też spinam dupsko :( Choć nie wypisuję im tego na fejsie czy gdzieś bo i tak to oleją :P Ufam, że po prostu pracują nad tym intensywnie i dadzą nam najlepsze bachory w dziejach serii xD
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 07 sie 2015, 15:08

ja tam mysle ze Spotkajmy się może być fajnym dodatkiem, ale musimy troche pocekac ;D najlepiej do premiery.. jak kupie i zagram to bede mogla ocenic :)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 07 sie 2015, 16:25

Serio? Żaaaal... Chociaż dlaczego ona nazwała to stanem? (state) State w simsach to etap życiowy, może coś się jej pochrzaniło bo ten koleś też zadał jakoś głupio to pytanie.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 07 sie 2015, 16:33

Odwołali dzisiejszą prezentację na Gamescom'ie :D Może mieli zaplanowaną kolejną "imprezę" na scenie, ale jak zobaczyli, że fani niezbyt ciepło przyjęli pierwszą, to z niej zrezygnowali xD

Nie będzie żadnej istoty nadnaturalnej? Ten dodatek zapowiada się coraz lepiej :curious:

EDIT: Ach, a jednak jakiś wywiad się odbył... tyle że za zamkniętymi drzwiami.
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Cain » 07 sie 2015, 17:33

Mnie tam będzie szkoda, jak nie będzie jakiejś istoty nadnaturalnej... :doge: Z jednej strony mogliby wcisnąć parę nowych ras do dodatku o magicznej tematyce (to im wyszło w NzTŚ), z drugiej strony jednak i tak będzie trochę sztywno bez czegoś niecodziennego. Wampiry pasują do tego dodatku - i to nie takie typowe jak w Zmierzchu, ale takie z legend. :P
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: simunia » 07 sie 2015, 17:39

Pożyjemy zobaczymy mi tam nie zależy na tych istotach nadnaturalnych a na urozmaiceniu życia simów. I tak w 4 jest lepiej jeśli chodzi o wypady na miasto niż w 3.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 07 sie 2015, 17:41

A mi się to nie podobało, kiedy w trójce wcisnęli kilka istot do jednego dodatku. Były niedopracowane, szczególnie wróżki. Te wszystkie efekty specjalne czarów czy mikstur wyglądały podobnie, to samo animacje, a zaklęć było tyle, co kot napłakał. Bo łatwiej było zrobić eliksiry, dla których jest ta sama animacja w przypadku każdego niż zaklęcia, dla których trzeba by było opracowywać różne efekty i animacje. Poza tym wróżki wyglądały kuriozalnie, a sama nadnaturalność tych istot straciła urok bo łaziły wszędzie.

Powoli schodzicie z tematu, więc przypominam, że tu pisze się o dodatku do TS4. :P //Guuki
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 07 sie 2015, 19:37

Dlaczego dodatki do 4 są takie słabe?
Jak produkt za 100 zł może być gorszy niż pakiet rozgrywki?

Grupy społeczne? łoło nigdy przecież tego nie było .-.
Imprezy? lel
Miasto z kilkoma parcelami? miasta to chyba jedna rzecz, jakie im wychodzą...
Nowa postać fantastyczna? nie tym razem .-.
Nowa umiejętność, cechy i aspiracja? nie bądźcie tacy szczodrzy, bo konsumenci będą mieć większe wymagania :doge:

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 07 sie 2015, 21:32

Brak postaci nadnaturalnej? Szkoda, choć w trójce te postacie były straszne, bo było ich pełno wszędzie i nie było w nich nic niezwykłego... Ale i tak, wolałbym by były...

Dalej dodatek średnio mnie przekonuje. : / Czuję duży niedosyt póki co, wszystko to odgrzewany kotlet lub ulepszacze to opcji z podstawy.
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 07 sie 2015, 22:02

ja mysle e koszykowke to dostaniemy jeśli już w jakims osobnym pakiecie :)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 07 sie 2015, 22:59

Pakiet poświęcony sportom <3

Ja liczę, że pojawią się jeszcze jakieś obiekty do zajęć grupowych, uwielbiam obserwować simów w grupach <3 No i niech naprawią to, żeby kontakt podczas interakcji z kilkoma simami rósł dla wszystkich, a nie tylko z simem, na którym wybieramy interakcje.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Pappy » 07 sie 2015, 23:19

Lunon pisze:miasta to chyba jedna rzecz, jakie im wychodzą...
co
Zwłaszcza taka Promenada Magnolii, no nie?

Brak postaci nadnaturalnej to takie zerwanie z tradycją która istnieje od samego początku The Sims 2...
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Misiek » 07 sie 2015, 23:45

Ja osobiście wolę the Sims 3. Może to dlatego że jestem przyzwyczajony a w 4 mało gram. Ostatnio zakupiłem Dzień w Spa i jestem zadowolony. Ale teraz o tym dodatku.

Brak postaci naturalnej? Ooo coś nowego. I dobrze. I tak wolę normalnych simow. Miasto jest śliczne. Jeest nareszcie zostanie urozmaicony taniec. Nowe miejsca na Bara-Bara? Ulala. Dodatek sadze ze jest specjalnie przeznaczony dla graczy którzy tworzą siebie i swoich kumpli w grze i chcą to urozmaicić, jak i dla tych co chcą się z kimś spotkać a nie mogą bo ktoś wyjechał na stale czy cos. Kazdy pewnie ma przyjaciela i ciesze sie ze EA pomyslala wlasnie o osobach ktore sa nam bliskie. Mimo i teź czekam na CPR czy zwierzaki lez ten dodatek rowniez moze byc fajny. Tylko z tym jeziorem schrzanili xD. Wiem rozpisałem sie :P

Edit: Zdecydowanie najlepsze są narazie pakiety.

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Cain » 08 sie 2015, 0:45

Co do miast - tak, wychodzą im, ale po pewnym czasie mam już ich wszystkich dość, bo te kolory... :x Windenberg wydaje się być inny i bardzo dobrze, nie wygląda tak cukierkowo.

Nie powinni, tak jak Papcio napisał, "zrywać z tradycją" i nagle postanawiać, że nie wprowadzą postaci nadnaturalnej. Moim zdaniem to śmieszne, zawsze takie postacie były i co? Nagle im się odwidziało? Mogliby dodać taką samą opcję jak w trójce i wróżki czy konie nie latałyby nam po mieście.
Z drugiej strony, gra jest jeszcze w fazie produkcji, a do listopada mamy 3 miesiące (jeśli przyjąć, że premiera gry pod koniec listopada, to gdzieś 3,5), więc myślę, że taka odpowiedź SimGuru na ten temat jest spowodowana właśnie tym, że po prostu jeszcze postaci nadnaturalnej jeszcze nie stworzyli. Bardzo chciałbym się NIE mylić.

Coraz bardziej zaczynam myśleć, że ten dodatek ma potencjał i tematyka, choć wydaje się nudna, jest w istocie nie ciekawa, a po prostu zwyczajna i bardzo dobrze, że "wpadli" na taki pomysł. Żeby spotkania z Simami były ciekawsze i miały większy sens, bo serio - bar, muzeum, siłownia, biblioteka? Co to za miejscówki? :P Patrząc na to wydaje mi się jednak, że to tylko ulepszenia opcji z podstawy, tak jak tutaj zauważył np. Kasim. Fajnie byłoby, gdyby wprowadzili więcej typów parcel (nasuwa mi się motyw Miejskiego życia z trójki, chociaż to nijak ma się do tematyki tego dodatku). Szkoda tylko, że za ten dodatek przyjdzie graczom zapłacić wiele więcej, niż jest on wart. :c
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 08 sie 2015, 1:56

http://www.simcookie.com/2015/08/08/pix ... guruazure/

Francuzka Pixia zrobila reportaż.. padlam przy niektórych sformułowaniach :

- " Nowy świat inspirowany Wschodnimi Krajami :)"

Z tego wywiadu dowiadujemy się, że opcja stworzenia grupy, będzie w tym samym miejscu co znajduje się zakladka do zarzadzania biznesem.
Ktos z ekipy stworzyl sobie grupe która zajmuje się graniem w szachy i flirtowaniem.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 08 sie 2015, 21:57

Gdzie wampiry ja się pytam? Co to za dodatek nocnożyciowy bez wampirów? :/
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: simunia » 09 sie 2015, 1:03

Spokojnie nie gorączkujmy się tak i poczekajmy jeszcze trochę może dadzą jakąś istotę nadnaturalna a jak nie to też rozpaczać nie mam zamiaru. Dla mnie istotne są grupy i imprezy bo to jest fajne.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 sie 2015, 1:11

Wywiad z Gamescom: https://www.youtube.com/watch?t=282&v=V6uuvpyQK3M

Niestety mój angielski słyszany jest średni, ogólnie z tego co zrozumiałem niczego nowego nie powiedziała w wywiadzie, czego byśmy już nie wiedzieli. Natomiast padło zdanie o specyfice świata i jeśli dobrze zrozumiałem, to w nowym mieście można również zamieszkać (aczkolwiek ona tak szybko gada, że nie wiem czy powiedziała CAN LIVE czy CAN'T LIVE, ale z kontekstu rozumiem, że CAN). Do tego mówiła coś o "mysterious creatures".
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Pappy » 09 sie 2015, 2:32

Na pewno powiedziała "can". :P

Świetnie że można tam mieszkać, miasto jest śliczne. <3
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 09 sie 2015, 9:25

Lyndsay, jedna z moich ulubionych SimGuru. :)
Z tego co mówiła, w nowym świecie są parcele mieszkalne i publiczne, więc spokojnie można tam zamieszkać.
A ten dziennikarz... w ogóle nieprzygotowany. "Czy to pierwszy dodatek?" i inne żenujące pytania, przez większość wywiadu niezwiązane ze "Spotkajmy się". soft2
Niby nie ma być postaci nadnaturalnych, ale ona ewidentnie wspomniała o jakichś tajemniczych stworzeniach, więc kto wie. Do listopada jeszcze czas. Szkoda żeby zerwali z tradycją...
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości