The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 gru 2014, 17:36

Wtedy w tej ankiecie podawali tyle ciekawych pomysłów na dodatki, ciekawe czy zrealizują coś z tego :p No i jeszcze te pogłoski, jakoby w przyszłości szykowana otwarty świat... jakby dodali małe dzieci, nastolatków i zmieniliby mapę miasta tworząc jedno miasto, anie jakiś podział na dzielnice to by już można było mówić o sukcesie :p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 05 gru 2014, 18:18

Chciałbym, żeby czwórka była równie świetna i nieograniczona jak dwójka. W końcu to najlepsza część serii xD

Pory Roku na pierwszy dodatek mogą ją oddalić od porażki poprzedniczki :D

Tylko, że to się kupy nie trzyma - najpierw koncepty żywcem wyjęte z własnego biznesu, jeszcze tamta ankieta, nagrania głosu jak pod karaoke... Ok, nie zrobią pory roku, tylko proszę bez tych debilnych, nikomu nie potrzebnych festiwali...

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 06 gru 2014, 0:10

^ Festiwale były fajne...

Nie wyobrażam sobie za specjalnie CPR w czwórce. :x Dalej liczę na biznes mimo wszystko.
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Atax
Posty: 181
Rejestracja: 16 sie 2014, 16:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Atax » 06 gru 2014, 0:37

Trochę to dziwne, najpierw zdjęcia "biznesowe" kojarzące się z własnym biznesem, a teraz jacyś kosmici i zamrożenie, które mogą oznaczać zarówno CPR jak i NzTŚ (w tych ich propozycjach dodatków były moce żywiołów). Mam tylko nadzieję, że nie powstanie z tego jakaś dzika mieszanka bez ładu i składu...

PS: Festiwale w 3 są ekstra! =o

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 06 gru 2014, 1:17

Oj, ale czy Wy myślicie, że oni robią koncept arty przed samą pracą nad dodatkiem? Na pewno robią dużo wcześniej, pewnie jak pracują nad jednym dodatkiem to robią już na kolejny dodatek koncepty.

Poza tym ja w sumie też sobie nie wyobrażam ogólnie tych dodatków... No bo takie 4 pory roku. Gdzie upchać w takim Willow Creek lodowiska czy potencjalne parcele festiwalowe (a pewnie pojawi się coś podobnego)? Gdzie mają być biznesy naszych simów, jakieś nowe parcele itd? Bo po pierwsze - nie chce mi się wierzyć, żeby w każdym dodatku dochodziło nowe miasto, po drugie - to byłoby głupie gdyby np. wszystkie parcele specjalne z Pór roku miały być w innym mieście... albo biznesy naszych simów. Nie wiem, albo będzie porażka, albo miłe zaskoczenie...

I też uważam, że festiwale w TS3 były bardzo fajne i nie były niepotrzebne... Bardzo urozmaicały rozrywkę i było dużo rzeczy do robienia na nich. No i to był dobry sposób na umieszczenie nowych atrakcji z dodatku. Jeśli w TS4 pojawi się coś podobnego, to powinny te festiwale trwać określoną ilość dni (najlepiej żeby była opcja dostosowania sobie tego do długości życia sima). No i fajnie by było, jakby po takich festiwalach kręciły się jakieś postacie niezależne, grajkowie uliczni, cyganki czy coś...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 06 gru 2014, 9:08

A może to dodatek związany z Bellą? :doge:
Porwana przez kosmitów, wyprany mózg, te sprawy.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 06 gru 2014, 10:17

Te miasto to jest istna makieta..
Parcele to po prostu odrębne kawałki świata..
Park w Willow .. Na mapie znajduje się w środku miasteczka, tymczasem parcela jest otoczona lasami i nigdzie nie widać cywilizacji...

To widok na tą parcelę po maksymalnym oddaleniu
Obrazek

Nie dali małych dzieci, więc pojawia się nadzieja, że dobre EA zrobi pory roku jako pierwszy dodatek.. Nie zrobi tak, a zamiast tego wymyśli coś innego, wtedy będzie się mówić, że jakież wspaniałe EA dali coś czego nigdy nie było..
Są ekrany ładowania, ale za to pod domem bez tołku w kółko 20 simów chodzi.. nie no super..

Ta gra już nie jest grą z serii sims, tylko kolejnym produktem z logiem The Sims, aby wyciągnąć pieniądze..
A kupując tą grę tylko pozwalamy im robić co chcą...
Terminy, terminy.. To co z tego, że terminy ich goniły??
Gdyby ludzie nie kupili tej niedorobionej gry, wtedy EA postarałoby się..
Nawet to pokazuje, że liczy się tylko kasa..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 06 gru 2014, 10:36

Ehh, takie dyskusje stały się już bezproduktywne, chyba wszyscy stali bywalcy forum dawno wyrazili swoje negatywne lub pozytywne opinie.

Ja mam nadzieję, że EA jednak naprawi Simsy i że z dodatkami będą dużo lepszą grą... A sprzedaż czwórki raczej nie była jakaś super. Tak przynajmniej uważam po tym, że już w niecały miesiąc po premierze w empikach i tesco były przeceny na nią, nie wiem jak w innych sklepach bo nie obserwowałem. A ostatnio, w czarny piątek, można było kupić cyfrową edycję z calutką zawartością dodatkową za... 99 zł :P Tak więc to rodzi nadzieję, że chcąc sprzedawać dalej dodatki będą musieli na prawdę się postarać inaczej nikt im teog nie kupi. A przecież dodatki zawsze słabiej się sprzedają niż podstawa, bo nie każdy wszystkie dodatki chce mieć...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 06 gru 2014, 10:54

Na CPR nie ma najmniejszych szans, "zaskoczą" nas jakimś badziewiem typu Zostań Gwiazdą. CPR w 4 będzie bardzo trudne do zrealizowania, stworzyli taką podstawę to teraz niech cierpią. A zwierzaki, wilkołaki i inne postacie "owłosione" to będzie porażka. Nie wyobrażam sobie długowłosego psa w 4. Będzie mieć liście zamiast włosów. EA, macie do rozgryzienia ciężki orzech, a i tak nikt w Was nie wierzy. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 06 gru 2014, 11:11

Co do pór roku. W dzielnicy gdzie mieszka rodzina Ćwir znajduje się woda (kałuże) na drodze. Może to jakaś podpowiedź? Dodając ten dodatek jako pierwszy, o którym wszyscy tak marzą, jeszcze poprawiliby sobie zdanie. EA takie kochane, daje CPR jako pierwsze. soft9
To bardzo możliwe. Co do tego gdzie to wszystko upchną. Pewnie w takim Willow Creek pojawi się nowa dzielnica. W niej znajdą się nowe budynki i jedna wolna parcela na zbudowane czegoś po swojemu.
Nowe otoczenia myślę, że będą do kupienia jako DLC (o których jeszcze cisza).

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 06 gru 2014, 11:19

Właśnie, co z tą świetną alternatywą store? Co z tym złotym pakietem za ponad 200zł który umożliwiał pobranie pierwszych "Gameplay Packs" za darmo? Oj EA, EA. Jak będzie CPR, na pewno będzie nowe miasto. EA jakie cudowne, dało CPR jako 1 dodatek i jeszcze nowe miasto! A potem wielkie zaskoczenie, w późniejszych dodatkach.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 06 gru 2014, 11:33

Obrazek

Spójrzcie na nowe, super rzeczy, jakie dostaniecie z aktualizacją z karierami. Nie mówicie battlechick, że wam to pokazałam!

Obrazek
Źródło STL

Na zdjęciu widać kilka nowych obiektów, które pojawią się wraz z aktualizacją z zawodami.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 06 gru 2014, 12:07

Widziałem już kilka dni temu ten obrazek, w sumie obiektów sporo, ale większość to ozdóbki :P No i szkoda, że dali nową bieżnię, zamiast jakiegoś całkiem nowego sprzętu do umiejętności sportowych, np. ściana wspinaczkowa, kosz do koszykówki czy coś do podciągania się ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 06 gru 2014, 19:07

Wciąż nie wiem, co się stało z tym KLIK.

Awatar użytkownika
Atax
Posty: 181
Rejestracja: 16 sie 2014, 16:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Atax » 06 gru 2014, 19:12

Hi Bartek pisze:Wciąż nie wiem, co się stało z tym KLIK.
On to jeszcze nic, ale gdzie się podziała jego piłka?

Jak teraz patrzę na to zdjęcie, to mam ochotę dziękować EA, że poprawili simów i włosy, bo na zdjęciu są le fu >.<

Ooo nowe ozdoby!
Czego Wy niby spodziewaliście się po darmowej aktualizacji? I tak dają podejrzanie dużo, jak na nich

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 06 gru 2014, 19:35

Mi się też wiele rzeczy w TS4 nie podoba, ale grzecznie czekam na rozwój wydarzeń. Nadal wierzę, że w końcu dojdą wielkie braki, które nam wszystkim przeszkadzają. Przecież w końcu muszą widzieć, co jest nie tak! Skoro ostatnio jedna z Guru opublikowała wpis odpowiadający na zarzuty graczy, to już oznacza, że widzą niezadowolenie.

Na razie traktuję czwórkę jako zwykłą grę, przy której można się pobawić, choć bez większego zaangażowania :) I włączam sobie ją raz na jakiś czas żeby zająć się moimi simami :P

A tak jako ciekawostkę, dziś kolejna youtuberka, Kina, zakończyła na swoim kanale serię z TS3.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 06 gru 2014, 19:40

To że widzą, nie oznacza że naprawią grę. Mnie się 4 podoba, jako podstawa jest dosyć rozbudowana, ale boje się o przyszłość 4. Nie wiadomo co może z nią zrobić EA.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 06 gru 2014, 20:01

Niebezpieczny, no niby racja, ale tak jak mówiłem staram się wierzyć w świetlaną przyszłość serii... hah. A co do dodatków to wiele rzeczy sobie nie wyobrażam obecnie. Np. samochody - raczej możemy zapomnieć o animacji wjeżdżania i wyjeżdżania z parceli, w końcu teraz mamy chodniki z krawężnikami i nie wydaje mi się, żeby jakoś chcieli to dobrze rozwiązać. Może animacja wsiadania i wysiadania, ale to wszystko...

PS: A zauważyliście, że podczas gotowania nie ma głosu ognia z palników czy bulgotania w garnku? Bardzo mi się to nie podoba...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 06 gru 2014, 20:03

Coraz więcej osób porzuca trójkę i zaczyna czwórkę oraz poprzednie części. Co w tym dziwnego? Jakbym był złośliwy i dziecinny (z moją nienawiścią do trójki) powiedziałbym, że to dlatego, że jest kiepska xD

Ale to samo mógłbym powiedzieć za 5 lat o czwórce, więc tak jakby schejtowałbym sam siebie xD

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 06 gru 2014, 22:22

Sama Kina stwierdziła, że ma dość męczenia się ze stabilnością gry, z jej lagami, błędami i wiecznym zacinaniem się :P Czyli argumenty takie jak u większości. A że pojawiła się czwórka, to woli się przesiąść na TS4.
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości