The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: bluekuba » 28 sie 2014, 22:04

Dzisiejszy czat był naprawde fajny. Imprezy fajnie wyglądają. Mieli pokazać Krowo-kwiat a nie pokazali, a szkoda.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 28 sie 2014, 23:00

Zobaczcie jak ten barman podał drinki, nic nie nalał, pomieszał trochę składniki i drinki magicznie pojawiły się przed simami. Oni tej gry już nie zmienią, jest to generacja spod znaku uproszczeń i głupoty, nie liczcie że dodatki naprawią takie rzeczy...
Ostatnio zmieniony 28 sie 2014, 23:42 przez Levkoni, łącznie zmieniany 2 razy.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 28 sie 2014, 23:03

Zresztą nawet w trójce jest taka opcja wymiany.. Możnabyło się tego spodziewać
Czy to tylko u mnie, czy tak jest, że zarost taki lekki to po prostu plama ciemna??
W dwójce to były pięknie widocznie włoski, a tu
A może ja mam coś z grafiką...
W ogóle mam w demie wszystko na maxa, a łachy mają rozmazane kąty :unsure:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 28 sie 2014, 23:42

Ahh, a ja się pomyliłem, tam jednak jest opcja naprawy kibla :P Wcześniej mi to umknęło, uff...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 28 sie 2014, 23:51

Produkty spożywcze kupuje się w lodówce. Test ciążowy w kiblu. Płótno na sztaludze. Kibel naprawia się sam za pieniądze. Tu już chyba nawet modderzy nie pomogą, oby chociaż rękę boga modem dało się zablokować :/

Czuję się jak ułom, z tego powodu, że wszystko jest w grach upraszczane, serio.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 28 sie 2014, 23:52

Dajcie mi kasę, a założę studio które zrobi sto razy lepszą symulację ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 28 sie 2014, 23:56

^Zatrudnię się. Załóż projekt na kickstar'ze ;)

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 28 sie 2014, 23:57

^ Właśnie miałem Kickstartera zasugerować. ;P

To dobry pomysł, zwłaszcza po premierze czwórki. Jeśli ktoś obieca zawiedzionym fanom lepszą symulację, jego projekt jest z góry ufundowany.

Adamsims
Posty: 38
Rejestracja: 26 cze 2014, 23:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Adamsims » 29 sie 2014, 1:15

Hi Bartek pisze:^Zatrudnię się. Załóż projekt na kickstar'ze ;)
Są ludzie co tak robią, gre tworzą w kilka osób, a potem ona odnosi sukces. Mam nadzieje, że jednak jakaś duża konkurencja weźmie się za simy. To duży rynek zbytu. Według mnie tak duży jak piłka nożna i strzelaniny. Wystarczy tylko wydać kilkadziesiąt milionów.

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 29 sie 2014, 1:36

Zauważyłem że można odblokować różne osiągnięcia. Na przykład, jedno osiągnięcie dostałem ponieważ nie rozmawiałem z innym Simem przez 24 godziny.
Wyobrażam sobie te komunikaty, gdy za każdy razem Sim zrobi coś po raz pierwszy (albo nawet czegoś nie zrobi)... Masakra.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 29 sie 2014, 10:26

Ja to uznałem, że jednak wstrzymam się z pograniem... zobaczę co kilka mądrych głów powie o czwórce np. Guuki czy Glossy bo wydaje mi się, że podchodzą obiektywnie i mają na to podobne spojrzenie do mnie. A dopiero potem podejmę decyzję kupić czy nie, może jednak też zaczekam aż wyjdzie kilka łatek i dodatków, które jakoś rozbudują bardziej grę...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 29 sie 2014, 12:09

Czy jeśli dostanie sie grę wcześniej, to będzie mozna ja uruchomić, w związku z tym, że musi być autoryzowana na origin, czy będzie można autoryzować dopiero w momencie premiery? Poprzednie odsłony pudełkowe nie wymagały takiej autoryzacji. Jak to jest?

Ja sobie chyba jednak na próbę kupię edycję cyfrową i zwrócę ją po kilku godzinach grania.

JamesSinatra wydaje mi sie, ze osiągniecie mozna zdobyć tylko raz więc nie za każdym razem a za pierwszym razem. Przynajmniej ja tak to zrozumiałam. Dla mnie to nie będzie zbyt denerwujące.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 29 sie 2014, 12:23

Wiecie co tak dochodzę do wniosku że może i nawet bym kupiła gdyby była pewność że dodadzą kiedyś małe dzieci i drzewa genealogiczne. No bo jaką mamy. Animacje rośniecia niemowlaka w małe dziecko mają to kto wie czy to zmienia. Może i tako będzie. I te dorastanie kiedy chcemy. Matko co za debil to wymyślił
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Aaqwil » 29 sie 2014, 12:24

Hi Bartek pisze:Tu już chyba nawet modderzy nie pomogą, oby chociaż rękę boga modem dało się zablokować :/
A nie prościej Boskiej Rąsi nie używać? To co ty możesz zrobić rąsią, simowie mogą przecież zrobić sami. <_<

Osiągnięcia mogą być ciekawe, ale... Ale osiągnięcie za nierozmawianie z kimś? Już widzę - osiągnięcie za kupienie i skorzystanie z kanapy, czy posadzenie jabłoni. Czy to naprawdę dąży do zrobienia z czegoś najzwyklejszego wielkiego "wow"? Masakra.

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 29 sie 2014, 12:27

W trójce też było, ale rzadko kiedy z tego korzystałam, tylko czekałam aż sami dorosną, w sumie mi to nie przeszkadza. Mam tylko nadzieję, że postęp starzenia w rodzinach, którymi nie gramy będzie następował po faktycznym czasie a nie tak jak to bywało w trójce, że niezależne simy dorastały w losowym czasie (grałam na długości epickiej i było to denerwujące)

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 29 sie 2014, 14:15

Jeśli ta gra była by o prawdziwym życiu bądź jego wierną symulacją to szybko by się nudziła. Mało interesujące jest robienie w grze dokładnie tych samych czynności z naszego dnia codziennego. Szybsze kupowanie poniekąd zaoszczędza nam czas który w grze płynie bardzo szybko. Zazwyczaj codzienne zakupy nie zabierają nam 3-4h , bądź zrobienie kanapki nie trwa dla nas koło 40min.
Zwykłe czynności zabierały simom tyle czasu , że mało kiedy mogliśmy zając się czymś "pobocznym".
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 29 sie 2014, 14:36

Serio? I dlatego wszystkie ciuchy świata są w szafie, istnieją lodówkowe, sztalugowe i kiblowe sklepy, a kible same się naprawiają i czyszczą. Co ma do rzeczy to, że zabiera simą czas. Nie mów, że trój sim jest technikiem i naprawia ludziom kible. Wolę nie mieć czasu na wszystko, żeby była jakaś trudność w grze, a nie smętność jak w trójce :/

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 29 sie 2014, 14:45

Jeżeli ktoś zamówił cyfrową wersję gry w Origin, za około 4 godziny będzie mógł już pobrać jej pełną wersję. EA udostępnia grę klientom Origin na parę dni przed oficjalną premierą.
Obrazek

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 29 sie 2014, 14:56

Ale aktywować pewnie będzie można 4 (czy 6?) września?
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: aesthetea » 29 sie 2014, 15:58

Nie wiem czemu, ale nadal mam wrażenie jakby premiera The Sims 4 to była odległa data, może przez to, że wydaje się taka niedokończona? Może podłapię kogoś ze znajomych kto byc może kupi i wypróbuję? Bo szkoda mi kupować na jeden raz jak jest duża szansa, że mi się nie spodoba. Ale tak samo jak w jedynkę zagrałam raz, tak mam potrzebę chociaż raz w czwórkę.
Obrazek



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości