The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: książę » 22 mar 2015, 22:21

Dokładnie. Tak właśnie wygląda szumnie zapowiada inteligencja Simów...

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pappy » 22 mar 2015, 22:30

Tak samo irytujące jest zdmuchiwanie świeczek przez sima. W poprzednich częściach wszyscy się zlatywali i świętowali, a tutaj stoją i zero, żadnej reakcji. Nawet jeżeli są w pobliżu... :unsure:
I ten brak możliwości kupienia tortu...
Shattered pisze:Małe dzieci.. Czekam na nie odkąd wiemy, że ich nie będzie.. I co.. Czy oni w ogóle je dodadzą..
Zacząłem wątpić że dojdą w aktualizacji... Przecież to świetny pomysł na dodatek, wsadzą do czegoś na styl "Pokoleń"... <_<
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 22 mar 2015, 22:34

Pappy pisze:Tak samo irytujące jest zdmuchiwanie świeczek przez sima. W poprzednich częściach wszyscy się zlatywali i świętowali, a tutaj stoją i zero, żadnej reakcji. Nawet jeżeli są w pobliżu... :unsure:
U mnie świętują, tam gdzie stoją... Tyłem, na drugim końcu działki... Nie ustawiają się dookoła tylko tam gdzie stoją. To również wkurza..
Fakt, pieczenie tortu może być męczące za każdym razem... Ale może z dodatkiem Witaj w Pracy będzie można go kupować..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 22 mar 2015, 23:02

Urodziny to najgorzej zorganizowana impreza. Jeszcze ani razu jak urządzałem urodziny, nie zlecieli się goście na zdmuchiwanie świeczek :/ Beznadzieja.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 23 mar 2015, 11:29

Jak sie nie umie zarządzać to jest źle zorganizowana :p

Simowie stoją w tym samym pomieszczeniu i śpiewają ( nie zbiegają sie pod tort co by zajmowało z dobre 20min)

Obrazek

Inna sprawa że brak przygotowania mieszkania pod imprezy też nie zaowocuje niczym dobrym. Jeśli masz kłopoty z wykonaniem zadań zwyczajnie odznacz "imprezy prestiżowe" i będzie to zwyczajna impreza bez oceny.
Ze ślubem też nie miałem problemów by ludzie go oglądali :]

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 23 mar 2015, 11:38

Założę się, że podczas tych przyjęć kierowałeś wszystkimi gośćmi albo zawołałeś gdzieś aby byli blisko... U mnie zanim się zejdą podczas zdmuchiwania świeczek, to już świeczki zdmuchnięte i po urodzinach...

Co do ślubu, widzę że tam stoją z tyłu.. A wolne miejsce chyba jest, a bynajmniej jedno... Czyli nie chcą siadać.. A może siedzieli, tylko postanowili wstać :curious:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 23 mar 2015, 12:19

^W dodatku nie wydają się zbyt zainteresowani ceremonią ślubną - albo patrzą się gdzieś w bok, albo plotkują z przypadkową osobą xD

A to ciągłe zmienianie miejsc podczas rozmowy jest rzeczywiście irytujące. Czas w jaki simowie wykonują niektóre czynności wydłuża się dwukrotnie, bo po każdym opowiedzianym dowcipie czują potrzebę przejścia na drugi koniec domu...

No właśnie, simowie mieli być bardziej inteligentni, a tymczasem jak chcą wziąć coś z lodówki, a używa jej inny sim, to zamiast chwilę poczekać, akcja się anuluje ;/
Levkoni pisze:Paradox Interactive już zdementowali te plotki na swoim Twitterze :P Powiedzieli, że nie zamierzają tworzyć żadnej konkurencyjnej symulacji życia.
Wiedziałam, że to zbyt piękne by było prawdziwe... ale to nadal boli :'c
Obrazek

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 23 mar 2015, 12:21

W tle widać idącego na miejsce sima - Akurat podczas ślubu zajmują praktycznie wszystko co można zając do siedzenia. Traktują ślub jak oglądanie TV :P

Mikado multitasking pozwala na gadanie i oglądanie. Bądź co bądź ale na ślubie siedzisz sztywno jak kołek i patrzysz przed siebie ? ;p
Obrazek

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 23 mar 2015, 12:33

Oczywiście że nie siedzę jak kołek, ale też raczej nie rozglądam się dookoła, a już na pewno nie gadam, kiedy para młoda właśnie zawiera związek małżeński xD No ale cóż, to tylko simy, może za wiele od nich wymagam :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomaszek2122
Posty: 55
Rejestracja: 15 paź 2014, 5:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Tomaszek2122 » 23 mar 2015, 12:44

http://sims.arhn.eu/2015/03/akcesoria-tylko-w-origin/
No, cóż. Akcesoria tylko w Origin? Co do pakietów rozgrywki - nie jestem zdziwiony. Ale akcesoria? To może być problemem osób, które nie mają możliwości zakupienia czegoś przez Internet :/

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 23 mar 2015, 12:46

Słabo. Wszędzie ta cyfryzacja... Ja tam wolę trzymać pudełko w łapach.
Dobrze chociaż, że kombinują nad dodatkowymi opcjami płatności w Origin, bo rzeczywiście wielu miało przez ich brak utrudnienia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pappy » 23 mar 2015, 15:36

DOTsim pisze:Lidia podkreśliła, iż EA będzie starać się, aby gry te pojawiły się kiedyś w wersji fizycznej.
EA, nienawidzę was. soft9

Czemu kiedyś a nie teraz!? Zbieram wszystkie płyty z serii The Sims i naprawdę szkoda mi było że musiałem kupować Ucieczkę w Plener poprzez Origin. A teraz się dowiaduję że będzie można kupić wersję pudełkową... No nic, najwyżej wydam 60 złotych ponownie... <_<

Dobrze że akcesoria w ogóle będą, myślałem że pakiety rozgrywki je zastępują. Czwórka może być naprawdę ciekawa ze wszystkimi pakietami rozgrywki, akcesoriami i dodatkami, tylko mam nadzieję że wszystkie będą dopracowane jak Witaj w Pracy i UwP, które pozytywnie mnie zaskoczyły. :P
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 23 mar 2015, 15:46

beldor ale to foto z urodzin, które pokazałeś pochodzi akurat z oficjalnych zdjęć od EA, więc nie jest w ogóle wiarygodne... Przecież oni na filmach i zdjęciach zawsze wszystko ustawiają. Ja na razie z przyjęć organizowałem wszystko chyba prócz ślubu i przyjęcia czarno-białego. I tylko urodziny się nie udają bo nikt nie przychodzi na zdmuchiwanie tortu i nawet nie ma opcji żadnej, żeby kazać gościom przyjść.

Co do pakietów i akcesoriów w Origin - irytują mnie takie gadki. Twierdzą, że będą pojawiały się tylko cyfrowo, ale może kiedyś też fizycznie. I co niby, ludzie którzy wolą wersje pudełkowe mają czekać nie wiadomo ile w niepewności ,czy drogi wydawca zdecyduje się na fizyczne wydanie gry? A może nigdy nie zdecyduje się? A jak kupię grę w Origin to będę zły jak za kilka miesięcy wyjdzie jej pudełkowa wersja.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 23 mar 2015, 15:57

Po prostu chcą jeszcze więcej zarobić. :/
Akcesoria mogą kosztować np. 60 zł i będziemy musieli tyle zapłacić, nie znajdziemy w innych sklepach niższej ceny, promocji.
Przez Origin nie zamierzam nic kupować.

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: bluekuba » 23 mar 2015, 16:10

EA leci na kase po prostu co tu gadać :doge: akcesoriów nigdy nie kupowałem i nie zamierzam, no chyba że coś naprawdę mi się spodoba :)
Obrazek

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 23 mar 2015, 16:44

Jackob pisze:Po prostu chcą jeszcze więcej zarobić. :/
Akcesoria mogą kosztować np. 60 zł i będziemy musieli tyle zapłacić, nie znajdziemy w innych sklepach niższej ceny, promocji.
Przez Origin nie zamierzam nic kupować.
Oczywiscie że znajdziesz niższe ceny i promocje - jeśli wiesz gdzie kupować.
Osobiście wole egzemplarze cyfrowe jako że nie mam miejsca na zagracanie półek grami. Jednak nie kupuje gier bezpośrednio na Steam'ie czy Origin bo czasami ceny są tam zwyczajnie zaporowe - zwlaszcza nowych gier.
Dlatego wole kupować ze stron jak np http://www.g2play.net czy też nawet keye.pl . Sama podstawka TS4 jest tam o 50% tańsza ;p
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomaszek2122
Posty: 55
Rejestracja: 15 paź 2014, 5:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Tomaszek2122 » 25 mar 2015, 20:29

http://www.thesims.com/pl_PL/news/basements-march-2015
Piwnice. Piwnice, i co? Co w nich nowego? Nic. To co było w 3-jce. A to, że można w nich sklep to nic wielkiego - twórcy zachwalają dodatek bo zaraz wychodzi.
Zgaduje, że jak wyjdą półścianki to, też będą się tym jarać na prawo i lewo :/

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pappy » 25 mar 2015, 21:46

Tomaszek2122 pisze:Co w nich nowego? Nic. To co było w 3-jce.
nieprawda. :curious:

Obrazek
Tego w trójce nie było.

Z góry przepraszam za hotlinkowanie, wszystkie serwery hostingowe na których mam konto odmawiają posłuszeństwa. Czy ktoś z moderacji mógłby podmienić zdjęcie? :<
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Eq » 25 mar 2015, 21:55

To, że widać całą "dziurę" jakkolwiek to dziwnie brzmi, według mnie nie jest jakieś super XD

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: książę » 25 mar 2015, 22:00

To nie tak, że EA chce więcej zarobić. W Ameryce ceny dodatków są takie same jak w przypadku TS3, u nas winny jest kurs dolara.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości