The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 16 kwie 2015, 10:16

Ja tam bym chętnie zobaczył nową parcelę z cmentarzem :P No i mogliby dodać opcję wybierania modelu urny lub nagrobku, a nie znowu powrót do jednej wersji :/
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 16 kwie 2015, 10:32

Coraz więcej mówi się o zwierzakach. ^^
http://simsvip.com/2015/04/16/the-sims- ... eculation/

A EA zrobi nas w bambucho i wyda pakiet rozgrywki z samymi psami... soft1
Obrazek

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 16 kwie 2015, 10:45

Boże.. To co oni robią nawet nie jest warte komentarza..
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 16 kwie 2015, 13:20

Ci na Sims Vip to wręcz już spekulują o zbliżającej się grupie pre-teens, czyli wiekiem pomiędzy dzieckiem a nastolatkiem :P Snują to na podstawie opisu ozdoby na ścianę z dodatku, ale tam jest wspomniany wiek 6-12 lat... jak dla mnie to się wpisuję w grupę dziecka. Nie lubię ogólnie takich plotek bo to trochę doszukiwanie się sensu tam gdzie go wcale nie musi być :D

Ale skoro już jesteśmy przy tym, odnalazłem również stary komentarz SimGuruGrahama na oburzenie o wzrost nastolatków i brak małych dzieci: http://simsvip.com/2014/06/27/the-sims- ... ts-elders/

To tak dla przypomnienia. Bo pisze on tam, że nie wyklucza dodania w przyszłości grupy pre-teens, ale podkreśla, że PRIORYTETEM dla nich jest dodanie do gry małych dzieci. Priorytety priorytetami, ale nadal ani widu, ani słychu :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Sebosz
Posty: 160
Rejestracja: 30 gru 2013, 14:24

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Sebosz » 16 kwie 2015, 14:35

Źle zrozumiałeś. Chodziło mu o to, że jeśli już będą dodawać nowe kategorie wiekowe to małe dzieci będą miały pierwszeństwo. Nie chodziło mu o ogólny rozwój gry. Jedno jest pewne - jeśli pojawią się małe dzieci, to w aktualizacji, nie w dodatku.

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pappy » 16 kwie 2015, 15:17

Jak już o tym mówimy to grupy wiekowe są beznadziejnie wykonane w tej części. (z serii najlepiej było w dwójce part. 50)

Przeskok z niemowlęcia do dziecka, a potem z dziecka do tak właściwie dorosłego (niewiele jest różnic pomiędzy nastolatkiem a starszymi grupami wiekowymi.) W dwójce widać było, że nastolatek nie jest jeszcze pełnoletni, w trójce już gorzej (większość ubrań jest taka sama jak dla dorosłych i starców) a w czwórce to w ogóle nic - wszystko to samo. soft2

Mam nadzieję że jeżeli powstanie grupa pre-teens to dodadzą specjalne ubrania dla nich, a nie mniejsze wersje ubrań dla dorosłych... Chociaż myślę że nie mam na co liczyć. soft9

Pakiet rozgrywki z samymi psami, to byłaby masakra... Wtedy na pewno nie było by sklepu zoologicznego, którego brakowało mi w trójce. :(
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 16 kwie 2015, 15:26

No ten wzrost nastolatków to faktycznie porażka.
Fajnie jakby wrócił trądzik :)
Czy oni w ogóle pracują nad małymi dziećmi? Już 2 rozszerzenia wydali, a o małych dzieciach nic..

Tak samo cmentarz. Ciężko było im w podstawie dodać?

Pakiet rozgrywki z samymi psami? No nie wiem. A potem co, kolejny z kotami?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 16 kwie 2015, 17:21

ja tam uważam, że konie były fajne!
chociaż czekam na kury i krowy, ule dla pszczół *-*
byłoby fantastycznie.

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Cain » 17 kwie 2015, 21:21

http://sims.arhn.eu/2015/04/szczeniaki-nadchodza/

Jakie by nie były zwierzaki w jednym dodatku... byłoby to zapewne lepsze niż pakiet rozgrywki ze szczeniakami. <_< Potem, dajmy na to, będziemy chcieli mieć pakiety ze wszystkimi zwierzakami, więc założywszy, że będą z psami, kotami i końmi, zapłacimy za taki "pełny" dodatek 180 zł... Totalna porażka.

Wszystko jednak na to wskazuje, bo wspominane są tylko psy, a o kotach ani widu, ani słychu. :unsure;
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pappy » 17 kwie 2015, 22:02

Cain pisze:http://sims.arhn.eu/2015/04/szczeniaki-nadchodza/

Jakie by nie były zwierzaki w jednym dodatku... byłoby to zapewne lepsze niż pakiet rozgrywki ze szczeniakami. <_< Potem, dajmy na to, będziemy chcieli mieć pakiety ze wszystkimi zwierzakami, więc założywszy, że będą z psami, kotami i końmi, zapłacimy za taki "pełny" dodatek 180 zł... Totalna porażka.

Wszystko jednak na to wskazuje, bo wspominane są tylko psy, a o kotach ani widu, ani słychu. :unsure;

To są jakieś jaja... Czyli nici z pełnej zwierzaków starówki, sklepu zoologicznego... : /
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Atax
Posty: 181
Rejestracja: 16 sie 2014, 16:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Atax » 17 kwie 2015, 22:26

Haha, a nie mówiłem? =D
Kochane EA, zawsze potrafi zaskoczyć

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 17 kwie 2015, 22:35

Zaskakują mnie z dnia na dzień. Zamiast udawać, że im na nas zależy robią rzeczy świadcząca o tym, że mają nas w miejscu poniżej pleców i powyżej nóg. Oby to były tylko spekulacje soft9

Awatar użytkownika
Atax
Posty: 181
Rejestracja: 16 sie 2014, 16:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Atax » 17 kwie 2015, 22:46

Simsy umarły [*] Przenoszę się na Tamagotchi

Pewnie dadzą tym psom jakieś bajery, żeby każdy chciał to kupić... Ba, i tak wszyscy kupią
Ciekawe do czego jeszcze kochane EA się posunie, skoro rozwalili już dodatek o podróżach, dali niedorobiony biznes a teraz rozwalają Zwierzaki
Ktoś kiedyś żartobliwie pisał o pakietach rozgrywki, z których każdy będzie zawierał jedną porę roku... He. He. He...

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pappy » 17 kwie 2015, 23:21

Atax pisze:Ciekawe do czego jeszcze kochane EA się posunie, skoro rozwalili już dodatek o podróżach
Nie ma żadnego dodatku o podróżach tak właściwie, to jest pakiet o biwakowaniu, jest różnica. Więc myślę że można liczyć na pełny dodatek o podróżowaniu, bo simy na plaży to coś co każdy musi mieć... (czyt. dochodowa tematyka)

A wracając do tematu psów, szlag mnie trafia jak widzę komentarze na DOTsim... -.- Jak ludzie mogą pochwalać ten pomysł EA!? ;_; W tą grę chyba naprawdę w większości grają 10-cio latki sądząc po stylu pisania tych komentarzy...

Ale z drugiej strony
(...)wystaw go na psim pokazie!(...)
Tego mi brakowało w dwójce i trójce... <3 W jedynce świetna zabawa była wystawiając psy na wystawę, to zbieranie nagród... ;w;
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Atax
Posty: 181
Rejestracja: 16 sie 2014, 16:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Atax » 17 kwie 2015, 23:31

Chodziło mi o to, że rozwalili dodatek o podróżach (który wyjdzie w przyszłości) na jakieś durne obozowisko za 60zł, zamiast dopracować bardziej i dać to w dodatku. :P
Cóż, poczekamy i zobaczymy, czym będą próbowali nas przekonać do kupna psa i miski za 60zł

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 17 kwie 2015, 23:55

Przecież to wszystko póki co plotki :P Poza tym nawet jak dadzą psy w pakiecie, to nie znaczy że dostaniemy okrojony dodatek o zwierzakach. W takim dodatku zamiast psów mogłyby pojawić się jakieś inne zwierzęta np. krowy i kury i też by było spoko. Skąd Wasze przekonanie, że wszystko musi być zawsze tak samo w przypadku simsów? :P

Fakt, pierwszy dodatek nie udał im się najlepiej. Ale głównie dlatego, że spartolili własny biznes, zamiast dać go w innym dodatku. Kariery Wyszły bardzo fajnie i byłoby dużo lepiej, gdyby tu zamiast biznesu dali kolejnych kilka interaktywnych karier.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2015, 8:45 przez Levkoni, łącznie zmieniany 1 raz.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 17 kwie 2015, 23:58

A tu EA nas zaskoczy i nie zrobi Czterech Pór Roku bo było w poprzednich częściach :swelol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 18 kwie 2015, 11:36

Normalnie powiedziałabym, że nie ma sensu wysuwanie wniosków na podstawie opisów kilku obiektów i obrazka chmurce... ale z drugiej strony wszystkie dotychczasowe złowrogie spekulacje się spełniły. Pamiętam jak ludzie zaczęli panikować, że nie będzie małych dzieci, bo nie było ich na zdjęciach z CASu. Niektórzy mówili, że to dlatego, bo to dopiero wersja beta (np. ja). I co? Okazało się, że rzeczywiście ich nie ma. Podobnie było z basenami - nie było nigdzie widać strojów kąpielowych. Dlatego teraz jestem w stanie uwierzyć, że będzie pakiet z samymi psami. Szczególnie po tym, jak usunęli jedną z grup wiekowych.
Pappy pisze:A wracając do tematu psów, szlag mnie trafia jak widzę komentarze na DOTsim... -.- Jak ludzie mogą pochwalać ten pomysł EA!? ;_;
Ja już nie mam siły na czytanie komentarzy na takich stronach i na yt. Czuję się, jakbym była przynajmniej o 10 lat za stara na simsy.
Obrazek

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 18 kwie 2015, 12:39

Bo w teorii to mógłby być dobry pomysł. Twórcy przyzwyczaili nas do dużych rozszerzeń, w których mamy nowe funkcjonalności, postaci, miasta, ubrania, meble, kariery. Ale nie wszystkie elementy tych dodatków interesują każdego, więc jeśli ktoś chciałby grać samymi psami/kotami, albo tylko grać w nowym mieście to takie rozdzielenie dużego dodatku na mniejsze pakiety nie jest złe. Tylko, że wraz z ich podzieleniem, powinna się też zmniejszyć cena, a oni sprzedają ten okrojony materiał niewiele taniej niż dodatki do poprzedniej części, a przy tym znacznie podnieśli cenę pełnych rozszerzeń... Dlatego coś, co mogło być dobrym rozwiązaniem w wykonaniu EA polega na jawnym okrajaniu rozszerzeń i braniu za to jeszcze więcej pieniędzy.

A, no i takie coś byłoby dobre gdyby właśnie były do wyboru różne zwierzęta, ale oni najpewniej najpierw wrzucą Pakiet z psami, a potem Dodatek z całą resztą :DD

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 18 kwie 2015, 12:59

Cóż, dla takich amerykanów taki pakiet akcesoriów kosztuje tyle co kieszonkowe dziecka :P Może piszemy jakąś petycję do EA Polska o obniżenie cen? ;)

Cena to dla mnie jedyna odrzucająca rzecz w tym całym pomyśle. Tak jak pisałem, jeśli psy byłyby w pakiecie, a w dodatku o zwierzętach jakieś inne zwierzęta to jak najbardziej jestem na tak. Tylko wtedy w pakiecie musiałyby te psy być serio dopracowane... wystawy psów, uczenie sztuczek, trenerzy, place zabaw dla psa... Pakiet Ucieczka w Plener bardzo im się udał.
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości