StrangerVille

Pakiet rozgrywki

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

StrangerVille

Postautor: Lenna » 22 lut 2019, 14:09

https://sims.arhn.eu/2019/02/21/ilosc-p ... ngerville/

Wygląda trochę jak Dziwnowo. Jestem zachwycona :doge: Parcel też jest całkiem sporo jak na pakiet rozgrywki.

PS. Jak edytowałam temat zniknął podpis "Pakiet rozgrywki", czy mógłby ktoś naprawić? To chyba jakaś opcja dla moderatorów bo normalnie nie widzę takiej.

Zrobione. /Guuki
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

StrangerVille

Postautor: Levkoni » 23 lut 2019, 14:06

Dlaczego te mapy są zawsze takie brzydkie ;___; Już skoro zdecydowali się na mapy praktyczne i statyczne to chociaż mogłyby być jakoś pięknie malowane. A tymczasem nie dość, że przeważnie nie odwzorowują rzeczywistości to jeszcze wyglądają jak bieda z nędzą z jakiegoś prostego programu graficznego.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

StrangerVille

Postautor: ollie » 23 lut 2019, 14:36

Podoba mi się pomysł, miasto znów wyglada amerykański (ech) ale jest i tak ciekawsze niż większość dostępnych. Podoba mi się troche urozmaicenia w grze w końcu ile można grać robiąc tylko nudne rodziny wyjęte z prawdziwego życia. Jakbym kupował to bym kupił nawet, ale nie kupuje wiec nie kupie, może kiedyś jak the sims 4 będzie schodzić na wyprzedażach za pół darmo.

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

StrangerVille

Postautor: Pacyfka » 23 lut 2019, 17:19

Hmm...z jednej strony ciekawy koncept, że chcą nieco wnieść elementu sfabularyzowanego. Klimaty al'a Z Archiwum X czy Facetów w Czerni, są spoko, choć osobiście za pustynnymi miasteczkami raczej średnio przepadam. Z drugiej strony nie wiem czy wprowadzanie takich innowacji do Simsów ma racje bytu...

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

StrangerVille

Postautor: Kasim Hazim » 24 lut 2019, 20:14

Jakby ktoś był zainteresowany większą ilością informacji o pakiecie, to Szalona Szynszyla na swoim kanale dodała recenzję, która zawiera wiele informacji i spoilerów.

youtu.be/8MA8PSVXmtg
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

StrangerVille

Postautor: Levkoni » 24 lut 2019, 21:23

Ten laptop to jakieś nieporozumienie. Przecież to jest zwykły komputer, który można przesunąć do ekwipunku sima. Nawet się nie składa, nie daje żadnych nowych możliwości, nie ma żadnych nowych animacji... nie można z nim siedzieć na ziemi, albo na kanapie. Serio EA? Znowu to robicie, to samo co z windą, czyli dajecie coś byle było. To ja już wolałbym, żeby tego laptopa tutaj w ogóle nie było niż dostać taką kaszanę... Identyczne laptopy są z modów, czyli zwykłe komputery, które sobie można wyjmować i wkładać do wyposażenia.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

StrangerVille

Postautor: Shattered » 25 lut 2019, 16:57

^ Zapraszam na Twittera, tam oddaj swój glos
No tego przyznam się nie spodziewałam.
Pewnie oszczędzali środki na nowe kolory bluzek które już są
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

StrangerVille

Postautor: Levkoni » 25 lut 2019, 19:17

@Shattered a co ja będę na Twitterze pisał, przez tyle czasu nigdy nie dostałem jeszcze żadnej odpowiedzi tam od nikogo :V I tak pewnie tych laptopów nie naprawią i tyle.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

StrangerVille

Postautor: Shattered » 25 lut 2019, 20:11

Naprawdę? :O Dla mnie już tyle razy odpisali na moje pytania czy narzekania, że pewnie znają mnie po nicku :P

No nie naprawią na pewno, szkoda że tyle czasu od płatnej zawartości, a oni wydają takie coś w sumie "na raz".

Dużo parcel, ale co z tego skoro świat wg mnie najbrzydszy ze wszystkich dotychczas wydanych
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

StrangerVille

Postautor: Levkoni » 25 lut 2019, 23:27

Do świata nic nie mam, według mnie jest bardzo klimatyczny, do samego pakietu też nie. Taka odskocznia. No ale przez te laptopy mi się nie chce tego kupować teraz, nie lubię niedopracowanych rzeczy >:(
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

StrangerVille

Postautor: Jhud » 25 lut 2019, 23:47

Głupio z tymi laptopami. Czasami mi się wydaje że misją całej egzystencji TS4 jest sprawienie że TS3 w porównaniu to najlepsza odsłona simów ever. :P
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

StrangerVille

Postautor: Guuki » 26 lut 2019, 8:37

Przegląd wideo od DOTsim:


youtu.be/8wsV2ZvgfrY

youtu.be/MYoKLmDdBlU

youtu.be/IcpCGuSi0uM

I rozgrywkowa seria od Hopelinki:


youtu.be/FxbnP3UpkmM
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

StrangerVille

Postautor: Lenna » 26 lut 2019, 14:14

Jhud pisze:
25 lut 2019, 23:47
Głupio z tymi laptopami. Czasami mi się wydaje że misją całej egzystencji TS4 jest sprawienie że TS3 w porównaniu to najlepsza odsłona simów ever. :P
Dokładnie xD Mnie laptopy aż tak nie drażnią, przyzwyczaiłam się że coś w każdym rozszerzeniu być zepsute musi soft9 I że czwórka nigdy nie będzie trójką.

Co do przeglądu, tryb budowania bardzo mi się podoba, jeszcze więcej dziwnych, naukowo wyglądających obiektów, yaay. CAS też jest spoko. Klimaty Dzikiego Zachodu to coś na co czekałam od zawsze :love: Aż się wzruszyłam tym, jak bardzo ten pakiet jest w moim guście.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

StrangerVille

Postautor: Jhud » 26 lut 2019, 18:22

Naukowe pierdoły to coś dla mnie, jako że mój ulubiony sim to szalony naukowiec. <3
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

StrangerVille

Postautor: Kapitan Indra » 27 lut 2019, 3:37

Noo, dziwna roślina jest dodana jako nowa do zbierania... Pograłam trochę, ale jestem dopiero na początku całej tajemnicy. Jak zwykle, gdy pogram dłużej, wrzucę jakieś fotki :)
No i obiekty są ciekawe, a samo nowe miasto mimo, iż tak jak i pozostałe, w większości składa się z makiet, wygląda naprawdę klimatycznie :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

StrangerVille

Postautor: Levkoni » 27 lut 2019, 8:59

A ja dalej uczepię się laptopa, wiem że to kropla w zawartości pakietu ale moja logika nie pojmuje, po co go dodano xD On nie ma żadnej animacji. Można go jedynie wyjąć gotowego z plecaka sima, sim nawet sam nie może go umieścić w świecie xD Może go tylko schować, przy czym oczywiście podchodzi, machnie ręką i bum! Laptop trafia do plecaka jak każdy inny przenośny przedmiot z gry.

Niech mi ktoś logicznie wytłumaczy po co? PO CO GO TAM W OGÓLE DODANO? Serio, przecież nawet mogli skopiować animacje z trójki, skoro to dla nich taki duży problem. Albo darować go sobie w ogóle i zamiast tego dać nowy tablet, bo w grze jest tylko jeden. Ba, nawet wolałbym nowy fotel albo cokolwiek innego, było tu milion opcji, a oni dali laptopa, który nie jest laptopem xD
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

StrangerVille

Postautor: Lenna » 27 lut 2019, 14:55

Pewnie stwierdzili że muszą dodać jakiś komputer bo jak to tak naukowy pakiet bez niego, a laptop najlepiej do tego pasował, tyle że im się go robić nie chciało, może nawet nie zamierzali wprowadzać laptopów, więc zrobili tak byle jak żeby było i fajnie wyglądał xD
Strasznie korci mnie kupić już teraz ale chyba wytrzymam i poczekam na promocje.
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

StrangerVille

Postautor: simunia » 27 lut 2019, 17:20

Ja poczekam aż wyjdzie zestaw z tym pakietem, b wtedy bardziej się będzie opłacało kupić. Z tego co widziałam na YT to pakiet nawet ciekawy trochę dziwny, ale dla kariery wojskowej i tych laptopów warto myślę zakupić.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

StrangerVille

Postautor: Levkoni » 27 lut 2019, 17:45

Lenna pewnie masz sporo racji. Tzn ja rozumiem, że mają jakiś budżet określony, zrobienie animacji dla laptopa to pewnie kilka-kilkanaście godzin pracy jak nie lepiej, za którą trzeba zapłacić animatorom. No ale jednak tak jak napisałem, już mogli po prostu dodać nowy model tableta ;__;
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

StrangerVille

Postautor: Kapitan Indra » 27 lut 2019, 22:57

Szkoda tylko, że ubrania dla miłośników teorii spiskowych - czyli ten durszlak na głowę oraz kamizelka z odznakami - nie są normalnie dostępne w CAS, tylko ukryte.
I nie podoba mnie się to, że nazwa Miłośnik teorii spiskowych jest skrócona do Miłośnik teorii spis. :facepalm: Z pewnością to wina angielskojęzycznego skryptu, w oryginale pewnie taka osoba nazywa się inaczej, krócej, i po naszemu zwyczajnie zabrakło znaków. Ale takie skróty po prostu aż kłują w oczy, wygląda to mało elegancko i mało profesjonalnie :wall: Nie można było nazwać takiego wariata jakoś krócej? :conf:
Bardzo fajnie wygląda sekretne laboratorium, te wszystkie porozrzucane dokumenty, w których Sim ryje, te tajemnicze drzwi... Podoba mnie się centrum StrangerVille. Lipa trochę z tym wrakiem samolotu, o który było tyle szumu - to tylko odpowiednio udekorowana parcela, na której mieszka samotny pan. Każdy może sobie taki wrak postawić na parceli, bo jego części są dostępne normalnie w trybie kupowania w kategorii ozdób bodajże. Nie jest raczej z nim związana żadna historia.
Ach, i popróbujcie sobie porozmawiać z Simami zarażonymi ta dziwną chorobą. To właśnie oni mówią za pomocą dziwnych literek, które grupa SimGurus zaprezentowała w tweetach. I miałam już PIĘKNO PIĘKNO PIĘKNO BELLA PIĘKNO PIĘKNO oraz kilka innych "mądrych" wypowiedzi ^^
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości