The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Funia
Posty: 99
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:49

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Funia » 31 sie 2014, 14:47

Odnośnie do tego zdjęcia ze sklepu z ciuchami - przecież oni mówili na początku jak gre zapowiadali, że są ubrania, które mają różną cenę. Wniosek taki sklepy miały być i te inne rzeczy, ale musieli usunąć soft9...

Najwyraźniej te wszystkie narzekania spływają po nich, bo myślą, że jak wydadzą dodatki, które każdy chce mieć to ludzie i tak to kupią...
Życie zawsze posyła do Ciebie same anioły... W Twoim otoczeniu nie ma dobrych, ani złych ludzi, są tylko tacy, którzy po prostu pomagają Ci stać się tym, kim jesteś.

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: rgx97 » 31 sie 2014, 15:07

Te obrazki ze sklepu odzieżowego, baru, restauracji itd., które wstawił dzejan, są umieszczone przy karierach podczas ich wybierania przez telefon. To tylko grafika przedstawiająca wykonywany przez Simów zawód.
To nie zmienia faktu, że nadal jestem zdołowany brakiem wielu rzeczy w tej grze... :bored:

Awatar użytkownika
Funia
Posty: 99
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:49

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Funia » 31 sie 2014, 15:16

rgx97 pisze:Te obrazki ze sklepu odzieżowego, baru, restauracji itd., które wstawił dzejan, są umieszczone przy karierach podczas ich wybierania przez telefon. To tylko grafika przedstawiająca wykonywany przez Simów zawód.
Faktycznie, ale popatrz na komentarze. Niektórzy mogą pomyśleć, że w grze są sklepy, restauracje, bary...
Życie zawsze posyła do Ciebie same anioły... W Twoim otoczeniu nie ma dobrych, ani złych ludzi, są tylko tacy, którzy po prostu pomagają Ci stać się tym, kim jesteś.

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 31 sie 2014, 15:24

A co ze sklepem odzieżowym?

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: rgx97 » 31 sie 2014, 15:26

Hi Bartek, nastolatki mogą pracować w sklepie odzieżowym. To zdjęcie jest pokazane podczas wybierania pracy.

Awatar użytkownika
develire
Posty: 55
Rejestracja: 23 cze 2014, 18:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: develire » 31 sie 2014, 15:29

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=uzjJ3ZVw33M#t=575[/youtube]
Live z wczoraj
You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med.

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 31 sie 2014, 15:30

Co nie zmienia faktu, że tam są na stole rozłożone ubrania, jakby kiedyś w grze był sklep :-P

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: rgx97 » 31 sie 2014, 15:31

Albo mieli w planach stworzyć sklep odzieżowy, albo dodali te ubrania w Fotoszopie. :p
Chociaż przydałoby się więcej różnorodnych parcel publicznych. Przyzwyczaiłem się do poprzednich podstaw z dodatkami i teraz wszystkiego jest dla mnie za mało.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 31 sie 2014, 15:34

Tak samo w grze jest plastikowy koszyk z brudami/z ułożonymi ubraniami, a pralek i suszarek nie ma. :P

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 31 sie 2014, 15:36

Wszystko, jako dekoracja i tyle. No bo po co zrobić, jako obiekt... :P
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 31 sie 2014, 17:13

Dziwi mnie naprawdę polityka EA.
The Sims to jedna z najbardziej piraconych gier na świecie.
Zamiast walczyć z tym, wydając mniej bardziej rozbudowanych dodatków
to z każdą generacją wychodzi coraz więcej pakietów... BRAWO!

Podstawa the sims 4 znudzi się po tygodniu grania.
Może nawet wcześniej, bo niczego nie oferuje.
Ciekawe jaki i kiedy zostanie wydany pierwszy dodatek...

Awatar użytkownika
Nix
Posty: 51
Rejestracja: 02 gru 2013, 21:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Nix » 31 sie 2014, 17:58

EA zostało okrzyknięte najgorszą firmą Ameryki dwa razy z rzędu przez jakiś tam serwis, to musi o czymś świadczyć.

Zdecydowałem - czwórki nie kupię. Wolę odświeżyć sobie serię poprzez zdobycie większej ilości dodatków do trójki po promocyjnych cenach i ewentualnie poszukać w necie, jak sobie radzić z bugami.
Kiedy czyta się o tych wszystkich cięciach, przekrętach i widzi poziom gry, aż chce się wrócić do czasów TS2, serio.

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 31 sie 2014, 18:19

Jakby zrobili jeszcze jeden dodatek do The Sims 2 - na otwarty świat i kilka światów do tego dostosowanych, to ta seria byłaby już idealna. Pomyślcie tylko. Jednak ta wspaniała wizja znika, kiedy tylko pomyślę, że takie coś stworzyliby ci sami ludzie, co stworzyli trójkę i czwórkę - myślałem - na serio - że dwa razy nie da się czegoś spaprać, jednak EA na każdym kroku mnie zaskakuje.

Obrazek

A tego to ja już kompletnie nie rozumiem. Cały czas mam wrażenie, że coś próbują ukryć, albo chcą w taki obłęd celowo wprowadzić :wat:

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 31 sie 2014, 18:44

Mam jaszcze malutką nadzieję, że gra pozytywnie nas zaskoczy podczas samej gry... chociaż wiem, że raczej tak nie będzie.
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 31 sie 2014, 18:45

Myślałem, że to zdjęcie z Trójki :P

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 31 sie 2014, 18:52

Zobaczyłem przez przypadek reklamę w telewizji, bardzo przepraszam, ale ta seria jest martwa. [*]

Koślawy, radosny dubbing i oczywiście ani kawałka faktycznego gameplayu. Jak wszystkie pozostałe materiały skierowana tylko i wyłącznie do młodszych dzieci... Starałem się wcześniej nie oglądać, niestety się nie udało...

A teraz uwaga, obstawiam - pierwszy dodatek na pewno wyjdzie w pierwszym kwartale 2015 roku, obstawiam więc luty. Mniej niż pół roku po premierze gry.

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 31 sie 2014, 18:56

Czyżby przyjęcie kostiumowe? Czyżby to był halloween? Czyżby twórcy specjalnie nie pokazali na tym zdjęciu drzew chcąc zrobić nam niespodziankę w postaci pór roku w podstawie?!
Smutne jest to, że twórcy nie potrafią dodać otwartego otoczenia, gdy fani w TS2 stworzyli mod na odwiedzanie sąsiadów. Nie potrafią otworzyć króliczych nor, kiedy w TS3 było to możliwe dzięki modu, ba, mogliśmy nawet sterować simem w pracy. Nie potrafią zrobić postępu historii - fani w TS3 ulepszyli go. A teraz najlepsze - okłamują nas - mówią, że małe dzieci i edytor powierzchni są niemożliwe dzięki silnikowi gry, a tu wyciekają pliki i zdjęcia sprzed roku, na których widzimy że jednak są możliwe, ba, nawet powstały ;p

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 31 sie 2014, 19:00

Co do reklamy w telewizji. Też ją widziałem i zdziwiło mnie stwierdzenie mojej siostry, że ta część będzie świetna. No tak, skoro nie jest na bieżąco z informacjami to tak myśli, pewnie jak wiele innych osób. Ogólnie hasło reklamowe tej części już mówi, że powoli to przestaje być symulatorem życia. Nie zdziwię się jak dodatki do gry będą podobne do trójkowych i będą robić z niej przygodówkę....
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 31 sie 2014, 19:02

Reklama ma tyle wspólnego z tą grą co herbata z kawą. [Wycinam treści niezgodne z regulaminem].

Nie promujemy piractwa, jeszcze raz i warn poleci//Indra
Ostatnio zmieniony 31 sie 2014, 19:09 przez GamerTR9, łącznie zmieniany 1 raz.
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bart » 31 sie 2014, 19:04

salberg pisze: A teraz uwaga, obstawiam - pierwszy dodatek na pewno wyjdzie w pierwszym kwartale 2015 roku, obstawiam więc luty. Mniej niż pół roku po premierze gry.
Co w tym niesamowitego? Na studiach i wymarzone podróże też wychodziły szybko po podstawie.
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości