Jednorożce

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Jednorożce

Postautor: Rai » 19 lis 2013, 3:39

JEDNOROŻCE

Obrazek


Jednorożce to mityczne stworzenia dochodzące wraz z dodatkiem The Sims 3 Zwierzaki.
Zwykle pojawiają się w okolicach jezior, stawów czy dużych polan późną nocą i znikają wraz z pierwszymi promieniami słońca. Nad miejscem ich pobytu zaobserwować możemy wspaniałą zorzę polarną.

Wygląd
Te wspaniałe stworzenia wyglądem przypominają konie, jednak posiadają kilka cech odróżniających je od nich. Przede wszystkim posiadają róg, który pozwala im korzystać ze swych mistycznych mocy. Mogą mieć także poświatę. Ich ogon także różni się od końskiego - jest bowiem zakończony charakterystycznym pędzlem. W odróżnieniu od swych krewniaków, mogą posiadać także długą brodę. Dodatkowo nad ich kopytami sierść jest dużo dłuższa.

Umiejętności
Jednorożce to bardzo inteligentne stworzenia. Posiadają wszystkie umiejętności na poziomie 10.
Kochają naturę i często błogosławią znajdujące się w okolicy rośliny, zwierzęta, a nawet Simów, zużywając swoją magiczną energię. Ponadto, jednorożce mogą nie tylko gasić pożary, ale również je wzniecać. Podobnie mogą nie tylko błogosławić i leczyć, ale także przeklinać.
Ponadto mogą się także teleportować.
Gdy się posilają, zaobserwować możemy przy nich tęcze. Wokół ich stóp wyrastają młode gałązki.

Adopcja
Aby mityczny koń zechciał dołączyć do naszej rodziny, musimy mieć status przyjaciela na zawsze z trzema innymi zwierzakami. Musimy także zaprzyjaźnić się z samym jednorożcem.

Potomstwo
Jednorożce mogą rozmnażać się zarówno ze swoimi pobratymcami, jak i ze swoimi końskimi krewnymi. W drugim przypadku istnieje niewielka szansa, że źrebię odziedziczy mistyczne cechy swojego rodzica.

Autorem tekstu jest Rai.


Jak podobają Wam się jednorożce z dodatku The Sims 3 Zwierzaki? Udało Wam się je adoptować? A może nigdy ich nie spotkaliście?

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Jednorożce

Postautor: salberg » 03 maja 2014, 21:12

JEDNOROŻCE. Nie ma to jak tęcza, krasnoludki, wróżki i w ogóle, słodycz. Nie przepadam za jednorożcami, bo... po prostu kojarzą mi się z małymi, pięcioletnimi dziewczynkami, które chcą mieć latającego kucyka jednorożca, czy coś takiego. I gdy po raz pierwszy zobaczyłem jednorożca w tej grze, pomyślałem sobie "Jezu, naprawdę to zrobili...?!". Taak... Ich wygląd nie jest ani leniwy i nijaki, ani zachwycający. Zgaduję, że mniej więcej tak powinny wyglądać jednorożce. Nie podoba mi się też ich otoczka... ale to w końcu jednorożce, więc twórcy zrobili to tak, jak powinni. I byłem to tego stwora bardzo negatywnie nastawiony, dopóki nie przejąłem nad nim kontroli. Jednorożec potrafi wzniecać ogień. Jednorożec potrafi podpalać ludziom domy, samochody, a nawet grunt pod nogami. Największe pośmiewisko dodatku zafundowało mi mnóstwo czasu spędzonego na podpalaniu niewinnych ludzi i ich dobytku. Dziękuję wam, EA. Dziękuję wam za jednorożce.

Thom
Posty: 83
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:22

Re: Jednorożce

Postautor: Thom » 31 sie 2014, 20:26

Z tego co mi wiadomo, mają to być koń, pies i kot, ale nie próbowałem.

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: Jednorożce

Postautor: Aaqwil » 01 wrz 2014, 17:17

Pies, kot i koń muszą być w rodzinie sima, który jednorożca chce zaadoptować. :P

Pamiętam mojego Pieruna (ciekawe imiona mają te konie), lubiłem nim grać, potem niestety jakoś nie miałem okazji posiadać innego rogatego konia. Jak dla mnie "postać" nadnaturalna na plus.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Jednorożce

Postautor: Guuki » 01 wrz 2014, 17:19

Nigdy nie miałem, nigdy nie grałem. Nie wiem nawet jak wygląda rzucanie przez jednorożca tych wszystkich uroków.
Jedynie parę razy widziałem gdzieś w parkach i lasach. Wygląda majestatycznie, mitycznie, to fakt, ale do gry jakoś nigdy mnie nie zachęcił.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Jednorożce

Postautor: Lunon » 02 wrz 2014, 9:47

Mi się spodobał pomysł z jednorożcem.
Ciekawe urozmaicenie postaci fantastycznych.
Fajne jest to, że nie wygląda jak kucyk ponny, tylko właśnie bardziej mistycznie.
I ta umiejętność wznoszenia pożaru ^^
Jestem na tak.

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Jednorożce

Postautor: simunia » 09 gru 2015, 19:06

Ja jeszcze nigdy jednorozca nie miałam, ale może w końcu mi się to uda osiągnąć


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość