Wrażenia po zagraniu w The Sims 3 Pokolenia

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Wrażenia po zagraniu w The Sims 3 Pokolenia

Postautor: Jackob » 17 gru 2013, 15:21

Wrażenia przeniesione ze starego forum.
---

Kapitan Indra

Fajnie, ze jest filtr obiektów. Włączyłam sobie, żeby tryb kupowania wyświetlał tylko obiekty z Pokoleń i powiem tak: sporo tego jest, super!
Do kuchni i łazienki: Jeden nowy prysznic. Jedna zgniatarka smieci, jedna lodówka, jedna kuchenka mikrofalowa, jeden mikser, jeden automat do napojów gorących.
Poza tym sześć etażerek, trzy stoliki do kawy, dwa biurka, dwie półki wystawowe.
Do sypialni: Jeden śpiwór, ale pewnie będzie można go przemalowywać.
Cztery łóżka piętrowe i cztery podwyższane, coby można było pod nimi coś wstawiać. Trzy łózka pojedyńcze, jedno podwójne, to z tych zwykłych.
Jedno krzesło do jadalni.
Cztery fotele. Trzy kanapy.
Z elektroniki:Trzy telewizory. Cztery wieże stereo, jeden zegar, jedna "wieża na dyski danych" ( i to jest pewnie to coś, o co się kłociliście co niektórzy w Pogaduszkach, czy to zegarek, czy inne diabelstwo wink.gif ), pewnie na nagrane filmiki. Dwie kamery, jedna konsola do gier, dwie gry w klasy, dwie piaskownice. Dla dzieci jest mnóstwo huśtawek i obiektów na plac zabaw.
W ozdobach 10 nowych obrazów, jedno lustro, trzy zasłony, dwa dywany, jedna rzeźba. W różnych ozdobach jest 26 obiektów, w tym trzy łuki weselne i mnóstwo ozdób typowo weselnych.
Cztery półki na książki, jedna komoda, dwie szafy, trzy pudła na zabawki, trzy domki na drzewie. Skarbonka.
Dalej dwa wózki dziecięce, dwa nowe samochody.
Jeden stół do doświadczeń chemicznych. Jeden tort weselny. trzy laski dla emerytów, są w rozrywce bodajże.
A z oświetlenia pięć lamp stołowych/biurkowych, jedna stojąca, dwa kinkiety i jeden żyrandol.
Niestety, nie pograłam za bardzo, chciałam najpierw obiekty obejrzeć, zawsze tak robię z każdym dodatkiem. Jak na razie tylko mój nastolatek odwalił ojcu psikusa z Wielką Stopą w komputerze i Don poszedł sobie ciuchy planować, stąd wiem, że młody dorosły facet ma osiem górnych częsci strojów, jedne spodnie, jedne okulary, jedne rękawiczki i jeden garnitur.
Resztę wrażeń opiszę, jak już pogram więcej.
EDIT: Doszły bitwy na poduszki, bo mam wrażenie, że wcześniej w trójce tego nie było, a teraz mój Sim ma w pragnieniach bić się na poduszki z żoną. Jeszcze jedna rzecz, która się waszej cioci spodobała biggrin.gif
Córki Dona i Ines Marii bawiły się w domku na drzewie, jedna przebrana za księżniczkę, druga za księcia. Oblały starszego brata, Renato, wodą z tego domku.
Don zabrał jedno z najmłodszych dzieci na spacer w wózku. Tylko głupio wyglądało , gdy jakaś nierówność terenu się pojawiła, to brał synka na ręce, wózek chował mu się do wyposażenia, Don przechodził z dzieckiem w objęciach kilkanaście kroków, po czym wózek się pojawiał, Don wkładał dziecko do niego i kontynuował spacer. Ale raz nawet przechodził przez ulicę i, o dziwo, nic nie jechało i ich nie przejechało.
A na koniec dorośli dostali niespodziewane zaproszenie na dwudniowy wyjazd i nastoletnie bliźniaki z pierwszego małżeństwa Dona zostały w domu same z młodszym rodzeństwem. I już mają imprezkę zaplanowaną... Fajna opcja, już widzę ten bałagan.
Na szczęście żaden stworzony wcześniej Sim nie jest włochaty na ciele. Odetchnęłam z ulgą, bo jakby zarośnięte małpiszony płci męskiej zaczęły latać po moim Bridgeport...


Annorelka

Moje pierwsze wrażenie - łiii, wreszcie mam ten dodatek!
Drugie - pooglądam sobie nowe rzeczy w CASie.
Trzecie - słitaśne ciuszki dla dziewczynek i nastolatek! Nieziemsko mi się podobają.
Czwarte - dlaczego chłopcy mogą mieć damskie buty...?
Piąte - owłosienie nie jest takie tragiczne. Przynajmniej będę mogła mojego tatę zrobić w simsach. XD
Szóste - to teraz sobie pogram i wypróbuję nowe kody!
Siódme - rodzinka się wczytuje...
Ósme - mama wchodzi do pokoju i mówi, ze mam wyłączyć komputer, bo burza idzie.
WNIOSEK: Dzisiaj odkryje inne tajemnice gry.


Dejmian

Dopiero od dzisiaj mam grę, ale już trochę pograłem więc się wypowiem. Dodatek ogólnie mi się podoba, ale jeśli Ktoś nie gra rodzinką żadną, tylko jednym Simem, to może mu się wydawać że prócz obiektów to ten dodatek prawie nic nie wniósł do Jego gry. Jeśli chodzi o obiekty to są świetne, po prostu świetne. Bardzo podoba mi się lampa z lawą i nowe fotele. Dużo nowych, fajnych i przydatnych opcji. Nie chce Ci się grać nastolatkiem, to wysyłasz go do szkoły z internatem i masz spokój, super sprawa. Psikusy też są fajne, bardzo podobają mi się schody spiralne, czekałem na nie od początku. Zawód opiekunki do dzieci jest przecudowny. Bardzo mi się podoba. Ogólnie dodatek na plus, jak więcej zagram, to się jeszcze wypowiem.


Guuki

Nareszcie dostałem w swoje łapska ten dodatek i chwilę udało mi się pograć.
Na początku grania nie odczułem, że mam nowy dodatek (no, oprócz ładnego ekranu ładowania ^^), bo nie wprowadza on jednego głównego motywu (jak na przykład Po zmroku, gdzie zaraz po zainstalowaniu wszedłem w nowe miasto, stworzyłem Sima i siuup na imprezkę) - tutaj trzeba będzie rozwinąć nieco życie rodzinne mojego Sima aby po kolei odkrywać atuty Pokoleń :)
Pierwsze co przejrzałem parcele. Wszystkie bardzo ładne i zasługują na pochwałę. Potem CAS - tu niestety się lekko zawiodłem, ale tragedii nie ma. Na końcu oczywiście obiekty. Są naprawdę świetne :) Oprócz tych, które najbardziej mnie zafascynowały jeszcze przed kupnem dodatku (łóżka piętrowe, kamery, kręcone schody, wózki), jest mnóstwo innych - te wszystkie bajery dla dzieci i obiekty dekoracyjne robią wrażenie. Uwielbiam głowę tyranozaura jako trofeum ^^ . W Trybie Budowania słabo, żadnych roślin, drzwi, ale jest jedno okno, łaaał...

Grę "w życie" oczywiście zacząłem Dave'm. Po wystrojeniu się w nowe ciuchy zaprosił on Elissę na randkę. Oglądali gwiazdy, obsypywali się kwiatami. Na razie tyle wypróbowałem ;P Aha, sprawdziłem jeszcze stół chemika - super sprawa z tymi eliksirami :)
Zaintrygowały mnie nowe nagrody szczęścia życiowego i już nie mogę doczekać się ich wypróbowania. Trochę ubolewałem, że wraz z Pokoleniami dane będzie mojemu Simowi się w końcu zestarzeć, a tu proszę - kupon umożliwiający stworzenie jego klona w wersji dziecięcej :D Albo lewitujące łóżko czy nowe auto + nowe cechy osobowości - naprawdę tutaj jestem bardzo miło zaskoczony :]

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości