The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 30 maja 2015, 21:12

Ej pomyślałem sobie, że niektóre zwierzęta wcale nie muszą dochodzić w dodatku o zwierzętach :p Uznałem, że np. takie psy i koty równie dobrze mogłyby się pojawić w dodatku poświęconym rodzinie, w końcu to takie podstawowe pupile każdej rodziny ^^
We built this city, we built this city on rock an' roll!

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 02 cze 2015, 11:20

Dziś pojawiła się aktualizacja Origin i jak klikniemy prawym przyciskiem myszy na okładkę The Sims 4 i właściwości gry, to możemy sobie zmienić na inny język w grze.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 03 cze 2015, 19:24

Nowe dzielnice do The Sims 4 nadchodzą!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xYDAISYwaoU[/youtube]

Za darmo otrzymamy trzy nowe okolice. Łącznie 15 parceli do zagospodarowania.

Więcej informacji

EDIT:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Cain » 03 cze 2015, 19:34

Co proszę :O
Gdyby jeszcze otworzyli otoczenie... :curious:
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 03 cze 2015, 20:05

Nie postarali się, lekko przerobili już istniejące...

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 03 cze 2015, 20:10

Pamiętajmy, że wszystkie parcele w tej okolicy będą puste :D

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 03 cze 2015, 20:37

Paradox nic nie przerobili. Jedyne co można zarzucić to że stylem prawie identyczne co Wierzbowa Zatoczka. Ale to samo było z Riverview w trójce.

Fajnie, że dodają nowe otoczenie, parcel jest sporo i widzę, że jest kilka większych, to dobrze bo mi ich brakuje wciąż ^_^ Błagam tylko, niech przetłumaczą nazwę... jak już EA Polska postanowiło tłumaczyć nazwy w grze na własne to niech teraz nie robią bałaganu.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 03 cze 2015, 21:55

No proszę, miło z ich strony. Słuchają narzekań fanów. I że za darmo... :curious:
Moim zdaniem dobrze, że są to dodatkowe dzielnice dla Wierzbowej Zatoczki, a nie zupełnie nowe tereny. Dzięki temu miasteczko będzie wydawać się większe.

EDIT: Obejrzałem zwiastun. Czyli to jednak osobne otoczenie - Newcrest...?! Porażka.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 03 cze 2015, 22:43

Nie wiem dlaczego, ale coś mi nie pasuje... Przecież mogli wydać pakiet o nazwie "nowi sąsiedzi" z tymi okolicami, zamiast dodawać to za darmo w aktualizacji. EA strasznie nas rozpieszcza tymi uaktualnieniami w czwartej generacji The Sims. To jest podejrzane :P

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: PoProstuAnia » 04 cze 2015, 0:23

Szczerze mówiąc to potrafię usprawiedliwić to ich lenistwo jeśli chodzi o pustkę w otoczeniu - galeria daje bardzo duże możliwości w kwestii zabudowywania i zaludniania okolic.
Obrazek

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 04 cze 2015, 10:52

No właśnie. Wolę Galerię niż maxisowe domy i paskudne simy. CAS jest taki prosty przecież że simów się robi od tak w 20 minut

Będę grać w 4 po angielsku, skoro jest możliowść ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Hanka Milanka » 04 cze 2015, 11:39

Jeżeli o mnie chodzi to mi czwórka bardzo się podoba i jakbym miała pomyśleć o powrocie do poprzednich części to zrobiłabym to bardzo niechętnie. pomimo początkowej niechęci co do grafiki teraz mi się podoba, dodając do tego dodatki z sieci gra mnie mega satysfakcjonuje.

Pakietów gry i akcesoriów póki co nie kupuje, po pierwsze za drogie, po drugie i tak w większości używam dodatków z sieci, więc nawet bym tego nie użyła.

Dodatek za to całkiem spoko, mam tylko nadzieję, że z czasem może pojawią się do niego jakieś aktualizacje z kolejnymi zawodami, bo tylko 3 + sklep to tak trochę słabo.

Na nową okolicę się bardzo ucieszyłam, fajnie że wchodzi w aktualizacji za darmo, a nie dopiero w kolejnym dodatku/pakiecie gry :D Dodatkowo cała pusta i można ją urządzić według uznania <3 architekci powinni być wniebowzięci, a jeżeli ktoś nie ma ochoty bawić się w tworzenie, można wybrać coś z Galerii i porozstawiać po otoczeniu :D

"Galeria" to w tym wypadku nazwa własna. Piszemy z dużej litery. //Guuki
Obrazek

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pappy » 04 cze 2015, 11:58

@xheyanna to jakiś mem czy coś? Nie wierzę że ktoś woli czwórkę od poprzednich części. [*][/size]

Puste okolice, brawo EA. :unsure: To chyba najgorsze z możliwych rozwiązań problemu małych otoczeń. soft9
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Atax
Posty: 181
Rejestracja: 16 sie 2014, 16:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Atax » 04 cze 2015, 12:38

@Pappy Ja też wolę 4 od poprzednich części. ^^ Po prostu gdy gram teraz w trójkę to wkurzają mnie lagi, simy-pasztety i ogólnie brak simowej inteligencji... Nawet w dwójkę nie umiem już grać jak dawniej, w moim oczach zrobiła się już przestarzała :<

A pomysł z pustym miastem jest imo świetny =D Po co mają nam dawać kolejne zagracone klocami miasto, skoro gracze krzyczą o więcej parcel?
Ciekawe, czy będzie jakaś tajna parcela

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Hanka Milanka » 04 cze 2015, 12:56

Pappy pisze:@xheyanna to jakiś mem czy coś? Nie wierzę że ktoś woli czwórkę od poprzednich części. [*][/size]

Puste okolice, brawo EA. :unsure: To chyba najgorsze z możliwych rozwiązań problemu małych otoczeń. soft9
Właśnie to mnie trochę boli, brak otwartego świata i miasta niby duze, ale połowa to atrapa.
Atax pisze:@Pappy Ja też wolę 4 od poprzednich części. ^^ Po prostu gdy gram teraz w trójkę to wkurzają mnie lagi, simy-pasztety i ogólnie brak simowej inteligencji... Nawet w dwójkę nie umiem już grać jak dawniej, w moim oczach zrobiła się już przestarzała :<
^ ło to to to ! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 04 cze 2015, 14:07

Mi w czwórkę też się gra najlepiej ze wszystkich części... Jedynka była super ale mam do niej tylko sentyment, dziś ciężko mi w to grać. Dwójka była rewelacyjna, klimatyczna, żywa i w ogóle. Ale porównując do czwórki wiele elementów mi tam brakuje jak choćby systemu rozwoju kariery, umiejętności czy charakterystycznego wyglądu u simów...

Co do tego że otoczenie jest puste to już nie przesadzajcie z tym narzekaniem... żadne brawo EA ani tym podobne! Ludzie w Galerii jest tyle domów i rodzin, a świat jest darmowy więc po co jeszcze mieliby dawać go zabudowanego? Moim zdaniem pusty świat to dobry pomysł bo każdy narzeka na brak parcel w TS4, a teraz sam zrobi to co chce. Zbuduje kluby jakie chce i domy jakie chce.

"Galeria" to w tym wypadku nazwa własna. Piszemy z dużej litery. //Guuki
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 05 cze 2015, 12:18

Między każdą z pięciu parceli zobaczymy ekran ładowania. <3
Naprawdę powinni coś z tym zrobić. Ekrany ładowania i brak małych dzieci zniechęca do grania w TS4. :/

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Cain » 05 cze 2015, 18:05

Fajnie by było, gdyby w ogóle dodali otoczenie zupełnie inne. Pierwszy dodatek i Promenada Magnolii, która praktycznie nie różni się od Wierzbowej Zatoczki. Teraz dodają nowe otoczenie, które jest podobne również do Wierzbowej Zatoczki. Rzygać mi się tym trochę chce. Rozumiem, że w trójce takie Riverview również było podobne do Sunset Valley, ale jednak bardziej mi się podobało. Jedyne nowe otoczenie, które nie przypomina WC, to to z Ucieczki w plener. Powinni starać się tworzyć różnorodne otoczenia... Przecież nawet zmiana terrainu na ciemniejszy czy bledszy już sprawiałaby takie wrażenie.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 05 cze 2015, 18:31

Ja to bym chciał, żeby dali to otoczenie z bety w stylu średniowiecznego Londynu :/

PS. Chciałbym stworzyć miasto we własnym stylu, ale na tych mapach nie da rady. Jedynie mi się podoba ta dzielnica nad przepaścią (?) xd

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 cze 2015, 21:48

A ja bym chciał jakieś miasto nowocześniejsze. Bo ogólnie ten styl wierzbowej zatoczki bardzo trafił w mój gust, ale już mi się znudził, poza tym trochę te miasteczka wyglądają na takie co się w czasie zatrzymały. Z kolei oaza zdrój jest pustynna, co mi nie bardzo pasuje ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości