Bridgeport

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Bridgeport

Postautor: Rai » 19 lis 2013, 16:42

BRIDGEPORT

Obrazek
Autorem zdjęcia jest Guuki.


Bridgeport to dochodząca w The Sims 3 Po Zmroku nowoczesna metropolia położona na wyspie i połączona ze stałym lądem jedynie mostami. Wypełniona jest wieżowcami, klubami nocnymi, barami i dyskotekami, połączona siecią podziemnego metra.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Bridgeport

Postautor: Jackob » 22 gru 2013, 13:55

Zacznę od tego, że nie miałem pojęcia iż Bridgeport jest wyspą, myślałem że to półwysep. :P
Z tym miastem wiążę dużo wspomnień grałem w nim od premiery, przez Pokolenia, aż do zwierzaków kiedy to pojawiło AP. Oczywiście w między czasie były też inne otoczenia, ale to na krótko. Wtedy jeszcze niespecjalnie zauważałem pustki w klubach. Uwielbiałem podróżowanie metrem, ratusz który był fajnie zrobiony, bo trzeba do niego wejść po takich wielkich schodach. Pamiętam też, że większość rodzin zaczynała tam od mieszkanie przy tym domku pod mostem potem przeprowadzali się na to osiedle obok szpitala. Miło wspominam to otoczenie, choć obecnie znalazły się już lepsze i ciężko jest mi w nim grać.

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Bridgeport

Postautor: Eq » 25 gru 2013, 17:12

Od premiery było to moje ulubione miasto. Grałem w nim prawie cały czas, dopóki nie poznałem Lucky Palms. W tym mieście było mnóstwo moich rodzinek które tworzyłem, przez wampiry, osobistości czy zwykłych simów. Jest to jedne z lepszych miast, chodź teraz po dodaniu moda na oświetlenie wygląda lepiej, ponieważ nie jest już takie ponure. Fajnie jest wrócić do tego otoczenia, myślę, że pogram w nim dosyć długo, albo aż do spełnienia wszystkich moich planów.
Miasto to jest pełne atrakcji, między innymi kluby. Nie zauważam pustek, zawsze jest dosyć dużo simów. No chyba, że ten klub nie jest popularny, czy nie ma dziś swojego dnia. Podsumowując, jest to moje ulubione miasto <3

Awatar użytkownika
Cinamon.
Posty: 62
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Bridgeport

Postautor: Cinamon. » 25 gru 2013, 17:25

No fajne to miasto, szczególnie podobało mi się nocą - światła i te sprawy. Moi simowie byli stałymi bywalcami klubów, chociaż mało simów tam przychodziło (poszperałem w forum, potem w folderach gry i naprawiłem). Umiejętność miksologii i wampiry były nowością, więc spędziłem masę czasu na odkrywanie gry, nowych napojów i umiejętności krwiopijców. W końcu temat przewodni dodatku to nocne życie. Nie brakuje tu zwykłych-niezwykłych simó zamieszkujących apartamenty, wieżowce. Możliwość odwiedzania sąsiadów w apartamencie - cudo. Ogólnie całe życie miasta skupia się na tej jednej dużej wyspie, a druga mniejsza, do której jedzie się przez most, jest zamieszkiwana przez "szlachtę", zamożnych celebrytów :P Ten facet, singiel (nie pamiętam imienia), celebryta był moim pierwszym simem w Bridgeport :)
"A teraz szybko zanim dotrze do nas, że to bez sensu"
moje~

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Bridgeport

Postautor: Shattered » 26 gru 2013, 17:21

Okropieństwo. Windy działają okropnie w tych wieżowcach, 4 godziny jedziesz windą w tą i z powrotem.
Nie ma miejsca na nowe parcele. Nie ma parku. Nic mi kompletnie się nie podoba w tym mieście. No może w wyjątkiem tego mostu
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Gunia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:59

Re: Bridgeport

Postautor: Gunia » 31 gru 2013, 12:29

Staram się grać różnorodnie, ale mieszkanie w BP zawsze źle się kończyło ;) Chyba że grając singlem, to wtedy można się wyszaleć- kluby, miksologia, wampiryzm, otoczenie jest naprawdę fajnie zrobione, jednak nie jest to miejsce dla wielopokoleniowych rodzin. Oczywiście wiele do życzenia zostawiają urządzone mieszkania i rozkład niektórych z nich (na przykład rozkład kamienicy, w której mieszka rodzina Pala, okropny!), a to, jak kamera szaleje w wysokościowcach sprawia, że nie da się grać. Zdecydowanie najmniej lubię to otoczenie (no i może jeszcze Twinbrook), bo mieszkanie tam w jednorodzinnym domku mija się dla mnie z celem :)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Bridgeport

Postautor: Guuki » 15 sty 2014, 0:46

Idealne miasto dla młodego Sima, który chce się wyszaleć. Klubów pełno, dyskotek pełno, barów pełno, wampirów pełno ;) . Bridgeport robi wrażenie, szczególnie nocą. I od czasu do czasu można tu spotkać jakiegoś celebrytę, pogadać, wziąć od niego autograf. Naprawdę fajne miejsce do życia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Bridgeport

Postautor: Lenna » 28 maja 2019, 21:19

Na te chwilę moje ulubione miasto xD Wygląda absolutnie fantastycznie, w nocy ma niesamowity klimat, jeszcze te wszystkie szczegóły jak jakieś rusztowania, kosze na śmieci za wieżowcami, parkingi, no cud, miód. Kluby w środku wyglądają bardzo fajnie i wyjątkowo jak na maxisową robotę, aż chce się w nich grać. No mieszkania w wieżowcach są takie sobie, mogłyby być lepiej rozplanowane, nie wiadomo dlaczego wszystkie dostępne na początku gry są dosyć małe i musiałam kombinować. Ach, i uwielbiam część miasta za mostem - wielkie wille celebrytów z dala od centrum. Ogólnie to mogłabym w nim tak grać i grać i imprezować bez końca, coś pięknego.
Ale oczywiście żeby nie było tak pięknie, to zdecydowanie najbardziej zbugowane miasto w jakim kiedykolwiek grałam xD Co tu się wyprawia, to ja nawet nie wiem. Samochody wjeżdżające w domy, taksówki wykonujące dziwne manewry w krzakach, Simowie blokujący się w skałach za miastem (jak oni się tam znaleźli? xD), oczywiście windy, zatapianie się Simów w most, dziwne zacinanie się gry koło godziny 11 i wiele innych. To jest jakiś koszmar xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Bridgeport

Postautor: Ururu » 30 maja 2019, 10:05

A ciekawe informacje o tych błędach :D Chyba za mało grałam tam, żeby dostrzec coś innego niż standardowy problem z windami i pustkami w klubach.

Osobiście też bardzo lubię to miasto. Tam przy studiu filmowym jest taki budynek wielorodzinnym w takim super retro stylu. Totalnie tamten kawałek miasta przypomina mi GTA San Andreas. Co do imprez - moja ulubiona to impreza w strojach kąpielowych w bloku. Piękne.
Jeśli chodzi o wady to... dość puste jest to miasteczko. Rozumiem, że wygenerowanie tłumów zniszczyłoby każdemu komputer ale no masa wieżowców i simowie przybywający ewentualnie do siłowni... no słabo. Porównuję to trochę do tego wielkomiejskiego otoczenia z czwórki, ale tam nigdy nie patrzy się na całe miasto, więc jakoś łatwiej im to zaludnić.
ObrazekObrazekObrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości