The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 31 sie 2014, 19:06

^ uważaj bo ostrzeżenie będzie :*

Kasim, mój młodszy brat - jego relacja identyczna... Najlepsze, że ze względu emocji i jakiś poczatkowych informacji kilka dni po zapowiedzeniu TS4 powiedziałem mu, że będzie można sterować simem w pracy i wgl... A on nadal w to wierzy :| a my nawet otwartego świata nie dostaniemy...

Sebosz
Posty: 160
Rejestracja: 30 gru 2013, 14:24

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Sebosz » 31 sie 2014, 19:15

no cóż, częściowo otwarty jest, ograniczyli do paru domów... Ale myślę, że akurat ekran ładowania to najmniejszy problem, bo z czego widziałem to bardzo szybko się wszystko tam ładuje.

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 01 wrz 2014, 10:07

Z tą rakietą mogli zrobić ukrytą parcelę w kosmosie :>

Ale po co? Za dużo pracy! Przecież trzeba dodać nowy styl chodu, w którym sim prawie lata! I nową śmierć! Wessanie w próżnie od zbyt długiego przebywania w kosmosie! I pewnie też kosmitów dla smaczku! Gdyby mi takie coś dali, to bym im wybaczył brak kilku drobnych rzeczy. Gdyby mi dali sklepy spożywcze, markety i odzieżówki to bym im coś większego wybaczył. A gdyby dali otwarte prace, restauracje i inne tego typu rzeczy to bym nawet wydał kasę na edycję kolekcjonerską! Ale po co?

Awatar użytkownika
figa
Posty: 65
Rejestracja: 15 sty 2014, 13:33

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: figa » 01 wrz 2014, 11:32

Faelwen pisze:(...)
Na koniec wspomnę- nie cierpię tej rakiety, czy gogoś też tak wkurza jej ciągłe pokazywanie? Ja tam wolę mieć zmywarkę zamiast rakiety! gdyby przynajmniej można było coś nią ciekawego robić...
Też wolę zmywarkę albo basen ale gra jest adresowana do nowego pokolenia graczy, ma spodobać się głównie dzieciom. Z resztą Twojej wypowiedzi, nieujętą w cytacie także się zgadzam a przede wszystkim z tym, że świat jest zamknięty. Mogli chociaż zrobić otwarte te dzielnice ale po co się wysilać...
Obrazek

Awatar użytkownika
Charlie
Posty: 45
Rejestracja: 08 sty 2014, 22:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Charlie » 01 wrz 2014, 12:22

Patrząc na concept arty które ludzie znajdują w plikach gry, oraz te zdjęcia wczesnej niedokończonej okolicy nadal mam nadzieję, że jest jednak 3 miasto na wzór Werony z 2, którym chcą nas zaskoczyć :D

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
ouhoh
Posty: 51
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ouhoh » 01 wrz 2014, 13:20

Widząc reklamę nowych Simsów w TV mam ochotę spalić się ze wstydu. Jest ona taka dziecinna, a na dodatek brat z ojcem się ze mnie śmieją <_< Gdy były reklamy TS3, to sam pierwszy leciałem do telewizora, żeby to oglądać. Miały w sobie jakąś "klasę". ;(
Łódź Lodz Lodsch Лодзь לודז'

Awatar użytkownika
figa
Posty: 65
Rejestracja: 15 sty 2014, 13:33

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: figa » 01 wrz 2014, 13:32

Charlie pisze:Patrząc na concept arty które ludzie znajdują w plikach gry, oraz te zdjęcia wczesnej niedokończonej okolicy nadal mam nadzieję, że jest jednak 3 miasto na wzór Werony z 2, którym chcą nas zaskoczyć :D

http://pictap.pl/di-KUO3AD70.png

http://pictap.pl/di-IHABLLTP.png
A nie jest przypadkiem tak, że ten pierwszy obrazek to np. simy będą mogły malować w grze albo coś? :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Charlie
Posty: 45
Rejestracja: 08 sty 2014, 22:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Charlie » 01 wrz 2014, 14:07

A oglądnę. Ciekawe co nowego pokażą :haha:

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 01 wrz 2014, 14:21

Ta fotka z tymi poprzebieranymi simami, serio jest łudząco podobna do trójki -_-
Ta reklama co leci w tv ,to w moim odczuciu też jest dziecinna. Jednak moim zdaniem gorsze jest to, że niewiele pokazuje i jest po prostu niezbyt ciekawa. Akurat leciała w obecności mojej 5 letniej bratanicy i widząc jak się gapi w ekran, byłam ciekawa jaka będzie jej reakcja, bo jak się jej coś podoba, to od razu prosi żeby jej to kupić. Tymczasem, reklama się skończyła, a ona wróciła z powrotem do malowania :D

Co do tej Werony, to mi się takie klimaty nie podobają.

W ogóle nie czuję że premiera jest jutro...zresztą kupować i tak nie mam zamiaru, ale trójki też nie miałam zamiaru kupić (choć nie jest to zbyt dobry przykład, dlatego że trójka jednak miała elementy które mi się podobały w przypadku czwórki to oprócz CAS-u i dzieci, to praktycznie nic...), ale jakaś ekscytacja z niej była. Teraz kompletnie nic. Jestem tylko ciekawa opinii graczy czy faktycznie ta gra będzie taką biedą z nędzą na jaką mi wygląda.

IndraEDIT: Niewiele piszemy razem

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 01 wrz 2014, 14:34

Dziecinność reklamy mi nie przeszkadza, ale myślę że osoby w wieku ok. 15 lat mogą mieć z nią problem.
Ogólnie ta reklama nie mówi praktycznie nic o tej grze (oprócz tego, że jest nowa część i rakieta wow :doge: ). W poprzednich częściach tematem reklamy była rewolucja, która przychodziła z nową grą. A tutaj widać, że celują w ludzi, którzy nie czytają nowinek nt. TS i liczą, że jak im tylko powiedzią "ej, patrz! nowa część simsuf!" to oni polecą i ją bezmyślnie kupią ;). Już chyba nawet zauważyli, że te emocje to żal, skoro się nimi nie pochwalili.

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 01 wrz 2014, 14:38

O 19 powinni otworzyć serwery :)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 01 wrz 2014, 15:01

JamesSinatra pisze:Dziecinność reklamy mi nie przeszkadza, ale myślę że osoby w wieku ok. 15 lat mogą mieć z nią problem.
Ogólnie ta reklama nie mówi praktycznie nic o tej grze (oprócz tego, że jest nowa część i rakieta wow :doge: ). W poprzednich częściach tematem reklamy była rewolucja, która przychodziła z nową grą. A tutaj widać, że celują w ludzi, którzy nie czytają nowinek nt. TS i liczą, że jak im tylko powiedzią "ej, patrz! nowa część simsuf!" to oni polecą i ją bezmyślnie kupią ;). Już chyba nawet zauważyli, że te emocje to żal, skoro się nimi nie pochwalili.
No o to mi właśnie chodzi, że jest taka o niczym. Są simowie i tyle.
Hasło "sprytniejsi simowie" pije raczej do większej inteligencji simów, niż imołszyns.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 01 wrz 2014, 15:42

Te ostatnie czaty na żywo były żałosne, nie pokazywali w nich nic ciekawego, ani nic czego nie byłoby w poprzednich odsłonach ;p Czwórkę miałem kupić na początku tego miesiąca, tak miałem zawsze w planach, potem przełożyłem, myślałem, że kupię pod koniec miesiąca przed samą premierą. Ale te wszystkie wiadomości i nowe materiały nie pokazujące niczego, co by mnie zainteresowało sprawiły, że z zakupu zrezygnowałem już na dobre :) Sama podstawa takie marnej gry to dla mnie za mało, żebym po kilku dniach grania się nie znudził i nie rzucił gry w kąt. Może za kilka dodatków dam szansę... na razie więcej swojej kreatywności wyzwolę w Minecrafcie albe TS2 ;)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 01 wrz 2014, 17:08

Absolem, ja tak samo z tym że rozważałem kupić ją nawet w dniu premiery :D.
Poczekam ewentualnie aż stanieje tak jak Sim City, bo ta gra zapowiada się na jeszcze większy flop.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 01 wrz 2014, 17:34

Kolejny opis z Gry-OnLine.
Seria The Sims przebyła długą drogę. Ma już czternaście lat na karku, trzy pełnoprawne gry na komputery osobiste (plus mnóstwo pokręconych wariacji, w tym na konsole stacjonarne oraz przenośne czy smartfony), a każda z nich została wzbogacona o przynajmniej dwadzieścia dodatków. Fani kupowali dla swoich podopiecznych meble z Ikei i słodkie niespodzianki z Katy Perry, zaś EA Games z uśmiechem na twarzy kolekcjonowało wpływające na ich konto fale „Simoleonów”. Od czasu premiery trzeciej odsłony The Sims minęło już jednak pięć lat, zatem kto miał utopić swego Sima w basenie czy podpalić dom, już dawno zdążył to zrobić. Nawet pomimo nagromadzenia mniej lub bardziej znaczących dodatków, do rozgrywki zaczęła wkradać się monotonia. Trzeba było więc kliknąć guzik „restart” i rozpocząć cykl od nowa, unikając jednak jak ognia jakichkolwiek rewolucyjnych zmian w mechanice gry. Zamiast tego, możemy np. w bardzo szczegółowy sposób ukształtować wygląd naszych ludzików czy wpłynąć na ich charakter, który będzie miał niebagatelny wpływ na przebieg rozgrywki. Leniwy Sim za nic nie będzie chciał wybrać się na spacer, zaś nabuzowany po siłowni samiec alfa z łatwością poderwie urodziwą sąsiadkę. Samo życie.

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 01 wrz 2014, 17:35


Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 01 wrz 2014, 17:49

Haha, już się zaczyna wydawanie 1000 łatek i aktualizacji. ^^
A jeszcze nawet gra swojej premiery nie miała.
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 01 wrz 2014, 18:08

Ja czekam aż pokażą coś nowego, co mnie... A nie! Zaraz! Już wszystko pokazali :D

IndraEDIT: Błąd!

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 01 wrz 2014, 19:44

Cały mój tumblr zalany jest zdjęciami na których widać jak ludzie pobierają TS4 z Origin. A nawet pierwsze zdjęcia już są! ^^ Ale ludzie zachwycają się grą powierzchownie. Czyli ulicami, drzewami, otoczeniem. Nie założyli jeszcze rodzin i nie zauważyli czego brakuje.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 01 wrz 2014, 19:46

Ja swoje zamówienie dostanę pewnie w sobotę, najpóźniej w poniedziałek. No nic, poczekam.
Fajerwerków po tej grze się nie spodziewam, ale miło będzie sprawdzić na własnej skórze jak się to wszystko prezentuje.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości