SimModel 3 - Odcinek 5

zobacz finałowy odcinek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

SimModel 3 - Odcinek 5

Postautor: Guuki » 01 sty 2019, 19:00

Obrazek

Konkurujący ze sobą początkujący modele i modelki muszą sprawdzić się w różnych
rolach i sytuacjach, które przygotowują ich do pracy w modowym biznesie.
Nad wszystkim czuwa trzyosobowe jury - i to ono też decyduje o ich losie!


youtu.be/zIQgYs7Gg74

Finaliści udali się na skąpaną w słońcu wyspę Sunlit Tides, by wykonać swoje ostatnie modowe zadania.
Kto został zwycięzcą programu?


youtu.be/H-tF4sGrNhM

Kolejne modowe wyzwania i zaskakujący goście - to czekało na uczestników w tym odcinku.
Kto przeszedł do finału?


youtu.be/Btjtl6iwcbg

Nagrania reklamy telewizyjnej, udział w pokazie mody oraz sesja zdjęciowa
- ten tydzień był dla uczestników SimModel bardzo wymagający.


youtu.be/IwmD9vlNVmA

Zanim uczestnicy wezmą udział w pierwszej sesji eliminacyjnej, muszą przejść metamorfozy wizerunku.


youtu.be/H06P9Aob7kA

Na CASTING do SimModel zgłosiło się mnóstwo kandydatów. Najlepsi wzięli udział w grupowych sesjach
zdjęciowych. Rezultaty pomogły jurorom wyłonić sześcioro uczestników, którzy zamieszkają w domu
modeli i modelek i staną do rywalizacji o zwycięstwo w programie.


youtu.be/PPU8dn0PVtE

Spoiler:
Guuki
2019
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

SimModel 3 - CASTING

Postautor: Kapitan Indra » 02 sty 2019, 1:16

O, fajnie, że startujesz z nową edycją SimModel :) Co prawda myślałam, że jednak zrobisz edycję Plus Size, jak to zamierzałeś na dziesięciolecie, kiedy wygrał Projekt Dama, ale cóż. Mam tylko nadzieję, że kiedyś wrócisz do tego pomysłu :D
Sim dla Ciebie już wysłany ^^
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

SimModel 3 - CASTING

Postautor: Ururu » 03 sty 2019, 21:52

Ooo, czekałam na to :D W końcu zrobię użytek z mojej najnowszej Simki. Lecę robić focie i wysyłam.



EDIT: Poszło :aww:
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Rika
Posty: 25
Rejestracja: 05 maja 2017, 15:42

SimModel 3 - CASTING

Postautor: Rika » 05 sty 2019, 22:44

Ooo, super! Nie mogę się doczekać efektów! Sama bym wysłała sima/simkę, ale niestety nie grywam już w TS3 ;) Także pozostaje mi obserwować i cieszyć się urokami Sim Model 3 :D

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

SimModel 3 - CASTING

Postautor: Lenna » 08 lut 2019, 0:34

Melduję, że nadrobiłam wszystkie twoje produkcje od początku do końca. Trochę mi to zajęło, ale było warto!
Po prostu nie mogę wyjść z podziwu nad twoją pracą. Nigdy nie byłam jakąś wielką fanką reality show (i prawie żadnego nie oglądałam xD) ale twoje produkcje po prostu kocham, cokolwiek nakręcisz jest perfekcyjne. Co prawda SimModel nie jest moim ulubionym programem, wolę SimBrothery (jakoś lepiej się je ogląda, a i emocje większe. Może dlatego, że zawsze wygrywają Simowie, których najmniej lubię a moi faworyci odpadają pierwsi XD Chociaż akurat nie wiem czy to zaleta soft9 w SimModel jest na odwrót na szczęście) to i tak obejrzę z chęcią dosłownie wszystko od ciebie, wysłałam też zgłoszenie na casting.
Jedyne jakie mam zastrzeżenie, to lektor - naprawdę nie wiem co jest nie tak, czy to mój słuch, czy słuchawki, czy co, ale ta żeńska ivona tak świszczy dziwnie, że aż mnie uszy bolą od słuchania :( Po dłuższym czasie się przyzwyczaiłam, co nie zmienia faktu że wciąż brzmi strasznie, spróbuję jeszcze na innych słuchawkach bo już zgłupiałam, nie widziałam żeby ktokolwiek inny w komentarzach to zgłaszał.
A co do "ludzkiego" lektora w Projekcie Dama i z tego co widzę też tutaj - no mi się osobiście nie podoba, ivona (ta męska) jest spoko i nigdy mi nie przeszkadzała, wszystko dobrze słychać i łatwo zrozumieć, a z prawdziwym lektorowaniem to jest tak, że zazwyczaj jest mało profesjonalne i często ton głosu nie pasuje do tego co się dzieje na ekranie (przepraszam Kaps).
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

SimModel 3 - KONIEC CASTINGU

Postautor: Guuki » 10 lut 2019, 19:54

❕❗ CASTING do trzeciej edycji "SimModel" został oficjalnie zakończony ❕❗
Dziękuję za wszystkich 69 nadesłanych uczestników (54 kobiety, 15 mężczyzn) - jest w czym wybierać! B)
Gdy w nadchodzącym tygodniu wyłonię finałową 6, autorzy zostaną o tym powiadomieni e-mailem. Powodzenia! :yes:

Z okazji zakończenia przyjmowania zgłoszeń do programu łapcie zdjęcia studia SimModel. 📷
Spostrzegawczy znajdą na nich podpowiedź do tego, w jakim mieście tym razem mieści się dom modeli i modelek. 👀

Nie chcę jeszcze ogłaszać daty pierwszego odcinka. Ze względu na pracę i inne różne życiowe trudności, premiera prawdopodobnie dopiero w październiku. Ale obiecuję, że "SimModel" będzie warty długiego oczekiwania. ^^

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Lenna, dziękuję za miły i rozbudowany komentarz. Cieszę się ogromnie, że moje produkcje przypadły Ci do gustu. :love:
Co do lektora, nie zamierzam już korzystać z pomocy Kapsa, ale jeśli chodzi o IVONĘ, podział na damski i męski głos pozostanie. Może wgram nowe żeńskie głosy, skoro "Paulina" świszczy. Dzięki za spostrzeżenia, zobaczę co da się z tym zrobić. :)
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

SimModel 3 - KONIEC CASTINGU

Postautor: Misiek » 10 lut 2019, 20:26

Ahh studio wygląda bosko :). Szkoda że jest taka mała duża różnica między ilością zgłoszonych panów, a pań (chociaz dla mnie dobrze bo jest większa szansa dla mojego sima :P) Ale cieszę się że masz aż tyle kandydatów.

Podpowiedź do miasta znalazłem, ale nie wiem jakie to może być haha. Ale jeszcze pomyślę. Pomysł z nowymi głosami też super. Mam pytanko. Czy będzie jakieś wideo lub zwiastun w najbliższym czasie na temat SimModel? Coś takiego co edycję wcześniej.

Trzymam kciuki za fajnych i ciekawych simsów w top 6

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

SimModel 3 - KONIEC CASTINGU

Postautor: Lenna » 10 lut 2019, 22:30

Studio absolutnie świetne! Nic dodać nic ująć. Trochę ciemne, ale właśnie lubię takie kolory. Podoba mi się też miasto, które wybrałeś, wprowadzi jakby powiew świeżości do programu.
Spodziewałam się, że będzie dużo więcej nadesłanych pań niż panów. Trochę szkoda, ale ja na przykład w ogóle nie umiem Simów robić xD
Co do głosów - cieszę się, ja w każdym razie będę oglądać tak czy siak.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

SimModel 3 - KONIEC CASTINGU

Postautor: Kapitan Indra » 11 lut 2019, 6:23

Studio genialne. Podpowiedź znalazłam. Lucky Palms, czy ja dobrze widzę? ^^ No, to jestem ciekawa, jak to wszystko będzie wyglądało :D Z pewnością zadania oraz sesje będą ciekawe.
Tak mało Simów w stosunku do ilości Simek :wat: No, ale i tak masz w czym wybierać.
Szkoda tylko, że program pojawi się tak późno, ale sama coś wiem o tym, jak życie potrafi dokopać czasami. Poczekam, bo tyle razy Ci mówiłam, że uwielbiam Twoje produkcje.
Co do lektora, to przywykłam do syntezatora mowy, Lenna ma rację, jakoś nie mogłam się w ostatnim programie przyzwyczaić do głosu żywego lektora.
No to pozostaje tylko czekać. I trzymać kciuki za to, by mój kandydat się zakwalifikował :P
Powodzenia przy tworzeniu! :hug:
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

SimModel 3 - KONIEC CASTINGU

Postautor: Guuki » 17 lut 2019, 13:12

🔶🔹 FINAŁOWA 6-stka WYBRANA 🔹🔶
Autorzy wybranych uczestników zostali już o tym powiadomieni drogą mailową.
Sprawdźcie swoje skrzynki! Może to właśnie twój kandydat powalczy o zwycięstwo w programie!

A co z tymi, którzy się nie dostali? Głowa do góry, wciąż mają dużą szansę na pojawienie się w pierwszym odcinku.

Realizacja programu rusza już w marcu. Premiera "SimModel 3" planowana jest na październik 2019.

Obrazek

Misiek pisze:
10 lut 2019, 20:26
Czy będzie jakieś wideo lub zwiastun w najbliższym czasie na temat SimModel? Coś takiego co edycję wcześniej.
Nie planuję takich materiałów wideo przed premierą programu. Za to po każdym z odcinków pojawiać się będą bonusowe filmy w stylu "Tego nie było w odcinku!". :yes:

Nowinki o "SimModel" często będą pojawiać się na moim kanale YouTube w zakładce Społeczność. Jeśli chcecie być na bieżąco, serdecznie zapraszam do odwiedzania YT/Guuki/społeczność.
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

SimModel 3 - KONIEC CASTINGU

Postautor: Misiek » 17 lut 2019, 13:52

Ahh :( znowu sie nie udało. Ale liczę dalej na chociaż pojawienie się mojego sima na castingu. Ewentualnie na nagrodę w losowaniu :P

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

SimModel 3 - KONIEC CASTINGU

Postautor: Lenna » 17 lut 2019, 19:40

A ja się pochwalę, że mi się udało!! :doge: Moja Simka w SimModel, mogę umierać xD
Szkoda że premiera tak późno, ale ja tam mogę choćby i rok czekać, byle by było dobre.
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

SimModel 3 - losowanie nagrody

Postautor: Guuki » 18 lut 2019, 20:57

Wszystkie osoby zgłaszające swoich Simów na CASTING wzięły udział w losowaniu
nagrody - dowolnego pakietu akcesoriów do The Sims™ 3 lub The Sims™ 4. 🎁
Zwyciężczynią okazała się Mrs.Unicorn PL, która zażyczyła sobie akcesoria "DIESEL".
Nagroda właśnie do niej powędrowała. Teraz garderoba jej Simów uzupełniona zostanie
o najmodniejsze ubrania prosto z pokazów mody. 👗

Zwyciężczyni serdecznie gratuluję i życzę miłej gry, a wszystkim pozostałym bardzo dziękuję za udział w zabawie! 👍

Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

SimModel 3 - Odcinek 1

Postautor: Guuki » 11 lis 2019, 12:23


youtu.be/H06P9Aob7kA

Na CASTING do SimModel zgłosiło się mnóstwo kandydatów. Najlepsi wzięli udział w grupowych sesjach
zdjęciowych. Rezultaty pomogły jurorom wyłonić sześcioro uczestników, którzy zamieszkają w domu
modeli i modelek i staną do rywalizacji o zwycięstwo w programie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

SimModel 3 - Odcinek 1

Postautor: Lenna » 11 lis 2019, 20:52

Yaaay! Nareszcie! Jak dla mnie odcinek na miesiąc to nawet lepsze rozwiązanie, wolę mieć to rozłożone w czasie i cieszyć się programem dłużej.
"Jesteś pisarzem? Napisz książkę o tym jak nie dostałeś się do SimModel" xD
Urzekła mnie historia gościa rzuconego pod ołtarzem, i ta sesja ślubna, to żeby go dobić jeszcze bardziej czy co? xD
Zuri Jakande strasznie fajna, szkoda że się nie dostała ani nawet nie pojawiła na castingu.
Siostry Bagley wygrały xDDDDD
Anson Anaya jaki ładny Sim! Podoba mi się.
Przez chwilę myślałam że Umberto jest emerytem xD
Wolałabym żeby dostała się Leigh zamiast Cleo, nie lubię takich zwyczajnych (wiem że wszyscy uwielbiają Simki o takiej urodzie).
Podoba mi się moja Jin Hou w tym kostiumie na sesji (y)
Ale ogólnie całkiem ładni Simowie, kibicuję Ansonowi i oczywiście mojej Simce xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

SimModel 3 - Odcinek 1

Postautor: Kapitan Indra » 12 lis 2019, 0:14

Super, że wreszcie wystartowałeś z programem! :yes: Spodobało mnie się rozpoczęcie, to, jak po kolei pojawiali się jurorzy i prowadząca, miło było znowu ich zobaczyć. A fakt, że w odcinku pojawił się tez mój Lucas i nawet się do drugiego etapu zakwalifikował (chociaż wiedziałam, że dalej nie przejdzie) sprawił, że oglądałam z jeszcze większą przyjemnością, niż zazwyczaj oglądam Twoje programy.
Rozwaliły mnie rosyjskie siostrzyczki, no po prostu cuda urody :haha:
Jak na razie lubię Jin Hou, a ten narcyzowaty Sim już zaczął mnie wkurzać, a to dopiero początek.
Rozwaliły mnie też nazwiska dwójki fotografów, jak zwykle, Guuki, zabawiłeś się słowami ;) Miałam niezły ubaw.
Cóż, czekam, aż się to wszystko rozkręci.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

SimModel 3 - Odcinek 1

Postautor: Darkling » 12 lis 2019, 16:58

Warto było tak długo czekać na premierę, bo już od początku odcinka widać, że wszystko jest na bardzo wysokim poziomie. ^^ Dodatkowo fajnie było zobaczyć moją dwójkę Simów, co prawda jedna z nich pojawiła się tylko w tle, ale za to David dostał się do drugiego etapu (swoją drogą chyba jako jedyny albo jeden z nielicznych miał więcej niż 22-23 lata xD).
Co do finałowej szóstki, to tak z pierwszego wrażenia jedynie Caleb (z blond włosami) mi nie pasuje, więc jeśli moje odczucia się nie zmienią, to liczę na to, że odpadnie jako pierwszy. :P

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

SimModel 3 - Odcinek 1

Postautor: Ururu » 12 lis 2019, 23:01

Super widzieć moje dwie losie przewijające się w tle <3
Ojej, mój Markiz *-* Wyszedł cudownie <3 Ale też kwikłam trochę XD
Hunter Bright ma najlepsze magiczne włosy wtapiające się w tło na świecie <3
Płaczę mocno z póz mojego chłopca XD Wygląda w nich prześmiesznie. Strasznie jestem dumna z tego, że zaszedł tak daleko :D
Gratuluję wszystkim, którzy się dostali :D Na chwilę obecną nie mam swoich faworytów, ale będę oglądać :)


EDIT: Zapomniałam jeszcze o dwóch rzeczach!
Tam po przerwie to leci jakaś karaoke wersja "Sunflower"? Bo totalnie mi się z tym skojarzyła.
I skąd bierzesz głosy z Iwonki? Ostatnio jak szukałam to nie mogłam nigdzie znaleźć żadnego syntezatora tego typu ;;;;
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

SimModel 3 - Odcinek 1

Postautor: Dodo » 21 lis 2019, 16:45

Oglądałam z najwyższą przyjemnością. Nie znoszę Caleba blond, taki zarozumiały typek...
Te Rosjanki, rany, piękne obie... ;) Skąd one się urwały?
Od razu lepiej, że wróciłeś do syntezatora mowy, kiedy oglądałam Projekt Dama, nie podobał mi się żywy lektor.
Widzę, że zgromadziłeś na castingu naprawdę różnorodnych Simów, rozumiem, że jurorom trudno było wybrać.
Aden i jego sarkastyczne niekiedy komentarze :love:
Mam już swoich faworytów, ale póki co powstrzymam się z ich ujawnianiem. Bo jeszcze któryś odpadnie w następnym odcinku i będzie lipa...
Cóż, czekam na początek zabawy. Powodzenia w kręceniu! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

SimModel 3 - Odcinek 2

Postautor: Guuki » 29 gru 2019, 16:21

Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości