Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 21 paź 2018, 23:16

Ogólnie to byłaby fajna okazja do wydania jakiś rozszerzonych opcji zarządzania finansami - najlepiej w aktualizacji. W "Witaj w Pracy" dostaliśmy już namiastkę kont bankowych. Byłoby super, gdyby dodano możliwość robienia np. przelewów innym rodzinom (przydałoby się to wtedy, gdy dziecko wyprowadza się z domu rodzinnego, a rodzice przesyłają mu jakąś część swoich oszczędności). Oprócz tego np. branie kredytów, loterie internetowe. Dla twórców to zaledwie chwila roboty (spora część z tego była już w modach), a gra nabrałaby realizmu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 22 paź 2018, 17:11

Niestety nowy świat jest mały. Tylko 3 dzielnice.
Na szczęście - moje, każdy oczywiście ma inne oczekiwania, nie jest taki "nowoczesny" jak San Mushyno.
Ładnie się to wszystko prezentuje, ale no fajnie by było gdyby było tego troszkę więcej.
Niestety nie dochodzi też bilard ani zadna inna klubowa rzecz. Czyli tak jak mówiłam
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 22 paź 2018, 20:23

https://sims.arhn.eu/2018/10/22/megapos ... -simscamp/

Świat ma jednak 4 dzielnice, ale czwarta jest ukryta i są tam studia filmowe.

Ogólnie wszystko prezentuje się super, natomiast trochę żenua, że ochroniarze będą przypisani do drzwi, a nie tak jak w trójce do tych barierek. Może mody to zmienią. Nie podobają mi się również parcele, bardzo liczyłem na jakieś kino czy teatr... a tymczasem mamy kolejną porcję nudnych klubów.

Miasto wygląda kozacko i jest w 100% w moim stylu. Jestem ciekaw, co to za nowa, niezapowiedziana opcja która ma się pojawić w listopadowej aktualizacji.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 23 paź 2018, 15:05

Miasto jest super!!! Właśnie czegoś takiego mi brakowało, idealne. Tylko mapa wygląda trochę dziwnie, no nie wiem, jakoś tak nieestetycznie i nierówno to wszystko rozmieszczone jest.
Cała reszta zapowiada się świetnie, na razie jestem zachwycona :love:
Nowe ciuchy i meble mi się bardzo podobają. Te wszystkie kostiumy! :sweet:
Oczko wodne :love:
Będzie można wyłączyć zdobywanie sławy!
Miałam nadzieję, że ten sejf to będzie mała skrzynka którą będzie można wszędzie wstawić, a nie XD Znaczy duży też dobry, bo będzie można zbudować bank, ale mogli dać też mniejszą wersję, no bo ja was priszę, gdzie to pomieścić xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 23 paź 2018, 15:29

No ja nie wiem co oni mają z tymi wielkimi obiektami??
Wiele testerów narzeka że świat jest strasznie mały. Możemy też zauważyć że niektóre domy mają podjazdy..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 23 paź 2018, 17:46

Mi się ten sejf podoba xD Nie wiem czy jest potrzebny, ale idealny dla bogacza ;D

Co do małego świata to nic nowego, dla mnie każdy świat, który dotychczas dali jest mały. Denerwuje mnie to bo oni tak okropnie trzęsą się nad tym... dla płynności rozgrywki zrezygnowali z postępu historii, otwartego świata i jeszcze otwartych parcel, a na dodatek miasta są małe. Trochę przesadzają, no ale cóż ja mogę... Ale i tak bardziej mnie boli, że nie dali tutaj apartamentów tak jak w San Myshuno. Nie przeszkadza mi taki cross w rozgrywce, a miasto jest do tego idealne.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 23 paź 2018, 18:30

Nakręciłem się. Te peryferia wyglądają absolutnie CUDOWNIE :h:
Do tego bardzo podobają mi się wszystkie aspekty gwiazdorstwa i aktorstwa. I jestem ciekaw jak wyglądać będzie to vlogowanie i montowanie. Byłoby super, gdyby to połączyli z karierą internetową ze Spotkajmy Się. Ale pewnie i tak tego nie zrobią :P

Ten sejf mnie rozwalił :haha: Postawię sobie między obserwatorium a machiną do babeczek soft9
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 23 paź 2018, 19:20

Na Twiterze leje się fala narzekań.. Dobrze, bo już myślałam, że faktycznie coś ze mną nie tak :D

Szkoda tylko, ze te góry w oddali wyglądają jak namalowane w Paint...

Podobno dostaniemy w aktualizacji jeszcze coś, o czym nie mogą mówić, a pokażą to na listopadowym streamie..
Może jednak samochody - niespodzianka :doge:

Opcje można łączyć tj. dobry kucharz może być dobry w montowaniu wideo i robić stream z gotowania :wub:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: ollie » 23 paź 2018, 19:24

Podoba mi się sejf i ten obiekt do stylizowania Simów. Co mi się nie podoba, to że miasto wciąż prezentuje się paskudne, co więcej jest klaustrofobiczne. Ten dodatek z obecnych informacji bardziej nadaje się jak dla mnie na pakiet rozgrywki.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 23 paź 2018, 19:28

No właśnie, obiekt do stylizowania simów, szkoda ze nie powracaja salony pieknosci..
Fajnie by bylo gdybysmy tak jak w dwojce mogli isc i sie umalowac gdzies czy zmienic fryz. Niestety fryzury bedzie mozna zmieniac jedynie na losowe a stoisko bedzie musial obslugiwac sim w aktywnej rodzinie
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Ururu » 23 paź 2018, 21:38

Rozdzielenie reputacji i sławy jest cudowne *-* Drzewko też brzmi ciekawie.
Interesuje mnie też jak będzie wyglądała zabawa z dronem... Bo używanie go do nagrywania gotowania brzmi dziko XD
Ogólnie średnio mi się podoba ten pomysł z tym całym streamowaniem. Mamy już karierę związaną z mediami społecznościowymi, więc po co robić coś tak podobnego. Wolałabym jakieś normalne zawody, ale no pewnie im tak wygodniej trzasnąć jedną animację i elo nara (ta kariera w mediach społecznościowych jest przecież banalna, ogranicza się niemal tylko do klikania w telefonie i komputerze XD)
No i super, że dojdą blizny, ale większość z nich nie pasuje specjalnie do zwykłej gry.
Włoski i dodatku super, ale nie przewijam dalej, nie lubię spoilerów tego typu XD
ObrazekObrazekObrazek

Lama
Posty: 67
Rejestracja: 26 maja 2018, 17:28

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Lama » 24 paź 2018, 0:12

Dla mnie mega dziwne jest to, że prawie każdy dom ma podjazd :p nigdy tak nie robili.
Lamas are everything!!!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 24 paź 2018, 8:43

Są już pierwsze filmy z rozgrywki:


youtu.be/el8TfDNsUEM

Sejf wygląda świetnie! Bara-bara w forsie. :D
A co do reszty, ogółem do dodatku, wciąż nie jestem przekonany. Jedyne, do czego by mi się przydał, to tworzenie historii. Te wszystkie kamery i wyposażenie studia filmowego idealnie pasowałyby do moich programów z Simsów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 25 paź 2018, 18:58

Miasto mi się bardzo podoba, ale niestety nie widzę tam innej pory roku niż lato. Wszystkie otoczenia do czwórki są mikroskopijne, więc to że i tutaj tak jest, nie dziwi mnie. Nadal jednak jakieś ukłucie rozczarowania jest -_- No i jak już ktoś pisał - mogli dodać nowe parcele publiczne w postaci kina czy teatru, bo aż się prosiło o to.

CAS jak dla mnie nie za ciekawy, za dużo "dziwnych" strojów, nie nadających się na zwyczajnych simów. Żadna fryzura mi się nie podoba -.-

Sam dodatek zapowiada się całkiem ciekawie, ale nie jestem jakoś specjalnie nim podekscytowana, tematyka nie do końca mi podchodzi, bo raczej wolę grać tak "nudno" i zwyczajnie :P

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 25 paź 2018, 23:33

Pacyfka, a mi własnie pasuje to, że rzeczy z CAS są udziwnione. W dodatkach tyle już doszło rożnych ubrań i fryzur, że raz jak dodadzą coś dziwnego to nic się nie stanie :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 08 lis 2018, 21:11

Nowy zwiastun w sumie nie pokazuje niczego nowego, poza światem. Świat wygląda chyba najlepiej ze wszystkich, szkoda że taki mały.
Reszta niestety jakoś mnie nie porwała
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 08 lis 2018, 23:16


youtu.be/FdryPLtnmlw


Zwiastun spoko, ale pokazuje tylko nową karierę. Miasto fajne, ale większość to i tak makieta...
Tarzanie się w forsie :yes:
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Rai » 10 lis 2018, 15:48

Shattered pisze:
15 paź 2018, 19:06
https://www.cdkeys.com/pc/games/the-sim ... ef=SimsVIP
Dodatek jak zwykle tutaj można dostać taniej, tak więc nie ma co narzekać że ceny wysokie
Shatt, a tam nie ma w językach polskiego. Czy jak się kupi mimo to, to jednak jest polski? Ja zawsze kupuję przez https://www.e-key.eu/ , ale tam jeszcze nie ma Gwiazdy chyba. A tak po premierze mogłabym porównać i może u Ciebie byłoby taniej. Tylko pytanie, czy jest tam też po polsku?

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 10 lis 2018, 19:01

Nie można na Polskim originie ustawić Angielskiego, ale kody są międzynarodowe, więc spoko, będzie Polski.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Rai » 10 lis 2018, 19:06

Nie no, nie chcę zmienić Origina na angielski. Po prostu po prawej tam nie ma polskiego, stąd moje pytanie. Czyli jak do polskiego wrzucę ten kod, to będę miała grę po polsku i wszystko będzie ok, tak? Bo pamiętam, że z TS3 ktoś miał taki błąd, że kupił sobie w UK, jak był i jak dodał do Origin, to mia tylko po angielsku, nie mógł mieć po pl i pisał do EA, dopiero oni mu tamten kod wyłączyli a dali nowy, z polską wersją językową... XD Nie chcę bez sensu się w kłopot wpakować.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości