Sunset Valley

Dział poświęcony trzeciej generacji Simów.
Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Sunset Valley

Postautor: Rai » 20 lis 2013, 19:35

SUNSET VALLEY

Obrazek


Sunset Valley to pierwsze otoczenie to The Sims 3. Jest uroczym miasteczkiem, pełnym budynków w stylu wiktoriańskim, które skupia się wokół Parku Miejskiego.

Jak podoba Wam się pierwsza okolica z podstawowej wersji gry?

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Sunset Valley

Postautor: Jackob » 22 gru 2013, 10:02

Tyle godzin grania. Zdołało już się poznać każdy zakamarek tego otoczenia, nawet już wiem gdzie trzeba jakich kamieni szukać. :)
Obecnie jakoś nie potrafię już tu grać, znudziło mi się, ale na zdjęciach u kogoś zawsze to miasteczko wygląda pięknie. ^^
Sunset Valley daje nam też możliwość małej rozbudowy albo zmiany z łatwością możemy przystosować to otoczenie do wszystkich rozszerzeń.

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: Sunset Valley

Postautor: Darkling » 22 gru 2013, 10:10

Aktualnie gram tam tylko wtedy, gdy mam w planach wielopokoleniową rodzinę. :D

Śliwka
Posty: 171
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:17

Re: Sunset Valley

Postautor: Śliwka » 22 gru 2013, 10:34

Ja aktualnie w SV nie gram. Znudziło mi się po tylu godzinach grania tam, pograłam chyba każdą rodzinką tam ^^

Awatar użytkownika
Cinamon.
Posty: 62
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Sunset Valley

Postautor: Cinamon. » 23 gru 2013, 12:39

W końcu pierwsze trójkowe miasto. Piękne, dłuuugo tu grałem :)
"A teraz szybko zanim dotrze do nas, że to bez sensu"
moje~

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Sunset Valley

Postautor: Guuki » 23 gru 2013, 13:00

Ładne, praktyczne, z ciekawymi mieszkańcami, ale po tylu latach od premiery "trójki" już mi się przejadło, chyba nigdy już tu nie zagram :P .
Obrazek

Awatar użytkownika
cue
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2013, 8:18

Re: Sunset Valley

Postautor: cue » 26 gru 2013, 11:40

Ogromnym plusem Sunset Valley jest to, że jest naprawdę duże (przynajmniej porównując do reszty otoczeń). Widać, że twórcy przystosowali je do rozwoju gry i co się z tym łączy - potrzeby miejsca na nowe budynki, etc. Jako tako, SV szału nie robi, ale tak jak większość tutaj miło wspominam Sunset Valley. W końcu to otoczenie wprowadziło nas do trzeciej generacji ^^
Obrazek
last.fmksiążkowa przystań

I can't help it, I don't know how,
I guess I'll always be hanging round with the wrong crowd

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Veis
Posty: 69
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: Sunset Valley

Postautor: Veis » 27 gru 2013, 12:45

Bardzo lubię te otoczenie. Jak większość z was wspomniała, dużo miejsca do rozwoju. Kolejnym moim osobistym powodem lubienia tego miasta jest to, że jako jedyne jest jakimś zalążkiem tego mojego upragnionego amerykańskiego przedmieścia z białymi płotami. Aż w tej chwili mnie tchnęło żeby przerobić SV na amerykańskie miasteczko XD
You Better Work Work

Obrazek

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: Sunset Valley

Postautor: Aaqwil » 05 sty 2014, 19:27

Grałem od 2010 do wiosny 2013, kiedy to przeniosłem się do Moonlight Falls. Miasto jest bardzo ładne i przyjemne, jednak mi się znudziło. Może kiedyś tu wrócę, jednak nie na długo. ^^

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Sunset Valley

Postautor: simunia » 03 lut 2014, 11:53

Ja obecnie mam rodzinke w SV . I bardzo fajnie mi się nimi gra. To otoczenie jest moim ulubionym często w nim gram.

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: Sunset Valley

Postautor: Pacyfka » 22 maja 2014, 0:01

Chyba jak każdy mam sentyment do tego miasta :P Ale teraz bym już tutaj nie grała. Zbyt pstrokato i nijako. Tu palmy, tu świerki, tu normalne drzewa liściaste soft9

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Sunset Valley

Postautor: simunia » 07 lip 2014, 23:45

Ja właśnie przerabiam domy w SV i rodzinki na razie wzięłam się za rodzinkę Ćwir i ich dom. Bo doszłam do wniosku że, jeśli mam tam grać to wolę jak domy i rodziny są poprzerabiane. No i pododaje jeszcze kilka parcel i będzie można grać. Sporo pracy mnie czeka, ale moim zdaniem warto bo to jest jedno z moich ulubionych otoczeń.

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: Sunset Valley

Postautor: Sasha » 05 sie 2014, 0:33

nie przebadam za SV, jest takie nijakie. długo w nim grałam, poznałam tamtejszych simów, ale mnie w ogóle nie zaciekawili. ale przynajmniej łatwo do niego wstawić budynki z innych dodatków, bo będą pasować stylistycznie.

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: Sunset Valley

Postautor: aesthetea » 25 sie 2014, 1:44

Tak sobie myślę, dawno nie grałam w SV. Nie wiem czy potrafiłabym wrócić, po tylu godzinach gry wydaje mi się trochę oklepane. Dość często zmieniam miasta bo szybko mi się nudzą, ale trzeba przyznać, że Sunset Valley ma swój urok i jest to też całkiem duża mapka. Chyba jedyne miasto z trójki w którym kojarzę mieszkańców.
Obrazek


Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Sunset Valley

Postautor: salberg » 25 sie 2014, 4:33

Gdy trójka wyszła uważałem, że Sunset Valley jest nijakie i mdłe. Dziś moje zdanie się nie zmieniło. To wciąż to samo niezbyt oryginalne, nudne i pozbawione charakteru zapychaczowe miasteczko, które miało być "następcą" Miłowa, czy Dziwnowa. Okolica z podstawki jest najsłabszą ze wszystkich, i nic dziwnego, ludzie nie kupowaliby przecież dodatków, gdyby byli całkowicie zadowoleni z podstawki (odniesienie do czwórki).

Niektórym się podoba, ale jak dla mnie szukanie w tej okolicy pozytywów jest na siłę... Jedyną zaletą, którą pominięto w tych ciekawszych miastach z dodatków, jest spory rozmiar okolicy pod budowę nowych działek.

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Sunset Valley

Postautor: Pappy » 13 lut 2015, 16:16

Uważam że miasto jest świetnie zrobione jeżeli ktoś gra tylko z podstawą. :P Ale gdy ma się dodatki, to łatwo dodać w nim cokolwiek, naprawdę spore i jest pusta uliczka do zabudowania, mam do tego miasta sentyment. <3
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Sunset Valley

Postautor: ollie » 28 lut 2015, 18:47

Według mnie to miasto (jeżeli można to nazwać miastem) jest nieudane... Brzydkie i nierozsądnie zabudowane, a odkąd zacząłem używać CaWu widzę jakie są w nim okropne błędy przy tworzeniu...
Ostatnio zmieniony 11 lut 2017, 12:34 przez ollie, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Sunset Valley

Postautor: Shattered » 28 lut 2015, 18:49

^ a co w nim takiego nieudanego? :unsure:
Ostatnio zmieniony 28 lut 2015, 20:28 przez Kasim Hazim, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie z przymiotnikami piszemy razem. // Kasim
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Sunset Valley

Postautor: Levkoni » 01 mar 2015, 22:00

W tym mieście grało mi się najlepiej, ale jest najmniej starannie zrobione ze wszystkich ;p Miasta, które ukazywały się potem były dużo bardziej szczegółowe. W SV większość domów jest nijaka, wszystkie ulice są takie same i nie ma praktycznie żadnych efektów. Takie np. Twinbrook było bardzo klimatyczne, z mglistymi bagnami, piaskowymi szosami i industrialną architekturą. Albo miasta ze Store, szczególnie Monte Vista była bardzo charakterystyczna.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

brightmoon
Posty: 110
Rejestracja: 26 wrz 2015, 11:57

Re: Sunset Valley

Postautor: brightmoon » 27 wrz 2015, 10:24

Ja bardzo lubiłam Sunset Valley, ale po tylu godzinach gry najzwyczajniej mi się znudziło :) Ale ma swój klimat i jest bardzo urocze, lubiłam maxisowych simów z tego otoczenia,


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości