Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Ururu » 24 lis 2018, 22:32

Samej grywalności jeszcze nie obczaiłam, więc trochę mojej opinii o tym co jest na start:

+damskie ciuszki, fryzurki też ale mniej
+męskie ciuszki (głównie te z dawnych epok, UWIELBIAM)
+złote zęby i pierścienie dla ziomeczków - w końcu zrobię rapera z prawdziwego zdarzenia
+interakcje z pieniędzmi dla bogaczy
+taki stół z mikserami, muszę koniecznie wrzucić do mojej kopii mojego prawdziwego domu do pokoju brata (nie ma takich, ale spełnię jego marzenie chociaż w Simsach XDDD)
no i najważniejsze:
+ MEBLE
Jestem niesamowicie zachwycona wszystkimi, a także tym, że w jednym dodatku wrzucili aż tyle rożnych stylów. Są zarówno niesamowicie księżniczkowe mebelki dla mojej rodziny królewskiej (w tym złoty, powtarzam ZŁOTY kibelek), jakieś retro-bogackie mebelki, które idealnie komponują się z chatą Landgraabów oraz masa sci-fi klimacików. Sam ogrom dekoracji, które przeznaczone są do planów filmowych są trochę przesytem do zwykłej gry, ale chcę je wykorzystać robiąc jakieś parki tematyczne itp.

-mało męskich fryzur
-dzieci w ogóle zaniedbane, ale trudno
-mało butów kobiecych D: tym jestem BARDZO zawiedziona
-sejf jest totalnie bez sensu

Aha, i nie można transmitować dronem barabara ani załatwiania się, bo dron wtedy się sam wyłącza. //poważny tester gier//
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
blakhart
Posty: 50
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:16

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: blakhart » 29 lis 2018, 19:39

Pograłam chwilkę u siostry to mogę się wypowiedzieć. Kariera aktora jest całkiem całkiem, możemy wystąpować normalnie lub ryzykownie, ale nie mam pojęcia co sie dzieje, gdy zawalimy ten drugi, bo mojej simce zawsze sie udawało. Spodobało mi się, że przed przesłuchaniem do roli trzeba się przygotować. Nowe miasto jest bardzo klimatyczne i podzielone na dzielnice. Tylko nie ogarniam z tą sławą, bo inny sim, nie ktor, czzęsto wykonywał interakcje podnoszące sławę a nic mu to nie dawało :/ CASu specjalnie nie przeglądałam, ale fajne blizny dodali :)

I taka ciekawostka - w nowym mieście znajdziemy Dustina Broke w roli pomniejszej sławy :)

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 29 lis 2018, 21:11

blakhart pisze:
29 lis 2018, 19:39
I taka ciekawostka - w nowym mieście znajdziemy Dustina Broke w roli pomniejszej sławy :)
Nie tylko jego, pojawia się też kilka innych postaci z poprzednich części gry, m.in. moja ukochana Holly Alto :love:
Podoba mi się, że wrócili do tej tradycji, ale szkoda, że dopiero po ... 4 latach.
Obrazek

Awatar użytkownika
blakhart
Posty: 50
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:16

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: blakhart » 30 lis 2018, 0:14

Wow, Holly nie zauważyłam, ale za to trafiłam na Szczepana Marzyciela :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Ururu » 30 lis 2018, 18:06

Widziałam go, ale nawet nie skojarzyłam, że to on xD

blakhart
Wg. tego co zaobserwowałam ja i moja koleżanka, sławę podnosi się tylko karierą aktora. Wszystko inne daje tak mało punktasów, że wręcz niezauważalnie. No ale to nic pewnego, no i te bonusy ze sławy pewnie też coś tam dają.

DOBRA, COFAM XD Właśnie wbiłam kolejny poziom podczas transmisji na żywo. Mimo wszystko to naprawdę niewielki procent się wbił.
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 04 gru 2018, 8:56

A mi się pomysł z powrotem simów nie podoba. A raczej wybór simów, dlatego że w czwórce jest sporo rodzin z poprzednich części. Ale co z tego, skoro np. tacy Ćwirowie nie mają swoich sławnych przodków w drzewie, Dustin Broke tak samo, Holly nie ma matki i ojca. Znacznie bardziej wolałbym, żeby wybrali simów, którzy w poprzednich częściach byli NPC lub miastowymi.

Jest wiele takich postaci, nie mieli nigdy drzew genealogicznych, więc byłoby to logiczniejsze, a są równie znani. No bo kto nie kojarzy np. rodziny Mashuga z jedynki, albo Meadow Thayer (Marty Słomki), Joe Carr'a (Joe Samochodzika) czy pokojówki Joasi Ebadi (Jessici Ebadi) albo Berty Płanetnik (Christy Stratton) z The Sims 2. Z The Sims 3 też mogli wybrać znanych simów bez rodzin albo dać już tej Holly rodziców (choć NPC nigdy ich nie mają).
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
blakhart
Posty: 50
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:16

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: blakhart » 04 gru 2018, 14:03

A mi to nie przeszkadza, już się przyzwyczaiłam, że czwórka dawno utraciła ten klimat i rodziny z ciekawą historią (chociaż nie ukrywam, że dla mnie ten klimat miała tylko dwójka) i fajnie, że dodali taki smaczek dla graczy poprzednich generacji.

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Ururu » 07 gru 2018, 23:22

Levkoni
Z wymienionych przez Ciebie Simów kojarzę tylko Samochodzika XD Ale ogólnie popieram. Mogli dać Simów bez głębszych historii :/


Mam w końcu trochę wolnego czasu i yt poleciło mi to cudeńko *-*
https://youtu.be/vk5U4BZ6iYU
Mam ochotę sama coś w tym stylu zrobić, ale bardziej jakiś park tematyczny. Tak samo pałac i coś takiego retro.
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: książę » 08 lut 2019, 22:36

Warto kupić ten dodatek w promocji? Jak na razie posiadam „Witaj w pracy”, „Spotkajmy się” i „Miejskie życie”. Dodam, że nie przepadałem za gwiazdorskim dodatkiem w „The Sims 3” - czy nowsza wersja jest lepiej rozwiązana?

Awatar użytkownika
Carrion Crow
Posty: 29
Rejestracja: 25 wrz 2018, 0:31

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Carrion Crow » 09 lut 2019, 13:40

Testuję od wczoraj (wypłatka jest to i obkupiłem się w kilka dodatków). Zostań Gwiazdą póki co wypada ciekawie, a nie dotknąłem jeszcze kariery aktora. Gram teraz ulicznym grajkiem i przyjemnie jest wyjść z gitarą na ulicę, zacząć grać i patrzeć jak ludzie reagują.
Dochodzi całkiem przyjemna nowa warstwa do rozgrywki, dodatkowo te "dziwactwa" urozmaicają codzienność. Polecam, obecnej ceny jest warty.
Hueh.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 27 cze 2019, 13:44

Czy tylko ja przegapiam wszystkie rozdania nagród? Pojawia się komunikat że za tydzień będzie a jak dochodzi do wydarzenia to żadnego komunikatu a ja zdążyłam zapomnieć 10 razy
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 27 cze 2019, 14:00

A to nie są te "wydarzenia" z kalendarza? :conf: Te wieczory talentów czy inne gwiezdne ryki? Wtedy rzeczywiście nie ma jako takiego powiadomienia, tylko trzeba sprawdzać w kalendarzu...
Pocieszę Cię, że moi Simowie też jeszcze nigdy nie wzięli udziału w tych wydarzeniach.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości