The Sims 3 Kariera - Pogaduszki

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 3 Kariera - Pogaduszki

Postautor: Rai » 19 lis 2013, 18:52

THE SIMS™ 3 KARIERA

Twoi Simowie mogą stać się nieulękłymi bohaterami oraz znakomitymi przedsiębiorcami.
Spełnij marzenia o wspaniałych karierach! Możesz być strażakiem, łowcą duchów i nie tylko!

Obrazek


Poszerz horyzonty swoich Simów za pomocą kilku nowych, fantastycznych zawodów. W dodatku The Sims™ 3 Kariera możesz zdecydować, czy Twój Sim stanie się odważnym bohaterem miasta, czy będzie nękał swoich sąsiadów. Twój Sim może ratować innych jako śmiały strażak, zmieniać wygląd miasta jako wiodący architekt albo prowadzić ciekawe życie jako tatuażysta. Czy Twój Sim osiągnie sukces jako miliarder i wynalazca zaawansowanych urządzeń, czy będzie ciułał grosze jako bełkoczący szalony naukowiec? A może będzie odkrywał tajemnice pracując jako detektyw i szukając odcisków palców oraz przesłuchując podejrzanych? Przyszłość Twoich Simów zależy wyłącznie od Ciebie!

Najważniejsze opcje
  • Po raz pierwszy masz kontrolę nad działaniami i interakcjami Simów, gdy wykonują swoją pracę.
  • Stań się bohaterem albo nękaj sąsiadów jako strażak, detektyw, doktor, łowca duchów i nie tylko!
  • Wybierz sposób rozwoju kariery swojego Sima – czy będzie pracował z dobrych, czy ze złych pobudek? Czy będzie podejmował się twórczych przedsięwzięć i osiągnie sukces w swojej karierze? A może zaniedba obowiązki i stanie się obibokiem?
  • Decyzje podejmowane przez Twojego Sima w pracy teraz mają wpływ na całe miasto oraz na innych Simów. Zmieniaj wygląd miasta jako architekt albo ustalaj trendy mody wśród sąsiadów jako stylista.
  • Ciesz się nowymi umiejętnościami i zajęciami! Opanuj sztukę wynalazczości, rzeźbienia oraz tatuażu i wykorzystuj swoje umiejętności, aby zarabiać simoleony.
Nowe cechy osobowości
  • Ekologiczny
  • Ekscentryk
  • Histeryk
  • Spostrzegawczy
  • Urodzony handlarz
  • Zręczny rzeźbiarz
Nowe umiejętności
  • Wynalazczość
  • Rzeźbiarstwo
Nowe kariery
  • Projektant wnętrz (profesja)
  • Stylista (profesja)
  • Strażak (profesja)
  • Detektyw (profesja)
  • Łowca Duchów (profesja)
  • Nauczyciel
  • Lekarz (poprawiona kariera w medycynie)
  • Wędkarz (samozatrudnienie)
  • Ogrodnik (samozatrudnienie)
  • Malarz (samozatrudnienie)
  • Pisarz (samozatrudnienie)
  • Rzeźbiarz (samozatrudnienie)
  • Wynalazca (samozatrudnienie)
Nowy rodzaj śmierci
  • Poprzez uderzenie spadającym meteorem
Inne nowości
  • Pralnie
  • Komisy
  • Złomowiska
  • Tatuażyści
Wymagania sprzętowe:
System operacyjny: XP SP2 / Vista SP1 / Windows 7
Procesor: dla XP - 2 GHz P4 lub jego odpowiednik; dla Windows Vista i Windows 7 - 2,4 GHz P4 lub jego odpowiednik
Pamięć RAM: dla XP - 1 GB RAM; dla Windows Vista i Windows 7 - 1,5 GB RAM
Karta graficzna: 128 MB pamięci i z obsługą funkcji Pixel Shader 2.0

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 3 Kariera - Pogaduszki

Postautor: simunia » 15 maja 2014, 21:12

Bardzo przydatny dodatek który dodał pralki i za to ten dodatek kocham oraz za to, że tam są profesje i samozatrudnienie. Najbardziej lubię profesję łowcy duchów, detektywa, strażaka.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 3 Kariera - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 18 maja 2014, 12:52

Dodatek w porządku, dodaje mnóstwo fajnych profesji, ale jak dla mnie brakuje tu niektórych elementów. Po pierwsze mało jest profesji w których możemy kontrolować sima w pracy, a jak już to w niektórych profesjach jest mało opcji i może ona szybko się znudzić. Przykładowo - profesja detektywa skupia się prawie na samym klikanie "Zrób to" "Zrób tamto"...
Najbardziej spodobała mi się profesja strażaka i w niej często moi simowie pracują. :P
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 3 Kariera - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 25 lut 2015, 19:41

Grałam któregoś to razu strażakiem w Sunset Valley.. i musiałam zmienić pracę, to nie było żadnych wezwań. Czy to błąd, czy kariera działa tylko w Twinbrook?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 3 Kariera - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 25 lut 2015, 20:41

Raczej błąd. Kariery działają wszędzie :P
Obrazek

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 3 Kariera - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 27 lis 2015, 18:25

Dzisiaj grając moim simem który jest strażakiem dostał zlecenie, żeby uratować innych simów przez inwazję... gnomów. :D Nie pamiętam żeby coś takiego było, jeszcze taka fajna muzyczka leci i gnomy jakieś głosy wydają. :D

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 3 Kariera - Pogaduszki

Postautor: simunia » 11 gru 2015, 15:12

ja uwielbiam ten dodatek jest świetny najczęściej korzystam z samozatrudnienia obecnie mam sima pisarza a jego żona pracuje w karierze politycznej, ale bardzo lubi malować obrazy. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się stworzyć simbota bo do tej pory mi się to nie udało.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości