Spotkajmy się - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 07 sie 2015, 1:14

Bedziemy mogli zamowic jedzenie w barze czy w kawiarni
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 07 sie 2015, 10:33

SimGuruLyndsay odpowiedziała na parę pytań na twitterze:
http://simscommunity.info/2015/08/06/si ... -together/

W skrócie dla tych, którym nie chce się czytać po angielsku:
- dziś na Gamescom będzie konferencja o The Sims: Spotkajmy Się w community lounge (nie wiem czy to oznacza, że pokaz będzie zamknięty czy otwarty?)
- nie pojawią się restauracje,
- pojawią się kawiarnie i nowe przekąski w pubie
- w kafejce pracuje barista
- oprócz dyskoteki w ruinach kościoła pojawią się inne miejsca z dyskoteką (zabawnie koleś zadał pytanie - napisał że jest katolikiem i nie bawi go dyskoteka w ruinach kościoła i czy będzie inne miejsce xD)
- pojawią się nowe cechy i aspiracje
- można kontrolować kto ma się znajdować w klubie i co klub ma robić (ostatnie zdanie niejasne, Guru dodała tylko, że więcej na ten temat wkrótce)
- sensu tego nie rozumiem: "Can I make a book club doe?" - "you definitely can."
- na pytanie, czy nowy świat jest większy od Willow Creek lub taki sam, Guru odpowiedziałą tylko wymijająco - "To kompletnie nowy świat".
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 07 sie 2015, 11:19

Levkoni pisze: "Can I make a book club doe?" - "you definitely can."
- na pytanie, czy nowy świat jest większy od Willow Creek lub taki sam, Guru odpowiedziałą tylko wymijająco - "To kompletnie nowy świat".
CHodzi o klub książki, będzie mogznasobie otworzyć klub dla simow o cesze "rat de bibliotheque" nie wiem jak to jest po polsku, chodzi o tych simow, kórzy chcą non stop czytac :D fajne w sumie :)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 07 sie 2015, 11:39

Mole książkowe ^

Czyli będzie można stworzyć klub tematyczny? *-*
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 07 sie 2015, 11:43

Czyli to chyba chodzi o specyfikację tych grup społecznych? Bo była mowa wcześniej o tym, że można będzie tworzyć grupy społeczne i każda będzie mogła mieć różne cechy i specyfikację. Czyli pewnie można stworzyć grupę lubiącą książki i latać z nimi po bibliotekach xD
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 07 sie 2015, 12:13

Wydaje mi się, że będzie to coś w stylu grup ze Studenckiego Życia, tylko teraz będziemy mogli sami je stwarzać, dostosowywać ubiór, zachowania... Tak ja to odczytałem
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Sasha » 07 sie 2015, 12:27

Ten dodatek jest w ogóle typowo studencki jak na simsy... ale bez studiów.
Wszystko wygląda ładnie i schludnie. Ale niestety to nic nowego. Temat przewodni dodatku (jeśli taki w ogóle jest) jest nudny, nie wprowadza zbyt dużo nowości w rozgrywce.

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 07 sie 2015, 13:04

https://twitter.com/Sim_Cookie/status/6 ... 2222504960

Czyli to na zwiastunie to rzeczywiście był basen, a nie prawdziwe jezioro. Nie powiem, żebym była specjalnie zaskoczona xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 07 sie 2015, 13:08

W tym linku u góry jest też napisane że dodatek nie skupia się na apartamentach.. Żegnajcie apartamenty ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 07 sie 2015, 13:10

Są nowe wieści na temat dodatku:
- nowa parcela o wymiarach 64x64
- po stworzeniu grupy zmienia się wygląd plumboba "Plumbob Modification if you create a social group"
- przywódca grupy ma koronę na plumbobie
- lider grupy ustala zasady
- lider ustala miejsce imprezy oraz ubrania dla grupy
- nowe drinki wpływające na nastrójniki
- kluby fitness? Cokolwiek to znaczy, SimsFan.de twierdzi, że jedna z guru pokazuje fitness kluby...
- "konflikty i tak dalej" - czyli pewnie możliwość skonfliktowania grup :P
- simowie z grupy będą robić to co lider
- można w dowolnym momencie zmienić ubiory grupy dzięki nowej, przenośnej "szafie"
- wielkość nowego miasta jest porównywalna do wielkości światów z podstawki (rozumiem przez to, że to jedno miasto będzie miało wielkość Willow Creek i Oasis Springs razem wziętych!)
- didżeje wraz z rozwojem umiejętności mogą włożyć więcej życia w imprezy
- wszystkich nowości na temat nowego systemu klubów dowiemy się na prezentacji
- brak nowego etapu życia simów (oryginalnie brzmi to: "no focus on e new life state" czyli że nie skupiają się na nowym etapie życia. Brzmi to ość podejrzanie bo nie jest to zaprzeczenie tego, że coś takiego się wkrótce pojawi, tylko wyrażenie, że na prezentacji się na tym nie skupią...)
- nie dowiemy się dziś nic nowego na temat nowych cech i aspiracji
- max 8 simów w grupie, można maksymalnie należeć do 3 grup, ale aktywną można mieć tylko jedną w tym samym czasie
- pojawi się nowa opcja budowy - nazwali to "naturalne baseny". To zapewne to co widać było na trailerze, więc najpewniej odpada możliwość pływania w morzu... W związku z tym pojawi się nowy typ parceli.
- nowe elementy dekoracyjne do dekorowania naturalnych basenów
- dzieci mogą bawić się w szafie
- nowy rodzaj krzewu, w którym można będzie uprawiać bara bara
- nowe interakcje romantyczne
- można będzie posiadać własną kafejkę jeśli mamy dodatek Witaj w Pracy (prawdopodobnie będziemy parzyć kawę i wstawiać ją do sprzedawania...)
- pracują nad nowym wyglądem telefonów dla simów, ale niczego nie mogą obiecać
- nie skomentowano informacji na temat istot nadnaturalnych twierdząc, że na razie pracują nad systemem grup społecznych
- można wynająć baristę na prywatne imprezy
- nowe, specjalne jedzenie w pubach

Źródło: http://simsvip.com/2015/08/07/the-sims- ... on-tweets/
Ostatnio zmieniony 07 sie 2015, 13:44 przez Levkoni, łącznie zmieniany 1 raz.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: bluekuba » 07 sie 2015, 13:11

Z takich fajniejszych rzeczy z rozszerzenia bardzo podobają mi się grupy społeczne. Klub książkowy :aww:
Parcela 64x64? Ale to musi być wielkie! Dla budowniczych to jeszcze lepiej.
Case'y do smartfonów też mogą okazać się przyjemnym udogodnieniem.
No i wreszcie nowe cechy i aspiracje! Brakowało mi tego od samej premiery.
Coraz bardziej zaczyna mi się to podobać ^^
Nowa istota nadnaturalna? :O Wampiry?!
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 07 sie 2015, 13:20

bluekuba - myślę, że to wampiry. Skoro mają współgrać z grupami społecznymi to akurat pasuje. Zapewne mają swoją własną, ekskluzywną grupę społeczną, do której można dołączyć po przemianie. A co więcej - uważam, że nową ukrytą parcelą będzie właśnie jakiś dwór wampirów! Byłoby bosko <3

A co do parceli, to 64 x 64 to ta sama wielkość, którą miał park w Sunset Valley.

Mi też się dodatek coraz bardziej podoba choć jestem zawiedziony, że nowe miejsca do pływania to tylko nowy rodzaj basenów :( No i w innym twitterze stwierdzili, że nie skupiają się teraz na apartamentach, więc też można się pożegnać... Ale tak czy siak wygląda na to, że rozszerzenie wprowadzi trochę życia do simów.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: simunia » 07 sie 2015, 13:28

Dodatek zapowiada się ciekawie zobaczymy jaki on będzie tak naprawdę. Ja tam czekam na więcej informacji .

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Mint » 07 sie 2015, 13:32

Tylko 8 Simów w grupie? -.- Trochę mało. ;/
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 07 sie 2015, 13:36

Mint a umiałbyś wyrobić się z większą ilością? xD Albo wybierać strój dla każdego na imprezę... łolaboga. Poza tym raczej takich dobrych kumpli ma się kilku :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 07 sie 2015, 13:38

Levkoni pisze:- nowa istota nadnaturalna będzie powiązana z nowym systemem socjalnym
Ja tamten tweet bardziej zrozumiałam jako 2 oddzielne informacje - "brak komentarza na temat istoty nadnaturalnej" i "pracują nad nowym systemem społecznym". Czyli równie dobrze może nawet nie być żadnej nadnaturalnej istoty. Oryginalne info:
no comment on the creature, there working on the new social system ;) was a try ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 07 sie 2015, 13:42

Mikado, faktycznie! Coś pochrzaniłem, zaraz poprawię nowinkę, nie wiem jak ja to czytałem xD Aczkolwiek stwierdzili tylko, że nie skomentują nic na temat istot nadprzyrodzonych, co oznacza, że prawdopodobnie będą, ale na razie pracują nad grupami społecznymi ^_^
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 07 sie 2015, 14:17

Levkoni pisze: - wielkość nowego miasta jest porównywalna do wielkości światów z podstawki (rozumiem przez to, że to jedno miasto będzie miało wielkość Willow Creek i Oasis Springs razem wziętych!)
Raczej wielkość podobną do samego Willow Creek lub Oasis Springs. ;)

Większość nastawiła się na dodatek o Nocnym Życiu. EA zdecydowało stworzyć nowy dodatek, zamiast przysłowiowego odgrzewanego kotleta. Dostaniemy to co kiedyś, tylko w nowej oprawie, inaczej przedstawione. Zawsze kluby, bary dostawaliśmy razem z 'nocnym życiem', wielkie ogniska pojawiały się w simsach razem z 'na studiach'. Teraz to, co zawsze było osobno połączyli i mamy wrażenie, że nic do siebie nie pasuje. Spodziewam się wielu dodatków do TS4, które będą pożyczać kilka rzeczy z wielu dodatków do poprzednich generacji i tworzyć coś nowego.

Postacią nadnaturalną w dodatku mogą być wampiry, ale nie muszą. Może to być np. towarzyski króliczek. :P

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 07 sie 2015, 14:21

Jacob ale z drugiej strony co mają robić? Gdzie nie wejdziesz wszędzie narzekania graczy: odgrzewane kotlety, albo że czegoś nie ma co kiedyś było, albo to albo tamto, a i tak grają w czwórkę... Bo jakby nie grali to by się tak nie udzielali. Chyba większość ludzi za bardzo spina swoje dupska, a przecież to tylko gra komputerowa!

Najwyraźniej EA chce wymieszać trochę w dodatkach żeby nikt nie mówił, że odgrzewają kotlety, a z drugiej strony żeby gracze dostali coś co zawsze lubili i co "być powinno".
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 07 sie 2015, 14:45

O brak małych dzieci i zbędne ładowania między parcelami w jednej dzielnicy(!), również spinam dupsko. :P Już dawno temu powinni to naprawić, albo zabrać głos w tych sprawach.
Najwyraźniej EA chce wymieszać trochę w dodatkach żeby nikt nie mówił, że odgrzewają kotlety, a z drugiej strony żeby gracze dostali coś co zawsze lubili i co "być powinno".
Otóż to!

Po przespaniu się ze zwiastunem i wiadomościami o nowym dodatku, stwierdziłem, że nie będzie zły. Niestety do najlepszych się nie załapie. Na chwilę obecną, najlepiej ea wychodzą pakiety rozgrywki. :P


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości