The Sims 4 - Aktualizacje

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

The Sims 4 - Aktualizacje

Postautor: Ururu » 17 kwie 2018, 20:21

Pozwoliłam sobie założyć temat o czymś może niezbyt pasjonującym, jednak może istotnym dla niektórych. Szczególnie, że coś kojarzę, jakoby niektóre aktualizacje zmieniały istotne rzeczy i nie były tylko ledwo zauważalnymi poprawkami błędów.

Link do oficjalnego spisu aktualizacji: >>KLIK<<

-----

Dzisiaj (albo wczoraj) wrzucili jakąś nową aktualizację, jednak nie mogę dojść, co tak naprawdę w niej wrzucili, a przyznam, że mam nawyk zerkania na opis aktualizacji przy grach, aplikacjach itd. :c Oni zawsze tak dodają takie informacje z opóźnieniem, czy tylko teraz tak?
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

The Sims 4 - Aktualizacje

Postautor: Guuki » 18 kwie 2018, 19:58

Dobry temat, przyklejam.

Lista zmian wprowadzonych we wczorajszej aktualizacji:

http://sims.arhn.eu/2018/04/17/aktualiz ... cien-2018/

I wideo z nową zawartością:


youtu.be/nDfmBMmUCpk
Obrazek

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

The Sims 4 - Aktualizacje

Postautor: Ururu » 14 cze 2018, 21:34

Znalazłam taką oto stronkę ze spisem aktualizacji:
http://forums.thesims.com/pl_PL/categories/aktualizacje

Ogólnie wpadła mi dzisiaj jakaś nowa aktualizacja, ale nie jestem pewna, czy to z dzisiaj, bo ostatnio dawno nie grałam. Informacji o niej znaleźć nie mogę w każdym razie :c

EDIT: Pojawiła się ikonka Czterech Pór Roku w ekranie startowym.
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Aktualizacje

Postautor: Levkoni » 19 cze 2018, 20:46

Nowa aktualizacja, tak jak obiecano, wprowadziła różne wzory szklanych dachów. Oprócz tego, zmieniono system ogrodnictwa:
- rośliny mają teraz 5 poziomów, a nie jak wczesniej 10 (uff);
- interakcje ogrodnicze są odpowiednio oznaczone;
- nasiona można kupić w trybie budowania;
- doszły paczki specjalnych nasion do odblokowania w miarę rozwoju umiejętności (nie trzeba już ich szukać po świecie);
- można ewoluować wszystkie rośliny na raz;
- nowa interakcja "pogłębiaj wiedzę" dodaje informacje o roślinach do notesu sima
- można sprzedawać od razu wszystkie płody rolne bez zbierania ich;
- teraz pielęgnacja roślin jest zsynchronizowana, co znaczy tyle, że teraz wszystkie rośliny na parceli będą potrzebowały podlewania etc. w tym samym czasie;
- paczki nasion mogą być otwierane po umieszczeniu na ziemi;
- niektóre interakcje przy roślinkach mają teraz na wyższych poziomach ogrodnictwa obszar działania, co znaczy, że sim może podlać np. kilka roślin na raz.

Z ciekawszych poprawek w rozgrywce:
- simowie otrzymają informację o śmieci bliskiej osoby, która mieszka na innej parceli, co wpływa na ich nastrój (żałobny nastrójnik);
- dodano kategorię ogrodnictwo do trybu kupowania;
- mieszkaniec domu, którego nie było na parceli w momencie śmierci innego mieszkańca domu, otrzyma odpowiedni smutny nastrójnik po powrocie do domu;
- goście witający nowych sąsiadów nie będą już chować ciasta owocowego o wyposażenia;
- czasem nie można było dodać do tortu świeczek urodzinowych bo stał w złym miejscu na blacie, teraz będzie odpowiedni komunikat dotyczący tego;
- dodano nowe kategorie strojów dla simów i maluchów;
- dodali nowy eliksir w sklepie nagród satysfakcji, który za 5000 punktów pozwoli zresetować cechy sima.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

The Sims 4 - Aktualizacje

Postautor: Darkling » 24 cze 2018, 16:49

Levkoni pisze:
19 cze 2018, 20:46
- simowie otrzymają informację o śmieci bliskiej osoby, która mieszka na innej parceli, co wpływa na ich nastrój (żałobny nastrójnik)
Fajnie, że wprowadzili coś takiego, ale chyba powinni trochę to poprawić, bo dzisiaj moja Simka otrzymała żałobny nastrójnik na 2 dni z powodu śmierci jakiegoś randomowego Sima, którego może raz gdzieś spotkała, a ja sam nawet nie mam pojęcia kto to tak właściwie był. xD Do tego jeszcze okazało się, że kod na usuwanie negatywnych nastrójników przestał działać. :curious:

I nie wiem też po co dodali kategorie z ubraniami na lato i zimę, skoro nie mam (jeszcze) pogody w grze. soft1

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

The Sims 4 - Aktualizacje

Postautor: Shattered » 27 cze 2018, 13:27

Jest nowa aktualizacja, która powinna naprawic błędy ostatniej
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Aktualizacje

Postautor: Levkoni » 27 cze 2018, 16:12

Szkoda tylko, że nie naprawia błędów z samego dodatku, jak np. nieprzebieranie się simów z kurtek w domu (choć jest już mod na to na littlemysim)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

The Sims 4 - Aktualizacje

Postautor: Shattered » 24 lip 2018, 19:02

31 lipca pojawi się nowa aktualizacja a wraz z nią Stream. Także dojdzie coś nowego, jednak z pewnością nie będą to samochody.
Zakładam, że coś online.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

The Sims 4 - Aktualizacje

Postautor: Ururu » 30 lip 2018, 16:58

Dzisiaj instalowała mi się jakaś aktualizacja, lecz nie znalazłam żadnych zmian w trybie kupowania i budowania, więc pewnie raczej coś z rozgrywki, na którą nie miałam już siły :x
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

The Sims 4 - Aktualizacje

Postautor: Bang Bang » 31 lip 2018, 11:26

Ponoć coś związanego z galerią, czyli nic ciekawego :D
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

The Sims 4 - Aktualizacje

Postautor: Dodo » 01 sie 2018, 0:33

Bang Bang pisze:
31 lip 2018, 11:26
Ponoć coś związanego z galerią, czyli nic ciekawego :D
Nie tylko. Angielskojęzyczny opis (bo po naszemu jeszcze, niestety, nie ma, jak zwykle będzie dwa tygodnie po fakcie) podaje, że naprawiane jest kilka błędów w różnych dodatkach i pakietach.

Ale strasznie wolno się ta aktualizacja instaluje... :wall:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

The Sims 4 - Aktualizacje

Postautor: Ururu » 31 sie 2018, 11:23

Niedawno wyszła aktualizacja z Karaibskimi akcesoriami. Głównie ciuszki, ale też nowe obiekty - rozsuwane drzwi i "wentylator" (taki wiatraczek na sufit). Dopiero ją aktualizuję, ale obrazek poglądowy dość zachęca. Ma być przede wszystkim kolorowo, ale jednocześnie pasująco (czyli raczej nic w stylu potężnego sombrero).
ObrazekObrazekObrazek

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 4 - Aktualizacje

Postautor: Rai » 09 kwie 2019, 21:54

We wtorek wychodzi nowa aktualizacja. Dojdzie trochę ciuchów, trochę elementów trybu budowania i nowa kariera freelancer. Trochę na zasadzie aktora z Zostań Gwiazdą. Freelancerów będą (przynajmniej na razie) trzy rodzaje: malarz, pisarz, programista. Codziennie będą dostawać zadania do wyboru (jak przesłuchania u aktora), które są różnie płatne, a zlecający może nie zaakceptować naszej pracy. ;)

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Aktualizacje

Postautor: Levkoni » 10 kwie 2019, 11:05

Bardzo mnie cieszą takie zmiany. Raz, że wprowadza to trochę urozmaicenia do karier, a dwa - daje nadzieję, że takich zmian będzie kiedyś więcej. Czekam teraz na jakiś rework systemu pragnień i nagród szczęścia bo na razie nie bardzo jest motywacja do tego, żeby spełniać pragnienia simów. Bonusy to w większości tak naprawdę legalne kody, które jeszcze bardziej ułatwiają i tak mało wymagający gameplay.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

The Sims 4 - Aktualizacje

Postautor: Stara-Raszpla » 11 kwie 2019, 16:03

Super, to troche przypomina kariery z 3, gdzie mozna bylo byc lowca fuchow, stylista i architektem. Podoba mi sie w sumie ten pomysl, bo takie znikanie sima na 8 h jest nudne troche.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

The Sims 4 - Aktualizacje

Postautor: Ururu » 13 kwie 2019, 10:07

Mam nadzieję, że to nie będzie wyglądać tak jak profesje w trójce, gdzie tak naprawdę sim nic nie uzyskiwał za to, że pisał książki z oficjalnym zatrudnieniem w ratuszu.
ObrazekObrazekObrazek

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 4 - Aktualizacje

Postautor: Rai » 14 kwie 2019, 0:28

Z tego, co pokazali, to ma wyglądać tak, jak te przesłuchania w karierze aktora. Tzn. wybierasz zadanie tak samo jak aktor wybiera przesłuchanie. Przy każdym podana kwota, którą zarobi, jak to ukończy. I np. malarz bierze zadanie namalowanie portretu dziedzica, maluje, oddaje zadanie, dostaje kasę. Koniec. Ponoć jedno zadanie dziennie.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Aktualizacje

Postautor: Levkoni » 14 kwie 2019, 23:07

No i różne zadania mają być na różny level i mogą zostać odrzucone przez zleceniodawcę :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 4 - Aktualizacje

Postautor: Rai » 17 kwie 2019, 10:33

Aktualizacja już jest! :)
https://simscommunity.info/2019/04/16/t ... -16th-2019

Uwaga, oszczerzenie. xD Jak ktoś ma MCCC i inne mody, niech nie odpala gry po aktualizacji z dotychczasowymi wersjami tych modów. Ostro się krzaczy, MCCC oszalał. Trzeba czekać na aktualizację modów, szczególnie MCCC.
Deaderpool wydał hotfix do MCCC póki co -> https://www.patreon.com/posts/mccc-and-todays-26152019 , ale dopiero będę sprawdzać, czy działa wszystko na nim.

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

The Sims 4 - Aktualizacje

Postautor: Stara-Raszpla » 17 kwie 2019, 11:35

OO cool.. w koncu sie wyjasnil moj blad :) ze zwierzakiem. A ja juz usmiercilam jednego ;D
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości