Włóczkowe historie

Akcesoria

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Włóczkowe historie

Postautor: Kapitan Indra » 14 lip 2020, 23:02


youtu.be/s2r_aaVtsSY

Premiera akcesoriów już 28 lipca.

- Koszyk włóczki będzie można umieścić w wyposażeniu Sima.
- Dzieci będą mogły dziergać.
- Pojawi się nowa umiejętność dziergania.
- Simowie będą mogli wydziergać m.in. skarpetki, czapki, swetry, zabawki dla dzieci, stroje dla niemowląt, a nawet ocieplacze na skrzynki pocztowe <- :haha:
- Dodana zostanie opcja uczenia dziergania innych Simów.
- Wydziergane obiekty można sprzedawać na Plopsy (czyli w sklepie internetowym) oraz podarować organizacji charytatywnej.
- Pojawi się nowa aspiracja Pan/Pani włóczki.
- Koty będą mogły się bawić koszykami z włóczką oraz jej kłębkami.
- Pojawią się nowe zasady klubowe związane z dzierganiem.
- Zostaną dodane nowe kursy na uniwersytecie.
- Dzierganie będzie wpływać na emocje Simów.
źródło: DOTSim

***

Kupujecie? Ja tak, raz, że dla kompletowania całej kolekcji TS4, dwa, że lubię dziergać, co prawda na szydełku, nie na drutach, tego się jakoś nigdy nie nauczyłam, ale nie zagłębiajmy się może w takie szczegóły, moja Simka będzie robić na drutach ^^
Ciekawe, czy na Plopsy da się sprzedać też inne rzeczy, nie tylko wydziergane, ale może i wykonane własnoręcznie bukiety, rękodzieło z drewna czy znalezione przedmioty...
No i fotele bujane - tego mnie właśnie w TS4 brakowało (oprócz samochodów :P ).
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Włóczkowe historie

Postautor: Lenna » 15 lip 2020, 0:20

Tęczowe rzygowiny. Akcesoria tak cukierkowe i mdłe, że tylko Słodkie Niespodzianki Katy Perry mogą się temu równać. Chyba nic mi się tak bardzo nie podobało do czwórki poza Moim pierwszym zwierzakiem. Paskudztwo. Chce mi się płakać na myśl, że zamiast tego mogliśmy mieć paranormalne akcesoria z karierą Mrocznego Kosiarza ;( W ankiecie było tyle opcji do wyboru że nie mogłam się zdecydować bo najlepiej chciałabym WSZYSTKO, a nie dostałam nawet jednego. Dzierganie wydaje się najnudniejszą rzeczą jaką chciałabym robić w czwórce, dość wytwarzania jakichś durnych obiektów które nic nie robią, ja chcę GAMEPLAY.
Jeszcze ta aspiracja, Pan/Pani włóczki - co to kurde jest? xD O niczym tak nie marzyłam, jak poświęcić całe swoje życie dzierganiu i zostaniu potężną panią włóczki.
Mam nadzieję, że przynajmniej osobom które na to głosowały się to podoba...
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Włóczkowe historie

Postautor: Guuki » 15 lip 2020, 8:57

Nareszcie simowi emeryci będą mieli co robić, siedzieć w bujanym fotelu i dziergać sweterki dla wnucząt. :yes:
Pomysł na akcesoria w porządku, jednak nie pali mi się, by je od razu kupować. Żaden z obiektów nie przykuł mojej szczególnej uwagi. Jedynie samo dzierganie na plus. O, i maskotka Yarny'ego z gry "Unravel", kocham.
I, chyba dobrze pamiętam, niektóre ciuchy z poprzednich rozszerzeń też będzie można wydziergać, w CASie będą zablokowane dopóki Sim ich nie stworzy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Włóczkowe historie

Postautor: Jhud » 17 lip 2020, 22:33

Dla mnie spoko, chociaż wolałbym to w darmowej aktualizacji niż w pakiecie, ale cóż.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Włóczkowe historie

Postautor: Kapitan Indra » 19 lip 2020, 1:50

Można będzie wydziergać figurkę Yarny'ego? Dla mnie bomba, bo uwielbiam obie części Unravel ^^ Dlaczego ja tego nie wyłapałam, :conf: choć nawet widać te figurki w różnych wariantach kolorystycznych kilka razy...
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości