The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 06 gru 2014, 22:40

Kina w dodatku nagrywa, gra w oknie czyli ma 2x gorzej od nas. Dobry wybór, teraz widać jak EA robi gry..
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 06 gru 2014, 23:32

Absolem pisze:Sama Kina stwierdziła, że ma dość męczenia się ze stabilnością gry, z jej lagami, błędami i wiecznym zacinaniem się :P Czyli argumenty takie jak u większości. A że pojawiła się czwórka, to woli się przesiąść na TS4.
To było chyba najgorsze :/

Kurcze, zastanawiam się co oni planują z tą czwórką zrobić, bo było już tyle podpowiedzi i spekulacji (w dodatku każda o czym innym), że już się pogubiłem

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mint » 07 gru 2014, 12:02

A tu się okazuje,że mają już kilka dodatków do zrobienia, i postanawiają określonej grupie w EA/Maxis przydzielić rbote do określonego dodatku. xD A data premiery dodatków - wszystkich inna. xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 07 gru 2014, 12:13

A ja się zastanawiam, co się stało z małymi dziećmi xD Wcześniej mówili, że dodanie ich, to jest dla nich priorytet. A teraz co? Cisza. Jakby o nich zapomnieli. Właściwie nie zdziwiłabym się, gdyby to gadanie o szybkim ich dodaniu miało TYLKO na celu zachęcenie większej ilości osób do kupienia wybrakowanej podstawy. Nawet nie zdziwiłabym się, gdyby w ogóle ich nie dodali, tłumacząc się, że "silnik gry nie pozwala" :swelol:
Ostatnio zmieniony 07 gru 2014, 19:49 przez Mikado, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Eq » 07 gru 2014, 13:30

Jeżeli małe dzieci nie dojdą, to ja będę żądał zwrotu pieniędzy ;) XD

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 07 gru 2014, 23:20

Dojdą, dojdą... Choć nie koniecznie w aktualizacji.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Atax
Posty: 181
Rejestracja: 16 sie 2014, 16:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Atax » 08 gru 2014, 17:21


Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 08 gru 2014, 17:23

^ To są żarty, prawda? xD
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Atax
Posty: 181
Rejestracja: 16 sie 2014, 16:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Atax » 08 gru 2014, 17:49

Raczej tak xD
'Za dużo piłek' i 'Seksowne Pachy Łuków' XD

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 08 gru 2014, 17:51

Oni ni mają co tam do roboty, tylko siedzieć w PSie i się "bawić" To jest suche, a nie śmieszne, heloł EA :)
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 08 gru 2014, 18:29

Rozbawiły mnie Sexowne pachy łuków i Za dużo piłek :haha:

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 08 gru 2014, 21:06

Mi to wygląda na takie drobne podśmiechujki z graczy, którzy wciąż marudzą i każdy chce coś innego :p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 09 gru 2014, 2:15

Suche i w ogóle nieśmieszne.
Wciąż czekam na dzieci! kiedy oni się ogarną? nawet słowem o nich nie wspomnieli. A ja pamiętna jestem. <_< Były juz oferty i oferciki na czwórkę, ale i tak się nie przełamie dopóki nie będę mieć pewności, ze grupa wiekowa w postaci szkrabów nie zawita do gry w najbliższych miesiącach. Ten przeskok z kołyski do dziecka jest po prostu okropny i nie chce go mieć w swojej grze.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 09 gru 2014, 9:00

Aktualizacja wprowadzająca nowe kariery, i obiekty z nimi związane, pojawi się 16. grudnia.

http://simsvip.com/2014/12/08/the-sims- ... mber-16th/
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 gru 2014, 11:28

Wtorek, czyli tak jak baseny :p Wcześniej bardziej wyczekiwałem tej aktualizacji, ale skoro tylko dwie kariery mają być i to takie średnio dla mnie ciekawe to bardziej wyczekuję zapowiedzi aktualizacji na najbliższe miesiące po nowym roku. No i na zapowiedź pierwszego dodatku do gry... Liczę jednak, że przed dodatkiem pojawi się jakaś duża aktualizacja dodająca małe dzieci. I korygująca wzrost nastolatków 8D

Poza tym nie powinniście pisać rzeczy w stylu "ileż można czekać na małe dzieci, miał to być priorytet!". Może właśnie dlatego, że to priorytet to chcą to zrobić dobrze :) Podstawkę wydali bardzo szybko i co nam graczom przyszło z tego gonienia terminów? Gra pełna luk... Ja wolę poczekać czy to na aktualizacje i czy dodatki, ale żeby dopracowali to. Nie chcę usprawiedliwiać EA bo zawiedli wielu graczy, ale... jednak wywiązują się z obietnic dodając brakujące zawartości w aktualizacjach. A co więcej, z każdą dochodzą nowe obiekty/ubrania, a przecież już w samej podstawce było ich więcej niż w którejkolwiek innej :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 09 gru 2014, 11:40

@Absolem: a oni wogole zapowiedzieli ze poprawia ten wzrost ?
Fajnie by bylo bo on w oczy kole... wogole wyglad nastolatkow w oczy kole, nie da sie rozroznic od doroslych
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 gru 2014, 11:50

Raszpla, akurat poprawy wzrostu nie obiecywali. Zasugerowali jedynie, że może dodadzą wiek pośredni między dziećmi a nastolatkami :) Tak więc nastawiać się może nie powinienem na to, ale myślę, że przy takich lamentach nas, graczy, na pewno albo dodadzą ten nowy etap życia albo zdecydują się naprawić wzrost. Osobiście wolałbym poprawę wzrostu, bo nowe etapy życia (nie licząc małych dzieci) nie są potrzebne, sztucznie przedłużałoby to grę :P No ewentualnie po emerycie jakiś etap np. dziadek xD I wtedy dziadek wyglądałby jak prawdziwy dziadek :P

A co do nastolatków obecnie, to czasem da się rozróżnić czasem nie, przeważnie nie :P Rysy niektórym (z nastolatka na dorosłego) zmieniają się bardziej innym prawie w ogóle... Raz chciałem flirtować z ładną simką, która okazałą się nastolatką nie mogłem dorosłym :P Oczywiście obecnie wielu nastolatków dorównuje wzrostem rodzicom... ale w grze powinny jednak te etapy być zróżnicowane, skoro ogólnie wszyscy simowie mają ten sam wzrost. Nie wiem, jeśli EA tego nie naprawi, to liczę na moderów... w końcu do TS3 wydali mod, gdzie dzieci i nastolatki rosły stopniowo, więc wszystko jest możliwe :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 09 gru 2014, 16:10

Absolem, jest potwierdzone że nie zmienią wzrostu nastolatków, bardzo prawdopodobna jest nowa grupa wiekowa, pre-teens. Nastolatki w 4 mogą robić bara-bara i inne rzeczy, których nie było w poprzednich częściach, więc :P Poza tym kiedyś była taka odpowiedź na tweeta gracza, jakiś SimGuru powiedział że możliwe :)
Wyczekuję następnych aktualizacji :bored:
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 09 gru 2014, 16:16

Aktualizacja powinna pojawić się za tydzień.

http://sims.arhn.eu/2014/12/znamy-date-aktualizacji/

Pisałem o tym na poprzedniej stronie. :P //Guuki

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 gru 2014, 17:16

Niebezpieczny, ale co jest możliwe, bo tak napisałeś, że nie zrozumiałem :D Nie wiem, ostatecznie jak dodadzą tą nową grupę wiekową też będzie spoko, byleby jakieś rozróżnienie było... A poza tym to że powiedzieli, że nie zmienią wzrostu nie oznacza, że nie zmienią zdania :D

No i jestem zaskoczony tym, że nastolatki mogą robić bara bara, nie próbowałem jeszcze z przyzwyczajenia tej opcjo :O To może dlatego mają wzrost dorosłych... aby nie propagować seksu wśród młodzieży? Hmm...
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości