Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 09 paź 2018, 20:18

The Sims 4: Zostań Gwiazdą



youtu.be/EhLjkIuCIrQ

youtu.be/FdryPLtnmlw

youtu.be/0zRYiNSFR2s


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Będziemy mogli być sławni nie tylko w nowej karierze. Dodatek pozwoli być sławnym w karierach z innych dodatków, więc będziemy mogli zostać sławnym malarzem, szefem kuchni etc.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

The Sims 4: Zostań Gwiazdą

Postautor: Simwood » 09 paź 2018, 21:46

Zapowiada się całkiem nieźle, ale nie jestem pewien jak wiele z tego co zapowiedziane w zwiastunie dostaniemy naprawdę. Twórcy powinni żałować, że wrzucili umiejętność śpiewania do Miejskiego Życia, bo tutaj to zdecydowanie ciekawiej można byłoby rozwinąć. Ba, to byłby idealny moment na powrót zespołów z TS3: Po Zmroku. Gdyby do tego dołożyć studio nagraniowe, trasy koncertowe, jakieś gale rozdania nagród, konkursy talentów + zaprezentowana tutaj kariera aktorska + powrót Osobistości (ale w nieco bardziej rozbudowanej formie, a nie tak, że nagle połowa naszego sąsiedztwa to celebryci) to byłby w stanie kupić nawet w dniu premiery. No ale cóż, EA to EA :doge:
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

The Sims 4: Zostań Gwiazdą

Postautor: ollie » 09 paź 2018, 23:12

Zapowiada się słabo, coś co powinno być częścią Miejskiego Życia, nienawidzę tego rozdrabniania, a to miasto wygląda tak obskurnie, że nie mogę. Jest paskudne!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 10 paź 2018, 5:30

No cóż. W trójce doszły 3 kariery ale wiemy jakie one były. Piosenkarz zaczynał od głupich telegramów, co wg mnie było idiotyczne. Magik i akrobata w sumie byli nudni.
Kariery działały w sumie na tym samym schemacie. Jedziesz, występujesz na scenie i tyle

Tutaj będzie jedna kariera, ale jaka rozwinięta. Jeśli oczywiście wszystko zobaczymy w grze i nie jest to podkoloryzowane. Gale nagród, nowe kluby z ochroniarzami, nowe miasto, które wygląda na dość duże może dostaniemy więcej parcel mieszkalnych.
Dodatkowo jak wspomniałam będziemy mogli zostać sławnym za sprawą karier z podstawy więc jak ktoś bedzie chciał odtworzyć Nigelle Lawson to będzie mógł
na pewno do każdej kariery zrobią jakiś system związany ze sławą.
Jak mogliśmy zobaczyć siemka gra na gitarze a w okół niej jest tłum simów. Może akurat dawała koncert?

Myślę że wiele nas zawodzi się przez porównywanie czwórki do poprzednich części i oczekuje więcej niż w nich było łącznie . Ale to niestety tak nie działa, i wszyscy się już o tym powinniśmy przekonać
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Galcia » 10 paź 2018, 6:32

Podoba mi się ten zwiastun. :sweet: Co za potencjał do tworzenia historii! No i jest zrobiony z jajem - simka w historycznym stroju reklamująca płyn do prania wygrywa wszystko. xD Nowe, duże miasto też na plus, aleja sław na bardzo duży plus, studio filmowe, że mucha nie siada... Ogółem wygląda to wszystko 10/10, ale mam pewne obawy co do gameplay'u. Bo w zasadzie co takiego dostaniemy w DODATKU za prawie dwie stówy? Jedną karierę? I to pewnie taką, która znudzi się po jednym czy dwóch przejściach, bo będzie tak samo liniowa, jak dotychczasowe profesje. Mogli chociaż oprócz aktora dorzucić piosenkarza, studio nagraniowe i koncerty z prawdziwego zdarzenia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Darkling » 10 paź 2018, 9:49

Jak dla mnie zapowiada się świetnie, bo od razu przypomina mi się Gwiazda z TS1. ^^ Oczywiście szkoda, że aktor to jedyna nowa kariera, bo mogli jeszcze chociaż karierę modela zrobić... Tak czy inaczej na pierwszy rzut oka podoba mi się bardziej niż Pory Roku, które w przypadku czwórki nie zachwyciły mnie tak jak w poprzednich częściach.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 10 paź 2018, 14:38

Galcia pisze:
10 paź 2018, 6:32
Co za potencjał do tworzenia historii!
Dla mnie to wystarcza, aby wychwalać dodatek pod niebiosa i być z niego zadowolona 100%, nawet jak kariera okaże się po dłuższym czasie nudna xD Przynajmniej (w odróżnieniu od dotychczasowych koszmarków. Wyjątek Wampiry i Przygoda w dżungli) ma w końcu jakąś zawartość do robienia nowych historii Simowych i w końcu nowego typu Simów, bo obecnie nawet jak Sim jest super bogaty i mieszka w willi, to jakoś w grze nie da się odczuć jego prestiżu xD Tak swoją drogą boli mnie że w czwórce pomimo tak potężnego narzędzia CAS i tak wszyscy Simowie wychodzą trochę na jedno kopyto bo w tej grze nic nie ma i nie można dać im różnorodnych karier ani w ogóle niczego poza wyglądem co by nadało im charakteru, nawet cech jest w luj mało, można jedynie sobie wyobrażać, że Sim jest kimś tam. To okropne marnowanie potencjału przy możliwości robienia tak wyjątkowych pod względem wyglądu Simów. Dla mnie to największa bolączka czwórki, brakuje takich dodatków jak ten, może EA w końcu przejrzało na oczy?
A czy jedna kariera to źle, hmm, po tym co napisałam wyżej dla mnie im więcej karier = więcej możliwości opowiadania historii, z drugiej strony lepsza jedna dopracowana niż kilka zbugowanych.
Miasto jest przecudne, bardzo mi się podoba :love:
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 paź 2018, 14:46

Nie wierzę, że Lenna chwali coś w TS4 ;D

Co do tego co napisałaś - też uważam, że TS4 oferuje zbyt mało narzędzi tworzenia simów wyjątkowymi. Czegoś, co wpływa na ich rozwój i status, że gdy przychodzi czas ich śmierci to pomyślisz sobie "ten sim był wyjątkowy, tyle osiągnął, tyle się nad nim napracowałem". A system popularności na pewno wzbogaci możliwość czynienia simów wyjątkowymi.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 10 paź 2018, 15:17

Kochani, wciąż mówicie o jednej karierze, ale dodatek jak już wspomniane było pozwoli simom z innych karier zostać sławnymi i rozpoznawalnymi.
To mnie najbardziej cieszy, mam nadzieję że to jakoś rozwiną skoro o tym wspominają.
Słynny kucharz :aww:

Pierwsza z nich to Baby Ariel, utalentowana piosenkarka i gwiazda mediów społecznościowych! Będziecie ją mogli spotkać na mieście i posłuchać jej występów w miejscach publicznych.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 10 paź 2018, 15:34

Levkoni pisze:
10 paź 2018, 14:46
Nie wierzę, że Lenna chwali coś w TS4 ;D
Jak jest co chwalić, to chwalę :doge: Ale nie cieszmy się zbyt pochopnie, prawie na pewno coś zepsują w tym dodatku xD
Shattered pisze:Kochani, wciąż mówicie o jednej karierze, ale dodatek jak już wspomniane było pozwoli simom z innych karier zostać sławnymi i rozpoznawalnymi.
To mnie najbardziej cieszy, mam nadzieję że to jakoś rozwiną skoro o tym wspominają.
Słynny kucharz :aww:
Mam tylko nadzieję, że to nie będzie tak, że wraz z wzrostem poziomu kariery Sim staje się celebrytą... xD Jak ktoś jest szefem kuchni, chyba nie musi być od razu sławny. To by było okropne. No i liczę też na to że w ogóle ten system będzie jakoś lepiej zrobiony niż w trójce, a nie że zdobędziesz przyjaciela i już jesteś gwiazdą xD Nie chciałabym żeby Simowie którzy nie chcę aby byli sławni niechcący się tacy stawali.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 paź 2018, 15:37

No ja mam nadzieję, że ten system sławy dla innych karier opracują jakoś sensownie i z pomysłem. A nie jak w trójce, że mogłeś być pomywaczem i mieć 5 gwiazdek sławy, która prócz zniżek w sklepach nie dawała Ci zupełnie nic :V
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 10 paź 2018, 16:24

Galcia pisze:
10 paź 2018, 6:32
Bo w zasadzie co takiego dostaniemy w DODATKU za prawie dwie stówy?
Dwie stówy? Nie kupując przez Origin dodatki w dniu premiery można kupić taniej, o wiele taniej.

Noo, też obawiam się, że całe miasto będzie pełne sław i znanych simów.
Ale z drugiej strony jak to jest z wapmirami? Czy dużo ich chodzi u Was w grze?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 paź 2018, 18:12

Ja CPR kupiłem w dniu premiery za 99 zł :3 A na wyprzedażach będą potem za połowę ceny. Więc nie ma co marudzić na wysokie koszty tych dodatków, bo i tak ostatecznie często można je kupić po bardzo fajnych cenach.

Shattered u mnie zazwyczaj jest kilka wampirów, ale na pewno nie ma tak jak w trójce, że 80% miasta to były postaci okultystyczne.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
DeathValley
Posty: 21
Rejestracja: 23 wrz 2018, 13:28

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: DeathValley » 10 paź 2018, 18:53

Ja jak na razie nie czuję się porwana tym dodatkiem. Wygląda mi bardziej na pakiet rozgrywki niż na osobny dodatek. Jedna kariera i opcja sławy to trochę mało.

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Galcia » 10 paź 2018, 20:44

Oczywiście, że można kupić taniej :curious: ale mówię o oficjalnych cenach na Origin, czyli kwotach, na jakie wydawca wycenia swój produkt.
Mam tylko nadzieję, że to nie będzie tak, że wraz z wzrostem poziomu kariery Sim staje się celebrytą... xD
Ej, ale ostatni poziom kariery kulinarnej to Kucharz Celebryta. :D Głupio by było mieć takie stanowisko i nie być gwiazdą. xD
Co do personalizacji simów, owszem, przydałoby się więcej cech, ale przede wszystkim powinny one bardziej wpływać na zachowanie danego osobnika, bo w tym momencie jakoś tego nie odczuwam. Sim-samotnik wchodzi w interakcję z innymi tak samo często, jak sim towarzyski, leniuch wcale nie wyleguje się całymi dniami na kanapie, a bycie wrażliwym sprowadza się do negatywnego nastrójnika, kiedy w pokoju jest brudno albo stoi tam akwarium (!). Ale tego żaden dodatek raczej nie naprawi. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 10 paź 2018, 23:07

Jeśli dodatek będzie choć trochę podobny do The Sims Gwiazda, to bardzo mnie się spodoba, bo jak na razie po zwiastunie to nie mogę zbyt wiele powiedzieć.
Szkoda, że nie będzie kariery modela... ale widzę, że już paparazzi z aparatami będą za sławnymi Simami ganiać. To była zmora w TS3...
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Ururu » 11 paź 2018, 15:50

Mi tam się przyda do mojej rodziny królewskiej XD

No i WCALE nie ma już modu na bycie sławnym. EA jak zwykle w formie XD Może niech lepiej sobie odpuszczą i pozostawią grę fanom udostępniając jakieś narzędzia do tworzenia modów.
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 11 paź 2018, 16:05

Galcia pisze:
10 paź 2018, 20:44
a bycie wrażliwym sprowadza się do negatywnego nastrójnika, kiedy w pokoju jest brudno albo stoi tam akwarium (!).
Bo "wrażliwy" w angielskiej wersji nazywa się 'squeamish', czyli taki wrażliwy ale bardziej na brud i "straszne" rzeczy. Po prostu taki co szybko się obrzydza czymś, a dużo ludzi uważa ryby za obrzydliwe.
Są mody które naprawiają cechy.

Ja nie jaram się tym dodatkiem jak na razie, jakoś nigdy mnie sława w simsach nie interesowała, ale jakby jakieś rzeczy powróciły z Gwiazdy to by było fajnie. Np. upierdliwi fani.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 11 paź 2018, 17:27

Ururu akurat twierdzenie, że EA zrzyna z modów jest niesłuszne, bo to moderzy robią coś co już w serii było :P A dodatek o gwiazdach był tylko kwestią czasu. Poza tym większość modów do TS4 wygląda jak kupa (byle jakie animacje, wszystko zrobione tak na siłę) :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Zostań gwiazdą - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 11 paź 2018, 22:57

Bo ci co robią mody często nie znają się na animacjach, np. znany necrodog robi świetne mody, ale na animacjach w ogóle się nie zna :P Ale jak ktoś się na animacjach zna to są naprawdę dobre, po prostu zwykle te osoby za to na modach się nie znają. Powinni więcej kolaborować.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości