Lubicie zabijać Simów?

...ogólnie o grach z serii The Sims i wszystkim, co z nimi związane
Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Lubicie zabijać Simów?

Postautor: Guuki » 17 sty 2014, 11:52

Jak w temacie. Lubicie zabijać Simów? Czy zostawiacie to grze?

W "dwójce" zdarzało mi się, gdy miałem zły humor ;) . Najczęściej pokój z kominkiem wypełniony drewnianymi krzesłami załatwiał sprawę, ale skuteczne też było usunięcie drabinki w basenie czy majsterkowanie przy telewizorze po wziętym prysznicu :devil: .
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Lubicie zabijać Simów?

Postautor: Jackob » 17 sty 2014, 14:43

Często mi się to zdarzało. Zwłaszcza wtedy kiedy nie miałem pomysłu jak grać. Wtedy wchodziłem do Werony i zabijałem wszystkich. XD

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: Lubicie zabijać Simów?

Postautor: Pacyfka » 20 sty 2014, 19:18

W Jedynce praktycznie zawsze, bo nie potrafiłam w nią grać i jak się wkurzyłam to zabijałam simów topiąc ich, podpalając itd. ;D
W dwójce nie przypominam sobie. Wolę grać normalnie.

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Lubicie zabijać Simów?

Postautor: simunia » 03 maja 2014, 16:04

Ja raz w 2 zabiłam sima a raczej zagłodziłam go na śmierć, i raz przez przypadek podpaliłam kilku simów na studiach moją simką która była złą czarownicą.

Venstey
Posty: 39
Rejestracja: 29 gru 2013, 12:15

Re: Lubicie zabijać Simów?

Postautor: Venstey » 03 maja 2014, 16:59

Ja lubię gdy chcę się wyżyć B)
proszę wstawić mniejszą sygnaturę/ Indra

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: Lubicie zabijać Simów?

Postautor: Darkling » 11 maja 2014, 16:23

W jedynce często zdarza mi się podpalać całe domy, ale wtedy mimo wszystko zawsze nie zapisuję gry. :P
W dwójce najczęściej bawię się w zabijanie na studiach, żeby je sobie jakoś urozmaicić, gdy moi Simowie ciągle chodzą na wykłady i się uczą. soft9 Już nieraz bywało tak, że po akademiku krążyło potem jakieś 20 duchów. soft9
A w trójce już jakoś nie zabijam Simów. Może to dlatego, że trudno ich podpalić, a pożary robię najchętniej. xD

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Lubicie zabijać Simów?

Postautor: simunia » 13 maja 2014, 18:13

Raz jak moja simka prowadziła przedsiębiorstwo domowe to zablokowałam drzwi by mi klienci do domu nie wchodzili pech chciał, że jeden z klientów który był narzeczonym mojej simki był głodny i kazałam przygotować jedzenie simce ale zapomniałam, że drzwi są zablokowane i sim zmarł.
Raz simka w pożarze zmarła bo nie dałam czujnika dymu a jak mąż po straż zadzwonił to było za późno. Także najczęściej u mnie simy umierają przez przypadek.

Awatar użytkownika
Szafirek
Posty: 180
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:35

Re: Lubicie zabijać Simów?

Postautor: Szafirek » 03 paź 2014, 16:51

Kiedyś każda moja rodzinka miała na dachu takie pomieszczenie, w którym zamykałam denerwujących mnie simów i lokajów. Albo ich podpalałam lub umierali z głodu. Czasem gdy miałam dobry humor dostawali maszynkę z jedzeniem i tam sobie żyli. Pamiętam wściekłe duchy lokajów xD
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Lubicie zabijać Simów?

Postautor: salberg » 03 paź 2014, 16:54

Uwielbiam.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Lubicie zabijać simów?

Postautor: Guuki » 04 paź 2014, 20:37

Teraz, kiedy doszły duchy, muszę uśmiercić paru Simów dla przyjemności rozgrywki. ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: Lubicie zabijać simów?

Postautor: rgx97 » 04 paź 2014, 20:55

Jeszcze żaden mi nie umarł z mojej woli. Tylko raz Lisie Piekło umarła podczas naprawiania radia, ale to był początek gry, więc nie zapisałem. :D
Obrazek

Natomiast kiedy chciałem sprawdzić różne rodzaje śmierci i stworzyłem do tego osobną rodzinę, to nie udało mi się nikogo zabić. A na śmierć z głodu nie chciałem czekać.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Lubicie zabijać Simów?

Postautor: Lenna » 12 paź 2014, 14:54

Darkling pisze: W dwójce najczęściej bawię się w zabijanie na studiach, żeby je sobie jakoś urozmaicić, gdy moi Simowie ciągle chodzą na wykłady i się uczą. soft9 Już nieraz bywało tak, że po akademiku krążyło potem jakieś 20 duchów. soft9
Witaj w klubie soft9 Mi raz w akademiku się trafili sami brzydcy Simowie, a mój Sim chciał romansować, więc wzięłam pozabijałam tych brzydalów żeby przybyli nowi XD Robiłam pożar w kuchni i cała kuchnia się sfajczyła, połowa Simów z akademika się sfajczyła xD A potem jeszcze zamknęłam drzwi do akademika na klucz i studenci którzy wracali z wykładów nie mieli jak wejść, więc sterczeli przy tych drzwiach i w nocy jak się pojawiły duchy tamtych z pożaru to ich straszyły, i w ten sposób ze strachu umarli kolejni Simowie xD A potem na podwórku była cała masa grobów...

Salberg o Jezusie XDDDD soft9 :haha:

Zabijałabym częściej gdyby nie to że boję się że mi nagrobki znikną <_< A tak w normalnej rodzinie to często kogoś zabijam bo nie mam co z nim zrobić, albo Sim mi się znudził xD Albo tak jest ciekawiej :) Jak już decyduję że jakiś Sim musi zginąć, to jadę na całego i jak ma zginąć np. w pożarze to tworzę pomieszczenie z kuchenką, krzesłami itp. (więcej drewna na opał!) podkładam dywany, ustawiam fajerwerki i inne materiały wybuchowe XDD, i jak już zapali się kuchenka to wszystko od razu bucha ogniem i Sim się od razu zapala :* Polecam dywany, działają najlepiej XD
A kiedyś to często zabijałam dla zabawy xdd
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Lubicie zabijać simów?

Postautor: Kasim Hazim » 09 sty 2015, 0:44

Nie zabijam swoich simów za specjalnie. W tej części w sumie tylko raz zginął mi jakiś sim i to przypadkiem. W sumie nic dziwnego, skoro grałem bardzo mało. :P
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: Lubicie zabijać Simów?

Postautor: aesthetea » 11 sty 2015, 16:46

Obrazek


Fani simów mają to w sobie, że lubią przekładać widocznie swoje emocje na biedne, niewinne niczemu cyfrowe ludziki. soft9
Sama jak byłam młodsza, bardziej lubiłam się 'bawić' życiem simów, ale teraz jednak wolę, żeby coś osiągnęli, a szkoda mi tworzyć nową grę tylko dla zabicia sima, zbyt dużo czasu, wysiłku i emocji pcham w tworzenie go i potem szkoda mi się go pozbywać. [*]
Obrazek


Awatar użytkownika
exodus
Posty: 167
Rejestracja: 20 gru 2013, 17:23

Re: Lubicie zabijać Simów?

Postautor: exodus » 11 sty 2015, 16:55

Czasem zabijam, ale to do wzmocnienia fabuly i rozkrecenia akcji (jesli rodzina patologincza badz przypadek w bogatej i znanej) ale w TS4 jeszcze nikogo nie zabilam i nic z przypadku :(
KasimEdit: No bez przesady...

Awatar użytkownika
Joan
Posty: 213
Rejestracja: 21 sty 2015, 17:43

Re: Lubicie zabijać Simów?

Postautor: Joan » 22 sty 2015, 16:07

Obecnie na moim simowym cmentarzu znajduje się więcej nagrobków niż mam simów >D + mam jeszcze drugi "Smętarz dla zwieżąt" i tam są nagrobki psów i kotów, też trochę tego jest.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Lubicie zabijać Simów?

Postautor: Pappy » 13 lut 2015, 15:43

W jedynce kocham wypełnianie parceli dywanami i zapalanie kominka <3
W dwójce zrobiłem do Miłowa cmentarz z 84 miejscami na nagrobki, trzeba go jakoś zapełnić. :P 17 miejsc zajętych dopiero, trzeba zrobić rzeź. XDD
W czwórce jakoś lepiej znoszę śmierć sima, w poprzednich częściach żal mi było uśmiercać simów ze względu na osiągnięcia jakie zdobył itd., ale w tej części kiedy tylko sim staje się emerytem i ma ukończoną aspirację to przyśpieszam proces uśmiercania. :P
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Lubicie zabijać Simów?

Postautor: simunia » 02 wrz 2015, 16:08

Kiedyś nie lubiłam, ale teraz zabijam simów za pomocą krowokwiata

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Lubicie zabijać Simów?

Postautor: Kapitan Indra » 02 wrz 2015, 21:21

Jakoś specjalnie nie lubię, ale kilka razy zdarzyło mnie się w TS3 u Landgraabów spowodować specjalnie nagłą śmierć żeby zwolnić miejsce w rodzinie dla jakiegoś małżonka czy planowanego dziecka. Obecnie nie jestem już tak krwiożercza i jeśli chcę zwolnić miejsce w rodzinie, po prostu wyprowadzam Sima i gram na kilka domów (obecnie na cztery).
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Re: Lubicie zabijać Simów?

Postautor: Dodo » 02 wrz 2015, 21:28

Jak mnie wkurzą, to i owszem, czasem się zdarzy. Ostatnio zabiłam u siebie emerytkę, bo nie chciała umrzeć sama z siebie i tylko zapełniała potrzebne w rodzinie miejsce :P
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości